|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: december-januar IVF/ICSI 2012
7.12.2012 13:24:28   
pišanec
Živjo Tara81,

preden te Reš da na konzilij, se je treba testirati za SPB (oba).
Najlažje je, če si krvodajalec.
Če pa ne, pa je najbolj 'udobno', da to storiš kar pri Reševih - sestra vama bo vzela kri kar pri njih. Če imata oba tam veljavni napotnici, del krije zavarovanje, del pa je treba poravnati (46 EUR).
Midva sva tudi ravnokar to opravila pri njih.
p

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: december-januar IVF/ICSI 2012
7.12.2012 13:46:57   
tara.81
Fant je krvodajalec oz. je bil pred leti, tako da je rekel, da bo šel kar tja naslednji teden. Jaz sem malček klicala okoli in tukaj pri nas na primorskem ni nobenemu kaj dosti jasno user posted image user posted image , tako da bom verjetno kar drugi teden, ko greva ponovno na pregled prosila, če uredimo še to in bom imela mir.

piščanec koliko časa bosta pa čakala izvide?

oreh...kako si pa kaj ti? danes sem se prav zasedela pred to kišto, čeprav me kavč in dekica kar kličetauser posted image user posted image

Jao... Upam, da dobiva drugi teden kako lepo novico.

(odgovor članu pišanec)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: december-januar IVF/ICSI 2012
7.12.2012 14:35:03   
pišanec
tudi jaz sem iskala naokoli, pa pri Reševih mi je sestra dala spisek vsega, kar je treba testirati in sem na koncu ugotovila, da na Zavodu za transfuzijo bi me stalo enako. pa še bolj elegantno je dati kri, ko si že tam na pregledu.
Izvidi so v enem tednu, zelo hitro.
p

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: december-januar IVF/ICSI 2012
7.12.2012 14:58:26   
oreh
tara temu testiranju se prav reče testiranje za SPB in ga moraš opraviti pred postopkom. zgleda, da vaju želi dati čimprej v postopek, zato bi bilo fajn, če bi to naredila čimprej. Midva sva mal zavlačevala in se je pol glih za glih izšlo, če ne bi morala počakati 1 mesec, ker če se greš testirat preko napotnice zna biti mal za čakat, zato sva šla k njemu na testiraanje in pač odštela kar nekaj evrov. Pa še prazniki so in se res zna mal zavleči.

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: december-januar IVF/ICSI 2012
7.12.2012 22:12:54   
gospodarica
punce tudi midva sva pri rešu in tudi midva sva se morala testirat za SPB,pa kolikor se jaz spomnim,nisva rabila plačati čisto nič.kri sva dala kar v njegovi ordinaciji,čez teden dni so bili izvidi...
mogoče pa ima zdaj nov sistem...

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: december-januar IVF/ICSI 2012
7.12.2012 22:24:37   
Aleda
Pa kako je to čudno, midva nisva nič plačala za testiranje SPB leto in pol nazaj. Na gin. kliniki lj, nama je G dal napotnico in sva šla na zavod za transfuzijo. Zakaj je tako pri Rešu?

(odgovor članu gospodarica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: december-januar IVF/ICSI 2012
7.12.2012 23:18:14   
tiana
midva sva testiranje za SPB imela prejšnji mesec tudi brezplačno. V leonišču nama je g. dala papirje za oddajo krvi v kc (zavod za transfuzijo al neki tazga user posted image ). izvidi so bli pa poslani v enem tednu direktno k gin. in tako sva kmal tud mela razgovor oz.konzilij.
zdaj pa čakamo januar...naj že čimprej pride

_____________________________

....za dežjem vedno posije sonce...

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: december-januar IVF/ICSI 2012
8.12.2012 10:40:27   
tara.81
oreh sem klicala prvo v našo bolnico na oddelek za odvzem krvi in niso meli pojma o čem govorim, pol so me vezali v laboratorij, tam so me naprej poslali na mikrobiološki oddelek (sploh niso vedli na katere bolezni bi mogla bit testirana) in tam so rekli, da mi za HIV pregledajo nekje, za sifilis spet drugje,...zmeda. Bi mogla tekat na 5 koncev... Sem se kar odločila, da bom res naredila to testiranje pri Rešu naslednji teden, fant bo pa uredil v začetku tedna, tako da upam, da naju potem res Reš kmalu vključi. Res potrebujem kako lepo novico za zaključek leta. Ne morem verjet, da je minilo že več kot eno leto, kar se trudiva in da bova te praznike spet sama...

(odgovor članu tiana)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: december-januar IVF/ICSI 2012
8.12.2012 11:59:14   
Pommaranca
maltezanka, Adelle lepo pozdravljene spet na novi temi.
Kako sta kaj, sta si opomogli od prejšnjega postopka? Sta motivirani za naprej?

Jaz imam posvet 3. januarja, potem pa akcija, tretjič.

Upam, da zdej bo pa res ratal!

user posted image tako za vaju, kot za vse ostale!

Dr`žmo se!

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: december-januar IVF/ICSI 2012
9.12.2012 11:34:58   
tamala86
ojla punce!

se vam pridružujem...spet na žalost...! bi bilo lepše če bi prejšnjič uspelo, ampak midva sva pripravljena na nove boje:) 8.1. imava posvet pri reševi pred 3. IVF - upam, da bo zadnji!
Lepo se imejte - tak sonček je, se gremo potem sankat!

LP

(odgovor članu Pommaranca)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: december-januar IVF/ICSI 2012
9.12.2012 11:35:32   
maltezanka
helouuuuu
Pommaranca - jaz sem takoj, ko sem dobila M, poklicala na GKLJ da ne bom prišla na krvnega, ker sem dobila M, in tudi test mi je pokazal -. So si napisali in mi rekli naj pokličem za novo evidenčno številko in da naj se naročim pri zdravniku. To sem naredila in dobila datum 8 januar. Kako sem prebolela? Preboliš nikoli, ampak priznam da mi je bilo v 1 postopku veliko, veliko huje, ker so mi potrdili nosečnost in na UZ ugotovili da gre za IMN. Morala sem na operacijo, da so mi levi jajcevod, kjer se je zarodek ugnezil, odstranit. Okrevanje je bilo daljše. 2 postopek pa sem že nekako v začetku malo dvomila (ne vem zakaj) imela sem zelo hitro punkcijo, niti cel protokol nisem šla čez. Punkcija je bila že 6 dan po špikanju, v 1 sem jo imela 12 dan. Imela sem 1 celico, ki se je oplodila, ustavili so mi jo 4 dan. Potem pa je prišla M.
sem oseba, ki se zelo hitro sprijaznim z zadevami na katere ne morem vplivat. V glavi imam, da ne smem obupat, ker potem pa res ne bo nič. Pa podpora može je ogromna, tako da sva na pravi poti za uspeh. Jaz bom šla tolikokrat v postopek dokler ne bo. Če sva začela s tem, bova tudi vztrajala. Dnevi grejo hitro mimo, zdaj je veseli december. Zamotim se s pečenjem sladic in piškotov, tako, da bo 123 8 januar. Potem pa bomo videli kaj bo dr. rekla. Mogoče mi bo zdravila menjala, ker sem na gonal slabo odreagirala. Bomo videli. Sem vesela, ker so, vsaj dosedaj, zdravnili na GKLJ zelo elastični, prijazni, dajo mi vzpodbudo. Upam, da bo vnaprej tudi tako.

Sončen pozdravček vsem
m

(odgovor članu Pommaranca)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: december-januar IVF/ICSI 2012
13.12.2012 16:40:50   
tara.81
kako ste punce? danes je zunaj pošteno mrzlo in zdaj sedim tukaj pred računalnikom zavita v dekico user posted image in radiatorji grejejo na polno. moram it ven in se mi kar ne da...

Tudi midva greva v postopek. Verjetno nekje konec januarja začnem s pikanjem, v začetku februarja bi bila potem punkcija. Tako kot ti piščanec, ne? Tudi meni je rekel, naj pijem naprej do postopka klomifen.

Aja, Adelle med prazniki res ne delajo. Sestra je rekla, da nehajo 17. in da Reš potem začne 3.1..

Danes pa sem ena velika zmeda.user posted image

< Sporočilo je popravil tara.81 -- 13.12.2012 16:52:02 >

(odgovor članu maltezanka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: december-januar IVF/ICSI 2012
13.12.2012 17:36:27   
pišanec
Ja, tara81, enako kot midva. 22.1 sva naročena, da začnemo s špikanjem.
Do takrat pa klomifen, pa upamo, da kaj ratauser posted image .
Edina razlika je verjetno, da imava zaradi moje starosti malo manj moznosti, ampak če je dano, se bo zgodilo.

Veliko sreče vsem
P

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: december-januar IVF/ICSI 2012
13.12.2012 19:35:18   
tara.81
Ja, maš prav upajmo da kaj rata user posted image , k januar se mi zdi tako dalllleeečččč...

Držimo pesti, da se nam ne bo treba špikat, a ne? user posted image za vsak slučaj, pa še kaka user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu pišanec)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: december-januar IVF/ICSI 2012
14.12.2012 10:48:37   
tiana
ja, naj čimprej pride ta januar... js sm tud dobila datum; 05.01. se začnem špikat user posted image

_____________________________

....za dežjem vedno posije sonce...

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: december-januar IVF/ICSI 2012
14.12.2012 20:34:56   
malipiki
tara.81 najbolj da greš res k Rešu, jaz sem tudi, pač plačaš in to je to, vsaj tvoj nebo plačal ker je krvodajalec.
Jaz grem na posvet za 4. postopek 10. januarja user posted image

(odgovor članu tiana)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: december-januar IVF/ICSI 2012
14.12.2012 22:24:39   
tara.81
malipiki, sej potem sem dala kar tam kri, moj je pa dal potrdilo, da je daroval kri ta teden in je bilo dovolj.

danes mi je tako hudo user posted image user posted image user posted image . sem spremljala prijateljico na eni plesni prireditvi, njena hčerka hodi v plesno šolo in je imela nastop. bilo je toliko otrok in starši so navijali za njih in se veselili z njimi. meni pa so tekle solze, sem jokala (na srečo me ni noben videl). tako mi je bilo hudo in zdaj samo, ko pomislim...user posted image user posted image user posted image . je težko, samo gledat in si želet, da bi bila na njihovem mestu. tej prazniki in vse to...naj čim prej vse mine

(odgovor članu malipiki)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: december-januar IVF/ICSI 2012
15.12.2012 17:19:31   
gospodarica
tara81...poznam te občutkeuser posted image ampak glavo pokonci,tudi ti boš enkrat tako gledala in spodbujala svojega otroka,verjemi...samo ne obupat!!!!user posted image


(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: december-januar IVF/ICSI 2012
15.12.2012 17:21:39   
Anonimen
Sem prav zasledila, da Dr. Reš neha delat 17ega??
17še dela ali ne več?

(odgovor članu gospodarica)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: december-januar IVF/ICSI 2012
15.12.2012 18:01:21   
tara.81
Včeraj sem pol 1 uro jokala, sem bila sama doma in je malček boljše k sem dala to ven iz sebe. Se trudim, hodim ven v družbo, hodim na predavanja, delam, se sprehajam s kužiko...nočem preveč mislit na vse to, sam včeri, ko sem bila tam je tako bolelo. Že kake dva tedna, se kar ne morem spravit k sebi. Je hudo, res.

Anonimna,...tako mi je rekla sestra. Sem jo vprašala med tem, ko mi je kri vzela. Sicer neki se spominjam, da mi je Reš omenil, da naj ne bi delal med prazniki in to je to. Za vsak slučaj, če ne pokliči.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: december-januar IVF/ICSI 2012
23.12.2012 10:25:23   
Pommaranca
dober dan, soborke!

Kako ste kaj, ste optimistično nastrojene? user posted image
Jaz čakam na 3.jan., ko grem na posvet, da štartamo 3. postopek ICSI.

Moram pa reči, da nisem kaj preveč pozitivno naravnana, ker se bojim, da ne bom nikoli uspela. V drugem postopku sem imela 1 zarodek, in po Reševih besedah ne bi mogel biti lepši, je rekel, da je tak za v atlas. Zato sem bila še toliko bolj prepričana, da bo uspelo, pa nič user posted image
In ato res ne vem, kje je logika, da bi pa zdej v tem postopku uspelo.

Lepe praznike želim vsem!

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: december-januar IVF/ICSI 2012
24.12.2012 13:30:20   
mladika
Pozdravljene punce!

Sicer ne spadam k vam,ker nisva (še) v postopku (na tihem upam da bo uspalo naravno), a bi vam želela vliti malo optimizma.Midva se trudiva že 3 leta,za mano je ena laparoskopija, en zelo zgoden ss in v prihodnje me čakata še ena laparoskopija in histero.Če po operaciji ne bo uspelo,pa se bova tudi "pofočkala" za IVF postopek.

Tara.81, poznam te občutke,ko gledaš druge otroke,svojih sorodnikov,znancev,prijateljev in si nič drugega na svetu ne želiš bolj kot to,da bi tudi ti enkrat dočakal ta mali čudež.Pred 2 tednoma sma midva izvedela,da je od moža sestra že 4 noseča,jaz pa nisem mogla pokazati niti trohico veselja,ampak sem potem 2 dni prejokala.Po glavi se mi mota 1000 in en zakaj in žal niti na enega si ne znam odgovoriti. Imam pa upanje,da bo enkrat v (bližnji) prihodnosti tudi zame posijal sonček.

Pommaranča tudi ti ne izgubi upanja,saj veš v tretje gre radouser posted image .Tudi če zdej zarodek ne bo za v atlas,se bo sigurno razvil v močnega borca,ki ti bo potem čez 9 mesecev spremenil življenje za vedno. In vestrud,vse solze in vse bolečine bodo pozabljene.

Za vsako od vas bom držala pesti in navijala.
Želim vam lepe praznike in plodno leto 2013user posted image


_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu Pommaranca)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: december-januar IVF/ICSI 2012
26.12.2012 12:38:57   
tara.81
Deževen pozdravček vsem!

Upam, da lepo preživljate praznike. Počasi počasi mineva ta december, moj je dobesedno rdeč, ker je user posted image prišla v nedeljo.

Potrebovala bi vaš nasvet, mogoče je butasto vprašanje, vendar vseeno...v soboto, 10. dan po O sem dobila rjav izcedek, v nedeljo pa že svežo kri, tako da štejem to za 1. dan cikla, četudi je bila krvavitev minimalna, kmalu nisem potrebovala niti vložka, ker kar je teklo, je bilo nekaj krvi samo vsakič, ko sem šla lulat?user posted image do danes, ko naj bi bil 4. dan, ko je malček močnejša krvavitev. Zanima me, če štejem prav, da bom vedela kako in kaj naslednji cikel (če se mi isto ponovi), ker moram k Rešu drugi dan krvavitve po injekcije.

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: december-januar IVF/ICSI 2012
26.12.2012 23:04:42   
najinazvezdica
oj oj user posted image Evo še jst pašem tukaj, če me vzamete user posted image user posted image
21ga imava pri Rešu en posvet potem pa drugi dan špikanje in na IVF,... sem pa že vse dala skoz od ss, do IZM zdej sem brez jajcevoda, na drugem user posted image po izm spet eno leto nič sedaj pa postopek upajmo, da bo kej user posted image za spb sem jst dala kri pri Rešu pa nekaj v adria labu za pco. Jutri pride user posted image se že nekaj riše, tako, da jst tud ne vem čist točno a par kaplic šteješ za prvi dan, načeloma se šteje prvi dan, ko zagledaš kri... pol je to danes...

Jst za vse močno močno stikam pestke user posted image user posted image user posted image saj bo 2013 za nas uspešno user posted image user posted image

Nočko

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: december-januar IVF/ICSI 2012
27.12.2012 18:24:03   
Toppssy
Ojla,

očitno sem narobe razumela, ker sem 23. dobila M, in takoj poklicala na GKLJ, pa se nihče ni javil in niti na e-mail ne odgovorijo...tako, da bo držalo, da bom še en mesec morala počakati user posted image ..... uh se kar vlečeje ti meseci, pa še ta dež nič ne izboljša stanja user posted image

Vsem želim lepe praznike, pa tistim, ki boste takoj po praznikih začele s postopki, da bodo uspešni ! user posted image


(odgovor članu pišanec)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?