|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: december-januar IVF/ICSI 2012
31.12.2012 13:13:58   
maltezanka
ho ho ho
vsem nam želim v letu, ki prihaja, da se nam uresničijo naše želje.

user posted image

Srečno in uspešno želim,
p.s. januarja pa v nove boje user posted image

(odgovor članu Toppssy)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: december-januar IVF/ICSI 2012
1.1.2013 16:21:53   
gasilka
Srečno in predusem zdravo 2013!
In naj v tem čarobnem letu vidite čim več user posted image aliuser posted image in vsem srečnouser posted image


Tako jaz sem v decembru zagledala + sedaj čakam na prvi uz da vidim našega user posted image da se prepričam da je vse o.k. z njim user posted image

SREČNO VSEM!!

(odgovor članu maltezanka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: december-januar IVF/ICSI 2012
2.1.2013 10:26:41   
gasilka
Dobila datum prvega uz 8.1. 2013 ob 7:30 zdej pa komaj čakam torek !!!!!!!!!!!

(odgovor članu gasilka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: december-januar IVF/ICSI 2012
2.1.2013 11:56:52   
Pommaranca
punce, srečno novo leto in upam, da vse postanemo mamice v 2013!

jaz imam jutri posvet za 3. icsi postopek. In močno si že želim, da nama rata, ker je kar mučno vsakič vse znova.

maltežanka kako kaže pri tebi? kdaj štartaš?

srečno  nam  vsem!!!

(odgovor članu gasilka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: december-januar IVF/ICSI 2012
2.1.2013 18:47:36   
maltezanka
živjo,
pa so prazniki za nami. Blo je kratko ampak sladko.
Šment, treba bi bilo kilce malo dol spravit, ampak saj delamo na tem, da nam bodo kilce šle gor hahahahahah

Jaz štartam 8.1. imam posvet. Bo dr povedala kdaj lahko začnemo. Jaz bi že, amapak bomo videli, kakšno je njeno mnenje. Imela sem že 3 user posted image , sedaj čakam 4. Bo tam nekje 7, tako da bom pomoje začela konec meseca.
Ti pa že ju3? Super, želim ti da fajn zrihtata. Poročaj
Lepo se imejte

(odgovor članu Pommaranca)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: december-januar IVF/ICSI 2012
2.1.2013 19:26:44   
Pommaranca
ja, tile kg, samo gor, in bolj težko dol. Jaz se v vsakem postopku "malo" zredim user posted image
Jaz pa sedaj čakam šele 3 user posted image , ampak me jutri več kot zavrniti tako ali tako ne more.
Sva se pa odločila, da štartava sedaj še 3. postopek in če ne bo uspešen, bova naredila daljšo pavzo,
predvidoma do jeseni, da si sčistim telo vse te "svinjarije" in si nazaj pridobim "svojo" idealno težo,
pa še prepisala se bova na drugo kliniko, da si ne bom kdaj očitala, da nisem probala drugje,
ker če sedaj ne bo ratalo, imam pokoriščene že 3 poiskuse.

Držim pesti in kličem user posted image , da nam čimpej rata!
ENKRAT MORA!!!

(odgovor članu maltezanka)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: december-januar IVF/ICSI 2012
2.1.2013 19:47:51   
tara.81
oooo, ta RR me pa heca, sem se celo popoldne mučila z odpiranjem oknca in kar ni šlo user posted image

no, tudi jaz vam želim srečno, mirno in nasploh pozitivno leto 2013. Dnevi mi grejo kar hitro mimo in zdaj se bližam O in če bo vse ok, greva na ICSI okoli 25., še trije tedni in bo tukaj. Priznam, da me je kar strah, mogoče k je prvič in ne vem kaj me točno čaka.

Pommaranca, a misliš, da vaju do dal že ta mesec v postopek? Jaz sem tudi rekla, da ga moram kaj v teh dneh poklicat in vprašat, kdaj točno se moram oglasit. No, upam da jutri dobiš kako lepo novico! user posted image

(odgovor članu maltezanka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: december-januar IVF/ICSI 2012
9.1.2013 20:08:31   
Toppssy
Ojla,

vse naj naj v nove letu, ter želim vsem plusek !!

Dobila sem datum za posvet na GK LJ 14.jan in potem bo pa kmalu špikanje user posted image

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: december-januar IVF/ICSI 2012
15.1.2013 10:42:38   
soncek_25
Pozdravljene!
tudi jaz se vam pridružujem :) Doma imamže enega sončka, sedaj pa se že nekaj časa trudimo za brateca ali sestrico :) Včeraj sem bila na drugem posvetu pri dr. Drobniču in je dal "zeleno" luč za konzilij. Konec meseca morva pridit še s partnerjem, potem gredo papirji naprej.
No, po tem kar sem prebrala še zelo dolgo traja, da dobiš odgovor in potem spet zelooo dolgo da prideš na vrsto. Je to res?
Mogoče katera ve, kdaj je kozilij v januarju ali v februarju, oziroma kako potekajo ti konziliji, enkart mesečno?

No, malo sem vas zasula z vprašanji, upam, da se bo katera našla in mal več napisala :)

Hvala.

Pozdravček :)

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa zato cilj toliko lepši!

(odgovor članu Toppssy)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: december-januar IVF/ICSI 2012
15.1.2013 11:48:10   
dekca
Od prvega posveta do začetka 1. postopka je pri meni trajalo dobrega pol leta, z vsemi preiskavami in operacijami vred. Pa še to bi verjetno trajalo kak mesec manj, ampak decembra bi imela punkcijo ravno v času božičnonovoletnih praznikov, takrat pa ne delajo. Konzilij sva imela konec oktrobra.

(odgovor članu soncek_25)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: december-januar IVF/ICSI 2012
15.1.2013 14:23:45   
tara.81
soncek_25 ne vem kako je v LJ, sem pri Rešu, ki ima prav drug sistem.

Zdaj že počasi odštevam dneve do postopka. Mislim, da sem v teh dneh imela O, ki je bila kljub klomifenu zelo pozna, saj je že 25. dan user posted image . Včeraj in danes sem opazila na toaletnem krvave nitke, kar sem brala pri Pušenjaku pravi, da je to značilno ravno za O. BT se mi pa kar noče dvignit. Upam, da je res to to in da štartava v roku dveh tednov. Ta januar se mi tako vleče...


(odgovor članu dekca)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: december-januar IVF/ICSI 2012
17.1.2013 7:33:10   
soncek_25
Hvala! No, potem če so najin primer predali na konzilij januarja , se bo verjetno začel odvijat dalje nekje marca :) no, ok, sej če tako dolgo že prej čakaš, bomo pa še 2 meseca :)
Držim pesti za vse vas punce in naj čas čim hitreje mine do pluseka :)

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa zato cilj toliko lepši!

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: december-januar IVF/ICSI 2012
21.1.2013 17:21:12   
Toppssy
Ojla,

evo danes se začnem špikat in v soboto prvi UZ, potem bomo pa vidli za naprej. Začelo se je dogajati :)

LP Darja

(odgovor članu soncek_25)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: december-januar IVF/ICSI 2012
21.1.2013 18:53:15   
aksuram
da se še jaz oglasim. na otročkuse trudiva mal več kot dve leti. aprila 2012 sponatno zanosila, junija ss. 11.1. sem imela ponovni pregled pri dr. drobniču in je predlagal ivf... 28.2 imava konzilij.

(odgovor članu Toppssy)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: december-januar IVF/ICSI 2012
22.1.2013 14:44:05   
Tejchy25
Hei!
Evo, js grem zdej v drugi postopek, prejšnji je bil IVF, zdej bo ICSI. Tut js sm si dala včer prvo dozo :) In prvi ultrazvok tudi v soboto :)
Prejšnjo rundo sem imela Gonal F, sedaj pa Puregon...upam, da bo uspešneje...:)
Me pa nekaj zanima- če vam je kdo rekel, da ni dobro naprimer smučati v času, ko si dajemo injekcije? Pred punkcijo...

(odgovor članu aksuram)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: december-januar IVF/ICSI 2012
24.1.2013 15:57:20   
tiana
Punce pridte na temo januar-februar 2013 nas je malo več user posted image

_____________________________

....za dežjem vedno posije sonce...

(odgovor članu Tejchy25)
Neposredna povezava do sporočila: 66
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?