|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  81 82 [83] 84 85   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
13.6.2013 9:54:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mamica deklicam)
  Neposredna povezava do sporočila: 2051
   RE: Bodoče nosečke
13.6.2013 10:04:46   
bybyka_1987
punce prvo en lep pozdrav....
javila se nisem ze skroaj 3 mesece ampak enostavno je bilo prevec stvari...moja N poteka ok...imamo vsakodnevne zurke v trebuscku...spola se ne wemo ker ni hotlo pokazat...upam da bo na morfologiji ki jo imam v torek...cas pa prehitro bezi...posiljam vam ene lepo tople pozdrave...

P.S.:kg se pridno drzijo...od casa pred N imam samo 450g vec...od zadnjega pregleda pa 900g :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2052
   RE: Bodoče nosečke
13.6.2013 10:57:23   
darhaha84
Se tudi jaz javim user posted image preberem vas še na hitro, potem ko hočem odpisat pa hitro kaj zmoti, če ne drugega pa strani noče odpretiuser posted image
Drugače pa pri nas vse po starem. Hiša napreduje sto na uro. Tako da imamo veliko dela tam. E.je kar veliko popoldnevov pri dedku in babici, ker morava z možem delati na hiši. Od 20.6. pa do konca meseca imam dopust in bova šla z E.na morje, pa še mož bo verjetno malo dol prišel (kakor bo čas dopuščal). Tako da se bova crkljala in čofotala ter nadoknadila zamujeno user posted image Drugače mi je pa super ker se je KONČNO začelo poletno vreme user posted image Kako je čisto drugače če je zjutraj sonček – meni da ful več energije user posted image Danes sem vstala 4:50 šla teč, se stuširala in glavo umila, in potem še E.zrihtala in odpeljala v vrtec. Ko sem prišla v službo sem bila že polna energije in hitro začela delat, tako da sem že kar nekaj naredila. Slabosti pa kar ne izginejo, sicer ni več tako hudo, da mi gre na bruhanje ampak me samo slabi user posted image mah saj bo – nekaj nisem čisto taprava.
bybyka_1987 – lep je slišati lepe novičke in želim ti še naprej lepo nosečnost. user posted image user posted image
mamica deklicam – glede prehoda se pa kar strinjam – iz bunde v kopalke, samo meni kar pašejo te temperature, trenutno ne pogrešam pomladi – bi bilo pa lepo, če bi kakšen mesec nazaj bile bolj pomladanske temperature. Kot je rekla Tippi – pomlad bo mogoče naslednjo pomlad user posted image
3sonček3 - samo da je vse ok in naj tako tudi ostane do koncauser posted image user posted image

(odgovor članu bybyka_1987)
Neposredna povezava do sporočila: 2053
   [Brisano sporočilo]
13.6.2013 11:06:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu darhaha84)
  Neposredna povezava do sporočila: 2054
   RE: Bodoče nosečke
13.6.2013 12:39:30   
darhaha84
michelle1 – meni tudi ni dišal J vendar mi drugače ne znese, ker mož pride s hiše okoli 10ih zvečer, takrat pa jez ne grem več teč (midva z E. odideva tam cca. ob 19:30 tako da se umijeva in ga dam spat). Po pravici povedano me je kar malo strah, tam po temi teči – sem bolj boječka. Tako, da če hočem kaj zase narediti moram zjutraj se pobrigati J
Ali ti delaš skrajšan delavni čas? Verjetno pri 3 otrocih kar paše, da lahko doma še kaj narediš. Jaz imam pa ob 13:30 še en sestanek in upam da bom do 16ih konec, da lahko grem. Bom pa jutri malo prej šla, ker imam ful ur – moram it do mizarja se za kuhinjo zmenit

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2055
   [Brisano sporočilo]
14.6.2013 7:53:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu darhaha84)
  Neposredna povezava do sporočila: 2056
   RE: Bodoče nosečke
14.6.2013 8:48:09   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: michelle1

Včeraj sva šla prej domov, ker se je končno začela sezona košnje. Je treba pripraviti krmo za naše konje. Tako da jo je on mahnil na travnike, jaz pa na njivo. Me ni bilo prejšnji teden nič na obhodu. Groza. Koliko plevela! No, počasi, vsak dan po malo... Pa bo! Danes bom še sinka nagnala poleg. Ga ravno ni volja, a bo že preživel. user posted image  To je tudi del vzgoje in učenja. Hrana pač ne zraste v trgovini.




Dobro jutro vsem.

Pri nas je pa ravno kontra. Najmlajša mi vedno pomaga, ko grem na vrt in sem en kotiček pustila prazen, da sedaj ona tam rije, koplje, prekopava. Ko dam plevel na kup, mi ga odnese, da bi jo med zelenjavo spustila, se pa ne upam, ker bi zelenjavo ven poruvala, plevel bi pa ostal user posted image

Starejša ni ravno pomagač v vrtu, a drugod zelo pomaga. V sredo je bila cel dan z očitom v bloku in pravi, da je bila pridna, mu nosila luči, ki jih je menjal in okoli bloka pobrala vse cigaretne ogorke. V tem bloku živijo moji starši a sploh ni šla do mame. Ona še vedno ne more "požreti", da je bila vnukinja dol, a do nje ni prišla. user posted image Meni da to vedeti točno to, kar sem vedela, da se bo izkazalo. In očitno imam prav

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2057
   [Brisano sporočilo]
14.6.2013 9:29:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mamica deklicam)
  Neposredna povezava do sporočila: 2058
   RE: Bodoče nosečke
14.6.2013 10:06:17   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: michelle1

Ma, jaz si naše najmlajše ne upam vlačiti po njivi. Sploh ne veš, kako zagreta je  za delo. Na njivi ne bi bilo niti plevela, niti vrtnine. user posted image  



ja, verjetno tudi pri nas ne user posted image user posted image

ali ima katera idejo, kako se znebiš bramorja. Sva ga fentala, samo se malo bojin, da imam kje jajčeca in bodo mladi bramorčki prišli v vas. Če že plevem, bi rada vsaj kaj pojedla vrtnin. Ta mi je požrl nekaj čebule.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2059
   [Brisano sporočilo]
14.6.2013 10:24:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mamica deklicam)
  Neposredna povezava do sporočila: 2060
   RE: Bodoče nosečke
14.6.2013 10:47:41   
mamica deklicam
lili25 hvala za odgovor, tega pa še moja tašča ni vedelauser posted image user posted image

sedaj imam napisane kapucunke za pože in žametnico za bramorja. Kmaslu bom imela že kar cvetličarno doma. Važno, da bo delovalo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2061
   [Brisano sporočilo]
14.6.2013 11:17:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mamica deklicam)
  Neposredna povezava do sporočila: 2062
   RE: Bodoče nosečke
14.6.2013 11:30:58   
mamica deklicam
kar je polžel ostalo, jih ba pa itak ta vročina pregnala in bomo imele mir. Jaz sem se jih znebila, ko sem malo bolj oplela in ni bilo več tako vlažno, drugače je pa moj že govoril o soli.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2063
   RE: Bodoče nosečke
14.6.2013 21:15:22   
SweetNovember
Ojla bodoče nosečke, da se vam še jaz malo javim :)

V torek sem imela 1. pregled, videla sem srček:), baje je tudi velikost ok... Naj ostane tako z user posted image .
Naslednji pregled imam šele 1. avgusta, vmes bom šla še na nuhalno (zač. julija).

Povedala še nisva, pa se že zeloooo težko zadržujem in koomaj čakam da deliva novičko z domačimi :)

lep vikend vsem!

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 2064
   RE: Bodoče nosečke
15.6.2013 11:53:50   
3Sonček3



IZVIRNO SPOROČILO: SweetNovember

Ojla bodoče nosečke, da se vam še jaz malo javim :)

V torek sem imela 1. pregled, videla sem srček:), baje je tudi velikost ok... Naj ostane tako z user posted image .
Naslednji pregled imam šele 1. avgusta, vmes bom šla še na nuhalno (zač. julija).

Povedala še nisva, pa se že zeloooo težko zadržujem in koomaj čakam da deliva novičko z domačimi :)

lep vikend vsem!
 
Tut pri nas je še skrivnost in je kr teško. Sploh tkole k me skos sprašujejo kaj mi je (slabost kr naprej pa špikanje, pa nesmem dvigovat - pa zakaj...) komaj čakam pregled 28. kr pol bomo pa vrjetno res povedali. :) Na nuhalno so mene naročili 26.7. Kje jo boš ti imela???


_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu SweetNovember)
Neposredna povezava do sporočila: 2065
   [Brisano sporočilo]
17.6.2013 7:30:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu 3Sonček3)
  Neposredna povezava do sporočila: 2066
   RE: Bodoče nosečke
17.6.2013 14:54:51   
mamica deklicam
madonca michelle1, a ti delaš meni skomine? user posted image user posted image

sploh po tem, ko je moj danes rekel, da verjetno ne bomo šli nič na morjeuser posted image . Še dobro, da je hčerkama včeraj napolnil en majhen bazen z vodo, sta že veselo čofotale notri user posted image user posted image user posted image , pa čeprav je bila voda še mrzla

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2067
   RE: Bodoče nosečke
17.6.2013 17:27:41   
asyka
Punce upam, da ste kaj bolje ko jaz. Že dva dni nobena hrana, pijača ne počaka v mojem želodcu. Slej ko prej gre vse ven, na tak ali pa drugačen načinuser posted image Moj danes ni ravno presrečen šel v službo, ker je polnoči stal z mano v kopalnici ko sem se zvijala v krčih. Bruhat pa tko nisem mogla, ker ni blo kaj več. Zdaj pa imam tako razdražen želodec, da že 10 požirkov čaja pa kos prepečenca nardi tako slabost, da bi človek kr umru. Saj vem občutljiva sem, ampak če česa ne maram so to slabosti. Vse ostalo še prenesem. Slabosti pa me ubijajo. Saj ne vem od česa je to, a sem se zastrupla al pa mi kaj enostavno ne paše. Bolana pomojem nisem, ker se drugače ok počutim (razen glava me boli, ampak to je od dehidracije, ker ne uspevam dovolj šopat vode vase).... zdaj me sicer počasi že najda črv, če bi test nardila..... mogoče jutri, če bo stanje še vedno takšno kot je sedaj.

Me pa nekaj zanima, a je tale rehidracijski prašek nujno mešati samo z vodo, ali menite, da ga lahko tudi v nesladkan čaj vmešam? Ker se ne morem prisilit niti v en požirek več pa vem, da bi bilo dobro, da bi se.... Kak ste jih dozirale otrokom? Sem prepričana, da več kot požirka ni noebn spravil po grlu, ker je to naravnost odvartno user posted image

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2068
   RE: Bodoče nosečke
18.6.2013 7:49:29   
darhaha84
Dobro jutro user posted image , kaj niso prekrasni dnevi – sonček, sonček, sonček…user posted image user posted image Jaz še danes in jutri v službo potem pa imam dopust do 1.7. (moram še porabit starega). Tako da se bova z E. malo crkljala user posted image V petek imamo zaključni piknik v vrtcu, v soboto dopoldne nam pridejo še montirat okna, popoldne pa na morje. Mož bo do torka, midva se bova pa prilagajala glede na situacijo (verjetno prideta še tast in tašča dol, ko bo šel mož nazaj, tako da če bo preveč pametnih nasvetov se bova tudi midva kaj kmalu spokala domov user posted image ). Saj sta čisto kul – samo ne morem bit kaj dosti v stiku z njim (tastom). Tašča je pa zlata…user posted image No, saj tudi on ni neki nesramen, samo hoče imeti svoj prav, ker se mi pa ne da prerekat se raje umaknem in je mir. Tako, da na koncu ima vsak svoj prav – samo skregamo se pa ne, ker se ne moremo user posted image Vikend, minil kot bi mignil – v soboto sem bila dopolne na hiški, popoldne sem skočila na Šmarno, ker je E.ravno spal in sem ga šla iskat k mami ko se je zbudil, mož je bil cel dan v službi, zvečer smo šli pa na veselico in je E.zdržal do polnočiuser posted image . V nedeljo smo bili pa na enem pikniku in je bilo super - tudi za otročke.user posted image
Asyka – lahko, da imaš kakšno zastrupitev s sladoledom, če si ga v kakšni slaščičarni jedla (to je poleti kar pogosto), ali pa je kaj drugega J Jaz kadar tako bruham (lani sem 2x, ker sem se nekaj nalezla od E.), potem raje ne dajem NIČ v usta še cel dan, da se želodec pomiri in mi ful paše spat. Če pa to traja več dni pa pojdi zdravniku, ker zdaj je res vroče in je fajn veliko tekočine.
mamica deklicam – ne vem kaj naj ti rečem, ker jaz sem zelo morski človek in mene že letos trga, ker prvič ne bomo nikamor šli (raze na vikend v Koper), ker nam finančno (in tudi časovno) ne bo zneslo, samo bomo vsaj malo približka morja videli – no, E.je tudi to kul in uživa. Mogoče vam pa septembra znese, ker takrat je pa dosti ugodnih variant. Ravno včeraj sem nekaj gledala na apartmajidirekt.com in se mi zdelo drago. Drugače pa mogoče skočite na enodnevni izlet v kake toplice. Trenutno res ni najbolj rožnata situacija. Poznam še dve družini, ki sta rekli da ne bodo letos šli na morje L Vse se vrača nazaj. Jaz sem šla prvič na morje pri 8ih letih, ker naši tudi niso imeli, denarja oz. so ves denar dali v hišo, ki so jo zidali.
michelle1 – kakšna slika, mi privablja spomine iz Balija (ravno tak barvit sončni zahod sva enkrat ujela…)

(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 2069
   [Brisano sporočilo]
18.6.2013 8:55:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu asyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2070
   [Brisano sporočilo]
18.6.2013 9:02:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mamica deklicam)
  Neposredna povezava do sporočila: 2071
   RE: Bodoče nosečke
18.6.2013 9:24:29   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: michelle1




IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam

madonca michelle1, a ti delaš meni skomine? user posted image user posted image

sploh po tem, ko je moj danes rekel, da verjetno ne bomo šli nič na morjeuser posted image . Še dobro, da je hčerkama včeraj napolnil en majhen bazen z vodo, sta že veselo čofotale notri user posted image user posted image user posted image , pa čeprav je bila voda še mrzla
 

Ma, jaz pa še vedno upam, da vam uspe priti tudi do čofotanja  na morju. user posted image  Drugače ni nič narobe tudi tale varianta z domačim bazenom, četudi majhnim. Učinek je itak isti. Ohladitev telesa in poležavanje na sončku. user posted image



saj verjetno bomo šli za kakšen dan. Jaz bom že zastopila, tamalidvama bo pa itak vseeno, samo da bosta čofotale user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2072
   [Brisano sporočilo]
18.6.2013 9:24:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2073
   RE: Bodoče nosečke
18.6.2013 9:25:06   
Žabinčica
Dober dan, evo nas nazaj user posted image .

Bilo je super, fantastično. Pokrajina enkratna - polja žit, maka in sivke, topoli in hribčki. Mesta zanimiva, polna osupljive arhitekture, plaže pa dolge in peščene. Toskana je res čudovita in ja, Tippi res se zaljubiš in si želiš še kdaj vrniti se. Tudi vreme je bilo ravno pravo. Videli smo kar nekaj , glede na čas, ki smo ga tam preživeli in glede na dva mlajša otorka (Siena, Pisa, San Gimignano in M.marttima). Smo se tudi malo namakali in naigrali, bili v akvariju. V bistvu je bila zelo posrečena kombinacija kopanja in izletov. Sem zelo vesela, da sta mala dva podedovala nagnjenje do potepanja in potovanj user posted image .

Samo Tippi, dobra sta res, da sta tam kolesarila; saj je čudovito in marsikaj za videt, samo znajo bit to kar razdalje in vročina...kapo dol.

Zdaj smo že v vsakodnevnem ritmu, z goro perila, pospravljanja in veliko opravki, ki se kar vrstijo, čeprav sem za večino mislila, da bodo prišli na vrsto šele julija...

Kako ste kaj ve? Že kakšni novi pluski na vidiku?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2074
   [Brisano sporočilo]
18.6.2013 11:25:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Žabinčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  81 82 [83] 84 85   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  81 82 [83] 84 85   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?