|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  81 82 83 [84] 85   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bodoče nosečke
18.6.2013 11:37:59   
Žabinčica
Ja nazaj, nazaj, hitro gre čas...en teden smo bili. Žal mož izven glavne sezone težko dobi več dopusta, v sezoni pa neradi potujemo...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2076
   RE: Bodoče nosečke
18.6.2013 12:09:52   
mamica deklicam
zdaj imam pa jaz za vas eno vprašanje in ko boste prebrale do konca, se mi bo sigurno marsikatera smejalauser posted image user posted image

Takole je na stvari: vse veste, da imam jaz čisto zmešane cikle zadnje časeuser posted image , od 24 pa do 36 dni, sedajle zadnji je bil celo 40dni. Večina jih je bila 30- 34. No stvar je taka. Danes sem 32 dan, ampak meni je že nekaj dni slabo. Sem včeraj zjutraj lulala na baby chek. In se je meni (lahko ker hočem vedeti), zdelo da tam kjer naj bi bila druga črtica je neka lisa. No te kasneje ni bilo več. Gospeuser posted image ni od nikoder, drugega znaka kot slabost nimam. Glede na cikle pa tako ali tako ne morem rečt ali mi zamuja in je bilo včeraj prezgodaj. user posted image user posted image

Kompliciram ali ne?? No imam v predalu clearblue, a kot prava Gorenjka mi ja je škoda že sedaj uničit, drugega testerja doma pa nimam.

KAJ MENITE?

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2077
   [Brisano sporočilo]
18.6.2013 13:04:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mamica deklicam)
  Neposredna povezava do sporočila: 2078
   RE: Bodoče nosečke
18.6.2013 13:33:57   
Žabinčica
Moj odgovor ti verjetno ne bo najbolj všeč, ampak glede na dolžino tvojih ciklov, počakaj še kak teden in naredi CB, takrat bo sigurno pravi rezultat. Tako bi naredila jaz.

Sicer pa se pridružujem Michelle in ti želim enako kot ona user posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2079
   RE: Bodoče nosečke
18.6.2013 13:38:27   
asyka
Jaz sem danes precej boljše, vsa hrana mi sicer še na kilometre smrdi, kar je normalno po tem, da je v preteklih dveh dneh šlo vse ven in ni nič noter ostalo. Danes bom še bolj nežna z želodcom tako, da samo še prepečenec pa mogoče kakšen jogurt.

Rehidracijski prašek sem si včeraj kar v čaj zmešala, pa moj mi je prinesel nekaj izotoničnih napitkov, ker bi verjetno drugače končala v bolnici na kakšnem literčku ali dveh. Ni blo nikakršne variante, da bi drugače dovolj tekočine v telo vnašala, ker je vse šlo v 3x porciji ven v roku 5 minut.

Je bil pa moj silno razočaran danes zjutraj, ker je videl v smeteh papirček od tampona in mi je blo bolj zaradi njega kot sebe hudo, ko je rekel: "a veš pa sem vseeno upal, da ti je tak hudo ker sva dete nardila". Pa sem drugače jaz bolj tista, ki navija, da bi čimprej blo. Mogoče pa naslednji mesec več sreče, ko ne bo noben od naju pod takim stresom (služba, šola). Jaz stiskam pesti.

Zdaj pa učit imam jutri izpit in se nisem še nič pripravljala... kaj čmo, če sem pa bila kot cota. Sem vmes ko je moj začel, da to bi pa mogoče lahko bilo zaradi dojenčka celo izjavla, da če je to zaradi dojenčka potem pa tega dojenčka nočemuser posted image

mamica deklicam jutri, jutri lulaj na baby check. Če je danes bila senčka bo jutri zagotoovo črta. user posted image

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2080
   RE: Bodoče nosečke
18.6.2013 14:06:31   
BVM1



user posted image











Bodoče nosečke v pričakovanju user posted image ali user posted image

NICK.....STAROST.....ŠT.OTROK.....KRAJ

asyka, 23, 0 user posted image , Maribor
bincha, 28, 1 user posted image , Kranj
briljantina, 32, 1 user posted image ,Zasavje
čenča84, 1 user posted image
darhaha84, 28, 1 user posted image , Grosuplje
ela23, 23, 0 user posted image , Dolenjska
emibu, 20, 1 user posted image
evcy1411
lili25, 25, 0 user posted image , Goriška
mamica deklicam, 39, 2 user posted image , Kamnik/okolica
michelle1, 34, 3 user posted image , 1 user posted image , Posavje
misssi
missy26, 28, 1 user posted image , Kranj
mladika, 25, 0 user posted image , Celje
m_and_m
Perzefona*, 24, 0 user posted image , Ljubljana
Petka09, 1 user posted image
_pika_, 28, 0 user posted image , Ljubljana
poli*, 1 user posted image
pupika29
snežinkaa, 21, 0 user posted image , Murska Sobota
snowgirl, 24, 1 user posted image , Domžale
TANJA.t
*tedy*, 4 user posted image
Tippi, 39, 1 user posted image , 1 user posted image , Ljubljana
vrtnica44, 31, 0 user posted image , Posavje
Žabinčica, 34, 2 user posted image , Štajerska




user posted image



Nosečke v veselem pričakovanju user posted image ali user posted image

NICK.....STAROST.....ŠT.OTROK.....KRAJ


babysmile
bybyka1987, 26, 2 user posted image , Celje
CherryBlossom, 23, 1 user posted image , 2 user posted image , Goriška
d_m_b, 21, 0 user posted image , Ljubljana/okolica
Dorotheia, 28, 0 user posted image , Kranj
Martyna83, 29, 0 user posted image , Koper
Metuljčica 2013, 1 user posted image
morskazvezdica, 21, 0 user posted image , Ljubljana/okolica
Night
pridna_janja, 37, 0 user posted image , 2 user posted image , Brestanica
SweetNovember, 26, 0 user posted image , Ljubljana/okolica
ta*mala, 27, 0 user posted image , Šmartno pri Litiji
zoja09
3Sonček3, 23, 1user posted image , Ribnica



user posted image


SKUPAJ NAS JE: 41








(odgovor članu BVM1)
Neposredna povezava do sporočila: 2081
   RE: Bodoče nosečke
18.6.2013 14:08:07   
BVM1
Seznam končno posodobljen! Upam, da so vse nosečke na svojem mestu! user posted image





BVM1 - michelle1

(odgovor članu BVM1)
Neposredna povezava do sporočila: 2082
   [Brisano sporočilo]
18.6.2013 14:18:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu asyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2083
   RE: Bodoče nosečke
18.6.2013 14:46:33   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: asyka

mamica deklicam jutri, jutri lulaj na baby check. Če je danes bila senčka bo jutri zagotoovo črta. user posted image


imam samo še navaden clearblue, pa bom rajši še malo počakala, ker mi ga je vseeno škoda. če bi imela doma kakšnega od teh tapocen zadev, bi pa sigurno poskusilauser posted image

p.s. michelle1 upam, da nisi prehitro posodabljala seznamčekuser posted image

(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 2084
   [Brisano sporočilo]
18.6.2013 14:53:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mamica deklicam)
  Neposredna povezava do sporočila: 2085
   RE: Bodoče nosečke
18.6.2013 16:22:46   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: Žabinčica

Dober dan, evo nas nazaj user posted image .

Bilo je super, fantastično. Pokrajina enkratna - polja žit, maka in sivke, topoli in hribčki. Mesta zanimiva, polna osupljive arhitekture, plaže pa dolge in peščene. Toskana je res čudovita in ja, Tippi res se zaljubiš in si želiš še kdaj vrniti se. Tudi vreme je bilo ravno pravo. Videli smo kar nekaj , glede na čas, ki smo ga tam preživeli in glede na dva mlajša otorka (Siena, Pisa, San Gimignano in M.marttima). Smo se tudi malo namakali in naigrali, bili v akvariju. V bistvu je bila zelo posrečena kombinacija kopanja in izletov. Sem zelo vesela, da sta mala dva podedovala nagnjenje do potepanja in potovanj user posted image .

Samo Tippi, dobra sta res, da sta tam kolesarila; saj je čudovito in marsikaj za videt, samo znajo bit to kar razdalje in vročina...kapo dol.

Zdaj smo že v vsakodnevnem ritmu, z goro perila, pospravljanja in veliko opravki, ki se kar vrstijo, čeprav sem za večino mislila, da bodo prišli na vrsto šele julija...

Kako ste kaj ve? Že kakšni novi pluski na vidiku?


Joooj super dopustek ste imeli! Vesela, vesela za vas user posted image In verjemi, da ni vedno vse v dolžini dopusta, ampak v intenzivnosti, v občutenjih, doživetjih. In verjamem, da je bilo tega slednjega ogromno! Sicer pa, toskana je blizu in vedno, kadarkoli se lahko vrnete user posted image

Midva sva bila enkrat s kolesi ja. Prava avantura! Ne bom rekla, da je bilo izi, ker to ni res, je bilo pa polno in doživeto. zelo doživeto! in še se bova vrnila user posted image

Sicer pa, jaz crkujem od vročine user posted image Čisto nič mi ne paše. Je že res, da sem na dopustu, in mi ni treba v službo, ampak vseeno delamo doma sobo in to je švicarije in savnanja na pretek. Nadejam se, da bo res v petek vročina popustila, ker to je za znoret! Nč se ne da delat. Je pa fino ja, če ležiš in ne migaš in samo dihaš. Tist se pa da preživet. Ampak jaz bi malo bolj aktivno poletje, ne pa z vsemi štirimi v luftu user posted image

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2086
   RE: Bodoče nosečke
18.6.2013 16:24:45   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam


IZVIRNO SPOROČILO: asyka

mamica deklicam jutri, jutri lulaj na baby check. Če je danes bila senčka bo jutri zagotoovo črta. user posted image


imam samo še navaden clearblue, pa bom rajši še malo počakala, ker mi ga je vseeno škoda. če bi imela doma kakšnega od teh tapocen zadev, bi pa sigurno poskusilauser posted image

p.s. michelle1 upam, da nisi prehitro posodabljala seznamčekuser posted image



O OU!!! user posted image kaj jaz to berem!!!
Te dni sem se malo izgubila,, ampak zdaj bom redno čekirala, da prideš potrdit plusek. Pa to je nora novica, če si nosečka!!! user posted image

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 2087
   RE: Bodoče nosečke
18.6.2013 16:29:48   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi


IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam


IZVIRNO SPOROČILO: asyka

mamica deklicam jutri, jutri lulaj na baby check. Če je danes bila senčka bo jutri zagotoovo črta. user posted image


imam samo še navaden clearblue, pa bom rajši še malo počakala, ker mi ga je vseeno škoda. če bi imela doma kakšnega od teh tapocen zadev, bi pa sigurno poskusilauser posted image

p.s. michelle1 upam, da nisi prehitro posodabljala seznamčekuser posted image



O OU!!! user posted image kaj jaz to berem!!!
Te dni sem se malo izgubila,, ampak zdaj bom redno čekirala, da prideš potrdit plusek. Pa to je nora novica, če si nosečka!!! user posted image


rajši ne upam, ker bi bilo prelepo. Vsakič, ko grem na stranišče, preverjam ali so gate še bele. No zaenkrat so še, a glede na dolžino prejšnega cikla, se sploh še ne veselim.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 2088
   RE: Bodoče nosečke
18.6.2013 17:49:49   
m_and_m
zdravo,
da se vam malo javim. Pri meni je blo po enem tednu zbadanja v trebuhu potem čisto mir in sem si rekla da ni nič, potem pa mi je začela zamujat in mi je zamudila cel teden in sem spet začela upati da mogoče pa bo kaj. Vmes seveda nisem vzdržala in sem naredila test, ki je bil negativen. no in včeraj je bil flek na hlačah user posted image in user posted image je spet na delu.
tako da upam da bo naslednji mesec več sreče.

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 2089
   RE: Bodoče nosečke
18.6.2013 17:50:55   
m_and_m
pa mamica deklicam tudi zate držim pesti. in pa seveda za vse ostale user posted image

(odgovor članu m_and_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2090
   RE: Bodoče nosečke
18.6.2013 20:55:55   
*tedy*
mamica deklicam črtica je črtica.....ponovi jutri in sporočiuser posted image user posted image

(odgovor članu m_and_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2091
   RE: Bodoče nosečke
19.6.2013 15:23:28   
mamica deklicam
Dan.

Nobenega testa ne bom ponavljala, ker bo očitno prišla teta s Krvavca. Dobro, da imam nasednji teden pregled pri moji G, ker imam vsega dovolj. Najprej loterija, kako so dolgi cikli, nato pa še dolga menstruacija.

Se ne čudim več, da je mojega dragega že čisto minilo, da bi user posted image .

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 2092
   RE: Bodoče nosečke
20.6.2013 6:55:31   
3Sonček3
mamica deklicam če imaš voljo počakat še dan ali dva ti lahko js pošljem en test k mi je ostal (občutljiv je na 10 tko da če je kej mislm da bi mogu pokazat)


_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 2093
   RE: Bodoče nosečke
20.6.2013 7:10:46   
3Sonček3
No prvi post sm napisala pa hitr oddala v upanju da če boš prej pršla gor da boš že takoj vidla, no pol na koncu pa preberem tisto da se verjetno približuje M sm bla pa kr mal žalostna ampak lej ponudba še vedno velja imam pa tudi še nekej ovulacijskih testov ki ti jih lahko priložim če bo kej lažje ugotavljat pol kaj pa kako.
No mene par dni ni blo sej sploh nevem kolk dolg sm men se zdi kot da je že ceu tedn mimo. No ceu tedn je pa mimo za majhno pikico tko da je/sva zdej v 7. tednu. Moje krvavitve se kr nočjo pa nočjo ustavt. Bolj povečane so če je dan / situacija stresna ali pa po user posted image . Teškega ne dvigujem sploh, še tamale ne dvignem zvečer za v bajno in mi je kr nerodno kr skos mojga kličm daj to daj ono se počutm ko en user posted image . Drug teden v petek pregled, user posted image bi šu rad zraven, upam da ga bo pustu k UZ. No danes zjutraj preden je šou v službo da lupčka meni, pa tamali pa na user posted image . Pa reče tamali dej še ti tukej lupčka pa ni hotla pa ji reče dej lupčka ti bom pol neki povedu pa še zmer ni hotla pa praša kaj pa pa ji pove mami ma tukej dojenčka pa reče nee pa dvigne spalno srajčko pa reče vidš da nima user posted image pol je pa useen lepo dala lupčka. Sej pomoje ni še dojela ker ni nekih oprijemljivih "dokazov" drug teden ko bo slikica ji bo lažje razložit. Drgač sm ful vesela user posted image a komaj čakam da je konc teh slabosti aaaaaaaaaaa celo noč sm bla na robu bruhanja. Na wc-ju preživela kr nekej časa, vsa mokra od krčev, treslo me, bruhat sicer nism mogla je šlo pa zadej zato tolk več. Pa krči za znort me je blo tko strah ampak HB vse ok. Sm že pozabila a je med user posted image boljše spat na levem boku? zarat tiste prekrvavitve' ker men ful bl paše na levem boku ležat, na desnem se počutm kot da mam dva kamna v trebuhu. Bradavice boleče že na pogled kaj šele da se dotaknem , ko se tuširam me je kr groza. Trebuh napihnjen kot da sm v tretjem mescu, čist zares. No sej sm da bomo novičko povedali pa se mi zdi da bo življenje takoj lažje.
Vsem skupaj želim lep dan


_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu 3Sonček3)
Neposredna povezava do sporočila: 2094
   RE: Bodoče nosečke
20.6.2013 9:20:18   
*tedy*
mamica deklicam le pogumno naprejuser posted image user posted image tudi tvoj čas bi prišeluser posted image user posted image

(odgovor članu 3Sonček3)
Neposredna povezava do sporočila: 2095
   RE: Bodoče nosečke
21.6.2013 20:32:53   
_pika_
Heej! Kako ste? Kakšna vročina, jaz samo še od vode, solate in sladoleda živimuser posted image
No zdej pa res kličem G, ker Mše kar ni, pa je danes že 68. dan cikla (prejšnji je bil dolg 75 dni). Groza!user posted image
Sem pa izvedela, da je soseda noseča, so se kar dolgo trudili. Sem vsaj zanjo lahko vesela.user posted image

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 2096
   RE: Bodoče nosečke
21.6.2013 21:40:42   
*tedy*
pika joj, to je pa res kar dolgauser posted image ..... kaj pa pravi G? Verjetno si že na kakšni terapiji zaradi tega?? DRži se in upam, da kmalu pride , če že morauser posted image user posted image

pri nas nič novega, se veselo crkljamo in user posted image in komaj čakamo morje, drug teden odhajamo na doooollllgggeeee počitnice in upam da vam z morja sporočim kakšno veselo novičkouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu _pika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2097
   RE: Bodoče nosečke
22.6.2013 16:15:17   
_pika_
Jah, če ne jem tabletk ja vedno tako, ampak jaz nočem tablet. Do sedaj mi ni nič rekla, sedaj, ko pa želimo bebiko, bo pa treba nekaj naredit. V ponedeljek se naročim in upam, da to težavo čez poletje odpravimo, ker bi bila rada jeseni user posted image . Vi pa uživajte na morju. Kam greste? Midva greva čez slabih 14 dni v Istro za 14 dni ali manj (gradnja doma).

Mogoče nam pa na dopustu uspe, ko bomo sproščene in daleč stran od skrbi. Držim pesti za nas!!user posted image

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 2098
   RE: Bodoče nosečke
22.6.2013 17:59:23   
SweetNovember
Ojla,

samo toliko, da odgovorim - soncek NS bom imela v Dravljah...

lp:)

(odgovor članu _pika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2099
   RE: Bodoče nosečke
22.6.2013 20:53:25   
*tedy*
pika Krk je naša rezervirana destinacija že kar veliko let, prikolica je zame in za otroke zakonuser posted image user posted image . Samo letos so nam ukinili nudistični kamp tako da smo v tuki definitivno zadnjič ( ja to je razvada hodit ene 33 let v nudistični kamp), smo bili samo za prvega maja 4 dni sem skoraj pobegnila domov......ne morem se navadit na kopalkeuser posted image user posted image .
no bomo videli koliko nas bo drugo poletjeuser posted image in še zbiramo drug plac, mogoče gremo na Cres ali pa nazaj v Istro, kjer smo bili prej 17 letuser posted image user posted image

(odgovor članu SweetNovember)
Neposredna povezava do sporočila: 2100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  81 82 83 [84] 85   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  81 82 83 [84] 85   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?