|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 28 29 [30]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
30.1.2013 16:36:02   
d_m_b
punce a je imela katera izkušnje s tistim testom z mullerja, ki ga lahko opravljaš pred menstruacijo?danes bi mogla pridt user posted image , pa je še kar ni, imam pa vedno redno na 28 dni..v nedeljo sem pa delal ta testek z mullerja, pa je pokazal -..zdaj pa ne vem če bi ju3 še enkrat naredila test..kakšen nasvet? user posted image

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 726
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
30.1.2013 16:54:59   
zvezdica.zaspanka83
pozdravček

zgleda da sem edina ki je vesela user posted image .... po 40 dneh po SS se je prikazala v vsej svoji veličini in bolečini user posted image priznam....sem imela boleče user posted image ampak tako kot je ta hudič bolel.....hmmmm nebi več hvala... user posted image tako da ja.... uradno se je začela najina nova zgodba o lovljenju + user posted image ker sem seveda neučakana kot hudič sem valda mogla težit in pisat pušenjaku kdaj lahko začnemo veselo delati na user posted image pa mi je rekel da od sredine februarja user posted image sem vesela tega podatka ampak.....me je strah da se zgodba ne bo ponovila user posted image nikoli več nočem iti skozi ta pekel user posted image tako da me zanima....hmmm kaj bi ve na mojem mestu...kdaj začeti? Fizično sem ok, psihično pa tudi...še kar... user posted image mislim da nikoli ne bom mogla pozabiti mojega vesoljčka, ampak življenje teče dalje....z menoj ali brez mene...
aja 12.2 imam veleslavni obis pri moji G da vidim če je vse ok user posted image samo je še dolga do takrat... pa še eno vprašanje....kateri G v LJ je najboljši kar se tiče odkrivanja pregrade na maternici?? Katera ve??

vsem ki vas je nezaželena user posted image obiskala pošiljam veliko user posted image naslednji mesec pa ma da vse lulate roza user posted image
tiste ki pa še čakate pa pošiljam veliko pikapok user posted image

(odgovor članu d_m_b)
Neposredna povezava do sporočila: 727
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
30.1.2013 17:07:27   
witch
monsy user posted image user posted image user posted image user posted image še kako te razumem. Zjoči se, potem pa naprej. Ne obupat. Čeprav sem trenutno tudi jaz čisto potolčena. Samo z optimizmom in vztrajanjem bomo prišle do pluska.

hmmm a kljub krvi bi naj naredila še en test? Nimam pojma. Nisem več dovolj pametna. Ker to je res nekaj čudnega in ne M. Kot beli tok s krvjo. Ne vem, res ne.


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 728
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
31.1.2013 10:06:11   
jona klara
tako moja 10 dneva M, je prinesla plusek in isti dan operacijo izvenmaternična nosečnost.tAKO, DA IMAM SEDAJ ODSTRANJENA OBA JAJCEVODA, ZA NAS NARAVNO NI VEČ ŠANS, OSTANE NAM ŠE SAMO IVF, KI KJE BIL PLANIRAN MARCA, UPAM, DA BO TAKO TUDI OSTALO,bOLEČINA IN ŠOK OB NOVICI JE NESKONČNA.

zapuščam vašo stran, se selim k IVF JOVKAM, TU PA OSTAJAM KOT NAVIJAČICA.pa srečno vsem, da čimprej zgledate plus, če pa ne gre pa ćčimprej na IVF,jaz sem brezveze upala in zgubljala čas, računala ovulacije, na koncu pa IMN, po tem je bolečina še hujša, ko ti odtranijo, nekaj kar bi se na drugem mestu lahko lepo razvijalo,


vsem srečno in čimprejuser posted image

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 729
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
31.1.2013 10:11:32   
Penny
jona klara, žal mi je user posted image user posted image . Želim ti vso srečo in da že v 1. poskusu uspe IVF user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 730
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
31.1.2013 10:15:19   
witch
jona klara user posted image user posted image user posted image user posted image bodi močna! Uživaj s svojim fantičem, dobro spočij telo, marca pa optimistično v IVF.
Držim pesti za vas. Pridi nam sporočit kako bo šlo.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 731
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
31.1.2013 11:29:13   
jona klara
witch,penny- hvala vama, pa srčno vama in vsem

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 732
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
31.1.2013 12:38:05   
Anonimen
Jona Klara, hudo mi je zate (za vaju). Upam, da bo že 1. UVF uspel in da vam prinese še enega sončka!

Pri meni včeraj svetla črtica, skoraj nevidna, ko sem že obupala. Sem imela kar močne izcedke (jih imam vedno pred M) in sem čakala, da se vlije. Izcedkov danes ni več, tko da lažje diham. Jutri naredim še en test, da vidim konkretno črtico, potem kličem G. Vesela, itak, ampak kar nekako ne verjamem...

Auser posted image

(odgovor članu jona klara)
  Neposredna povezava do sporočila: 733
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
31.1.2013 14:25:07   
Shana86
jona klara zelo mi je žal user posted image Verjamem, da bo že 1. IVF uspel in boš čez dober mesec nosečka user posted image

A user posted image super, čestitam user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 734
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
1.2.2013 7:26:18   
Anonimen
Pregrado ti bp "odkrije" že osebni ginekolog, samo opomni ga/jo, če preveri še to, ker dokler se ne ukvrjaš z zanositvijo, tega niti ne gledajo kaj zelo. Čeprav pri sami zanositvi in vgnezditvi pregrada ni ovira, lahko je potem, pa še tu si niso vsi edini. glede zdravnikov v Leonišču nimam pripomb, jaz sem se takrat naročila k tistemu, kjer sem prišla prej na vrsto. In je šlo vse OK skozi.
Sama sem imela istočasno še ciste, sum na enodmetriozo in sem po hitrem postopku dobila napotnico za neplodnostno, tam pa takoj na histeroskopijo in laparoskopijo, z operacije pa direkt na IVF (oba jajcevoda zanič).

(odgovor članu zvezdica.zaspanka83)
  Neposredna povezava do sporočila: 735
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
1.2.2013 9:47:55   
oreh
Jona klara šele sedaj sem prebrala!
Težko je v taki situaciji najti tolažbo, a se vendarle tolaži s tem, da se vajini celici lahko oplodita in že s tem imaš več možnosti pri Ivf. pa srečno v marcu!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 736
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
1.2.2013 12:10:04   
witch


user posted image

user posted image

user posted image ali user posted image PRIČAKUJEMO

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

1.1.
pikizencuser posted image

4.1.

mehurcica
briošuser posted image


7.1.
Penny(3.krog)user posted image


9.1.
Pinasuser posted image
Anonimna user posted image (2.krog po SS)user posted image


12.1.
teodora75user posted image
goplayuser posted image


14.1.
pika555user posted image


15.1.
Anonimnauser posted image user posted image
snowgirluser posted image


16.1.
puppeuser posted image
mojcapokraculja user posted image


17.1
CheryBlossomuser posted image


18.1.
tara04(19.krog)user posted image


19.1
jona klara(14.krog)user posted image
trezkauser posted image


20.1.
S*(14.krog)user posted image


23.1.
ta*mala(1.krog po SS)user posted image
Arual user posted image
pišanecuser posted image


24.1.
cebelica_2(2.krog)user posted image


26.1.
lidik (2.krog po SS in 2.krog po histeroskopiji)user posted image
Luckasmucka (4. krog)user posted image


27.1.
tara.81user posted image


28.1.
bybyka_1987(4.krog)user posted image
lillith82 (13. krog)

30.1.
d_m_b


31.1
Anonimnauser posted image (3. krog)
monsyuser posted image
lici
tianauser posted image


X.1.
LittleSunuser posted image
anckica
witch(3.krog po THL)user posted image
Perzefona*
_sushine_user posted image
Kaličopka6



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 38


NOSEČK: 7


user posted image USPEŠNOST: 18,42 user posted image


NAVIJAČICE:
witch, Katte, puppe, Pinas, Iskrica 86, niinii, Penny, LittleSun, anonimna user posted image , mamica deklicam, ta*mala, curly, GregUr, Nikki34, teodora75, MEGi20, Tippi, Nessika18, niinii, LunaSonce, pikizenc, zvezdica.zaspanka83, biroš, kaatkaa,




_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 737
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
1.2.2013 12:11:59   
witch
Vse modre v januarju - želim vam, da bodo vsi naslednji meseci bolj uspešni.

Vse roza v januarju - želim vam lepo in mirno nosečnost.

Vse nepobarvane v januarju - močno močno stiskam pestke da kmalu nalulate pluske in vas barvamo roza, tukaj ali v februarju.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 738
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
1.2.2013 15:16:23   
Katte
Tudi jaz se pridružujem čestitkam roza obarvanim in lepim željam za modre v januarju, ki jih je izrazila witch.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 739
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
5.2.2013 15:38:32   
Penny
Še za vsaj dve s seznama vem, da sta roza (lici in anonimnauser posted image ), vidla v temi od oktobrk (stalker alert user posted image ). Roza sta tudi Nusyka in savanah, ki nista bili več na seznamčku, se ju pa verjetno marsikatera tu gor spomni. Tko da smo ble kar pridne v januarju user posted image .

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 740
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
5.2.2013 18:02:06   
Anonimen
jst sem javila, da sem zagledala user posted image pa ste spregledale, ker ste že na februarju klepetale user posted image

Auser posted image

(odgovor članu Penny)
  Neposredna povezava do sporočila: 741
Stran:   <<   < Prejšnja stran  26 27 28 29 [30]
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 28 29 [30]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?