|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2013
18.1.2013 9:14:13   
Shana86
Kaličopka user posted image user posted image si me nasmejala user posted image Tudi jaz sem se včeraj skregala s celim svetom in si zaželela, da bi bila mačka user posted image Če jo muc prtisne, prime. Ne pa me z analizo vseh mogočih minut v ciklu in vseh znakov, vsak mesec znova...
In ne, ne bom ti rekla, da se pomiri in bo uspelo... Vem, da to pač ne gre. Tudi jaz sem bila na začetku flegmatična, prvi mesec še tega nisem vedela, kateri dan moram dobiti M, zdaj pa sem živčna razvalina. Pa se trudim pol toliko časa kot ti.
Tako da: go girl, znesi se nad miškami user posted image Jaz pa potihem zate vseeno verjamem, da so mini herkulčki preživeli par dni... user posted image

(odgovor članu Kaličopka6)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2013
18.1.2013 11:12:43   
Kaličopka6
Shana86 laparoskopije se ti ni treba nič bat, jaz bom šla še 10krat, če bo potrebno. Sem se sama tolk polna straha pojavla v bolnici pa je čist brezveze tale strah bil. Jaz sem prvi dan prišla že zjutraj in sem mela cel dan še preglede v bolnici in zvečer odvajala, operacije sem imela drug dan ob enih pop in potem sem šla domov naslednji dan ob devetih zjutraj. Po operaciji maš predpisanega okrevanja tolk kolker je pač intenzivna. Men so na izvid od operacije napisali, da naj bom doma 10 dni, osebna zdravnica pa mi je dala 14 dni prosto :).

Nč se bat! Dej ti men povej kako se kej počutiš po teh klomifenih, ker men jih bo dala, če ne bom zanosila zdj po op. A se kej rediš, si depresivna? Ker mene so 7 let filali z raznoraznimi tableti, da bi mi uredili cikel in sem se redila in nevemkajvse. Tako da mam res odpor do teh klomifenov alkajsože user posted image . Dej mi prosim mau povej kako je kaj s tem pr teb: Proooosiiiiim user posted image user posted image . Mene so dali direkt na op, ker se mi jajčniki niso več odzivali na zdravila...

Ja, upajmo da so preživeli, ker sem 30 min gor rit držala, da bo čim večji disko v men, da bodo šibali povsod in tud tam kamor treba :). Joj, jaz mam skos obdobja flegma- ne flegma. Na začetku sva samo dvakrt sexala brez zaščite pa sm bla tako zihr, da bo takoj, ker pr nas nima v družini noben težav, vsi takoj v prvo. Pol pa vedno več bereš, se trudiš na razne načine, obupavaš, flegmaš :), se daš pod nož, se boriš naprej in se celo včlaniš na forum RR, ki si ga do zdj skos čekiral in iskal raznorazne odgovore. Ne ne sej bo! Vse bo! In ta forum je res zakon! :) Punce tle ste vse carice! Hihi user posted image

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2013
18.1.2013 11:24:44   
kaatkaa
navijam , in upam da boste tudi vi zagledaleuser posted image , kot jaz pred 4 meseci,..
polivam z rozasto

(odgovor članu Kaličopka6)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2013
18.1.2013 13:34:16   
jona klara
sem se že preselila k vam.Ne pričakujem je pa 11.2.

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu kaatkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2013
18.1.2013 14:45:14   
bebica25
Tud jaz sem se preselila v februar..user posted image
Danes bila na 3. IUIju tako da user posted image ali user posted image pričakujem 1.2..user posted image Lahko me daste na seznam..
Upamo na najboljšeuser posted image

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2013
18.1.2013 15:55:29   
Shana86
Kaličopka6 hvala :) Saj se ne bojim, samo res imam odpor do tega posega.... Ampak če bo treba, bo pač treba.

Klomifen je meni obupen. Pri vsaki je drugače, tako da ti mogoče ne boš imela težav z njim. Mene okrog ovulacije grozno bolijo jajčniki, prav čutila sem dve boleči buli v spodnjem delu trebuha. Proti bolečinam sicer nisem vzela ničesar, sem pa bolj počivala in user posted image totalno brez užitka in tko mal 'na pol', samo da je spustil tisto noter user posted image Okej, pa teh par dni še nekako prenesem, potem se pa takoj po O začne grooozna depresija in brezvoljnost. Nič se mi ne da, sitna sem, skregam se z vsakim, ki pride mimo, ne čutim užitka ob nobeni stvari, ki mi je prej bila v veselje... To me od vsega skupaj res najbolj moti.
Potem so tu še vročinski navali in obdobja, ko me ful ful zebe. Ne uspe me ogreti NIČ (poskusila šport, toplice, banja, dolg tuš, oblečena v medveda, čaj, šnopi, svašta). Potem je pa čez par ur bolje.
In pa seveda čudaški napadi lakote. V 24h sem npr pojedla tavelik kozarec kumaric. In pa enkrat tale kombinacija: kava, čips, čokolada, kumarice, tuna, sok, kokakola, vino in banana. V ENI URI. Čudno, da mi je bilo slabo, ane?

No to je pa pomoje vse user posted image Oprosti, če sem ti že vnaprej zagrenila jemanje klomifena, ampak sama nisem pričakovala, da bo imel tako močen vpliv name. Ponavadi nisem tako občutljiva, mogoče me malo meče kak dan pred M. Prav vesela sem, da je včeraj prišla M, da so hormoni popustili in sem spet normalna. Imam še en cikel, in to z dvojno dozo, juhej. Potem pa dosti tega.

jona klara user posted image

bebica25 navijam, da se je prijelo user posted image

(odgovor članu bebica25)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2013
18.1.2013 15:58:38   
Shana86
Aja pa še glede kg: zaenkrat nisem opazila, da bi se kaj zredila. Sem pa že od vedno bolj presuha kot pa kaj drugega, pa še pred parimi tedni me je prepucal en fin gastroenteritis (beri izbruhala sem par kg). Tako da možno da bi sicer se user posted image

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2013
18.1.2013 16:30:08   
Kaličopka6
Shana86 nisi me odvrnila, ker sem pred operacijami imela take probleme vsak mesec razen jajčniki me niso boleli zaradi ovulacij, ker jih ni bilo, ampak zaradi pokanja cist. Vročine, oblivanja, zmrzovanja, bolečine, volčja lakota, tesnoba, depresija, tečnoba, upad libida, grozna napihnjenost - vse to je blo pr men klasika. zdj po op je pa bolje, vse skp v mau omiljeni obliki. Vem kako je to, če te tako zelo zebe. Men ponavad pomaga, da grem takrat spat pol, ko se zbudim je pa kul.

Punce upam, da bo ta mesec čimveč barvanja z roza! Držim vam pesti!

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2013
19.1.2013 21:36:21   
Kaličopka6
Ojlaaaaa! Prav vsem en lep vikendaški pozdrav! Kako vam kaj gre, kako ste kaj?

Pri meni se je zgodil čudež. Včeraj popoldne se je iz mene vlila prozorna raztegljiva sluz in sva šla veselo na delo. Tudi danes je še vedno prisotna, popoldne pa me je pričelo bolet v levem jajčniku in ta bolečina se skos ponavlja, ni konstantna, kot neko špikanje, samo ne čisto tako. Verjetno me malo bolj boli, ker imam še rane od operacij. Enako me je bolelo pred mojo prvo m po operacijah in takrat me je začelo tri dni pred m in je trajalo vse do m. Tudi danes sva šla v akcijo in res upam, da te bolečine in sluz pomenijo ovulacijo :D. Joj sem vesela, da sem končno doživela tole sluz o kateri vse debatirate. Vesela sem, da sem šla na operacije in da imam zdaj končno cikel, ki ga lahko označim z normalnim. Vesela sva sto na uro!

Ta mesec sem začela že med m jemat elevit pronatal, da si malo obnovim zaloge vitaminov, če so se decembra izčrpale ob okrevanju po posegih. A ve tud kaj papcate?

Tokrat se zelo trudim in po user posted image s pouštrom pod ritko lepo ležim 20-30 min. Vmes mau poslušava musko, da še lepše mine in potem grem pod tuš. Upam, da jih zato vsaj mau več pride v jajcevod :D...

Tolko novic od mene, zdaj ste pa še ve na vrsti, da poveste kako kaj gre!

Srečno vsem! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kaličopka6)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2013
20.1.2013 16:49:21   
Kaličopka6
Ma sej ne morm vrjet kaj se to meni dogaja!!! Zgleda da pomaga, če jamram na RR :).

Danes imam še vedno enako sluz (prozorno, raztegljivo) in popoldne me je začelo špikat še v desnem jajčniku, levi je zdaj spet miren kot da ga ni. In itak, sva šla še enkrt v akcijo. V kliničnem mi je po operaciji rekla, da imam zarad PCOS riziko za večplodno nosečnost. Tako da morda so se mi tokrat res dva jajčeca sprostila. Pa naj se vsaj eno prime, bova čist presrečna! :D

Noro lepi dnevi so, vsak dan sva bolj vesela, ker sva zihr, da bo uspelo. Še nikoli nisva bla tako zihr. Po 5.2. bom pa nardila test. Sicer je še cela večnost do takrat ampak mam občutek, da če bom tk dobre volje še naprej bo minilo, kot bi mignil :D.

user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kaličopka6)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2013
20.1.2013 17:59:02   
S*
Še jaz se selim v februar. 3leta nazaj sem februarja zagledala magični user posted image in upam, da se nama tudi letos nasmehne ta sreča. Tokrat grem po zadnja 2 pingvinčka in upam da vsaj eden ostane pri meni.
Drugače pa user posted image pričakujem 23.02.2013 tečeva pa 15 krog.

Navijam pa za vse skupaj in za vsako posebej, da bo čim več srečk user posted image februarja in oktobra čim več user posted image

(odgovor članu Kaličopka6)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2013
21.1.2013 9:58:05   
Shana86
Kaličopka6 user posted image user posted image Ma da prime user posted image
Jaz pridno papcam Femibion, ampak samo od O dalje. Sem že preveč keša zmetala...

S* navijam za user posted image user posted image

Danes začnem tretji krog klomifena, tokrat dvojno dozo... Upam, da se stranski učinki ne bojo podvojili in da 15. končno zagledam user posted image

Kako ste ostale?

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2013
21.1.2013 16:30:36   
Kaličopka6
S* držim pesti, da se primeta oba!

Shana86 upam, da ne boš med jemanjem preveč trpela in da vama uspe! Si res revica zarad teh vseh stranskih učinkov. Nekatere res veliko dnarja zmečemo stran zaradi tega pričakovanja, ki se vleče in vleče. Tako da razumem tvojo odločitev glede vitaminov, bom jaz tud enako počela, če spet ne bo nič.

mamica deklicam kako je blo kaj v neplodnostni ambulanti?

Pr men je pa danes sluz spet bela, neplodna. Počutje pa... Kr neka žalost...

Vsem želim veliko volje, poguma, borbenosti. Zame so plodni dnevi mimo, zdaj lahko samo še čakava.




< Sporočilo je popravil Kaličopka6 -- 21.1.2013 16:32:15 >

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2013
21.1.2013 17:03:29   
S*
Punce hvala za lepe želje. Glede vseh trgob ki nas tarejo med čakanjem pa vam povem, da cilj povsem upraviči težko pot. Ko je hudo, je potrebno vedno pomisliti na tisti mali zakladek, ki nas čaka tam nekje, tako da le pogumno.
Jaz po klomifenu nisem mela nobenih stranskih učinkov, no nekaj kg sem pridelala, ma ti se itak lepijo name, kot bi bla z medom namazanauser posted image

(odgovor članu Kaličopka6)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2013
21.1.2013 17:22:28   
Shana86
Kaličopka6 hvala. Oh ja, pri tebi pa že ta dva mučna tedna do dneva D... Naj ti hitro in čim manj stresno mineta user posted image

S* tudi mene tisti končni zakladek drži pokonci. Itak sem se pa pred tremi minutami odločila, da nama bo ta mesec uspelo. In pika user posted image Sploh ni druge variante. Še danes se pogovorim s klomifenom, da naj dela tisto, čemur je namenjen, in to je to user posted image

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2013
23.1.2013 0:13:36   
MEGi20
hej....že 2dni nisem mogla pisat v temo, nekaj me je zezal net...sem pa pridno bralauser posted image ;naj se pa pohalim, da sem zadnje dva dni za nikamor...Polna mozoljev, tečna in sitna, ter fasala sem kot neke izpučaje v kotih ustnic - kot bi mi popokala koža in sedaj je živo rdeče in peče user posted image ni pa herpes- sem kr srečna ker ni če ga nisem nikoli imela do sedaj ga ne rabim tut sedaj.Zgleda sem se prehladila, ko je bil tist naval snega in hodim že dva dni na 30min na wc ... groza sovražim sneg!!!!

Kako kaj ve??user posted image ste kej pridne?? jst že od konca user posted image prosim za user posted image , ker so vse okoli mene user posted image pa še vsa žlahta so te user posted image

Jsst upam, da bomo tut midva kaj kmalu dočakala tistih cca. 40tednov in da bova cartkala user posted image

Punce grem poočivat ker sem res za nikamor kukr sam še za v postlouser posted image

Lahko noč oz. dobro jutro/danuser posted image

_____________________________

Ali veste kako se reče dvema ljubimcema ki sexata po metodi varnih dni?

mamica in očka...

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2013
23.1.2013 11:14:37   
Kaličopka6
S* kako se kaj počutiš? Še vedno zelooo navijam zate!!!

Shana86 kako si mi kaj ti? Je počutje zarad dvojne doze dvakrat hujše ali se da zdržat? Jaz mislim, da vama bo zdaj uspelo, ker je tolk večja doza, da kar mora uspet! Ti tako prvoščim user posted image , ker vem kaj prestajaš in si reeeeeees že zaslužiš!

Megi20 tud jaz sem tako zelo čudnega počutja. A je teb že kaj bolje? Jaz imam danes 20. dan cikla in že tri dni me skos špika po jajčnikih, možgane mam čist ožete, se mi vrti, skos mi cukr fali, čudno mi je v želodcu, mi res ne paše vse jest. Če bolje pomislim se res čudno hranim. Vse živo mečem vase v malih količinah, ker skos probavam kaj mi paše in kaj ne. Večinoma potegnejo sladke zadeve, posebej suhe fige njamiii. Pa čaj z medom pa vse pocukrano :). Joj prebava mi pa tako hitro dela! In spi se mi skos. Na momente mam občutek, da mam vročino, ker sm tolk utrujena. Samo kaj ko sem nekje založila toplomer in ne morm preverit. Samo vrtoglava sem pa vedno bolj. Grem nekej sladkega pojest, ker to je že višek zdj! user posted image .

V glavnm držim vam pesti, oglaste se kaj. user posted image

Čaučy

(odgovor članu MEGi20)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2013
24.1.2013 7:50:00   
Anonimen
Pozdravljene,

želim se vam pridružiti. Ne pričakujem 28.2. (3dni +/-). Se še ne zavedam, da sva res sprejela to odločitev in se mi zdi, da če z vami tu govorim o tem, postane bolj resnično. :D

Drežim pesti, še posebej za tiste, ki že dolgo čakate!

Anonimna user posted image

(odgovor članu Kaličopka6)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2013
24.1.2013 9:22:41   
ta*mala
Evo še meneuser posted image na žalost...user posted image

Ne pričakujem je, res je ne pričakujem, NOČEM JE... 19.2. to bo 2. krog po SS user posted image

In prvič z O testi, da prečekiram če je O takrat ko js čutim ali +/- ne vem kok dniuser posted image

NAVIJAM ZA VSE NASuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2013
24.1.2013 9:25:02   
Tippi
Mene med navijačke! user posted image
Najbolj stiskam pesti za stare borke! Da ne bo nesporazuma, itak navijam za vseuser posted image , ampak starim borkam privoščim še pikico več user posted image

(odgovor članu ta*mala)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2013
24.1.2013 23:16:25   
MEGi20
No samo da se javim.... moje počutje ostaja isto, neprespane noči; pa non stop ščipanje v jajčnikih kot pred user posted image ..... delala sem test vendar se je pri črtici za potrditev user posted image naredil zmazek in menim,da je še prezgodaj čeprav je bila črtica slabše - bledo vidna..mogoče še prezgodaj mogoče user posted image ni vem pa da ne računam na to da je test veljaven saj imam še slabih 8dni do user posted image ...

Čakanje ubija a se laho zamotim user posted image

Vsem pa čimveč user posted image aliuser posted image v Februarju :)

_____________________________

Ali veste kako se reče dvema ljubimcema ki sexata po metodi varnih dni?

mamica in očka...

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2013
25.1.2013 10:16:09   
snika
Živjo,
želim se vam pridružiti.
Včeraj sem dobila rjavi tok, tako da bo v naslednih 2 dneh verjetno prišla user posted image .
Tako da je nepričakujem 20.2 kakšen dan gor ali dol.
Tečeva že 8-mi krog in res upam da bo tokrat user posted image .
V tem ciklu sem bom prijavlika tudi h G, saj imam vedno pred M 3-5 dni rjavega toka.

Vsem želim, da čimprej postanete user posted image .
Lep dan user posted image

(odgovor članu MEGi20)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2013
25.1.2013 11:40:50   
Kaličopka6
snika dobrodošla! Držim pesti, da vama tokrat uspe!

MEGi20 joj kako lepo je slišat tako lepo novičko! Jaz držim pesti, da bo tista črtica kmalu debela in močna potrditev, da vama je uspelo! Tudi pri meni dol zelo dogaja od ovulacije naprej. Vsak dan špikanje, na momente me rahlo zvija v maternici, vedno več imam tudi sluzi, ki je taka beljakasta, joške mam vedno bolj napete, malo so me začele na dotik bolet ob strani. Vrti se mi več ne tako, požrešna sem še vedno, prebava dela hitro. Meni koledar pravi, da če imam redno m na 29. dni, naj bi se pojavila 2.2.. Danes je pri meni 22 dan cikla. Lahko da še ne poznam svojga novega pms-ja, ker je to prvi cikel po operacijah. Zato lahko vse to pomeni tudi pms. Se puščam presenetit!:) Ti pa res držim pesti in navijam za user posted image !!! Oglasi se še kaj vmes.

Tippi hvala za spodbude in navijanje! user posted image user posted image user posted image

ta*mala žal mi je za tvojo žalostno izkušnjo v prejšnji nosečnosti. zelo ti privoščim user posted image in da bi šlo vse gladko! le pogumno naprej!

Anonimen dobrodošla in lepo, da sta se odločila! vem kako je, ko greš v prvi krog. glava je tolk polna vseh misli in res je težko verjet, še težje pa čakat na user posted image . uživajta v teh začetkih in naj vama uspe že v prvo!


(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2013
25.1.2013 11:43:43   
Kaličopka6
Shana86 zelo te že pogrešam. upam, da si čimboljš! user posted image

(odgovor članu Kaličopka6)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2013
25.1.2013 13:36:41   
MEGi20
Kaličopka6 tudi pri meni je sluz kot beljak, slabo mi je na momente fuuul, vrtoglavic nimam sem pa zelooooo utrujena...prsa me bolijo na dotik ob strani in koža me zelo srbi user posted image , da o mozoljčkih ne govorim - kriza je na obrazu ker me ko si obraz čistim srbi in pečeuser posted image
Možno je da je to nek čudn pMS, ki napoveduje user posted image ali pa moje telo ne zazna dovolj hormona?user posted image Mi je pa že par kolegic omenilo, da sem videti precej zdelana in nenaspana...

Jaz je tudi ne pričakujem 2.2user posted image pol sva na istem za user posted image ........Sej bo :)

Lep dan še naprej pa odmislit zadeve user posted image

_____________________________

Ali veste kako se reče dvema ljubimcema ki sexata po metodi varnih dni?

mamica in očka...

(odgovor članu Kaličopka6)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?