|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Klomifen-kdaj ste zanosile???
9.2.2013 10:57:30   
Anonimen
Pozdravljene,

tudi midva sva se trudila zanositi cca 2,5 leti. Moja g. me ni dala na nobeno preiskavo, češ naj še poskušava. Merila sem si BT, vendar to ni pomagalo. delala sem ovul.teste, tudi nič pomagalo. Vmes izostanki m. tesi, ki so bili negativni, obup. Potem sem šla do G. in zahtevala klomifen. Prvi ciklus in sedaj sem srečkauser posted image kooončno. Tako da, drage moje nikakor ne obupat, pa tako kot ste že napisale, ljudje govorijo, da se moraš sprostit, ja ja kako že, nimamo gumba za to, če pa je to naša največja želja in noč in dan razmišljaš samo o tem.

Držim pesti za vse vas:))

(odgovor članu Shana86)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Klomifen-kdaj ste zanosile???
14.2.2013 9:44:13   
Kate15
Shana86 kako kaže?????? Si delala test????? Držim pesti da je ratalo!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Klomifen-kdaj ste zanosile???
14.2.2013 19:39:16   
Shana86
Kate15, test pred dvema dnevoma negativen in danes imam rjav izcedek. Očitno ni uspelo user posted image Upam, da ne bo šibka M zaradi stanjšane sluznice zaradi klomifena... Že včeraj bi se morala uliti, ampak štrajka.

Kako kaže tebi?

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu Kate15)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Klomifen-kdaj ste zanosile???
14.2.2013 21:33:24   
bybyka_1987
v prvem ciklu...po 18mesecih truda brez klomifena...z njim takoj prvi cikel :)

(odgovor članu Kate15)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Klomifen-kdaj ste zanosile???
15.2.2013 9:23:36   
Kate15
Shana86 glavo pokonci. Sicer si pa predstavljam razočaranje... Ves čas trepetanje pol na koncu pa ta nevšečna user posted image .
Pri meni zaenkrat še nič novega... Čakam in odštevam dneve... Ovulacija je bila, sem jo tudi kr fajn čutila. Trenutno pa nimam čisto nobenih zankov, razen, da me (.)(.) bolijo... Tko da bomo videli čez prbl. en teden. Joj, še cela večnost!!!!


(odgovor članu bybyka_1987)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Klomifen-kdaj ste zanosile???
15.2.2013 20:34:12   
Katte
Meni je uspelo v prvem krogu klomifena. Cikluse sem imela vedno redne, ovulacije dokazane pri G in z O testi, ni uspelo v dveh letih. Vmes laparoskopija in odstranitev endometrioze in končno v neplodnostno. Problem je bil visok FSH, vendar sem kljub temu zanosila s polovičko klomifena in sem trenutno v 35. tednu. Vse je mogoče user posted image . Srečno!

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Kate15)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Klomifen-kdaj ste zanosile???
2.3.2013 14:35:28   
Valentina85
Pozdravljene punce!

Ponovno sem prišla med klomifenke :) Imam hčerko staro 2 leti za katero sva se zelo trudila, leto pa pol brez uspeha, potem pa je uspelo v 1. ciklu klomifena. Zdaj si želiva še enega otroka in sem spet na klomifenu. Jeseni sem dala čez 3 cikle, žal neuspešno, potem sem imela pregled, ginekolog mi je ponovil dozo klomifena, če ne bo nič me poleti čaka laparoskopija. Te dni pridno jem Klomifen in upam, da bo kmalu +.

Držim pesti za vse vas, vem kako je to, ker sem šla enkat že čez to.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Klomifen-kdaj ste zanosile???
12.3.2013 12:56:19   
jaz in ti
No, tudi nam je uspelo, po vsaj treh ali štirih letih intenzivnega truda, pa poprej že 5 let brez zaščite.

V drugem krogu Klomifena, sva ugledala čarobne črtice. Sreča je neizmerna. Sedaj je že 9. teden. Moram pa povedati, da sva ob Klomifenu bila še na zdravi prehrani (skoraj nič sladkorja, bele moke, malo soli, malo maščob, pa še te samo dobre in zdrave, skoraj nič mesa, definitivno nič predelanega mesa,...) in še na Maca prahu, krvomočnici, konopljino, laneno olje in velikooooooo dodatne zelenjave.

Veselje je neopisno, tudi vam ga želim! Če katera potrebuje, mi je ostalo še 3 škatle Klomifena 7/2017

Veliko sreče!

(odgovor članu Valentina85)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Klomifen-kdaj ste zanosile???
14.3.2013 7:15:24   
lastovica
jaz in ti - priporočam ti, da klomifen kar spraviš, mogoče ga boš do 7/2017 še kaj potrebovala user posted image , seveda je pa bolje, če uspe brez uporabe tablet.

Jaz sem ta ciklus prvič uporabljala klomifen, in sicer polovičko, naslednji teden bomo videli, če je uspelo.

(odgovor članu jaz in ti)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Klomifen-kdaj ste zanosile???
15.3.2013 20:39:43   
Night
Ali ima katera tu endometriozo in je jemala klomifen? Zanima me, kako ste ga prenašale in ali ste imele zaradi teh tablet kaj več težav, povezanih z E.

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Klomifen-kdaj ste zanosile???
16.3.2013 13:03:35   
monsy
jaz in ti, imaš ZS user posted image


(odgovor članu Night)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Klomifen-kdaj ste zanosile???
17.3.2013 11:54:59   
equa
Pozdravljene,

tudi pri meni ni uspelo z klomifenom, jemala sem ga 6 ciklusov, po jemanju mi je bila postavljena diagnoza PCO, pol je šel partner na spremiogram in tudi pri njemu ni lih najbolše, sedaj je končal terapijo in upam da se mu je izboljšalo, konec meseca sva naročena da vidiva če je bila terapija uspešna.... upam da se je izboljšalo in da pol mene pošlje na čiščenje jajčnikov.... Lahko pa dan nam je uspelo v tem ciklusu:)) to pa še čakam, da se user posted image ne prikaže:))

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Klomifen-kdaj ste zanosile???
23.3.2013 19:17:41   
Valentina85
Jaz sem pa danes dobila menstruacijo, po prvem ciklu. Mi je bil pa ta cikel ful čuden, od ovulacije naprej me je vsak dan špikalo v desnem jajčniku, dva dni nazaj prav nevzdržno in danes sem imela krvavo rjav izcedek tako da bo očitno menstruacija. Tokrat celo na 27 dni, v prejšnjih ciklih s klomifenom sem jo imela na 30. V glavnem sem prav razočarana user posted image

(odgovor članu equa)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Klomifen-kdaj ste zanosile???
24.3.2013 17:50:38   
miska**
Pozdravljene punce!
Upam, da mi boste lahko pomagale in odgovorile na par mojih vprasanj.
Ta mesec je prvi ko sem poskusila s Klomifenom. V ambulanti so me spremljali z UZ. 8.3. sem imela O saj sem jo zelo cutla in slonckanje je bilo bolece, 9.3. sem se obcutla rahlo bolecino potem pa je prenehalo. 11.3. so mi potrdili da je O ze bila.
Zdaj pa mene zanima ce bi pri Klomifenu morala bobit M tocno 14 dni po O ali lahko kaj zamuja? Po mojih izracunih bi jo morala dobit vceraj pa sem imela samo izcedek oz gosto kepico sluzi na hlackah. Danes pa nic sluzi in tudi M ne. Rahlo me prsi bolijo to pa je tudi vse.
Je imela katera podobne izkusnje pa je bila nosecka ali pa ni bila noseca?
Testa pa ne upam naredit ker imam obcutek da bo tak negativni in bom spet zalostna.

Upam da mi bo katera lahko odgovorila.

(odgovor članu Valentina85)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Klomifen-kdaj ste zanosile???
3.4.2013 18:52:27   
snika
Živjo. Tudi jaz bom nasljednji cikelj poizkusila s klomifenom. Rečeno mi je bilo da naj od 5 do 9 dne v ciklusu uzamem 2 tableti na dan, eno zjutraj eno zvečer. A ko berem po forumu itate vse nižje odmerke user posted image . A bom vseeno upoštevala navodila in bom videla kaj bo user posted image .



_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu miska**)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Klomifen-kdaj ste zanosile???
4.4.2013 7:22:14   
lastovica

IZVIRNO SPOROČILO: snika

Živjo. Tudi jaz bom nasljednji cikelj poizkusila s klomifenom. Rečeno mi je bilo da naj od 5 do 9 dne v ciklusu uzamem 2 tableti na dan, eno zjutraj eno zvečer. A ko berem po forumu itate vse nižje odmerke user posted image . A bom vseeno upoštevala navodila in bom videla kaj bo user posted image .



sem brala primere, ko so jemale po dve tabletki, tako, da brez skrbi. Meni polovička žal ne pomaga. user posted image

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Klomifen-kdaj ste zanosile???
23.4.2013 18:35:33   
snika
Živijo, kot sem že pisala sem tudi jaz na Klomifenu. Sem trenutno prvi cikelj in me kar malo skrbi ker še ni bilo O. Od zadnje tablete je minilo že 10 dni, pred tem sem imela cikle dolge 23 dni, o sem zaznala 11 dan. Merim si BTT, a ta cikelj nimam ne belega toka, ne povišane temp nič kar naj bi nakazovalo da je O že bila, danes je 18 dan ciklusa. Na uz pa me ne pregleduje, saj imam občutek da mi je gin predpisala te tablete zato da se ji ni treba z menoj ukvarjati še nekaj časa.user posted image

Prosim za kak nasvet, izkušnje.

_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Klomifen-kdaj ste zanosile???
23.4.2013 19:15:55   
lastovica

IZVIRNO SPOROČILO: snika

Živijo, kot sem že pisala sem tudi jaz na Klomifenu. Sem trenutno prvi cikelj in me kar malo skrbi ker še ni bilo O. Od zadnje tablete je minilo že 10 dni, pred tem sem imela cikle dolge 23 dni, o sem zaznala 11 dan. Merim si BTT, a ta cikelj nimam ne belega toka, ne povišane temp nič kar naj bi nakazovalo da je O že bila, danes je 18 dan ciklusa. Na uz pa me ne pregleduje, saj imam občutek da mi je gin predpisala te tablete zato da se ji ni treba z menoj ukvarjati še nekaj časa.user posted image

Prosim za kak nasvet, izkušnje.



Sem na istem kot ti. Jemala sem dva cikla, nobenega UZ-ja, nobenega učinka, nisem zaznala O in je niti nisem namerila. Sem pa nehala meriti BT, ker je name to samo slabo vplivalo. Raje se prepustim, kar bo pa bo. user posted image Bomo pa videli, kaj bodo v petek v Lj povedali.

Upam, da tebi čim prej uspe postati user posted image .

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Klomifen-kdaj ste zanosile???
23.4.2013 19:41:37   
snika
A user posted image si normalno dobila? Saj če naj nebi bilo O tudi user posted image ni ali pač? user posted image

_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Klomifen-kdaj ste zanosile???
23.4.2013 20:21:15   
Valentina85
Jaz pa moram povedat da sem obupala nad klomifenom. Zadnja dva cikla me tako boli desni jajčnik, od ovulacije do menstruacije. Prav krče imam in potem me še v križu boli zaradi tega. Sem povedala G pa je rekel, da je samo reakcija na Klomifen, jaz pa žal tako ne morem funkcionirat.

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Klomifen-kdaj ste zanosile???
24.4.2013 7:06:59   
lastovica

IZVIRNO SPOROČILO: snika

A user posted image si normalno dobila? Saj če naj nebi bilo O tudi user posted image ni ali pač? user posted image



G mi je rekel, da najverjetneje nimam O, ker imam tako šibko user posted image . Zdaj je trajala samo dva dni...dobila sem jo v petek, v nedeljo je že ni bilo več. Sem pa imela tokrat kar močen predmenstrualni izcedek, ki se je začel dva dni pred user posted image . V glavnem, meni klomifen res ni nič pomagal. No, edino malo izcedka oziroma sluzi sem imela, ampak res malo (sicer je že kar nekaj časa ne opažam).

(odgovor članu Valentina85)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Klomifen-kdaj ste zanosile???
24.4.2013 7:37:32   
dekca

IZVIRNO SPOROČILO: snika

A user posted image si normalno dobila? Saj če naj nebi bilo O tudi user posted image ni ali pač? user posted image


Menstruacijo imaš lahko tudi brez da bi imela pred tem ovulacijo. Menda velja tudi obratno.

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Klomifen-kdaj ste zanosile???
1.5.2013 10:42:44   
žalostna30
Živjo.

Jaz sem ga jemala 2 ciklusa in sem po drugem zanosila, vendar sem v 9. tednu imela spontani splav. :( Še vedno se pobiram. :(

Prvi ciklus sem jemala po 1 klomifen, drugi ciklus pa po 2.

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Klomifen-kdaj ste zanosile???
10.5.2013 11:14:26   
laraz
Pozdravljene. Še ena na klomifenu. Prvič. Tabletko in pol od 5 do 9 dne in agrulab 3 tablete na dan. Hormonski testi bp, pco potrjen, uz maternice vse ok, nic pregrad, možev spermiogram žal ni najboljši, a g pravi da bo šlo. Danes je 7 dan cikla, drugi teden imam uz. Uhhhh. Me je pa zelo "napihnilo" v trebuh in čutim kot nek pritisk v spodnjem delu trebuha. Bomo videli kaj bo. user posted image . Sem pa tudi jaz morala zamenjati g ker prejšnji dobesedno ni bilo mar. Imam že enega otroka, ki je stara 8 let, vendar je od prejšnjega partnerja. Z možem pa ze 3 leta poskušava, prišla sva k dr. Reševi, pa mi je eno uro polnila glavo z osnovami zdrave prehrane, ker sem predebela in je verjetno to tudi razlog, pa ciste so velike... Me je prav malo zabila, da kao, če mi ni jasno, da sem debela in kako jem... Mislim, da pri svojih 32 letih vem, kaj je zdrava prehrana a ni vedno lahko, in ni vedno samo to... A to je drugo. Pa pridem k novi ginekologinji, ki mije takoj naredila uz in brez panike, kg so, a sem že pri prvem otroku imela podobne kile, tako da to pri meni ni težava, je pa vidla veliko foliklov v jajčnikih, vendar so bili vsi enako veliki oz. Majhni in ni enega, ki bi prevladoval, kot naj bi bilo normalno. In mi je predpisala klomifen in agrulab. Malce sem se razpisala, ker moram nekomu malo "stresti" kar imam na duši. Želim vam, da bi vam čimprej uspelo in seveda da se še kaj pišemo.user posted image

(odgovor članu žalostna30)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Klomifen-kdaj ste zanosile???
15.5.2013 16:20:02   
snika
Živjo punce, ali je katera preizkusila kombinacijo klomifena in krvomočnice??? Zanima me učinek?
Saj naj bi klomifen tanjšal sluznico krvomočnica pa debelila.
Jaz bi poizkusila samo sem že 7 dni po M oz. 2 dni po zadni tabletki Klomifena in nevem ali bi bilo pametno sedaj začeti piti ker naj bi se bila do O. Imam jo pa že doma, saj sem jo pila pol leta nazaj.

_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu laraz)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?