|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 10 [11] 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: zanositev?
6.6.2013 7:20:50   
Petka09
Jutro punce!
Vidim, da tudi na tej temi klepetate, zato se vam še tu malo pridružim user posted image . Midva že imava eno 4-letnico doma, zdaj pa sva ta mesec bolj za hec začela delat na drugem. Ampak res za hec, ker sva samo enkrat v času ovulacije. Ampak počutje imam pa čudno: zelooooo boleče prsi, topo tiščanje oz. rahla bolečina v predelu maternice in jajčnikov... Tega ponavadi nimam. Imam pa M za dobit šele drug teden, tako, da iz "znanstvenega vidika" ni ravno logike, da bi imela znake že tako zgodaj.

Lili in Orhideja, držim pesti za vaju!!! In za vse ostale seveda!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: zanositev?
6.6.2013 12:11:56   
Orhideja88
Živjo punce, da se malo javim.

user posted image še vedno ni, morala bi priti včeraj...sem pa zjutraj delala test vendar negativno... oz čisto čisto rahla črtica skoraj nevidna, če bi ga moj vidu bi reku da nič ne vidi user posted image ...mogoče pa je res ni bilo in se mi je samo zdelo user posted image

Drugače počutje ok, le prsi me bolijo...pa malo so vidne žile po prsih, ki jih drugače nisem nikoli videla...tako, da bomo videli...grem danes še v nabavo po nove testerje, da ponovim vajo jutri v kolikor prej ne pride user posted image

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: zanositev?
6.6.2013 21:16:34   
april 8
Zivjo punce,
Ze nekaj casa vas prebiram pa sem se odlocila, da se vam pridruzim:) Tudi midva delava na bejbiju in bo cisto prevec tezko docakat plusek.
Ta mesec ocitno spet se nic ne bo:/
Upam, da nam vsem cim prej rata :)

(odgovor članu Orhideja88)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: zanositev?
7.6.2013 14:49:25   
naty86
April 8 dobrodošla...user posted image držim pesti da ti uspe tako kot nam vsem ki še čakamo...user posted image

(odgovor članu april 8)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: zanositev?
7.6.2013 15:31:17   
Orhideja88
hey,
april pozdravljena.

Naty kakšna je situacija pri tebi?
Jaz sem zjutraj ponovno delala test in negativno user posted image . user posted image še vedno ni, morala bi priti že v sredo.
V zadnjem letu mi ni nikoli zamujala, ponavadi prišla vedno kakšen dan prej.

počakam do nedelje in ponovno naredim test, če še nebo user posted image - če bo negativen se v ponedeljek naročim k ginekologinji

Kako ste kaj ve? user posted image

(odgovor članu naty86)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   [Brisano sporočilo]
7.6.2013 15:58:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Orhideja88)
  Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: zanositev?
8.6.2013 11:20:32   
vanca
Živjo!

Sem nova na forumu z vprašanjem in upanjem, da mi boste zanle kaj povedati.
Imam 8 mesečnega sina, ki ga še 2-3x dojim. V marcu in aprilu sem dobila menstruacijo po porodu, sedaj pa je ni več. V sredini maja sem naredila test FS, ki je bil negativen. Vsake toliko imam blago slabost in zadnji teden se mi zdi, da se mi je začel napihovati trebuh.
Naj ponovno naredim test? Sem v 67 dnevu cikla in pojma nimam, če bo realno pokazal. Mogoče pa je vse le v moji glavi in pač telo še ni pripravljeno na normalne cikle.

Hvala in lep pozdrav

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: zanositev?
8.6.2013 21:50:19   
naty86
Orhideja ravno je odsla user posted image tako da startam v nov krog...enkrat ze bo uspelo, se trudim ne sekirat...

(odgovor članu vanca)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: zanositev?
9.6.2013 10:18:31   
morskazvezdica
Naty in Orhideja ter vse ostale: močno navijam da vam uspe ta krog!!! user posted image

(odgovor članu naty86)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: zanositev?
9.6.2013 11:19:48   
april 8
Vanca seveda ponovi test oz se naroci h G :) morda pa bos spet zibala, drzim pesti:)

IZVIRNO SPOROČILO: vanca

Živjo!

Sem nova na forumu z vprašanjem in upanjem, da mi boste zanle kaj povedati.
Imam 8 mesečnega sina, ki ga še 2-3x dojim. V marcu in aprilu sem dobila menstruacijo po porodu, sedaj pa je ni več. V sredini maja sem naredila test FS, ki je bil negativen. Vsake toliko imam blago slabost in zadnji teden se mi zdi, da se mi je začel napihovati trebuh.
Naj ponovno naredim test? Sem v 67 dnevu cikla in pojma nimam, če bo realno pokazal. Mogoče pa je vse le v moji glavi in pač telo še ni pripravljeno na normalne cikle.

Hvala in lep pozdrav


(odgovor članu vanca)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: zanositev?
9.6.2013 20:51:02   
naty86
Morska zvezdica hvala hvala...mogoce pa se ti le pridruzimo ta mesec...user posted image

(odgovor članu april 8)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: zanositev?
9.6.2013 21:24:13   
MetekCvetek
Pozdravljene!

Potrebovala bi vašo pomoč. Že 8 mesecev se s fantom trudiva zanositi a do sedaj nama še ni uspelo user posted image . Menstruacije imam zlo čudno odkar sem prenehala s kontracepcijo. In zato posledično tudi ni ovolacije. Sedaj sem se prvi mesec odločila, da si kupim teste za preverjanje ovolacije, da bom točno vedela kdaj jo imam saj imam zelo dolge cikluse. Dobila sem jo 21 dan po končani menstruaciji. To je bilo včeraj. S fantom sva imela spolne odnose en dan prej, ker ga včeraj ni bilo doma user posted image . Ali je možnost zanositve, ker naj bi semenčeca njegova dlje časa preživela notri? Ker danes so me pa pričele boleti prsi, kar pomeni, da bom dobila menstruacijo v roku 14 dni (tako sem vedno prej vedela kdaj točno pride).
To me je danes čisto zmedlo...ali je še vseeno upanje, da user posted image zanosim???

Hvala za vaš odgovor. user posted image

(odgovor članu naty86)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: zanositev?
10.6.2013 7:46:06   
lastovica
Bolje bi bilo, da bi si merila BT, da bi videla, kako tvoji cikli delujejo in s tem tudi videla, kdaj imaš O, če jo sploh imaš. Sicer pa kakor je meni znano, moraš imeti itak odnos en dan pred ovulacijo, kajti na dan O je že prepozno. Seme preživi pa do pet dni, tako da glede tega ni potrebno imeti skrbi. Mogoče bi bilo dobro, da bi šla na pregled do G, da rešita morebitne težave.

(odgovor članu MetekCvetek)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: zanositev?
10.6.2013 10:26:10   
Nagajivkica
oj naj se se jaz oglasim,
tudi midva sma se trudila celo leto in se malo zraven, da bi nama uspelo tudi v tretje. Pa ni in ni bilo bebice, zamujanje perila, in upanje na pozitiven test, a na koncu vedno le tisti nezaželjeni dnevi. To nama je ubilo vse upe po otročku in sma se že sprasevala ali je kaj narobe z nama ali res nimama sreče. Ko sma bila že prepričana, da nama brez pomoči zdravnikov ne bo uspelo pa ponovno zamujanje perila, in ko se po dveh mesecih perilo ni pojavilo, sma naredila test. In JAAAA pozitivno, v hiši pa solze sreče, veselja, ljubezen se je se okrepila in vse pozitivno kar sodi zraven....
Tako, da, komaj čakamo, na prihod našega novega člana družine....

Veliko sreče želim tudi vsem vam, ki se trudite. Upam, da vam uspe čim prej!!!!

(odgovor članu morskazvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: zanositev?
10.6.2013 10:37:15   
Orhideja88
živjo punce, no pa se vam javljam z dobro novico, da mi je uspelo user posted image za nekaj mesecev user posted image

naj še povem, da mi je test pokazal pozitivno šele 4 dni po izostanku user posted image .
Po izračunih naj bi bila v 5. tednu.

Držim pesti še za vse ostale, ki čakate za februarke user posted image

(odgovor članu Nagajivkica)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: zanositev?
10.6.2013 11:14:33   
Anonimen
user posted image čestitke

(odgovor članu Orhideja88)
  Neposredna povezava do sporočila: 266
   [Brisano sporočilo]
10.6.2013 13:03:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: zanositev?
10.6.2013 13:42:59   
lila25
orhideja user posted image user posted image user posted image čestitke user posted image zdaj pa sam uživej!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: zanositev?
22.6.2013 18:34:29   
lunica7
Živjo punce...že nekaj časa prebiram forum in sem se odločila da se vam pridružim,..najprej čestitke vsem ki je uspelo zanositi...tudi midva se trudiva in sem malo v dvomih kaj se dogaja..user posted image bi morala dobiti v torek in do danes še nič (nič nimam krčev...ponavadi imam zelo močne)...v sredo sem naredila test in me je čakalo razočaranje..trebuh imam pa zelo napet...

mislite da mi je uspelo!?user posted image

(odgovor članu Rižkoo)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: zanositev?
23.6.2013 7:59:49   
Orhideja88
Pozdravaljena Lunica, poskusi narediti še 1x test....meni je pokazal pozitivno šele 4. dan izostanka. in še to čisto rahlo črtico.

Držim pesti, da je uspelo, in da se nam še pridružiš pri Februarkah.

lpuser posted image

(odgovor članu lunica7)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: zanositev?
23.6.2013 10:18:08   
lunica7
Bom jutri naredila test in vam sporocim....upam da bostquser posted image user posted image

(odgovor članu Orhideja88)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: zanositev?
24.6.2013 9:59:31   
samantka
Hejla punce,

saj ne vem, kam se naj obrnem, ampak rabim en nasvet.
Menstruacija mi zamuja deset dni. Naredila sem že kar nekaj testov in pojma nimam, kako in kaj. Clear blue mi je najprej pokazal plusek, ki se je po eni minuti spremenil v minus in naslednji dan je bil pozitiven (takrat pa ne velja več ali?). Potem sem naredila še enega, ki je bil negativen in čez dve uri pozitiven. Potem sem kupla FS, ki je bil takoj pozitiven in to jasno zelo vidno user posted image , a ker sta v paketku dva, sem večer hotela še tistega pokurit in ga naredim (negativen). Čez nekaj časa je tudi ta bil pozitiven (takrat pa ne velja več, a ne). Ampak me bega, ker imam menstruacijo točno, sedaj pa že dva dni rjav izcedek. Bolečine so izginle, menstruacije pa ni in ni. Ima katera podobno izkušnjo s temi testi. Kaj mislite?

(odgovor članu naty86)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: zanositev?
24.6.2013 10:23:34   
astrid1
Test je veljaven prvih 15 minut po tistem, ko ga delaš. Test se vedno dela zjutraj z jutranjim urinom. Če imaš dilemo, greš v laboratorij, da ti naredijo krvni test za nosečnost. Ta je najzanesljivejši, je pa za plačati tam nekaj čez 10 evrov.

(odgovor članu samantka)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: zanositev?
24.6.2013 10:26:00   
samantka
Saj to mi je vse jasno, samo eden je pa bil takoj pozitiven, zato me vse tako bega. Pa ti izcedki.

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: zanositev?
24.6.2013 17:06:42   
astrid1
Sem krvavela in imela izcedke prvih 6 mesecev nosečnosti.

Ponovi test čez par dni, pa zjutraj in s prvim urinom.

(odgovor članu samantka)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 10 [11] 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 10 [11] 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
"Delanje otroka" je lahko stresno
Če se trudite zanositi in vam ne uspeva, veste, da to ni nekaj, česar bi se neznansko veselili, ampak ravno nasprotno, t...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?