|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: zanositev?
20.4.2013 17:22:06   
lila25
morskazvezdica, upam, da je to to in ti je ratalouser posted image mogoče bolš počakat s čajčki do testa, za vsak slučaj. kje si pa meriš bt in o kakšni razliki govoriš?

(odgovor članu naty86)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: zanositev?
20.4.2013 18:05:01   
naty86
Morska zvezdica upam, s tabo da ni samo psiha ali pms...ker ne moreš vrjet kaj vse nam lahko psiha naredi...
Mogoče pa si ena srečnica več user posted image , prva med nami v tem klepetu...user posted image

Lila jaz sem si pričela merit bt kr pod jezikom zjutraj sem imela 36,3..pa ti kje si meriš?imaš termometer prav za merjenje bt ali oni navadni?

(odgovor članu lila25)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: zanositev?
20.4.2013 18:27:51   
lila25
merim si pod jezikom in pod pazduho, malo za primerjavo :) mam pa kar navaden digitalni termometer. zdej si 2 tedna šele merim in ni še prava slika, ampak mislim, da sem mela o prejšnji teden in tud bt je bla tisti dan višja kot druge dni. potem je rahlo padla, ampak je zdej višja kot pa pred o. vsaj upam, da je bla to o, sicer bom pa vidla čez 1 teden :)

(odgovor članu naty86)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: zanositev?
20.4.2013 18:38:40   
morskazvezdica
Jaz tudi uporabljam digitalni termometer.In moja O naj bi bila nekje od srede do petka.sicer sva slončkala v torek zvečer in nato šele v četrtek ponoči,pa v petek.Upam da se je vseeno kaj prijelo.


Katera bo prva delala test? user posted image jaz sem rekla da bi poskusila delat test čez 1teden.Če me ne bo M presenetil prej...


(odgovor članu lila25)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: zanositev?
20.4.2013 22:44:33   
naty86
Moja ovulacija bi naj bila pojutrsnjem, tako da pridno slonckava in upava da ne bo user posted image ...Testa pa ne bom delal nekaj casa, dokler res ne bo kakih znakov ne samo zamujanje user posted image , ker do sedaj je vedno prislauser posted image in ne user posted image .. Bt pa si prej nisem merila, sedaj ko pa sem videla da vas veliko to dela pa bom poizkusila se jaz, ceprav po koledarcku ki ga imam na tel je lepo razvidna razpredelnica casa user posted image ter vseh prihajajocih dni okrog ovulacije ter dan ovulacije..user posted image

(odgovor članu morskazvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: zanositev?
21.4.2013 9:02:45   
morskazvezdica
Kako ste kaj?

Jaz sem ponoči slabo spala.Mi je bilo slabo za umret user posted image imam že od malega probleme z želodcem.

Danes pa na kakšen izletek user posted image sama sem rekla da ne bom več merila BT.ampak sam še čakala na M.Čaj sem tudi prenehala piti.Bomo videli kaj bo user posted image

Lep dan bejbe!!!

(odgovor članu naty86)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: zanositev?
21.4.2013 9:47:07   
naty86
Boga..ceprav moja noc tudi ni bila najboljsa samo sem se premetavala..jaz si bom merla bt,
ce bi slucajno morala na kake preiskave kasneje, da ze imam narejen graf..
Lepo vreme je zunaj res prav za kaksen izletek..

(odgovor članu morskazvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: zanositev?
21.4.2013 10:21:24   
lila25
jaz bom vidla kaj bo drug teden. če ne bo user posted image , bom pol čez kšn tedn test delala. zdej grem pa vrtičkat. treba grede nardit, da bomo kej posadil user posted image sadike sm pa že dala delat 2 tedna nazaj. komi čakam, da bomo imeli svoj pridelek user posted image

(odgovor članu naty86)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: zanositev?
21.4.2013 15:06:56   
morskazvezdica
Meni je še zdaj grozno slabo.pa še pomarančni sok sem pila in je katastrofa z mano user posted image

Koliko sta kaj stare? user posted image

(odgovor članu lila25)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: zanositev?
21.4.2013 17:48:50   
naty86
Nas vrticek pa je ze porihtan, kar je treba je ze v zemlji sedaj se samo kumarce in paradiznik, papriko...:-D

Uff to pa ni prijetno; ko ti je skoz slabo...:-( Mene pa danes tak pika v jajcnikih, zgleda da bo res jutri ovulacija, kot da me z nozem pika nekdo..grrr...

Jaz sem stara 26 pa vidve?

(odgovor članu morskazvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: zanositev?
21.4.2013 18:21:44   
lila25
grede so narejene, zdaj pa sm še sadike počakat, da zrastejo user posted image no na enem delu jih pa že mamo not, k smo jih kupil.
naty pol pa hitr v akcijo in pridna bit te dni user posted image
morskazvezdica mogoče ti bo kšn ingverjev čaj pomagal, je proti slabosti. pa meta je tud dobra za to.
jaz bom poleti stara 26. sm pa še študentka, delam magisterij. pa vidve?
uf pri nas bo pa nevihta zdele, sm še taprav čas z vrta pršla user posted image

(odgovor članu naty86)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: zanositev?
21.4.2013 21:22:08   
naty86
Ja bova mogla bit pridna te dni in pridno user posted image ...;) upam da bo efekt..user posted image

Jaz sem še tudi neke vrste študentka, en izpit še in diploma..;) s tem da imam že dva poklica,
sedaj pa še diploma..;)če ni službe bomo pač v šolo hodili a ne..user posted image žalostno ampak resnično..

Pa vidve delata kje?

Morska zvezdica je kaj boljše?

(odgovor članu lila25)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: zanositev?
21.4.2013 22:47:28   
lila25
ja zato pa jaz magisterij delam, ker ni službe. drugače pa prek študenta delam občasno, če kaj pametnega dobim. bi rada kej bolj stalnega pa je tko težko kej najdt user posted image
morskazvezdica upam, da si boljše.

uspešen nov teden vama želim user posted image

(odgovor članu naty86)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: zanositev?
22.4.2013 7:25:18   
lastovica
Dobro jutro, punce!

Se vam pridružim pri debati, če me seveda sprejmete. :) Vidim, da nekatere jemlete maco in nekaj sem o tem tudi že brala, pa me zanima, v kakšni obliki jo jemljete - prah ali tablete?

Sicer pa se z mojim trudiva že 13. cikel in sva šla tudi že naprej na preiskave. Sem že 4 leta nazaj s prejšnjim partnerjem delala na user posted image pa žal ni uspelo. S sedanjim partnerjem pa zaenkrat žal tudi še ni sreče. Sedaj čakava rezultate njegovega spermiograma, ki je bil pred enim tednom. Rekli so, da če bo kaj narobe, naj bi v roku 14 dni dobil na dom pošto....tako, da sedaj upava, da te pošte ne bo. Jaz imam pa prvi pregled ta petek. Sem že kar malo živčna, ker me res zanima, kaj mi bo G povedal. user posted image

Opažam pa tudi, da odkar delava na user posted image vedno čutim bolečine v jajčnikih (ovulacije naj ne bi bilo, ker moja user posted image traja le DVA dni in še tega skoraj nič ni) tekom ciklusa, medtem ko jih prej nikoli nisem. Torej nekaj se dogaja user posted image .

Drgač pa punce, držim pesti za vas, da vam uspe. Pa seveda za tiste, ki še študirate, da uspešno končate študij (jaz sem septembra končala z magisterijem). user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lila25)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: zanositev?
22.4.2013 8:27:07   
morskazvezdica
Evo mene user posted image moje slabosti ni več user posted image me je pa zjutri še nekaj špikalo v jajčnikih.Stara sem pa 21let user posted image

Dobrodošla lastovica user posted image kar pridruži se nam user posted image

Sem opazila da me bradavice dost manj bolijo kot ponavad pred M.hvalabogu user posted image
Me pa občasno kar nekaj tišči oziroma kot da bi me en uščipnu tja v moje sise user posted image groza user posted image pa opazla sm da mam bolj polne joške user posted image očitno mam srečo da gre men vse v joške kar pojem user posted image drugače sem pa kr suhe postave user posted image

Naty pridno slončkaj!!!!!!!da se kaj prime!!!! Držim pesti da ti uspe user posted image user posted image

Lila pridna za magisterij user posted image jaz imam namen letos it na en fax.pa ne vem na kaj bi se vpisala. user posted image

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: zanositev?
22.4.2013 15:01:41   
naty86
Morska zvezdica Samo da ti ni več slabo..;) Če ti gre vse v joške maš pa res srečo ne pa jaz ko mi se vse na trebuh obesi..grr..user posted image Ja user posted image ampak nočem razmišljat in tega delat samo zaradi user posted image , potem že to rata čist brezosebno..

Lastovica dobrodošla več nas je bolje je..;)

Jaz pa sem ravno danes spet pričela delati v pisarni, da res zaključim faxom in smo pol pripravljeni na user posted image ...;)

(odgovor članu morskazvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: zanositev?
22.4.2013 21:17:31   
morskazvezdica
Oh ja same nosečke okrog mene,samo jaz ne user posted image me je kr žalost popadla user posted image dobr da mam vas da loh komu pojokcam mal...

Grem kar spat pa se stisnt k mojmu.

Lepo spite bejbike user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu naty86)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: zanositev?
22.4.2013 21:21:31   
naty86
Nisi sama in edina v tem...potem pa se imas tako zlate sorodnike, ki zvesto pritiskajo kaj se cakava, da bi bil cas za bebico..hmm...ja krut je ta svet..ampak nic ne moremo...enkrat bo tudi nas doletela ta sreca...se ze ni sedaj tako namenjeno...kr stisni se k dragemu in bo vse lepo in prav...lepo spite ko greste punce jaz tudi grem...nocko...

(odgovor članu morskazvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: zanositev?
22.4.2013 22:56:46   
lila25
čao punce,
sm šele zdej najdla cajt za kej napisat. sm bla dans do štirih v novi službici pol pa na faks v lj šibala, tko da mam kr divje.
punce pozitivne morte bit in se bo vse poštimalo, da bo prav. bomo tud me kmal mamice user posted image morskazvezdica mogoče se je pa le kej prijelo user posted image držim pesti zate user posted image sm ne obupat!
zdej se grem pa tud jaz k dragemu stisnit user posted image
lp

(odgovor članu naty86)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: zanositev?
23.4.2013 2:13:38   
Katya_1985
Dobro jutro :) Sem vas malcek prebrala in sem rekla da se vam pridruzim pri klepetku ..Sama sicer se ne delam na user posted image ceprav si ga res ze mocno zelim,ampak partner si ga se ne zeli tako da bom se mogla malce pocakati da pride moj cas :)

Tiste ki si mocno zelite user posted image kaj pa ce je psiha kriva da ne zanosite ? Mogoce ker si premocno zelite ? So tudi primeri ko so si premocno zeleli,in enostavno ni prislo do zanositve..Cimbolj se poskusajte sprostiti in odmislilit da delate na user posted image ..Tudi to lahko pomaga ..Mogoce pa kak krajsi dopustek pomaga pri temu da pridete pa 3 nazaj..Se tudi dogaja da se na dopustu bolj sprostis in se zgodi cudez :)

Jaz bom za vse drzala mocne fige da cimprej zagledate magicni + in boste 9 mesecev uzivale na polno ..

(odgovor članu lila25)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: zanositev?
23.4.2013 7:35:14   
morskazvezdica
Dobro jutro user posted image

Katya hvala za spodbudo pa držanje figic user posted image upam da kmalu vse zagledamo en velik +

Mene so pa bradavičke nehale bolet kar čez noč user posted image no upam da ne bo tete.sam ponavad me nehajo bolet šele 2dni po začetku M. Ampak men je kul da ne bolijo več user posted image

Spet deževno jutro.Pa služba...kako ste pa ve kaj???kaj novega??user posted image

En velik user posted image vsem!!

(odgovor članu Katya_1985)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: zanositev?
23.4.2013 8:44:43   
lila25
dobrodošle nove članice user posted image

jaz ne vem kaj je to z mojo BT, čist je čudno. danes je pod pasko spet padla, pod jezikom pa mal zrasla user posted image najbolš, da grem kr do g in mi naredi uz. bom probala it kr v čet k je moja dežurna. zdej pa v službo.
lep dan vam želim, pri nas je tak lep sonček user posted image

(odgovor članu morskazvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: zanositev?
23.4.2013 9:53:00   
lastovica
BT merite zgolj in samo na enem mestu, in sicer predno kar koli naredite zjutraj. Torej, ko ste še v postelji, se samo z roko stegnete do termometra in izmerite. Dobro je, da jo merite vedno ob približno istem času in sicer oralno, vaginalno (v tem primeru je med M ne merite) ali rektalno, nikakor pa ne pod pazduho. Jaz sem si jo merila od januarja pa do predvčerajšnjim, pa sem se odločila, da neham, ker potem sem ves čas res samo o tem razmišljala in že vmes vedela, da nič ni, ker ni bilo O. Je pa normalno, če T niha in kot sem prebrala na forumih, ima tipično krivuljo BT zgolj tretjina žensk (citiram dr. Pušenjaka). Pravijo pa, da je dobro meriti tri mesece predno vidiš dejansko sliko, kako poteka ciklus in vidiš, kdaj približno nastopi O (če sploh pride do O). Če pa redno na vsak drug ali tretji dan user posted image , potem pa sploh ni problem, da ne bi ulovila O, ker plavalci itak zdržijo do 5 dni v telesu.

Torej ne se preveč obremenjevat s temperaturo in iskat prave dni za user posted image , ker potem se lahko zgodi, da ti seks postane obveznost in ne užitek. Jaz sem se že kar sprijaznila, da pač ne bo šlo tako gladko, ker se že 13. krog trudiva, ampak vem, da bo enkrat prišel tudi moj čas, ko bom zagledala user posted image . Tako, da punce kar pogumno in držim pesti, da čim hitreje zagledate user posted image .

Jaz sem se sedaj odločila, da bom pila maco, ker sem o tem tudi kar nekaj prebrala na forumih. Če že pri zanositvi ne bo pomagala, mi bo pa upam dala več energije in dobre volje. user posted image

(odgovor članu lila25)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: zanositev?
24.4.2013 7:32:10   
morskazvezdica
Jutrooo user posted image

Končno mi je oknček odprlo.

Naty kje si?????a te dragi iz postelje ne spusti user posted image

Danes sem začuda dobre volje user posted image sam ponoči spet nisem spala ker mi je bilo slabo.In vem krivca-sladoled zvečer user posted image
Mi je blo slabo.Pa še zvečer me je zgag pekla,doma pa nič donata user posted image user posted image

Kaj novega pri vas?lila?lastovica?naty? user posted image

Jaz že odštevam dneve do M.Prišla naj bi čez 6 dni ali kaj prej. user posted image mogoče je pa končno ne bo user posted image
Sem malo gledala v temo klepetanje v pričakovanju.Je ena že odprla temo Januarke 2014.Upam da bomo vse tam končale in da nam je tale mesec uspelo kaj pridelati. user posted image

Lep dan punce user posted image user posted image

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: zanositev?
24.4.2013 16:04:49   
morskazvezdica
Sploh ne morm verjet da sem malo prej M dobila user posted image user posted image user posted image
Sem kar pošteno žalostna in razočarana user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu morskazvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?