|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: zanositev?
24.4.2013 17:46:37   
naty86
Evo me punce moje, zadnje dni sem cist brez volje, skoz mi je slabo, glava me boli ter v levi roki imam neke mravljince na case, zdaj pa ne vem od cesa je to...Ali od ovulacije caja in folne kisline ali cesa drugega...Samo spala bi...user posted image

Jaz bom user posted image dobila nekje 8.5 tako da se imam cas..upam da je ne bo...

Morska zvezdica user posted image user posted image user posted image ...ne obupat pa mogoce v naslednjem krogu uspe..in bomo v februar 2014..to bi bilo najlepse darilo za naju z dragim za 10let..

Glavo pokonci ko nam bo namenjeno bomo vse user posted image in mamice z vozicki..user posted image

(odgovor članu morskazvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: zanositev?
24.4.2013 20:06:56   
lila25
škoda morskazvezdica user posted image te je pa prehitela skor za en teden. a je že čisto prava m? drugače bi lahko bla tudi vgnezditvena. ne zgubit upanja, gremo naprej v borbo!!!
naty držim pesti za najlepše darilo za vaju user posted image midva mava pa čez dober mesec 7 let user posted image upam, da ga tud kej presenetim user posted image drugače pa pri meni nič novega, no razen službe user posted image sm pa mogoče včeraj in danes malo začutila dol kot da se neki dogaja. ne vem, mogoče se mi pa tud že dozdeva. če ne že user posted image bi vsaj m rada dobila po 8 tednih. ne vem če bi šla že jutr do g al naj še počakam na vikend, če bo kej novega user posted image

(odgovor članu naty86)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: zanositev?
24.4.2013 22:11:14   
morskazvezdica
Kako pa zgleda vgnezditvena?ker je bilo rjavo-krvavo ko sem obrisala...zdaj pa na treh tamponih ni nič bilo.lahko da se bo jutri vlila user posted image pa bomo mogl v nov krog... user posted image tale M je prišla totalno brez krčev...po navad me je zmer zvijal...Edin kar me je mal špikal v jajčnikih...kar me pa še nikoli ni.res ne vem kaj se dogaja z mojo M user posted image

Hvala za spodbudo punce user posted image

(odgovor članu lila25)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: zanositev?
24.4.2013 23:08:14   
Katya_1985
Mene pa nekaj zanima ...Ko imate ovulacijo kdaj krvavite ? Ker jaz imam namrec ovulacijsko krvavitev,vsaj tako mi je rekel ginekolog ko sem bila pri njemu na pregledu in mu povedala da imam se eno krvavitev po menstruaciji..Ampak to ni tako da pobrises s paprijem in je ok,ampak moram vcasih imeti prav vlozek noter toliko krvi gre ven ..Saj vem da sem rekla da ne delamo na dojencku ampak mene zanima kako potem imas spolne odnose med ovulacijo ce krvavis ...user posted image

(odgovor članu morskazvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: zanositev?
25.4.2013 7:58:42   
DaRcIkA
Ojla punce, zdaj pa me že tako dolgo ni bilo tukaj, da sploh več ne vem kaj se vse dogajauser posted image . Da vam še jaz sporočim, da sem zdaj po nekaj tedenskem premoru dobila user posted image . Ampak ko bi šla na dopust začnema spet pridnouser posted image . Lep sonček vam vsem želim!user posted image

(odgovor članu Katya_1985)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: zanositev?
25.4.2013 10:35:20   
morskazvezdica
Jutro.

O moji M ni me duha ne sluha...nobenih krčev,izcedkov...Zjutri sem za foro pomerila BT, pa je bila za 0,5 stopinje višja od telesne.user posted image

Imam vsaj še malo upanja da je ne bo...me pa levi ali desni jajčnik občasno zaboli,pa ne kot krč...

Kako ste ve kaj?user posted image

(odgovor članu DaRcIkA)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: zanositev?
25.4.2013 10:46:32   
lila25
mogoče je pa res bla vgnezditvenauser posted image držim pesti zate user posted image če ne bo m, bi jaz drug teden test nrdila.
jaz bom pa danes g poklicala, da se naročim.

(odgovor članu morskazvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: zanositev?
25.4.2013 11:00:05   
morskazvezdica
Lila malo sem brala po forumih,pa naj bi bila vgnezdena krvavitev večinoma rozasto rjave barve...
Pri meni je bilo pa najprej rjavkasto,nato pa malo sluzasto krvave.potem pa nič več...sem za brezveze porabila 4 tampone user posted image pa še takoj panika pa žalost pa skor jokat k mojmu... user posted image

Ponoči pa spet noro slabo user posted image zjutri me je moj vprašu če so mi joške že kaj v napoto,ker izgledajo vsak dan večje user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu lila25)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: zanositev?
25.4.2013 12:21:40   
lila25
morskazvezdica te mam na sumu, da si user posted image user posted image user posted image user posted image
jaz sm pa mojo g klicala in me je šele 6.6. naročila user posted image

(odgovor članu morskazvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: zanositev?
25.4.2013 12:31:28   
morskazvezdica
Kakšen pregled pa lila? 6.6 je še res dolga doba....

(odgovor članu lila25)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: zanositev?
25.4.2013 13:42:44   
lila25
sm običen pregled, da mi pregleda mal stvari, kr odkar sm nehala s kt konc februarja, še nism m dobila user posted image

(odgovor članu morskazvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: zanositev?
25.4.2013 13:53:00   
morskazvezdica
Aja to je pa res že dolga.jaz sem nehala s KT januarja pa sem dobila M na 32 dan.

Lihkar sem pojedla ta velko skledo solate ker mi je ful zadišala.zdej mi je pa slabo user posted image

Jaz ne jem nobene folne kisline...a bi jo mogla?

(odgovor članu lila25)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: zanositev?
25.4.2013 14:45:01   
lila25
ja je že 8 tednov brez m danes user posted image upam, da kej čez vikend pride, če je bla tisto 2 tedna nazaj o. čeprov bi raj + user posted image
fajn bi blo, če bi folno jedla, ker je potrebna, da se pri plodu normalno živčevje razvije. no če že tako poješ dovolj vitaminčkov in mineralov ni tolk nujno, ampak priporočajo pa že pred zanositvijo in pol prve 3 mesce nosečnosti. jaz jo jem za vsak slučaj, če bi se kej že zdej prijelo. škodit itak ne more, ker so to le dodatni vitaminčki.

(odgovor članu morskazvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: zanositev?
25.4.2013 20:43:26   
morskazvezdica
Vedno bolj sem živčna ali bo prišla M ali ne....
Pa še neki mi na sladko vleče...kot zmeraj pred M user posted image

Pa še napokala sem se bombonov da mi bo spet slabo ponoč....grozna sem user posted image user posted image

(odgovor članu lila25)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: zanositev?
26.4.2013 16:41:26   
lila25
morskazvezdica upam, da si mela mirno noč brez slabosti user posted image kej novega? pri meni nič.
lep vikend ti želim user posted image

(odgovor članu morskazvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: zanositev?
26.4.2013 16:47:50   
Orhideja88
Zdravo punce, sem ravno brala vaše "poste" in sem rekla da se vam pridružim. Tudi z mojim dragim načrtujeva in upam da nama uspe...Ravno po koledarju naj bi imela včeraj in danes ovulacijo...tako, da upam, da so včeraj zjutraj bili njegovi "migetalkarji"user posted image hitri in uspešno prišli do cilja... user posted image pričakujem okoli 9.5. - ponavadi jo imam na 27-28 dni.
Držim pesti za vse vas, ki čakate + user posted image Lep dan vsem skupaj

(odgovor članu lila25)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: zanositev?
26.4.2013 17:28:49   
morskazvezdica
Pozdravljena orhideja user posted image in dobrodosla user posted image

Pri meni nic novega.Neki me zvija kot pred M obcasnouser posted image upam da je ne bo...sem pa ful tečna pa utrujena pa sama seb grem na živce...user posted image

Ne vem a se nej zjokam al nej se smejim.

Se dobr da je sonce zuni user posted image

(odgovor članu Orhideja88)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: zanositev?
26.4.2013 17:37:24   
Orhideja88
hey, držim pesti, da je nebo user posted image .
Poznam ta občutek ko si sam sebi tečen in ti nič ne odgovarja. Res pa je, da je bila včeraj polna luna, tako, da ti je polovica oproščenega user posted image

(odgovor članu morskazvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: zanositev?
26.4.2013 17:58:13   
morskazvezdica
Groza res...

Sva bila pol ure nazaj z mojim na sladoledu pa mi je v treh minutah tako slabo ratalo da sem komi prisla do doma da sem letela do wcja bruhat...do nadaljnega sem opravila s sladoledom. user posted image

Se pozna da je bila polna luna...

Jaz je ne pričakujem tam nekje do srede najdlje...ker najdaljsi ciklus je bil 32 dni.zjutri si bom pomerila BT.da vidimo kaksna bo razlika...

(odgovor članu Orhideja88)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: zanositev?
26.4.2013 19:42:22   
lastovica
Zdravo, punce!

Po dolgem času se spet malo oglašam. Danes sem imela prvi obisk v Leonišču. Izkazalo se je, da žal pri mojmu spermiogram ni ravno najboljši. Več mi moj G ni povedal. Moram pa čez 14 dni na UZ, ker sem sedaj ravno 8 dni po začetku M in se sedaj ne bi še nič videlo. V naslednjem ciklu moram dati pa še kri za pregled hormonov. No, 3.6. bo jasnih več stvari, ko greva z dragijem skupaj na pogovor h G in bomo videli, kako naprej. Še vedno sem optimistična, čeprav mi je bilo danes kar malo hudo, ampak kaj hočemo. user posted image

Morska zvezdica, držim pesti da si user posted image .

(odgovor članu morskazvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: zanositev?
27.4.2013 7:55:42   
morskazvezdica
Jutro.

Sem merila zjutraj BT pa je bila BT za 0,4 višja user posted image tako da danes še ne bo tetke user posted image mi je blo zjutri spet slabo user posted image verjetno še od včeraj...

Kako ste pa ve?kje je Naty??

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: zanositev?
27.4.2013 9:37:11   
naty86
Punce moje, jaz sem že skoraj obupala s tem okencem, ne odpre in ne odpre, da bi vam lahko pisala..user posted image user posted image

Drugače pa vas skoz spremljam in vidim da smo vse v isti kaši..:) ali nas ta luna tako matra ali pa kaj drugega, jaz sem tudi skoz neka tečna sama sebi,
moj se me raje kr izogiba..hehe...

Morska zvezdica ti pa si res sumljiva po moje si kr srečka user posted image ...user posted image jeeeejjj...user posted image

Vse nove v tem klepetu dobrodošle..in upam da se nam vsem uresniči ta želja..user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu morskazvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: zanositev?
27.4.2013 20:02:30   
morskazvezdica
Hey bejbe.

Jaz grem v nov krog user posted image je M prišla malo prej user posted image user posted image

Navijam za druge ki še imate ta mesec šanso da se vam nariše en velik debel + user posted image

(odgovor članu naty86)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: zanositev?
28.4.2013 11:52:18   
Orhideja88
Škoda morska zvezdica...želim ti veliko uspeha v naslenjem krogu.

Naty86 - sem brala malo poste in sem videla da upaš da nepričakuješ en dan pred mano user posted image , tako da zgleda skupaj čakava, da bo kaj drugega - bolj veselega user posted image , upam da nama uspe....

(odgovor članu morskazvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: zanositev?
28.4.2013 16:46:54   
naty86
Morska zvezdica:user posted image user posted image morda pa v naslednjem krogu..

Orhideja tudi jaz spremljam poste in vidim da sva tam tam z dnevi..drzim pesti da nama uspe inne bo user posted image ..;-)

(odgovor članu Orhideja88)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?