|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: izbira torbe
7.8.2013 13:25:10   
Patricija32
V MK se ti zdaj splača pogledat, kolikor sem vidla imajo zdaj popust 20% na vse šolske torbe :) Kar se že kar pozna. Pa tud izbiro imajo itak dobro pri njih.

(odgovor članu Mipka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: izbira torbe
10.8.2013 12:29:51   
Hope2
Pri nas imajo skoraj vsi otroci torbe s kolescki. Se pa strinjam s pastetko, so velike razlike v torbah. Jaz sem nasemu za solo kupila tole http://www.potterybarnkids.com/products/spider-man-backpacks-sp2013/?pkey=dspider-man-collection& je zelo lahka, kvalitetna in na hrbtu fajn oblazinjena, tak da z lahkoto nosi tudi na hrbtu. Do zdaj je v vrtec nosil eno poceni varianto na kolesckih in je velika razlika.

(odgovor članu Patricija32)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: izbira torbe
16.8.2013 18:59:02   
zvezdica05
Hope, pa si naročila takšno personalizirano, z imenom? Katero velikost pa? So to trde, samostoječe torbe?
Aja, pa poštnina me zanima. Na hitro sem ppregledala, pa ne najdem...

< Sporočilo je popravil zvezdica05 -- 16.8.2013 19:07:40 >

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: izbira torbe
27.8.2013 13:50:22   
Nusika35

IZVIRNO SPOROČILO: Ulaa

Mi tudi gledamo solske torbe. Ali lahko katera napise, konkretno s katero firmo ste zadovoljne in s katero ne?
Pred leti sem kupila za otroka Samsonite-ovo in nam je zdrzala pet let, sedaj sem pa ugotovila, da takih ni vec.


Dobre torbe so vsaj po mojem mnenju Target pa Nikidom Roller. Target je itak splošno znana, da gre za kvalitetno torbo, tud izbiro imajo ful dobro, Nikidom Roller pa je na koleščka, ampak gre za res dobro torbo, vsaj koliko so mi rekli straši, katerih otroci imajo tole torbo. So pa ful vdržljive in praktične pa ergonomske.

(odgovor članu Ulaa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.
Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?