|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
6.5.2013 10:21:01   
dekca
No, moje user posted image še kar noče biti. Upam, da gre samo za par dni zamude, da niso spet ciste v igri. Če je ne bo do konca tedna, bom morala očitno spet poklicati na kliniko. Danes zamuja že 4 dni.

(odgovor članu coala)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
6.5.2013 13:02:15   
coala
dekca......lahk da ti je maca malo zmešala ciklus

_____________________________

Naredimo mojstrovino iz našega življenja

(odgovor članu dekca)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
6.5.2013 13:52:56   
dekca
Bolj me skrbi, da tista sumljiva cista še ni izginila, na zadnjem UZ je bila še vedno velika 20 mm, ginekologinja je pričakovala, da bo že izginilauser posted image

(odgovor članu coala)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
6.5.2013 21:55:55   
antigona123

IZVIRNO SPOROČILO: napalmica

Nič nisi radovedna user posted image Vedno sem imela ET na 5. dan ja, s tem da sem imela prvič vstavljeni dve morulici, 2. in 3. dve blastocosti, sedaj pa blastocisto in morulico. Sem pa bila 3x na GK Lj, sedaj pa prvič v Mb.

So se mi pa danes 6. dan po ET že začeli izcedki, ko sem si zjutraj obrisala s papirjem user posted image . Saj vem, da to še nič ne pomeni, ampak je pri meni vedno ista zgodba, zato sem ful žalostna user posted image . S tem, da sem se zjutraj zbudila čisto prepotena, kot se ponavadi pred M user posted image .
A je imela katera izcedke vedno, takrat ko ni uspelo in potem, ko je? Sem čist obupana. Rabim malo tolažbe.

Mislim, da je prezgodaj, da bi bila user posted image , pomoje gre za vgnezditev. Držim pesti, da si nosečka user posted image

(odgovor članu napalmica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
6.5.2013 22:07:45   
napalmica
Antigona, hvala za tolažbo. :-) zal pa so se vsi moji postopki koncali takole, zato si ne upam upat.
Lansko leto je bila celo IMN, ki se zacela tudi s takimi izcedki :-( plus tega nimam nobenega drugega znaka (prsi), samo zvijanje. :-/

_____________________________

I asked god for a flower, he gave me a garden, I asked god for a tree, he gave me a forest, I asked god for an angel, he gave me you !

(odgovor članu antigona123)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
7.5.2013 22:03:30   
rozica86
Napalmica samo pozitivno razmišljaj pa bo. Mene mal zanima kao si kaj čakal v mb na ivf, potem ko si bla dana na čakalno listo. jst mam že en postopek v lj narjen pri rešu, zdej pa dva iui, žal neuspešna. Malo me časovno zanima vse skupaj. Psvet za ivf mama 24.6. pri dr.gavričevi. Kolko časa je trajalo , da si prišla na čakalno listo in koliko do dejanskega postopka.


lep vecer držim pesti da rata plusek

(odgovor članu napalmica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
8.5.2013 11:04:48   
napalmica
Rozica86, koliko točno bo trajalo do dejanskega postopka, ti ne znam povedat, ker je odvisno, če bodo želeli narediti še kakšno preiskavo pri vama.
Midva sva bila konec oktobra skupaj na prvem posvetu (kontrolni spermiogram je dal moj že septembra), potem je zdravnik želel narediti še genetske preiskave (zaradi prejšnjih neuspešnih postopkov), za kar sva čakala 2 meseca in pol, pa potem še dober mesec na rezultate, tako da februarja sem dobila list s protokolom, ob marčevski M sem začela s tabletkami in aprila je bila akcija (tri tedne pred punkcijo sem imela še histeroskopijo). V čakalno listo sva bila uvrščena že po prvem posvetu, torej v začetku novembra.
Upam, da sem ti kaj pomagala.

_____________________________

I asked god for a flower, he gave me a garden, I asked god for a tree, he gave me a forest, I asked god for an angel, he gave me you !

(odgovor članu rozica86)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
8.5.2013 13:18:08   
tamala86
Čao!

Po krajšem premoru se vam spet pridružujem...upam, da zadnjič na tej temi:)
Naslednji teden dobim menstruacijo in štartamo s 4. IVF pri dr. Reševi. Malo me je strah, saj je bil zadnji postopek kar naporen...največja doza hormonov, pa kljub temu manj celic, blažja hiperca in minus na testu...groza. Upam, da bo zdaj uspešno in da najina miška po vseh neuspelih nosečnostih in postopkih končno dobi tako željenega bratca ali sestrico...ali oboje;)))
veliko sreče vsem v postopkih in skrbno čuvajte svoje pikice!

LP:)

(odgovor članu napalmica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
8.5.2013 19:45:43   
tara.81
Punce, a veste mogoče od kdaj do kdaj ima Reš točno dopust?

(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
8.5.2013 20:19:45   
rozica86
ojla

ne vem točno kdaj ma dopust. Baje nekje julija. Nekje do 10.6. bi naj bla menstruacija, do takrat sprejema.

A mi katera razloži kakšna je razlika dolg oz kratek postopek. v čem je kateri boljši. Oziroma zakaj je boljši.

lp

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
8.5.2013 20:21:51   
rozica86
tamala86

Želim ti vse najboljše v novem postopku, jst upam da čimprej štartam naprej. tudi zame je bil prvi postopek zelo naporen, ampak gremo naprej, enkrat tut mi zmagamo a ne da.

Kakšen protokol si pa mela , kratek-dolg, in kakšno stimulacijo. a si mela visoke doze zdravil?

LP

(odgovor članu rozica86)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
9.5.2013 19:50:49   
Aleda
Ojoj, jaz sem uletela iz aprila, sem bla v postopku... zdej pa čakaaaam, v pon. bom delala test če ne bo prejuser posted image .

(odgovor članu rozica86)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
9.5.2013 20:22:42   
napalmica
Aleda, Kdaj si imela ET? Jaz imam v ponedeljek test v Mb, če ne bo prej user posted image . Še vedno imam rjave izcedke, že 4ti dan...

_____________________________

I asked god for a flower, he gave me a garden, I asked god for a tree, he gave me a forest, I asked god for an angel, he gave me you !

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
9.5.2013 21:16:51   
Aleda
napalmica- 3.5. sem imela transfer v lj. A sama ne boš delala testa?

(odgovor članu napalmica)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
9.5.2013 21:22:37   
antigona123
Eko še jaz spadam v tole temo. Tudi jaz sem kot Aleda imela ET 3.5., krvnega imam 20.5. v soboto bom pa delala test, ker imava z možem 11. obletnico poroke in upam, da bova zagledala vsaj rahlo črtico user posted image

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
10.5.2013 8:03:26   
betricija
jaz pa čakam že cel teden da pride user posted image . včeraj so se neke nitke vlekle po papirju, na vložku ni bilo nič. čakamo, da se vlije, tako pravi ata Reš. sem pa morala it po nove injekcije Dephereline, 2 dan pa pridem po menopur...komaj čakam da se vse skupaj začne..dajmo lunca, pomagaj...

vsem sotrpinkam pa srečno

(odgovor članu antigona123)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
10.5.2013 9:43:17   
rozica86
Beatricija tut js sm bla včeri pri rešu. Nekje drug teden čakamo menstruacijo. Potem pa akcija. to je moj 2 postopek. Moram pa jutri začet z dipherelinom potem pa od 2.dneva naprej še menopur zraven. Tako, dsa če sem te prav razumela imava isto kombinacijo zdravil.
Drugače pa mava midva zdej v drugo icsi.
A si že mela kdaj to kombinacijo?

Če je katera mela zdravila kot jst naj mal piše kako je blo.

Drzim pesti za vse ki trepetate in za vse ki greste v kratkem na punkcijo.

lp

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
10.5.2013 9:45:53   
napalmica

IZVIRNO SPOROČILO: Aleda

napalmica- 3.5. sem imela transfer v lj. A sama ne boš delala testa?


Aleda sem ga že user posted image v sredo 8. dan in danes 10. dan. Pa skor ne upam napisat... sta bili user posted image , v sredo bolj šibki, danes pa že močnejši. Ampak izcedek imam še, že 5. dan in občasno filing, da bo glih kar user posted image ... pa drugih znakov NOBENIH. Imam slabe izkušnje iz preteklosti (IMN), tko da se kar ne upam na glas veselit. Ampak v sebi mi pa user posted image igra user posted image .

_____________________________

I asked god for a flower, he gave me a garden, I asked god for a tree, he gave me a forest, I asked god for an angel, he gave me you !

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
10.5.2013 11:37:32   
betricija
no mislim, da je končno prišla...user posted image mislim, tako da jutri zjutraj k rešu user posted image

rozica86 a včeraj si bila pri Rešu? kdaj pa? jaz sem tja uletela okol 11h ure samo po novo dozo injekcij. kakšno kombinacijo si imela pa prej? ta kombinacija je moja prva. je pa tako, da sem jaz spet v 1 postopku, ker imam doma že eno čebelco staro 2 leti. sem pa takrat zanosila v 5 poskusu. 3 ICSI sem imela v ljubljani, takrat sem imela suprefact in menopur..rezultati;
1.ICSI 9 celic, 4 morule 5 dan, 2 vstavili notri, rezultat 14dan nekaj čez 500 hormona, potem pa je šlo naprej..
2.ICSI: 6 celic, ni prišlo do ET, ker nobena celica ni bila zrela...mislim, da so mi takrat prepozno dali stopko, ker so bili folikli že veliki 26-27
3. ICSI: 14 celic, ni prišlo do ET, 7 se jih je oplodilo, pa ne vedo kdaj so se prenehale razvijat...
takrat sem zamenjala kliniko šla k rešu in dobila gonal pa še nekaj proti koncu špikanj, pridelela 5 celic vstavili eno lepo celico
5.ICSI: sem pa vztrajala, da probam z Merionalom in suprafact sprejem in sem pridelala 10 celic, 3 so se oplodile, 2 so mi vstavili notri, obe sta se prijeli, v enem ni bilo ploda, v drugem pa je zrastla mala frača, ki mi sedaj občasno pije živce...trmaaaaa...pa nisem verjela, dokle sama nisem doživela...samo je pa cotlih lepotička.

tako sedaj sem spet v borbi...zaupam zdravilu, ker sem vedno dobro odreagirala, rešu zaupam še bolj, tako da kaj je bilo v ljubljani narobe, da ni prišlo do ET niti pri 6 oplojenih celic od 14...kar pogumno rozica user posted image

napalmica iii bravo bravo za user posted image . a smo ženske res tolk neučakane, da delamo teste že tolk prej a ne...jaz že sedaj vem,d a ne bom čakala do konca...

tara.81 reš je ponavadi cel julij na dopustu. sedaj pa ne vem ali začne s 1.8. tako da prideš tja kot 1.dan menstre ali že začenja s punkcijami...malo poglej na MON tudi...

tamala86 srečno tudi tebi


(odgovor članu napalmica)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
10.5.2013 13:32:32   
pišanec
Živjo vsem,

tudi jaz se vam pridružujem.
20.5 greva k dr. Reš Muravec, saj je to nekaj dni pred pričakovano menstruacijo in upam, da začnemo nov postopek.
Greva v drugi ICSI postopek, prvi se je končal neuspešno z dvema vstavljenima zarodkoma, potem pa neuspešno še en zamrznjenček.
Tako, da seveda upam, da bo drugi uspešen :-)

vsem držim pesti...
p

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
10.5.2013 19:54:34   
rozica86
Beatricija mislim da sva se mogli videt, ker midva sva bla na posvetu nekje ob 11.10 na vrsti. v 1.postopku sva mela klasičen ivf in komb. puregon 100 enot in diferelin 1. Zdej je pa predlagal, da bi začela z dipherelinom 0,5 od jutri naprej, potem pa naprej še menopur zraven. Ampak ker jemljem prometrium zdej upam da bom nekje drug teden dobla menstruacijo in potem nekje konc drugega tedna naprej. Tako je tud reš rekel. Tako me malo bega ker to potem ni čist ta pravi dolgi postopek je nekaj vmes. A še ma katera podobno terapijo.

Morn pa rečt da je bil včeri zlo prijazen in dobre volje.

Midve beatricija se še pa zihr kaj vidima.

Jutri si dam prvo špiko diferelina, pa me je spet kr malo strah, čeprav sem si jih že dajala. Bo pa že.

lp

(odgovor članu pišanec)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
10.5.2013 21:21:54   
betricija
rožica a si bila sama pri rešu ali v paru...jaz sem imela oblečeno zeleno majico, bila sama tam. ja reško je bil včeraj res dobre volje. pa saj se mi na splošno zdi, da je zadnje čase res dobre volje. ko se spomnim, ko sva mu pokazala sliko naše čebelce...ma kar stokal je od veselja.
meni je ta diphereline prejšni mesec ko sem prekinila postopek prvi dan naredil celo znanost...mi je ven špricnil,ker se ful hitro vakum notri nabere. tako sem z injekcijo zmeraj vse ven vzela, injekcijo odstranila, dala zrak ven in viška tekočine dala nazaj. od jutri naprej pa spet 2 ampulce vode in 4 tablet..se bo treba zjutraj še 5min prej vstat...samo ni problema, samo da bo uspelo s postopkom.
pa meni je ta način, čeprav je kao dolg bolj všeč pri rešu,ker začneš z 2 dnem menstre. v ljubljani sem zmeraj začela 22 dan zm s injekcijami,potem pa čakat menstro in pridt po 14 dneh na kontrolo in ko je vse mirno,nič več krvavitve se pa odločijo za filanje s hormoni..meni so menstro vsakič prestavili za 2tedna, pa predno se mi je nazaj vzpostavila na 28 dni je tudi trajal..jaooo...eh bo že...se ne obremenjuj s tem...

v ponedeljek me čaka masaža pri karmen, sem pa po trebuhu že čisto vijolična.
koliko časa v povprečju se špikate z hormoni?

(odgovor članu rozica86)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
10.5.2013 21:29:10   
Aleda
Napalmica- čestitke za user posted image , držim pesti,da bi blo vse vreduuser posted image user posted image

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
10.5.2013 22:06:55   
jona klara
S*-KAKO SI TI KAJ? KDAJ BO SPET AKCIJAuser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil jona klara -- 10.5.2013 22:07:20 >


_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
10.5.2013 23:41:18   
Anonimen
rožica86 mal jaz tole berem, a nisi bila ti ravno na iui v Mariboru, kako lahko sedaj štartaš z ICSI pri Rešu. Saj ne moreš imet dveh aktivnih napotnic!?

(odgovor članu jona klara)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Miti o zanositvi: Drži ali ne?
Če/ko želimo zanositi, se poslužujemo raznih tehnik, poslušamo vsak nasvet, ki bi pripomogel k temu, da bi hitreje zanos...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?