|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
19.4.2013 8:48:38   
Tibetka
Pozdravljene vse skupaj!

Tudi jaz se vam pridružujem, sem v tretjem ICSI postopku, v torek naj bi imela punkcijo, v petek transfer in 8 maja bom zagledala user posted image . user posted image user posted image

Držim pesti še za vse ostale borke!!!user posted image user posted image

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
19.4.2013 14:45:41   
lastovica
Zdravo punce!

Zunaj je tako lep dan, meni pa user posted image teži. No, sedaj je ne pričakujem 17.5. Navijam za mesec maj, da bo res uspešen za vse nas. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tibetka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
19.4.2013 16:04:10   
*tedy*
pika555user posted image user posted image jest sem tudi imela ss februarja in ta mesec sem še na čakanju, drug mesec pa samo še user posted image user posted image , pa da naredimo še enega februarčka

tippi tebi pa itak da bo ratal na potovanju, uživaj in odštevaj ure

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
20.4.2013 8:49:10   
snika


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
2013


user posted image aliuser posted image PRIČAKUJEMO


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


1.5.
Snika


3.5.
Anonimna user posted image


5.5.
Ela23
Pomladnauser posted image


8.5.
Tibetka


14.5.
Luckasmucka


16.5.
brioš


17.5.
Lastovica


20.5.
Arual


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


SKUPAJ NAS JE: 9

user posted image NOSEČK:

USPEŠNOST:





user posted image user posted image NAVIJAČICE:user posted image user posted image

Katte, Shana86, Niinii, Penny, Martyna83, Mamica deklicam, Curly, Nikki34, Valencia, Ta*mala, LittleSun, Tippi, Radenska_ , Witch, Oreh, Pupika29, Michelle1, S*, Zvezdica.zaspanka83, Pika555, *tedy*


user posted image user posted image user posted image





_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
20.4.2013 15:15:28   
witch
Evo pa se bom tudi jaz po dolgem času pridružila na seznamčku. Za mano je prvi IUI, drugače pa že skoraj tri in pol leta neuspeha. Na seznamček me lahko dodate na x.5. Držim pesti, da bo maj aš najlepši mesec user posted image

Arual veliko mislim na tebe. In ti iz srca privoščim, da vama bo pa zdaj uspelo. Zakaj pa te ne dajo na umetno

Tippi držim pesti user posted image

< Sporočilo je popravil witch -- 20.4.2013 15:16:08 >


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
20.4.2013 20:14:25   
LittleSun
witch user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Cel živalski vrt sreče ti pošiljam. MOČNO MOČNO stiskam pesti in vrjamem, da tokrat zagledaš ta magični plusek!!!! Mislim nate in komaj čakam da mine 14 dni.

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
20.4.2013 22:14:53   
curly
PUNCEEEEE MOJEEEEE,
če mislite, da je curly pozabila na vas, se motite!!!
Močno navijam za vse vas! Naj bo MAJ najbolj roza mesec letos!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
21.4.2013 10:16:53   
snika
Živijo, meni se verjetno datum nepričakovane prestavi za nekaj dni naprej. Saj še do sedaj nisem zaznala da naj bi O že minila, temp. je nizka, ni sluzi, razno če temu pripišem klomifen, kot nekatere pišete ste čutile krče v jajčnikih, jaz jih ne. Vprašanje če tablete na meni delujejo, na UZ pa me tudi ne spremlja. user posted image bom vidla če bo v prihodnih dneh kako drugače, ker sedaj je "komaj" 6 dni po zadni tabletki, piše pa da je O v 5-10 dneh.

_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
21.4.2013 12:17:25   
brioš
Pri meni se pa user posted image kr noče poslovti...10 dni...jao tud, mislim, da je danes vrhunec (me tako boli trebuh ). Danes sem si naročila O teste, da probamo ta mesec tako. Čeprav sem si rekla, da ni šans da to kdaj kupim, ampak, iz zarečenega kruha...ne punce ?

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
22.4.2013 8:22:27   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: snika

Živijo, meni se verjetno datum nepričakovane prestavi za nekaj dni naprej. Saj še do sedaj nisem zaznala da naj bi O že minila, temp. je nizka, ni sluzi, razno če temu pripišem klomifen, kot nekatere pišete ste čutile krče v jajčnikih, jaz jih ne. Vprašanje če tablete na meni delujejo, na UZ pa me tudi ne spremlja. user posted image bom vidla če bo v prihodnih dneh kako drugače, ker sedaj je "komaj" 6 dni po zadni tabletki, piše pa da je O v 5-10 dneh.


pri meni je popolnoma isto, sicer brez klomifena, tako da se bo tudi moj datum pomoje pomaknil malo naprej. O je vedno točna, morala bi bit že v soboto, pa do danes nisem čutila še nič (ponavadi me boli za umret). Ne vem a je že bila, pa je jaz nisem čutila (kar bi bilo zelo čudno) ali pa šele bo..

Anonimna user posted image

(odgovor članu snika)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
22.4.2013 8:50:20   
LittleSun
Dan

witch kako se počutiš? Mislim nate in stiskam pestke.

curly lepo od tebe, da nas prideš kdaj pa kdaj pokukat. Kako si ti? Buši raste?

Jaz sem pa imela THL v lokalni anesteziji, sam poseg sicer neprijeten in naporen, vendar ne pretirano boleč. Ugotovili so, da imam en čisto neprehoden jajcevod in drugega slabše prehodnega. Dobila na odločitev ali laparo ali zunajtelesno oploditev in se odločila za laparo. Po posegu se mi je rahlo zakompliciralo, sem dobila zgleda neko reakcijo na naporen poseg, celo telo v krčih in sem morala nazaj v bolnico, so me zadržali. Sedaj počasi prihajam k sebi.
Po eni strani vesela, da se je končno našel razlog, po drugi me je pa na smrt strah laparoskopije.

Za vse ostale pa stiskam pestke za rozast maj

(odgovor članu Tibetka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
22.4.2013 9:29:29   
oreh
Littlesun, tudi, če novica ni ravno blesteča, je pa super, da veš pri čem si in močno džim pesti, da ti bo že laparo pomagala, še vedno pa imaš potem na razpolago ivf, če že...
O, curly, a že dobivaš obliko nilskega konja(povzeto po helenčici)?
No naj bo tole nalulajoči maj za vse vas!

(odgovor članu Tibetka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
22.4.2013 10:05:24   
Tippi
Tokrat ni šlo, bo šlo pa maja! od 15. dalje. Točno pa ne znam povedat, ker so ciklusi prešaltali na spomladanski čas in jih daje user posted image

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
22.4.2013 10:06:32   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: witch

Evo pa se bom tudi jaz po dolgem času pridružila na seznamčku. Za mano je prvi IUI, drugače pa že skoraj tri in pol leta neuspeha. Na seznamček me lahko dodate na x.5. Držim pesti, da bo maj aš najlepši mesec user posted image

Arual veliko mislim na tebe. In ti iz srca privoščim, da vama bo pa zdaj uspelo. Zakaj pa te ne dajo na umetno

Tippi držim pesti user posted image


Zdaj pa bo!!user posted image user posted image
Stiskam pesti, da me kar boli user posted image user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
22.4.2013 10:42:41   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: *tedy*


tippi tebi pa itak da bo ratal na potovanju, uživaj in odštevaj ure



To bi bila pravljica user posted image hvala draga user posted image

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
22.4.2013 10:56:43   
curly
IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

Dan

witch kako se počutiš? Mislim nate in stiskam pestke.

curly lepo od tebe, da nas prideš kdaj pa kdaj pokukat. Kako si ti? Buši raste?

Jaz sem pa imela THL v lokalni anesteziji, sam poseg sicer neprijeten in naporen, vendar ne pretirano boleč. Ugotovili so, da imam en čisto neprehoden jajcevod in drugega slabše prehodnega. Dobila na odločitev ali laparo ali zunajtelesno oploditev in se odločila za laparo. Po posegu se mi je rahlo zakompliciralo, sem dobila zgleda neko reakcijo na naporen poseg, celo telo v krčih in sem morala nazaj v bolnico, so me zadržali. Sedaj počasi prihajam k sebi.
Po eni strani vesela, da se je končno našel razlog, po drugi me je pa na smrt strah laparoskopije.

Za vse ostale pa stiskam pestke za rozast maj



LS, se strinjam z oreh. Zdaj vsaj veš, na čem si (mogoče se sliši slaba tolažba pa vseeno - po operaciji boš lahko polna optimizma čakala na plusek!). ¨Res upam, da na laparoskopiji odstranijo "ovire" in da boš kmalu tudi ti srečka nosečka! Zdaj se dobro počutiš? Si je tvoje telo že opomoglo? Kako pa kaj tvoji izcedki? Še jih imaš?
Hvala bogu, zaenkrat samo buši raste - to sem ful vesela! user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: oreh

Littlesun, tudi, če novica ni ravno blesteča, je pa super, da veš pri čem si in močno džim pesti, da ti bo že laparo pomagala, še vedno pa imaš potem na razpolago ivf, če že...
O, curly, a že dobivaš obliko nilskega konja(povzeto po helenčici)?
No naj bo tole nalulajoči maj za vse vas!


Oreh, ko grem mimo ogledala in se pogledam izgledam nekako takole user posted image ! user posted image No, potem se zavem, da sem noseča, se nasmejim in grem dalje! user posted image

< Sporočilo je popravil curly -- 22.4.2013 10:57:04 >

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
22.4.2013 11:20:14   
LittleSun
IZVIRNO SPOROČILO: curly

LS, se strinjam z oreh. Zdaj vsaj veš, na čem si (mogoče se sliši slaba tolažba pa vseeno - po operaciji boš lahko polna optimizma čakala na plusek!). ¨Res upam, da na laparoskopiji odstranijo "ovire" in da boš kmalu tudi ti srečka nosečka! Zdaj se dobro počutiš? Si je tvoje telo že opomoglo? Kako pa kaj tvoji izcedki? Še jih imaš?
Hvala bogu, zaenkrat samo buši raste - to sem ful vesela! user posted image



Tudi jaz sem vesela, da kočno vem kaj je narobe, ker zadnje leto so mi vsi govorili, da je vse bp, jaz pa sem kar čakala in čakala na plusek, to te naredi malo norega user posted image user posted image
Zdaj sem dobro, malo še brez moči in utrujena, ampak je vsak dan veliko boljši.
Moji izcedki so se rešili, sem šla na en ambulantni poseg, ker niso bili od hormonov. Tako da se je zadnje mesece vse uredilo, samo pluska ni bilo. Sedaj pa bom zgleda kar hitro prišla na vrsto za laparo in potem ima da se nariše ta sončen plus na testek user posted image sem se odločila, da potem resitiram kroge in saj veš, ta nove se vedno hitro selijo user posted image user posted image user posted image

Hvala za skrb user posted image

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
22.4.2013 11:45:00   
curly
Pravilno si se odločila, še posebej za resetiranje krogov. user posted image
Javi, kako bo potekalo, ko boš izvedela datume! Bom stiskala pesti na rokah in nogah, da boš čim prej rešena!
Drži se! user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
22.4.2013 15:42:57   
snika

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
2013


user posted image aliuser posted image PRIČAKUJEMO


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


1.5.
Snika


3.5.
Anonimna user posted image


5.5.
Ela23
Pomladnauser posted image


8.5.
Tibetka


14.5.
Luckasmucka


15.5.
Tippi


16.5.
brioš


17.5.
Lastovica


20.5.
Arual


x.5.
Witch


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


SKUPAJ NAS JE: 11

user posted image NOSEČK:

USPEŠNOST:





user posted image user posted image NAVIJAČICE:user posted image user posted image

Katte, Shana86, Niinii, Penny, Martyna83, Mamica deklicam, Curly, Nikki34, Valencia, Ta*mala, LittleSun, Tippi, Radenska_ , Witch, Oreh, Pupika29, Michelle1, S*, Zvezdica.zaspanka83, Pika555, *tedy*


user posted image user posted image user posted image






_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
22.4.2013 16:55:05   
witch
Hvala za vse pesti user posted image user posted image user posted image Bo že skoraj moglo nekaj nastati koliko pesti in dobrih želja je poslanih k meni user posted image

LS jaz sem ok.Počutim se čisto super, dnevi mi kar hitro grejo. Me je pa včeraj in danes začelo nekaj zvijati. Tako kot ene par dni pred M. Nič kaj hujšega, nekaj se pač dogaja. Tbvoje novičke res niso super, se pa da težavo rešiti. In to je najpomembnejše. Vsaj veš na čem si. In bodo težavo začeli odpravljati oziroma boste mogoče z IVF probali. Pri meni pa mi ni vše to, da NI vzroka. Tak da z vzrokom je lažje. Vsaj veš kaj delati. Držim pesti da bo vse čim prej za tabo.

oreh kako pa tvoj trebušček?

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
22.4.2013 17:31:43   
oreh
Witch, ne boš verjela, a pri meni je bil obakrat ravno občutek, da jo bom dobila, nekaj dni pred menstro tisti tapravi. verjamem in držim pesti, da bo tako tudi pri tebi.

Ja moj trebušček hvalabogu ne raste sorazmerno z ritjo, ampak jo močno prehitevauser posted image user posted image . dogajanje v njem pa je pestro in zanimivo. Mislim, da je napočil čas, da končno še kaka stara borka nalula. kaj pa veš Witch, mogoče pa boš ti, ko pa LS poštimajo pa še onauser posted image in seveda vse ostale, ki se že predolgo mučite in upate!

(odgovor članu Tibetka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
23.4.2013 9:33:14   
CheryBlossom
Punce sama sem zagledala plusek tudi v mesecu maju, sicer 3 leta nazaj... Spomini so pa še vedno cvetoči in prekrasni. user posted image

Sem vaša velika navijačica punce! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Velikokrat ponoči budna gledam kako se moj otrok izgubi v mirne sanje, v medli svetlobi življenska energija prečka moje misli, a sploh kdo dvomi kako dobro se počuti moje srce...

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
23.4.2013 9:46:39   
*Aura
Navijam za vse!!!user posted image user posted image user posted image
Zadnjič mi je sestra rekla, da percentualno v spomladanskem času je največ uspešnih postokov. Tako, da VSE NOSEČKE!!!!
Moj srečni datum je junij....z majem se začnem špikat. user posted image

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
23.4.2013 11:00:48   
Radenska_
Mene pod 7.5. - hvala :P

(odgovor članu Tibetka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: II pričakujemo MAJA 2013
23.4.2013 15:06:05   
snika



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
2013


user posted image aliuser posted image PRIČAKUJEMO


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


1.5.
Snika


3.5.
Anonimna user posted image


5.5.
Ela23
Pomladnauser posted image


7.5.
Radenska


8.5.
Tibetka


14.5.
Luckasmucka


15.5.
Tippi


16.5.
brioš


17.5.
Lastovica


20.5.
Arual


x.5.
Witch


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


SKUPAJ NAS JE: 11

user posted image NOSEČK:

USPEŠNOST:





user posted image user posted image NAVIJAČICE:user posted image user posted image

Katte, Shana86, Niinii, Penny, Martyna83, Mamica deklicam, Curly, Nikki34, Valencia, Ta*mala, LittleSun, Tippi, Radenska_ , Witch, Oreh, Pupika29, Michelle1, S*, Zvezdica.zaspanka83, Pika555, *tedy*, CheryBlossom


user posted image user posted image user posted image




_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?