|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Obiski staršev
15.4.2013 17:12:39   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
mislim pa, da se v osnovi samo razlikujeva v tem kje ti vidiš mejo osebne odgovornosti in kje jo jaz.


Nonsens. Gre se samo za to, da moraliziras in se zgrazas za nekaj kar je bilo storjeno ze zdavnaj ter nabijas obcutek krivde. Popolnoma neproduktivno in nesmiselno.


hotela je mnenja, verjetno je vedela, da ne bodo vsa rožnata (tudi ti koneckoncev). to se vzame v zakup, ko pišeš na javni forum.


Med mnenjem in moraliziranjem je bistvena razlika.

BTW: "vsi bomo živi in zdravi, tudi po tej debati. ali meni razlagat. veliko mnenj je in meni pusti mojega, ti imej pa svojega. " ...
Cudna ti je ta debata, ki ji odrekas razmenjavo mnenj user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Obiski staršev
15.4.2013 20:15:27   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Cudna ti je ta debata, ki ji odrekas razmenjavo mnenj user posted image user posted image user posted image


ne najedi mi brezveze.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Obiski staršev
15.4.2013 22:30:43   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Cudna ti je ta debata, ki ji odrekas razmenjavo mnenj user posted image user posted image user posted image


ne najedi mi brezveze.


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Obiski staršev
21.4.2013 23:19:42   
ronja
Hehe, če bi hotela sama spokat z vsemi tremi malimi za kak dan ali dva, bi bil samo veseluser posted image . potem bi nas pogrešal, pa prišel za nami, verjetno;).

Sicer pa: v drugem kraju živi samo moj oče in k njemu gremo vsaj 1x na mesec, za cel vikend, teh vikendov se pa veseli lubi vsaj toliko kot jazuser posted image . Imam srečo, da se onadva res dobro razumeta in se imata rada:).

Da bi šla pa s starši v toplice ali na morje, mi pa nekak ni - se mi zdi, da se imamo precej boljše, če gremo sami;).

Če pa partner ne bi sprejel mojega otroka - nima veze a je biološki, ali ne... hm, ja, to bi pa bil velik problem in zame deal braker, kot bi rekla mateyka, že v štartu. Ti si v takrat upala, da jo bo sčasoma sprejel, je pa postal še bolj smotan in zato si seveda razočarana, logično. Za nazaj se nimaš kaj sekirat, punčki je očitno pri tvojih starših dobro, ker nič ne praviš, da ji ne bi bilo, rada jo imata, oba sta še živa... Nič hudega ji nisi storila. Si pa naredila sebi medvedjo uslugo, kar sedaj ugotavljaš. Zdaj lahko reagiraš drugače, ker več veš.

Nič več ne popuščaj, predstavi jasno svoje pogoje (stiki s punčko) in če on tega ne zmore, ja, potem ne boš bogvekaj zamudila, če ne bosta skup...

Mateyka, po moje Nastya ni pustila deklice zato, da si bo ljubezensko življenje zrihtala. Mogoče nista bili še niti dolgo skupaj in jo je skrbelo, kako bi vse skup tudi na tamalo vplivalo, ker še nista vedela, če se bo zadeva izšla, ni se znašla v situaciji, ki je precej nenavadna, pač ne veš, kako bo... In jo je on prepričal, da če hočeta začet zvezo, morata bit najprej brez otrok, da se navadita en na drugega (to velikokrat poslušamo v pridigah, če si kdo drzne met otroka prej kot je druženo sprejeto...) In mu je verjela, ker mu je zaupala, tako kot midve zaupava svojim.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Nastya)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?