|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2013
30.5.2013 20:47:52   
Tippi
Veš Tippi, sedaj je pa res že čas, da se tudi midve preseliva na kakšno drugo temo, kaj meniš user posted image user posted image ?

jaaaaaaaaaaaaaaaaa, čas je prišel tud za naju dve user posted image

Jaz čakam do dneva D še par dni. sporočim, da je plusič, potem pa še tebe popedenamo in sva not med februarkami user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2013
31.5.2013 8:17:55   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Veš Tippi, sedaj je pa res že čas, da se tudi midve preseliva na kakšno drugo temo, kaj meniš user posted image user posted image ?

jaaaaaaaaaaaaaaaaa, čas je prišel tud za naju dve user posted image

Jaz čakam do dneva D še par dni. sporočim, da je plusič, potem pa še tebe popedenamo in sva not med februarkami user posted image


Jaz sem trenutno 14 dni po user posted image , kdaj imam ovulacijo, nimam pojma. Lahko, da bo sedajle vsak čas, ali pa šele čez en teden. Ker prejšno tečko sem čakala 40dni!!!!
Sem pa sedaj že malo odmislila, kdaj bo in se prepustila toku. Ko bo uspelo, bo pač uspelouser posted image , mogoče bo pa to to. je psiha preveč delala

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2013
31.5.2013 11:45:04   
snika
Živjo punce.
Pri meni je 12 dan po O, ponavadi sem dobila ta dan M, do sedaj ni še rjavega izcedka, ki je bil vedno pred tečko. Imela sem O tudi 2 dni preje kot prejšnji cikelj.
Me pa že 3 dni malo zvija spodaj, joj upam da ne bo pritekla. Čez 2 dni bom delala test, takrat bo 29 dan, če me preje ne preseneti.

_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2013
31.5.2013 12:16:03   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: snika

Živjo punce.
Pri meni je 12 dan po O, ponavadi sem dobila ta dan M, do sedaj ni še rjavega izcedka, ki je bil vedno pred tečko. Imela sem O tudi 2 dni preje kot prejšnji cikelj.
Me pa že 3 dni malo zvija spodaj, joj upam da ne bo pritekla. Čez 2 dni bom delala test, takrat bo 29 dan, če me preje ne preseneti.


mam čist bele členke, tolk stiskam user posted image

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2013
31.5.2013 12:43:51   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: snika

Živjo punce.
Pri meni je 12 dan po O, ponavadi sem dobila ta dan M, do sedaj ni še rjavega izcedka, ki je bil vedno pred tečko. Imela sem O tudi 2 dni preje kot prejšnji cikelj.
Me pa že 3 dni malo zvija spodaj, joj upam da ne bo pritekla. Čez 2 dni bom delala test, takrat bo 29 dan, če me preje ne preseneti.


Snika,
to pa se že dobro sliši (jaz sem ti pisala glede znakov pred m pa sem se pozabla podpisati) ... držimo pesti!

Pri meni je podobno, a se mi zdi, da nisem noseča. V prejšnji nosečnosti se vedela, da sem, zdaj pa nimam tega občutka. Mi pa m. že 2dni zamuja glede na povprečje zadnjega leta.

Pozdrav vsem!
Pomladna user posted image

(odgovor članu snika)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2013
31.5.2013 13:29:34   
snika
Pomladna user posted image držim pesti zate. Meni samo BT ni všeč, že cel cilel je 36,60-36,75 nikoli ni bila višje, prvi del cikla je bila med 36,20-36,45. To je cudno samo ta cikel, prejšnje sem imela povišano tem med 36,60- 36,85, sam sm brala da je to lahko posledica klomifena.

_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2013
31.5.2013 13:32:49   
curly
N A V I J A M ! ! !

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2013
31.5.2013 13:55:19   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: snika

Pomladna user posted image držim pesti zate. Meni samo BT ni všeč, že cel cilel je 36,60-36,75 nikoli ni bila višje, prvi del cikla je bila med 36,20-36,45. To je cudno samo ta cikel, prejšnje sem imela povišano tem med 36,60- 36,85, sam sm brala da je to lahko posledica klomifena.


saj to je v redu! dovolj je, da se dvigne za 0,2 stopinje!
držim pesti!

anonimna bb

(odgovor članu snika)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2013
31.5.2013 13:58:29   
bluk
Zdravo punce...sem nova...tudi jaz pričakujem user posted image junija 2013.
Moram povedati, da sem zelo mlada in smo skupaj s Tomaževičem postopku pipisali velik % uspešnosti...žal pa je danes po 1. UZ po stimulaciji rekel, da ni najbolje, saj imam samo 4 folikle velike od 7 - 9. Upam, da se bo kljub temu, da se je bolj slabo začelo dobro končalo.
Res pa je da imam čisto milo stimulacijo in sicer sem šele v 5. dnevu ciklusa začela s puregonom 200 enot....tako da sem se zaenkrat samo dvakrat špiknila.
Vsem želim veliko uspeha!

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2013
31.5.2013 17:19:12   
witch
snika držim pesti da je bo plusek user posted image user posted image user posted image

pomladna user posted image jaz nisem imela nobenega občutka da sem noseča. Nič. Še če me nebi punce prepričale naj delam test bi še kar čakala da priteče. Tako da ni nujno, da sta dve nosečnosti enaki. Držim pesti user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2013
31.5.2013 18:41:07   
Shana86
snika in user posted image navijam za pluske!!!

witch se mi zdi, da ti še nisem čestitala, sem bila nekaj časa odklopljena od rr. Super, res sem ful ful ful vesela zate user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2013
31.5.2013 20:45:49   
*tedy*
men pa tale RR skoz nagajauser posted image user posted image user posted image

nevem kaj mi je ampak sem ful naučakana pa je šele prvi mesec odkar delava na user posted image po SS februarja........testek je doma in čaka, no sej se bom pomirilauser posted image user posted image

snika kdaj boš delala test???

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2013
31.5.2013 20:54:16   
miska**
Punce upam da bo ta mesec maš in, da nam bo kooooooooončn o uspelo.user posted image

Meni v maju ni uspelo tako, da se selim k vam in upam, da me boste dale na seznamček, čeprav zdaj res nevem kdaj jo ne pričakujem, ker jemljem Gonal in v torek ima uz pa bodo takrat povedali kak daleč sem in kdaj bo O

Jaz navijam za nas in da bo največ user posted image v junijuuser posted image

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2013
31.5.2013 21:23:25   
snika
bluk: dobrodošla, upam da ti bo ta mesec uspelo, držim pesti user posted image user posted image user posted image
*tedy*: vem kako je to, ko si neučakan, jaz bi kar čas prevrtela naprej. user posted image Nevem še kdaj bi delala test, ker se bojim, da je prekmalu. Res je, da ta čas dobim user posted image ampak lahko je pa drugače, saj sem bila na klomifenu. Po vsej verjetnosti ga bom delala v ponedeljek zjutraj, saj za vikend je preveč ljudi doma, rada pa bi bla sama s partnerjem, saj nevem ali bo kričanje od veselja ali jok.
miska**: Ta mesec bo naš!

Hvala punce, da držite pesti!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu miska**)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2013
1.6.2013 15:50:18   
snika
In moja bo vsak čas prišla user posted image . Danes temp nizka, padec kar na 36,25. Krči so že prisotni in rjav izcedek tudi. Sedaj sem res mislisa, da bo kej saj so se mi prsi povečale in bile so tako trde, no sej so še sedaj, obup. Razočaranje je zelo veliko.

Držim pesti za ostale in pošiljam cel kup user posted image

_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2013
1.6.2013 15:53:52   
snika

IZVIRNO SPOROČILO: snika





user posted image ali user posted image PRIČAKUJEMO


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


1.6.
Pomladna user posted image

2.6.
Snika

4.6.
Martyna83

5.6
Tippi
Shana86

7.6.
*tedy*
Dekca

9.6.
Tamala86
Giotti

10.6
Sisley

16.6.
Brioš

18.6.
Anonimna bb

20.6.
Arual
mamica deklicam

28.6.
**Zvezdica**

x.6
Mišamašaa
bluk
miska**


SKUPAJ NAS JE : 18
user posted image NOSEČK:
ODSTOTEK:

user posted image NAVIJAČICEuser posted image

Katte, LittleSun, Žabinčica, Witch, Penny, Sisley, Mišamašaa, Luckasmucka, niinii, curly






_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2013
1.6.2013 18:45:11   
pomladnaroža
Drage dame,
z veseljem otvarjam JUNIJ z user posted image user posted image

Snika, upam da se mi vendarle pridružiš.

Držim pesti za vse!
Pomladna user posted image

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2013
1.6.2013 19:39:14   
snika



user posted image ali user posted image PRIČAKUJEMO


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


1.6.
user posted image Pomladnauser posted image user posted image

2.6.
Snika

4.6.
Martyna83

5.6
Tippi
Shana86

7.6.
*tedy*
Dekca

9.6.
Tamala86
Giotti

10.6
Sisley

16.6.
Brioš

18.6.
Anonimna bb

20.6.
Arual
mamica deklicam

28.6.
**Zvezdica**

x.6
Mišamašaa
bluk
miska**


SKUPAJ NAS JE : 18
user posted image NOSEČK:
ODSTOTEK:

user posted image NAVIJAČICEuser posted image

Katte, LittleSun, Žabinčica, Witch, Penny, Sisley, Mišamašaa, Luckasmucka, niinii, curly








_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2013
1.6.2013 19:41:39   
snika
Iskrene čestitke pomladnauser posted image , žal imam rjavi izdedek tako da ne bo nič. Sem se odločila da poizkušava še to poletje, če ne bo nič bo šel še moj na preglede. Saj čez poletje so dopusti po jeseni bodo pa spet normalno delali. A upam, da bo prej +. Bom si pa tudi zamenjala G, saj je moja čudna in moram iz nje vleči vse potrebne info. ki me zanimajo. Sm pa slišala, da naj bi ti G naredil pregled če v roku leta ne zonosiš, mene je pa kregala kaj delam tam, saj eno leto pa še ni velik. Tako da grem k drugemu pa bomo videli kako bo.

_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2013
2.6.2013 12:52:44   
mišamašaa
snikauser posted image , če boš šla k drugemu ginekologu se kar malo zlaži, še za kakšno dodatno leto, da vam ne uspe. jaz sem se tudi, in še dobro, da sem se, ker me prej niso resno jemali, no potem so najdli pa endometriozo na jajčnikih in sem mogla na laparoskopijo, leta pa kar letijo mimo.

jaz imam tudi datum kdaj ne pričakujem 16. 6.

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2013
2.6.2013 16:58:03   
pomladnaroža
Snika, se strinjam z mišomašo, kar zahtevaj, kar ti pripada. Včasih je potrebno le malo pomoči, zakaj bi predolgo čakali!

Pa vso srečo vsem!

(odgovor članu mišamašaa)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2013
3.6.2013 8:13:42   
Tippi
Snika ne obupaj! user posted image user posted image
pomladnaroža tebi pa čestitke in naj se izteče, tako kot se mora! pa čim manj slabosti user posted image

(odgovor članu pomladnaroža)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2013
3.6.2013 8:30:42   
witch
sinka user posted image user posted image

pomladna user posted image čestitke in srečno do konca user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2013
3.6.2013 13:02:20   
Kaličopka6
Zdravo punce! Spremljam vas skos in sem res vesela tako lepih novičk. user posted image čestitke in vso srečo do konca.

Sama sem se za tale cikel odločila, da ne bom pritiskala na svoje spolne organe. Zato imam pavzo, ne jemljem femare. Super mi je dela tale pavza, res se fajn počutim. M naj bi dobila enkrt prihodnji teden in če jo dobim bom spet vzela femaro. Zdaj sem lih prav prišla k sebi, da grem lahko v nov stimuliran cikel. Je pa fajn, ker imam povsod veliko podpore. Pri mojih, njegovih, prijateljih, celo babica navija :). In tako je svet takoj lepši. Fajn spodbuda je, ko ti rečejo, da imajo zate zelo dober občutek. Neke pozitive se nalezeš in res veš, da se bo zgodilo. Strah izgine, na usta se prikrade tak srčkan nasmeh, ki kar traja. Lepo je to.

Te lepe občutke sem danes želela deliti z vami. Želim vam dobre volje in veselja prav vsak dan.

Vas berem še naprej in se še kaj oglasim.

papa user posted image


(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: II pričakujemo JUNIJA 2013
3.6.2013 13:15:01   
Radenska_
Kaličopka, koliko ciklusov femare pa je za teboj?
Kakšno dozo si jedla?

Jaz začenjam z naslednjim ciklusom, oziroma bom tega kar prekinila s prometriumom in počakala na M.

(odgovor članu Kaličopka6)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?