|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prehranski dodatki
22.2.2015 17:52:18   
kiki77
Nisem kupila herbalife in ga ne prodajam sem sam rekla ce koga zanima lahko povem kako se ga dobiti,kar se pa prodajalcev tice pa tudi oni morajo ziveti tko da vsak svoje,ce ne verjames pac ti ni treba.

user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Prehranski dodatki
22.2.2015 18:27:15   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: kiki77


user posted image


a si toplo vodo odkrila, da si tak ploskaš user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kiki77)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Prehranski dodatki
22.2.2015 18:32:36   
kiki77
Mislim,da tako glupi ljudje kot si ti sploh se obstajajo ne mores verjet,pejdi delat kaj koristnega ne pa se vtikat v stvari ki jih sploh ne razumes ki so ti verjetn ze mozganske celite zmrznile ki se verjetno ful dobro pocutis ki ljudi zalis,pomankanje intiligence,definitivno in verjetno se samozavesti...tko da se brigaj zase

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Prehranski dodatki
22.2.2015 18:33:41   
RIJA*
IZVIRNO SPOROČILO: kiki77

Mislim,da tako glupi ljudje kot si ti sploh se obstajajo ne mores verjet,pejdi delat kaj koristnega ne pa se vtikat v stvari ki jih sploh ne razumes ki so ti verjetn ze mozganske celite zmrznile ki se verjetno ful dobro pocutis ki ljudi zalis,pomankanje intiligence,definitivno in verjetno se samozavesti...tko da se brigaj zase


dušica, to kar si napisala je le tvoje ogledalo...in pomanjkanje smisla za humor...definitivno..user posted image

zgleda, da ti to olje prej škodi kot koristi user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil RIJA* -- 22.2.2015 18:35:07 >

(odgovor članu kiki77)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Prehranski dodatki
22.2.2015 18:35:21   
kiki77
Seveda... ha ha ha res dusica ja....

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Prehranski dodatki
22.2.2015 18:36:53   
RIJA*
si ziher, da je treba to olje piti? in si ga ne kam vtirati?

(odgovor članu kiki77)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Prehranski dodatki
22.2.2015 18:41:20   
kiki77
Ja kot dodatek k prehrani ga lahko zmesas v jedi, ga vzames samega eno zlicko na dan ali pa si ga vtiras v lasisce,nohte ali na kozo..tko da ja sem sigirna

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Prehranski dodatki
22.2.2015 18:42:01   
RIJA*
pa si ziher, da ni thcja notuser posted image

(odgovor članu kiki77)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Prehranski dodatki
22.2.2015 18:45:35   
kiki77
Seveda sem brez skrbi,je slovenski proizvod in nima thcja,saj ta olja ki so na trziscu pri nas nimajo thcja...je popolnoma sigurno olje poleg tega ima pa se crn cesen notri.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Prehranski dodatki
22.2.2015 18:46:44   
RIJA*
no, sem mislila, da so ti prodali kaj čudnega....glede na tvoj izpad.....ampak potem le ni olje krivo....user posted image

(odgovor članu kiki77)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Prehranski dodatki
22.2.2015 18:51:09   
kiki77
Misli si kar si ces..se mi ne da vec ukvarjat s tabo



(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Prehranski dodatki
22.2.2015 18:52:59   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: kiki77

Misli si kar si ces..se mi ne da vec ukvarjat s tabo





škoda user posted image

(odgovor članu kiki77)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Prehranski dodatki
25.2.2015 11:48:19   
Luns
Očitno bi kiki prav prišla kaka merica thc...mogoče bi bila tolerantnejša user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Prehranski dodatki
12.5.2015 14:18:30   
mbelica
Pozdravljne

Bi se kar pridružila mnenju, da da je skoraj kdaj koristno poseči po čemu. Sama sem v nosečnosti jemala optivit in omega 3, in se je izkazal za vrhunskega, sedaj pa moram pohvaliti immun power, sem že kar dolgo zdrava kot riba...vsak ve zase, meni paše:)

(odgovor članu petruska)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Prehranski dodatki
6.7.2015 10:42:18   
KlaraPD
ojla vsem


sama sem poporodne kg uspešno uspela izgubiti. držala sem se načela, da sem iz prehrane črtala večino OH.
Obdržala sem seveda zdravi OH, čičerika, ajdova kaša, basmati riž, vendar v omejenih količinah.
Zraven sem si pomagala z zeleno kavo in pa čokoladnim šejkom na sirotkinem izolatu, tak da je zdravo in nič kemije.

kej več o izdelkih pa tukaj:
http://www.planet-diet.si/zelena-kava
in
http://www.planet-diet.si/whey-proteini-premium


je pa res da brej nič ni nič in je treba bit priden, zdravo jest in telovadit, vse se da če se hoče in če je volja


lp
klara

(odgovor članu mbelica)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Prehranski dodatki
27.10.2015 10:16:23   
KlaraPD
vse ki se poslužujete prehranskih dodatkov in želite zdravo shujšati, je tule ena super spletna stran z odličnimi dodatki:
http://www.planet-diet.si/

lep dan
k

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Prehranski dodatki
23.8.2016 15:05:35   
robista
Zdravo,

kakšna se vam zdi zdrava prehrana Malinca (https://www.malinca.si/)?
Pa še kakšne akcije imajo vedno.

(odgovor članu KlaraPD)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Prehranski dodatki
1.5.2021 22:03:05   
Lelly28 RR
ste kdaj kupovali prehranska dopolnila v lekarni ali vedno le v specializiranih trgovinah, kjer je vprašljiva kvaliteta in niso preverjena?

(odgovor članu robista)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Prehranski dodatki
2.6.2021 22:11:43   
Tasykaa RR
 Lelly28 RR al sem sam jaz tak da ne dam tolk na tale prehranska dopolnila 🙈 bilo kje se kupijo 🙈 drugače pa moja tašča kupuje vse od sensilab in pravi da so vredu če ti kaj pomaga 😀 samo mene še ni prepričala da kaj kupim in jem 🤣🤣 


(odgovor članu Lelly28 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Prehranski dodatki
29.6.2021 21:00:47   
Lelly28 RR
Tjaska saj veš kaj pravijo- če verjameš, potem pomaga vse. Glava včasih naredi več kakor same učinkovine user posted image drugače pa je veliko odvisno od tega kje jemlješ, ker niso vse stvari preverjene in ne jamčijo vsi proizvajalci s testi za svoje izdelke- žal. Sploh v Sloveniji je to zaenkrat še neka siva cona, ki upam , da se kmalu obrne user posted image

(odgovor članu Tasykaa RR)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Prehranski dodatki
29.6.2021 21:31:24   
Tasykaa RR
Lelly28 RR jaa to pa tudi res 🙈 psiha naredi res ogromno 👍 uu jaa res je odvisno 😔 v slo...je tole res slabo preverjeno 😔 ravno vidim pri taščici 🙈 nek vitamin d3 je kupovala pa preverjen oz..sensilab 🙈 pa je zdaj prišlo ven da se ga more majn jemat kot piše 😱 moje mnenje pri hrani vsega malo jest z nicemer pretiravat pa je 🤷‍♀️ 🤣🤣 



(odgovor članu Lelly28 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Prehranski dodatki
30.6.2021 20:28:52   
Lelly28 RR
Zdrava prehrana v osnovi deluje, če pa nekaj ni ok je fino najti vzrok, ne le dodajati vitaminov da se stanje izboljša. Sicer pa je isto pri tabletih - lažje vzeti nekaj za npr. glavobol, kot pa več piti in se gibati. 😁


(odgovor članu Tasykaa RR)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Prehranski dodatki
30.6.2021 21:29:58   
Tasykaa RR
Lelly28 RR jaa to tak al tak da je treba najt vzrok pred jemanjem cesarkoli, če so simptomi  ponovljivi, ne vem moja taščica jemlje ne vem kaj vsee, men se to ne zdi pametno 🤷‍♀️ pač ona jemlje za preventivo 🙈🤷‍♀️ trenutno se razgibavam z vozičkanjem 🙈🤣 




(odgovor članu Lelly28 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Prehranski dodatki
30.7.2021 13:47:19   
mojcy1
Osebno se izogibam specializiranim trgovinam in vecino zadev kupim v lekarni, kjer so v ozadju podjetja, ki odgovarjajo. Nedavno je bila opravljena analiza razlicnih izdelkov s strani varstva potrošnikov... Ampak so bili pa res slabi rezultati, ko izdelki niso vsebovali zapisanega...


Ljudje mislijo, da so vitamini vedno koristni.. Ampak v prehranakih dodatkih so redko v obliki, ki jo telo pravočasno izloci v prekomernih kolicinah... In vedno velja... Pomemben je le odmerek.. V prevelikih  kolicinah in v kratkem casu, je smrtno nevarna tudi voda... 

(odgovor članu Tasykaa RR)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Prehranski dodatki
30.7.2021 18:56:19   
Lelly28 RR
Se strinjam, da lekarna ima najbolj preverjene izdelke. Odmerek pa vedno jemat po predpisu farmacevta ali zdravnika oz. po mavodilih na embalaži! 


(odgovor članu mojcy1)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?