|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bodoče nosečke
18.7.2013 13:11:23   
asyka
Jaz sem čisto iskrena, da nisem tip človeka za poležavanje doma in brezdelje. Saj kakšen dan paše, ampak to je res kakšen dan. Ampak nekako se že znajdem in gre. Sedaj pač del dneva namenim učenju nemščine, včeraj sem si zmislila, da se bom naučila kvačkatuser posted image user posted image . Pa k sreči tale teden tako ni nek hud problem, s kolegico hodiva vsak dan v Velenje, kjer ima ona otroške delavnice, jaz ji pa pomagam. Od tukaj mi je padla tale ideja s temilemi kreativni delavnicami, ker sem dobila občutek, da so otroci, ki bi z veseljem ustvarjali pa nimajo priložnosti, ker starši nimajo časa, idej in podobno. Pa če starši vozijo otroke v glasbene šole, pa športne, zagotovo obstajajo tudi starši, ki bi z veseljem videli, da otroci iizrazijo tudi svojo kreatino stran.

Vzamem mali dve, zagotovo jima ne bo dolgčas. Idej še pa še user posted image

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Bodoče nosečke
18.7.2013 13:14:26   
banana_ana
Uf, kašna beda bit brez službe...sem bila samo dva meseca in se mi je mešalo. Zdej mam pa za nedoločen čas - malo za vzpodbudo, da obstajajo čudeži in da se bo tudi vam nasmehnila sreča.

(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Bodoče nosečke
18.7.2013 13:14:54   
asyka
Kar se tiče pa služb in vsega skupaj.... ne nikamor to ne pelje več. In počasi se bo res potrebno vedno bolj znajti. Včasih prav pomislim, če se nam bližajo časi ko bomo pričeli nazaj z blagovno menjavo. Jaz tebe postrižem, ti pa meni krompir user posted image . Pa vsak dan nove podražitve, kot da ljudje pokakcajo denar vsak mesec točno toliko kot ga rabijo. In potem so zgroženi, ker se ljudje izseljujejo. Ja pa bog da se, da jih ima še kaj toliko pameti, da vzamejo kuferček pa gredo. Saj nikjer ni sanjsko, ampak po večini se vsaj ne trudijo obrat naroda do kosti pa še te potem pocuzat, da ni kaj slučajno gor ostalo....user posted image

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Bodoče nosečke
18.7.2013 13:17:49   
asyka

IZVIRNO SPOROČILO: banana_ana

Uf, kašna beda bit brez službe...sem bila samo dva meseca in se mi je mešalo. Zdej mam pa za nedoločen čas - malo za vzpodbudo, da obstajajo čudeži in da se bo tudi vam nasmehnila sreča.


jaz nad Slovenijo obopujem, ker so povečini tako zakhmkhm delodajalci, da ne dojamejo določenih zadev. Njiov problem je namreč, da če si biolog potem po njihovo ne znaš delati nič drugage kot popisovat rastline in živali. Zgrešeno. Znaš še marsikaj drugega. Do bruhanja pa te prisili odgovor na prošnjo za delo, kjer ti napišejo, da oni sploh ne vedo kaj bioinformatika je in da ti zato ne morejo nudi ustrezne zaposlitve. bogsejihusmilikerjazsejihnemorem....

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu banana_ana)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Bodoče nosečke
18.7.2013 13:19:48   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: banana_ana

Uf, kašna beda bit brez službe...sem bila samo dva meseca in se mi je mešalo. Zdej mam pa za nedoločen čas - malo za vzpodbudo, da obstajajo čudeži in da se bo tudi vam nasmehnila sreča.


a mi poveš, kje? Jaz sem sedaj že 13 mesecev doma in glede na to, da so govorili, da za kemike (narejen faks) ni problema dobiti službe, jaz ne vem več, kje naj iščem. Vez in poznanstev nimam, moja starša sta navadna delavca in pač tudi ne poznata nobenega na visokem položaju.

Asika imaš srečo, da si tako daleč. Drugače bi ti ju res pripeljala. Dolgčas jima verjetno res ne bi bilo. Zanju je problem,ker smo daleč iz mesta doma in je tudi finančni zalogaj ju tja peljati. Na žalost gledava že na vsak euro, kaj euro cent!

(odgovor članu banana_ana)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Bodoče nosečke
18.7.2013 13:30:11   
banana_ana

IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam


IZVIRNO SPOROČILO: banana_ana

Uf, kašna beda bit brez službe...sem bila samo dva meseca in se mi je mešalo. Zdej mam pa za nedoločen čas - malo za vzpodbudo, da obstajajo čudeži in da se bo tudi vam nasmehnila sreča.


a mi poveš, kje? Jaz sem sedaj že 13 mesecev doma in glede na to, da so govorili, da za kemike (narejen faks) ni problema dobiti službe, jaz ne vem več, kje naj iščem. Vez in poznanstev nimam, moja starša sta navadna delavca in pač tudi ne poznata nobenega na visokem položaju.


Js sm navaden ekonomski tehnik, dobila sem pa v javni upravi - brez vez. Prijava na razpis, razgovor in sem bila izbrana. Se je tudi meni zdelo nemogoče, ampak očitno je mogoče. Sem bila vsega skupaj uradno na zavodu eno leto, samo sem vmes delala "na črno" potem pa sem dobila tu. Po letu in pol sem dobila za nedoločen čas.

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Bodoče nosečke
18.7.2013 14:30:17   
asyka
mamica deklicam jaz sicer sem malo bolj na tekočem za štajersko regijo. Sedaj je Etol zaposloval (izključno kemika analitika), pa še ena firma v Slovenjski Bistrici, ampak sem pozabila katera. Če si bolj iz Ljubljanskega konca poizkusi v Leku, baje zelo dosti zaposljujejo in prideš zraven tudi brez vez. Je pa pogoj da si brez alergij in brez astme (tukaj mam jaz problem, ampak bom vseeno preko študenta probala v Lendavskem dobiti). Večinoma sicer jemlejo na linijo, kjer sta dve smeni in se pakirajo zdravila. Baje pa je plača kar ok (študenti dobijo 6€ v Lendavi, ta podatek vem preverjeno ostalo ne).

Za biologe vem sicer nekaj opcij v LJ kjer bi se dalo probat, če se pride zraven, ampak nisem ravno nek voznik, da bi se vsak dan vozila na relaciji MB-LJ. Selitev pa tudi ni možna, ker moj dela v Gradzu.

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu banana_ana)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Bodoče nosečke
18.7.2013 14:58:28   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: asyka

mamica deklicam jaz sicer sem malo bolj na tekočem za štajersko regijo. Sedaj je Etol zaposloval (izključno kemika analitika), pa še ena firma v Slovenjski Bistrici, ampak sem pozabila katera. Če si bolj iz Ljubljanskega konca poizkusi v Leku, baje zelo dosti zaposljujejo in prideš zraven tudi brez vez. Je pa pogoj da si brez alergij in brez astme (tukaj mam jaz problem, ampak bom vseeno preko študenta probala v Lendavskem dobiti). Večinoma sicer jemlejo na linijo, kjer sta dve smeni in se pakirajo zdravila. Baje pa je plača kar ok (študenti dobijo 6€ v Lendavi, ta podatek vem preverjeno ostalo ne).

Za biologe vem sicer nekaj opcij v LJ kjer bi se dalo probat, če se pride zraven, ampak nisem ravno nek voznik, da bi se vsak dan vozila na relaciji MB-LJ. Selitev pa tudi ni možna, ker moj dela v Gradzu.


v Leku so me že tolikokrat zavrnili, da sploh ne pišem več prošenj user posted image . Mogoče jim pa moj priimek ni všeč. user posted image user posted image In lokacija v Mengšu bi bila idealna zame. Mogoče bom pa še eno oddala, ko bom spet kaj zasledila, saj več kot ne niti ne morejo reči.

Sem že pred leti bila pri njih zaradi štipendije in sem mogoče v sistemu, ki me takoj zavrne. Takrat je seveda nisem dobila

(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   [Brisano sporočilo]
18.7.2013 15:06:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu asyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   [Brisano sporočilo]
18.7.2013 15:08:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mamica deklicam)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   [Brisano sporočilo]
18.7.2013 15:09:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu banana_ana)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Bodoče nosečke
18.7.2013 15:15:51   
banana_ana
no ja, po letu in pol dela - na istem delovnem mestu, imam spet poskusno dobo, in sicer do oktobra...potem pa bom lažje zadihala, zdaj me še vedno lahko vržejo.

@mamica deklicam - na zavodu so trije razpisi za kemika, sicer ne vem kaj točno si, zato samo mimgrede omenim. Jaz sem poslala en milijon prošenj, od tega sem dobila en pljunek odgovorov, pa še to čez pol leta, ko sem že pozabila da sem sploh pošiljala...ampak, enkrat pa le rata.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   [Brisano sporočilo]
18.7.2013 15:20:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   [Brisano sporočilo]
18.7.2013 15:24:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu banana_ana)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Bodoče nosečke
18.7.2013 15:30:53   
banana_ana
Ja, ker je bil nov razpis in ne samo sprememba pogodbe - ob razpisu sem imela razgovor in praktično preverjanje tako kot, da sem prvič tam...vse po reglcih.

Mi je pa šla pogodba h koncu z 31.12., začetek decembra se je začelo govoriti da ne bodo podaljšali, potem da bodo, pa da ne bodo, pa bodo...podpisala sem novo pogodbo 28.12. za tri mesece, potem se je spet igralo pink-ponk .. bodo, ne bodo .. na koncu pa bum, nedoločen čas. V teh štirih mesecih sem zgubila 15 kg in tok živcev, da ni za povedat. Ampak, zdej je to že pozabljeno...lahko rečem, da se je splačal...po drugi strani bom pa verjetno kasneje videla kakšne posledice je pustil tak stres.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Bodoče nosečke
18.7.2013 15:36:45   
asyka
Javna uprava sploh ne bi bila problem, če bi država vložila malo energije v zagon gospodarstva. Tako pa vse kar se odpre s časoma propade, ker je en kup neurejenih zadev na teh področjih. Kolegica ima s.p in mi je ravno zadnjič jamrla, da ji gre super amapk da jo tolčejo dol neplačniki. Pa ne zato, ker so neplačniki, ampak ker ko ona izda račun je za našo državo do dobiček, pa če je bil ta račun plačan ali ne. Je rekla, da nikoli ni verjela kako lahko s.p-ji propadajo, da sedaj pa vidi vse te luknje. Njej je samo ena firma ostala dolžna, račun je bil izdan, denarja do danes še ni videla, država pa ji je dvignila prispevke, ker je zaslužila preveč. Ko si je šla preračunat je ugotovila, da je presegla približno za toliko kot je bila vrednost tega neplačanega računa.

Pač zelo podobne finte kot so pri otroških, kjer ti plačo duplo obračunajo, pa kredit štejejo v + in podobno.

Če bi država samo malo uredila zadeve na področju gospodarstva, postavila jasne zakone za korupcije, pranja denarja in podobno.... bi bilo lahko vse skupaj precej bolj drugače in svetlejša prihodnost. Ampak to jim ni v interesu, ker potem bi zašili politiki same sebe in kdo bo pri zdravi pameti sebi jamo kopal? Oni so le pri koritu in močno dvomim, da bi prišel dan, ko bo kdo od njih ostal brez plače, ali pa se mu bo drastično znižala. Bo pa utonlo več kot polovica prebivalstva, ki bo s časoma izžeta.

Zadnje čase se zgražam, ker se mi zdi, da dosti ljudi daje predloge kako rešiti situacijo v EU pa jih nihče ne posluša, ker jim pač ni v interesu. Eden prvih zakonov bi moral biti, da nekdo, ki je dopolnil **** let ali dovoljšnje število delovne dobe mora iti po zakonu nemudoma v pokoj drugače je v prekršku. Pokojnine pa bi se morale oskladiti, da bi človeku v pokoju omogočale ok življenje.

Tudi glede problematike stanovanjskih problemov se naša vlada bolj malo briga...

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Bodoče nosečke
18.7.2013 15:38:32   
mamica deklicam
po izobrazbi sem univerzitetni diplomirani inženir kemijskega inženirstva.

Pišem pa na vse razpise od kemijskega tehnika navzgor. Je bilo sedajle v zadnjem tednu nekaj, sem poslala, sedaj pa čakam. Se je že tudi meni zgodilo, da sem za kakšno prošnjo čisto pozabila, potem me pa kličejo, če sem zainteresirana priti na razgovor.

In lahko ste prepričane, da vse te tovarne sem že "obdelala", kot so JUb, Helios, Tosama, Lek, Ete Kamnik... Mislim, da na relaciji Kamnik - Ljubljana ni nobene take firme, ki ne bi imela vsaj ene moje prošnje v arhivu.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   [Brisano sporočilo]
18.7.2013 16:16:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mamica deklicam)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Bodoče nosečke
18.7.2013 16:16:16   
Anonimen
V leku lj bo ena cez par mesecev sla porodnisko ;)

(odgovor članu mamica deklicam)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Bodoče nosečke
18.7.2013 16:43:28   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

V leku lj bo ena cez par mesecev sla porodnisko ;)


hvala za informacijo, bom čekirala. Upam, da bo kaj uspelo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Bodoče nosečke
18.7.2013 16:46:45   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: lili25

mamica deklicam: Problem je v tem, da se ne najde korenjaka, ki bi dejansko zaposlil inženirja, ker vi znate kinetiko in reaktorje in vse, da postaviš linijo, ker je, na veliko žalost preostalih, lažje, da se čiste kemike še s tem gnjavi in ostale naravoslovce, ki imajo 5 minut časa. Neumnost! Sploh se ne ve, kaj se od določenega poklica pričakuje!

Ne obupat, ker drage moje, niste same, nas je več! Je pa zelo lepo vedeti, da še vsaj kdo vidi, da so problemi in da so tudi rešitve zanje!

Lepo se imejte user posted image


user posted image user posted image

najprej me je na faksu Levec, Golob in ostali pod******l. Smo bili zanje totalni tepci, nato pa ne prideš nikamor, če tvoj očka ali mamica ni kakšen direktor ali kakšna druga visoka živina. Jih je bilo kar nekaj na našem faksu, ki so imeli tako zaledje. In ko so končno prišli do diplom, jih je služba čakala.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Bodoče nosečke
18.7.2013 17:55:47   
Katte
Hej punce. Se vam lahko pridruzim? Ene me ze poznate, za ostale pa na kratko. Na RR strasim ze kar nekaj casa, na plusku smo delali dve leti in ga zagledali tocno eno leto nazaj, takoj naslednji mesec po tem, ko sem izvedela, da imam visok FSH in da imam izredno malo moznosti, da zanosim.
No, moj mali junak je star skoraj stiri mesece, cudovit otrok, midva si zeliva pa se enega. Najin plan je, da zacneva na tem delati, ko bo star pol leta. No ja, odvisno od tega, kdaj dobim nazaj menstruacijo. Upam se na en cudez. Morala bi biti zadovoljna s tem, da imamo vsaj enega, a zelja po se enem je neverjetno mocna.
Veselim se klepetanja med tem, ko cakam. Bo verjetno se kar trajalo.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Bodoče nosečke
18.7.2013 18:18:56   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: Katte

Hej punce. Se vam lahko pridruzim? Ene me ze poznate, za ostale pa na kratko. Na RR strasim ze kar nekaj casa, na plusku smo delali dve leti in ga zagledali tocno eno leto nazaj, takoj naslednji mesec po tem, ko sem izvedela, da imam visok FSH in da imam izredno malo moznosti, da zanosim.
No, moj mali junak je star skoraj stiri mesece, cudovit otrok, midva si zeliva pa se enega. Najin plan je, da zacneva na tem delati, ko bo star pol leta. No ja, odvisno od tega, kdaj dobim nazaj menstruacijo. Upam se na en cudez. Morala bi biti zadovoljna s tem, da imamo vsaj enega, a zelja po se enem je neverjetno mocna.
Veselim se klepetanja med tem, ko cakam. Bo verjetno se kar trajalo.


vzamemo vsako medse, teme za klepetanje so različne. Tako da dobrodošla user posted image user posted image

meni je lani zelo ustrezalo, ko sem zasledila to temo, ker sem se že naveličali tistih mesečnih: II pričakujemo ....
ko si dolgo v tabeli in se vsak mesec obarvaš modro, je vsaj meni postalo že zelo mučno. Tu smo pa klepetale o vsem, kar nas je tisti trenutek ravno zanimalo

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Bodoče nosečke
18.7.2013 19:37:15   
Žabinčica
O, ste se razpisale user posted image . Sem preletela, natančno pa brala nisem.... Vidim, da se stare debate vračajo user posted image .

Katte dobrodošla, upam da ti bo čvekanje z nami v veselje. Ja, tem je res ogromno in kot so punce že pisale, meni je ravno to bilo najbolje tukaj, ker smo čvekale res veliko o vsem; pa polno je bilo različnih mnenj in kljub temu je prevladovalo večinoma dobro vzdušje... Sicer pa ti želim, da vaju drugi plusek čim prej razveseli user posted image . Pa še to, jaz sem m. obakrat dobila tisti mesec, ko sem prenehala dojit - toliko mogoče, da veš da je lahko tudi to vzrok, če ne pride.

Mamica deklicam, za tebe mislim da bo res velika razlika, ko gresta obe v vrtec. Po mojem si boš malo spočila, energija se bo tudi vrnila. In septembra potem najdi nekaj za sebe, neko usmeritev, da če ne bo še službe vseeno imaš neke zadeve, ki jih počneš zase.

Službe, kaj veliko za povedat in dodat nimam, ste tako ful napisale. Jaz sem sicer vse službe (torej tri), ki sem jih imela odkar sem doštudirala našla brez vez. Tako da ja, se da; meni drug način sploh ni znan... Se pa trenutno imam namen preusmerit, ker se po več letih dela bolj ali manj znotraj stroke v tem ne vidim in zdaj mislim da imam bolj ali manj zadnjo priliko da to naredim. Pa bomo videli kako bo naprej...

Kaj pa počnete v teh poletnih dneh kaj? Katera kaj športa? Jaz sem zadnja dva meseca dala tek in aerobiko (imajo poletno pavzo) skoraj čisto na stran. Prvo dopust, potem ni bilo časa, potem viroza...se mi zdi da že sploh več nisem v formi. Pa ve, vam je do športa v teh poletnih dneh? Da najdemo še kaj malo bolj lahkotnega za čvek user posted image ...

Aja, pa tehnični včeraj je uspešno opravljen, ni treba nič popravljat user posted image , sem ful vesela za moj stari avtek.

< Sporočilo je popravil Žabinčica -- 18.7.2013 19:46:31 >

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Bodoče nosečke
18.7.2013 19:48:05   
Žabinčica
Nov seznam bi naredile? Da ali ne ?

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Vzrok za ponavljajoče splave?
Raven naravnih celic ubijalk, ki krožijo po krvnem sistemu in lahko povzročijo splav, se poveča ob stresu, kakršnemukoli...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?