|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2013
23.9.2013 9:08:40   
miiška
Močno močno držim pesti za vse vas da vam čimprej uspe!!! Jaz pa se selim k majčicam ali junijkam, ne vem čist točno kako bi si pdp izračunala.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu miiška)
Neposredna povezava do sporočila: 501
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2013
23.9.2013 9:16:57   
tara.81
miiška čestitam! Lepo nosečnost ti želim...

Tudi mene v modro. Tokrat je pohitela, pa še nobenih bednih izcedkov prej ni bilo. Se selim v oktober...

(odgovor članu miiška)
Neposredna povezava do sporočila: 502
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2013
23.9.2013 9:18:47   
brioš
Miiška kako lepa novica za začetek tedna. Iskrene čestitkeuser posted image

Stanje pri meni : 32 dan, brez rjavih izcedkovuser posted image , test včeraj negativen, ampak zadnji SO je bil 13 dni nazaj ( ja ja punce mela sem virozo user posted image  ) tako,da dvomim da je lahko še user posted image  ? Kaj menite ve ? Ampak sem duper srečna ker ni več izcedkov, napihnjenosti nobene, občasno me boli želodec in špika po trebuhu, to pa je to.

(odgovor članu mala jagodka)
Neposredna povezava do sporočila: 503
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2013
23.9.2013 10:36:41   
Katte
user posted image za vse, ki vas je presenetila user posted image .
Cestitke pa miiski! Zelim ti lepo nosecnost.
Ja, O testi zaznajo nosecnost. Meni je tudi. Par dni po poz. n. testu, bil je ultra pozitiven.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu brioš)
Neposredna povezava do sporočila: 504
   [Brisano sporočilo]
23.9.2013 10:57:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Katte)
  Neposredna povezava do sporočila: 505
   [Brisano sporočilo]
23.9.2013 11:43:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 506
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2013
23.9.2013 12:00:07   
brioš
lili25 moj aizikušnja iz pred parih mesecev. M mi je zamujala, doma nisem imela nos. testa in sem naredila O test. Črtici močni kot prej nikoli. N testi so bili vsi negativni, potem je kmalu prišla user posted image . Upam, da pri tebi ne bo tako. Držim pesti ?

Ali mogoče katara ve odg. na moje, zgornje vpr ?user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 507
   [Brisano sporočilo]
23.9.2013 12:04:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu brioš)
  Neposredna povezava do sporočila: 508
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2013
23.9.2013 12:06:48   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: brioš

Stanje pri meni : 32 dan, brez rjavih izcedkovuser posted image , test včeraj negativen, ampak zadnji SO je bil 13 dni nazaj ( ja ja punce mela sem virozo user posted image  ) tako,da dvomim da je lahko še user posted image  ? Kaj menite ve ? Ampak sem duper srečna ker ni več izcedkov, napihnjenosti nobene, občasno me boli želodec in špika po trebuhu, to pa je to.


počakaj še nekaj dni in ponovi test, če vmes ne priteče. Po moje dela psiha, ker hočemo zanositi, se začne igrati z našimi cikli in mislimo, če en dan zamuja. potem smo že nosečeuser posted image

tudi sama sem se včeraj opazovala in se mi je zdelo, da mi je slabo, me nekaj bolijo prsi.... a sem se odločila, da bom s testom še kakšen dan počakala. No in kaj me je čakalo danes zjutraj za dobro jutro? Kri na wc papirju in nekaj urni krči. Se vsaj tolažim, da kakor danes zgleda (upam, da se ne hvalim prezgodajuser posted image ), bom imela vsaj normalno krvavitem in bomo v nekaj dnevih šli v nove bojeuser posted image user posted image

(odgovor članu brioš)
Neposredna povezava do sporočila: 509
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2013
23.9.2013 12:16:16   
brioš
user posted image lili25 ne izgubi še upanja, prosim. Saj veš, da je lahko pri vsaki drugače...jaz še vedno držim pesti zate.

Kar se tiče mojih rjavih izcedkov sem jih jaz imela zmeraj od O do M...tako, da je bil to tud možen razlog, da nama ni uspelo. Sedaj pa je prvi mesec, brez zdravil, da sem brez. In ja kar se tiče tega, vesela..

Kar se tiče znakov itak, da jih psiha povzroča, čeprav jaz stemu nisem imela problemov prej ( v 14m ), ampak dvomim, da pa 13 dni po SO še ne bi pokazalo. Bo pa potem drugi mesec, če ne zdaj

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 510
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2013
23.9.2013 13:27:54   
miiška
lili 25 pri meni je bila na O testu zelo močna črtica (prvi jutranji urin), na N testu pa malo manj, ampak jasna. (drugi jutranji urin). Upam da se ti v naslednjih dneh pokažetauser posted image tudi na N testu!!

(odgovor članu brioš)
Neposredna povezava do sporočila: 511
   [Brisano sporočilo]
23.9.2013 13:57:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu miiška)
  Neposredna povezava do sporočila: 512
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2013
23.9.2013 14:39:02   
aspera
miiška, čestitke tudi od mene user posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 513
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2013
23.9.2013 14:56:26   
sitka mala
miiška user posted image user posted image !!

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 514
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2013
23.9.2013 15:18:18   
Čukica
miiška čestitkeuser posted image
kako si ne znaš izračunat pDP??

(odgovor članu sitka mala)
Neposredna povezava do sporočila: 515
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2013
23.9.2013 15:28:16   
ela23
Miška, čestitke! user posted image user posted image user posted image Želim ti čudovito in mirno nosečnost. user posted image

Lili25, dokler je še ni, nikar ne obupaj. user posted image

Držim pesti za vse, ki ta mesec še ne pričakujete. user posted image user posted image
Jaz se pa selim k oktobrkam. Lp

(odgovor članu Čukica)
Neposredna povezava do sporočila: 516
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2013
23.9.2013 16:06:24   
banana_ana

IZVIRNO SPOROČILO: lili25

kaj res pokaže o test?? danes bi morala dobiti menstruacijo in potem, ko je še kar ni, čeprav imam občutek že od sobote, da se bo ulila, sem sedaj naredila o test in sta dve črtici... joj, moram globoko dihati, ker mi prav noro utripa srce, če je tole res lahko res... aaaaa user posted image


lili25 tocno to je meni podalo sum, da sem nardila test - dva dni me je bolel trebuh kot pred M, prej me je pa vedno samo kaksno uro prej in potem se je ulilo.
Drzim pesti!!!!! Tko kot za vse ostale!!!

Se vedno vas spremljam in stiskam pesti!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 517
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2013
23.9.2013 19:43:20   
miiška
Hvala za čestitke :)

Čukica znam izračunat pdp, sam nisem bla ziher kdaj je bil prvi dan zadnje M, sem neki zamešala, zdej vem da je pdp 30.5.2014, če bo vse po sreči.

(odgovor članu banana_ana)
Neposredna povezava do sporočila: 518
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2013
24.9.2013 7:47:02   
Agnes27
Čestitke miiškauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu miiška)
Neposredna povezava do sporočila: 519
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2013
24.9.2013 9:42:46   
Neala
Miiška, tudi od mene iskrene čestitke!!! Uživaj v nosečnosti user posted image user posted image

(odgovor članu Agnes27)
Neposredna povezava do sporočila: 520
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2013
24.9.2013 9:54:34   
savanah
miiška čestitkeuser posted image user posted image lepo nosečnost ti želimuser posted image
zanimivo tole z o testi, nikoli še nisem tega zasledilauser posted image . joj zakaj sem sploh to prebrala, sedaj bom pa še to prakticiralauser posted image user posted image

(odgovor članu Neala)
Neposredna povezava do sporočila: 521
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2013
24.9.2013 10:57:40   
Ula33
Pozdravljene punce!

Najprej iskrene čestitke vsem novim nosečkam!

Jaz se vam po dolgem času ponovno pridružujem. Moja prva lubika user posted image je stara že dve leti in čas je, da ji naredimo user posted image aliuser posted image .

Smo začeli že prejšnji mesec, vendar je žal prišla user posted image . Za ta mesec sem precej optimistična, user posted image bi mogla prišla nekje za vikend, vendar upam, da je ne bo. Nimam nobenih posebnih znakov, razen bolečih prsi, vendar tudi v prvi user posted image ni bilo nič posebnega (no razen slabosti, ki se je pojavila šele nekje okoli 6 tedna).

Drugače pa sem se tudi jaz ta cikel poslužla ovulacijskih testov (sem jih naročila cel paket kar prek ebay-a, ker je veliko ugodneje, kot če si jih kupi pri nas). Na dan, ko je pokazal močno drugo črtico sva bila zelo pridna, tako da upam na user posted image .

Držim pesti tudi za vse ostale!!

(odgovor članu savanah)
Neposredna povezava do sporočila: 522
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2013
24.9.2013 17:40:34   
brioš
Punce bo 14m sem danes zagledala rahlo, rahlo roza črtico ( test iz : plodnost.si, delan sedajle ), potem pa sem naredila CB digital in pokazal mi je + 1-2...ne morem verjeti, ne dojemam punceuser posted image

(odgovor članu Ula33)
Neposredna povezava do sporočila: 523
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2013
24.9.2013 17:46:54   
aspera
A si nosečka? Jeeeej, čestitam user posted image user posted image user posted image . A to po naravni poti? A po 14-ih mesecih al kaj si mislila s tistim 14m user posted image ?

(odgovor članu brioš)
Neposredna povezava do sporočila: 524
   RE: II pričakujemo SEPTEMBRA 2013
24.9.2013 17:52:01   
brioš
Aspera tako je, 14m sva se trudila za zanositev ( imela sem probleme z izcedki od O do M, jemala sem 2M Dabroston - brez izboljšav in sem prenehala )...in uspelo je naravno. In to ta mesec, ko sva res malo slončkala...sem pa obiskovala bioenergetika in delala malo na sebi. Srečna sem punce....!!!! Kr kričala bi :):)

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?