|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 22 23 [24]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
6.11.2013 10:29:56   
Hopeful
Hvala punce, za vzpodbudo in ostalo. Danes so mi prekinili postopek user posted image . Tako, da čakat na decembrsko user posted image in tokrat v dolgi postopek. Sedaj sm imela kratkega. Tko, da enkrat januarja v nove boje.
Sm pa danes spoznala tam dve soborki in smo se prec ujele, šle na kavico,...vglavnem so že velik dale skoz in mi vlile tolk ene pozitive user posted image . Vse te dni od nedelje naprej sm jokala k dež, danes sta mi pa onedve res ob pravem času prišle nasprot.
Vsem vam želim velik folikelčkov, pluskov user posted image user posted image !!!
VSE DOBRO PUNCEuser posted image user posted image user posted image !!!!

Pa še eno vprašanje: A je bolje, da se že zdej naročim k moji gin. za novo napotnico? Al kako to zdej poteka? Na konzilij ne rabim spet, kot sm razumela sestro.

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 576
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
6.11.2013 10:32:41   
Hopeful

IZVIRNO SPOROČILO: limonca*

ČE greš na punkcijo pomeni, da si izkoristila postopek, ampak glede na to da ne gre vse tako kot mora, je boljše da se prekine in štartaš čez kak mesec ali dva znova, brez da si porabila en postopek.


A če so mi oni prekinili postopek, se ne šteje?

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 577
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
6.11.2013 10:45:10   
mickybap
puncee tukaj sem,nisem imela interneta...... :D danes je 7 dni od transferja,vse je normalno,sam mal mucnine,nič posebnega,kaj pa viiii :D upam da bo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hopeful)
Neposredna povezava do sporočila: 578
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
6.11.2013 10:58:37   
jona klara
če ne pride do punkcije, se postopek ne šteje

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu Hopeful)
Neposredna povezava do sporočila: 579
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
6.11.2013 11:06:16   
mickybap
puncke kaksna je blastocista 3 aa??

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 580
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
6.11.2013 11:26:47   
Hopeful

IZVIRNO SPOROČILO: mickybap

puncke kaksna je blastocista 3 aa??


http://www.advancedfertility.com/blastocystimages.htm

Če ti bo to kaj pomagalo?

(odgovor članu mickybap)
Neposredna povezava do sporočila: 581
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
6.11.2013 14:28:14   
dekca
Samo ne vem, če ni pri nas trojka najvišja, abeceda je prava, številke se pa razlikujejo od laboratorija do laboratorija, to smo že enkrat ugotavljale. Jaz sem prvič imela 3AB.

(odgovor članu Hopeful)
Neposredna povezava do sporočila: 582
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
6.11.2013 15:55:41   
zari
Hopefuluser posted image user posted image user posted image bodo vsaj naslednjič vedeli kako odreagiraš na določena zdravila in naj bo naslednji postopek zares uspešen in nakoncuuser posted image ali pauser posted image user posted image .

mickybap kdaj nameravaš lulat, še vedno držim pestiuser posted image .

(odgovor članu dekca)
Neposredna povezava do sporočila: 583
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
6.11.2013 16:03:30   
mickybap
zari ne vem,cakam 15..11 betu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 584
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
6.11.2013 16:05:30   
aspera
Hopeful, žal mi je, da si morala prekiniti postopek, samo če je bilo res vse tako slabo (folikli, endometrij ...), potem je to bolje zate. V nove boje user posted image .

Najprej mora Aleda lulat, v petek, če sem si prav zapomnila user posted image . Potem pa kmalu mickybap. Držimo pesti za pluskeee user posted image .

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 585
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 22 23 [24]
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 22 23 [24]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?