|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
7.9.2013 22:15:19   
tara.81
Večer punce!!!

pikapolnica 85 jaz imam šele prvi posvet v oktobru...

Sem pa šla malček v akcijo, da premagam to krizno obdobje, ki me spremlja zadnjih nekaj mesecev. V glavnem ta mesec sem jemala klomifen, tokrat od 5. do 9. dneva, danes je 16. dan cikla in O test je še vedno negativen, tako da bom po moje nad klomifenom počasi obupala. Sem si pa nabavila tablete Agnus castus (za urejanje cikla) in tablete circadin. Prve bom jemala naslednji cikel od 1. dneva cikla do O, druge pa od O do testa. Upam, da mi bojo prve nekoliko uredile te zmešanje cikle, ta druge pa so tablete z melatoninom, ki naj bi pomagal pri vgnezditvi zarodka. Poleg tega sem poklicala tudi Karmen in sva zmenjeni, da jo ponovno pokličem 1. dan cikla, da narediva diagnostiko in vidimo, če lahko kaj naredimo. Zdaj bi res rada poskusila vse možno. Sem dobila prav boljši občutek in končno gledam na vse malček bolj pozitivno. Čeprav se mi ta mesec res ne da user posted image . Ponavadi sem vedno težila mojemu, ko se je bližala O, vsaj en teden prej in vsaj en teden kasneje. Ta mesec pa se kar ne morem spravit,...jao. Se tolažim, da me klomifen hecauser posted image

No, zdaj vas pa zapuščam, ker košarka kliče! user posted image user posted image

(odgovor članu pikapolonica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
8.9.2013 7:47:20   
zari
Juter punceuser posted image !!!

No pri nama je gin. predlagala, da če bova poskušala po naravni poti naj za podporo od 16 do 26 dne ciklusa poskusim z dabroston tabletkami. Sedaj moram tako ali tako počakat to in naslednjo tetko potem pa v boje, nikoli se ne veuser posted image .

Imam pa eno vprašanje gin. mi je predlagala da naj po naslednjem transferju poskusim z bryophyllum D12 globulami za dodatno podporo, tudi pri eskimčku, kupijo se pa v Avstriji, ker se pri nas baje ne dobijo. A ima katera izkušnje z temuser posted image . Meni je samo žal da tega nisem prej vedelauser posted image .

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
8.9.2013 9:24:31   
Radenska_
Ojla,
Pikapolonica jaz sem trenutno v postopku iui v mb.
Danes sem mela uz ress pocasi reagiram ampak lepo. Sluznico mam 10 mm folikle pa 14,13,12,8,8. Imam pa zadnjih pet dni gonal 75 prej pa 37.5...v torek bo ze 16 dan spikanja ko spet uz...upam da zrastejo najvecjo trije in da bo ze koncno alcija....

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu pikapolonica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
8.9.2013 9:25:21   
aspera
zari, tud meni je ginekologinja Dabroston predpisala in sem ga začela takoj naslednji dan jemat, ker je bil ravno 16.dan ciklusa. Ne vem, a je možno, da sem ful razdražljiva zarad teh tablet? Moj me samo mal narobe pogleda pa se že jezim user posted image . Pa tud libido mi je čist padel ta ciklus, ponavadi me v teh dneh razganja, zdaj mi je pa vse odveč.

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
8.9.2013 10:00:39   
zari
aspera jaz sem te tabletke ponavadi jedla v postopkih in sem z njimi bila ful zadovoljna, bolj kot pa z ultrogestanom joj ti izcedki. Samo jaz jih v rednem ciklusu nisem še jedla tako da ne vem kako odreagira telo, ker v postopku si tako ali tako pod vplivom miljon hormonovuser posted image . Jah ti hormoni res naredijo zmedo v telesuuser posted image , lahko pa tud dobrouser posted image .

Radenska še malo pa odštevanjeuser posted image , resnično upam da bodo trije zmagovalni folikelčki čimprej zrasli in potem akcijauser posted image . Se spominjam ko je moja zelo dobra prijatelca odštevala (v prvem postopku IUI) in gre njen korenjak naslednje leto že v šolo sedaj pa je v pričakovanju drugega po naravni potiuser posted image .

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
8.9.2013 12:14:10   
sitka mala
Uf, še 3 dni... user posted image user posted image user posted image user posted image Sem živčna že kak teden user posted image user posted image user posted image .

Upam da vam sporočim dolgo čakajočo novico, da bom lahko končno dobila user posted image in si uredila ciklus, ker tole me že tako moti, da bom znorela. Kaj pa je dobrega v tem, da porušiš naravno ravnovesje v ženskem telesu s tem, da ukineš user posted image ?? Grrrrrrrrrrrr

Aja, pa da se vse to nekam premakne, ker si resnično vedno bolj želim user posted image . :))

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
8.9.2013 12:36:24   
Aleda
Ojla punce, že cel teden sem razmišljala da bom mogla prit mal pogledat na forum če je že tema, no po pa vidim da je že 3 stranuser posted image fajn bomo spet mal klepetale. Jaz sem imela posvet v petek in začnemo že ta mesec, menstro sem dobila 1.9., tak da se je prov fajn izšlo. 18 grem še po zdravila. Upam da bo zdaj uspešno. Antigona 123 si kje tukaj?user posted image Ti imaš tudi zdaj enkrat posvet, a ne?

(odgovor članu sitka mala)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
8.9.2013 18:14:35   
pikapolonica 85
tara.81 če imaš posvet oktobra, začneš pa s postopkom novembra, mogoče pa že oktrobra, odvisno oduser posted image držim pesti zate in vse ostale!

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
8.9.2013 19:38:28   
bebicaa
Punce vidim, da je tema ze kr polna novick in upam, da bo predvsem uspesna :).

Jaz cakam rdecko potem pa po eskimcke. Iz drugega ICSI z boleco hiperco me caka 6 borcev. Dali so mi tudi estrofem tablete. A jih je ze katera jemala? Kda se jih pricne jemat? Prvi ali drugi dan menstruacije? Mogoce katera ve kaksna je statistika uspesne odmrznite eskimckov?

Vse ki ste v boju zelim srecno in da bomo cim prej user posted image

(odgovor članu pikapolonica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
9.9.2013 7:02:07   
Radenska_
PUNCE NUJNO

Sestra mi je ob gonalu pozabila dati nove injekcijske igle (oziroma nastavke). Na srečo sem imela enega viška, za jutri a mi bo zmanjkalo oziroma ga nimam več. Kje jih lahko dobim? Rabim samo enega, maksimalno 2 (za vsak slučaj), potem grem itak nazaj na UZ.
A naj grem v lekarno in kaj naj rečem?Saj zdravila imam s sabo, da jim jih lahko pokažem....Nasvet prosim

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
9.9.2013 7:36:01   
tara.81
Radenska saj injekcije lahko kupiš vedno v lekarni, nimajo za kaj komplicirat. Lahko pa greš do osebne zdravnice in vprašaš za njih. Še vedno pa lahko pokličeš na kliniko in jim poveš kaka je situacija.

bebica super! kar 6 pingotov, to pa ni slabo. Moja kolegica je zanosila v 1. z pingvinčkov in je zdaj v 7. mesecu. Tako da kar pozitivno. user posted image

O pikapolonica 85, da bi te kdo uslišal. Se bojim, da bom v postopku šele spomladi drugo leto. Pri Rešu nisva naredila nobene preiskave razen krvnih (fant ima zelo slab spermiogram) zna bit, da me še kam pošljejo. Čas mi gre tako počasi. user posted image

Sem pa vesela, ker grem danes do osebnega G pogledat kako je z O. res mi je čudno, danes je 18. dan cikla, včeraj je bil test še vedno negativen. Sluzi, tiste prave, je pa kar dosti. Upajmo, da mi pove, da bo kmalu kaj, ker bo če ne ta cikel spet dolg 40 dni user posted image user posted image

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
9.9.2013 10:07:02   
pikapolonica 85
RADENSKA si uredila? v lekarni imaš za kupiti.
TARA.81 kam pa hodita v lj ali mb?

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
9.9.2013 11:34:35   
tara.81
Radenska kako je šlo? Upam, da si vse uredila.

pikapolonica, sva v MB.

Pri nas je sonček in toplo? Kako se imate drugje? No, se oglasim še kaj popoldne, ko pridem od G.

lep dan vsem!

(odgovor članu pikapolonica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
9.9.2013 12:14:56   
Radenska_
Punce, hvala, bom uredila. Bom po službi skočial v lekarno in upam da dobim.

Hval za nasvete saj sem vedla da to ne more bi t taka znanost...

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
9.9.2013 12:39:18   
pikapolonica 85
TARA če imata okrobra posvet za IUI, potem vama verjetno ne bo več preiskav delal/a,ker takoj po posvetu,ali še isti mesec ali naslednji, odvisno od user posted image ,začneš s terapijo in UZ, potem pa IUIuser posted image

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
9.9.2013 13:46:50   
tara.81
pikapolonica...ne na žalost je to šele prvi posvet. Nisva še bila gor, tako da bom po moje takrat dobila kake preglede krvi, moj bo mogu verjetno naredit še enkrat spermiogram. Ker je pa imel vedno slabe rezultate (ima zelo majhno zdravihuser posted image , večinoma je vse deformirano, prepočasno ali pa mrtvo) tako da na kak IUI ne računava, upam, da naju bo dal takoj naprej na konzilij za IVF-ICSI.

Me je pa glava začela bolet, tako da se O verjetno bliža. Bomo videli kaj bo rekel G čez 2 urci.

(odgovor članu pikapolonica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
9.9.2013 14:35:36   
monsy
ojla...
evo moja M prišla,...zdaj lahko začnemo z IVF user posted image Zvečer grem po inekcije,...upam da mi bo šlo uredu s telim špikanjem!!

Držite pesti user posted image (tolk sem neučakana, pa živčna,...)

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
9.9.2013 14:40:12   
aspera
Držimo pesti, monsy user posted image , upam, da bo obrodilo sadove. Ti nam pa pridno poročaj kako in kaj user posted image .

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
9.9.2013 16:13:24   
tara.81
monsy super! Čimmanj boleče pikanje in polno lepih in polnih foliklovuser posted image . Pesti pa veš, da bomo držale vse močno močno.

Jaz sem zdaj prišla od G in pravi, da imam en skoraj zrel folikel velikosti 18mm, da naj bi bila O v roku 2-3 dneh. Me je pa naročil na ponoven UZ danes teden, da vidimo, če je do O res prišlo ali je nastala cista. Tako zakon zdravnika pa še v življenju ne! Res sem vesela, da sem pred nekaj meseci menjala in prišla h nekomu, ki se res potrudi in pomaga, če se le da. Je zelo lep občutek.

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
9.9.2013 20:54:13   
monsy
HVALA!!!
Tara.81 user posted image user posted image upam da je bila O in nobena grda cista!!!!!

No danes dobila prvo špiko, mi jo je dala sestra in mi pokazala kako je treba. Sem mislila da no hudo, pa sploh nč ne boli user posted image Jooj sm smešna!!!! So mi pa dali puregon 125. Naslednji ponedeljek pa UZ user posted image Upajmo na najboljše!!

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
9.9.2013 21:01:15   
monsy
....aja sm pozabla še diphereline! user posted image No to je pa to, k nimam pojma user posted image

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
9.9.2013 22:19:01   
pikapolonica 85
TARA držim pesti, da se bo vse skupaj začelo hitro odvijati,predvsem pa pozitiven zaključekuser posted image
MONSY to je prvi IVF? Koliko IUI si imela pred tem?

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
10.9.2013 14:41:08   
monsy
ja prvi IVF, in upam da tud zadnji user posted image nisem mela IUI .

(odgovor članu pikapolonica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
10.9.2013 16:44:00   
aspera
A bi me moralo že kaj skrbeti, ker so naju že pred tremi tedni dali v postopek ICSI in še kar nisva dobila nobenega vabila user posted image ???

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: IVF/ICSI september/oktober 2013
10.9.2013 20:00:23   
pikapolonica 85
verjetno se isto ali podobno čaka ICSI kot IVF, moja sodelavka je čakala 2 meseca, povedali pa so ji, da je čakalna doba do 6 mesecev

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?