|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A svojim otrokom kdaj kupite...
14.9.2005 21:17:21   
ZARA
Ja tiste gojzarce sem jst hotla kupit, pa mi je k sreči Deni dala full lepe čeveljčke !! Hvala ti Denislava!!!
Drgač so pa full cortkani! (u lej BAGI, kako me zanaša )

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   A svojim otrokom kdaj kupite...
14.9.2005 21:18:58   
ZARA
Aja, smejček... prosim! Maljenkost...čevlji so pa že prštimani, za tvojega "smejčka"...

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
14.9.2005 21:19:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   A svojim otrokom kdaj kupite...
14.9.2005 21:20:51   
ZARA
Aja, primoza...Sparky ?? What ??

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   A svojim otrokom kdaj kupite...
14.9.2005 21:20:57   
kofetek2010
naš že vsa leta nosi znamko H&M, ki svojo kvaliteto upravičuje s ceno
zadnje čase mu kupujem v Zari, cena je nižja kot H&M, pa še vsak drug mulc nima istih cot
v Benetonu pa v tujini v Outlet storih

za obut pa nosi Nike, Adidas, Puma te so bile do sedaj še poceni, sedaj nosi št.37 in je konc lušnega

kamorkoli gremo v tujino in imajo Hard Rock Cafe pa dobi eno majčko za spomin mu je bolj fajn kot katerakoli firma

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   A svojim otrokom kdaj kupite...
14.9.2005 21:23:58   
ZARA
Mhm. Kaj pa za Elo ?? Kere znamke so pa tele supergice na sliki ??

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   A svojim otrokom kdaj kupite...
14.9.2005 21:29:52   
kofetek2010
Lumpi

Ela bo šminkarla, da to nau res
zanjo sem kupla v Zari, Okaidiju, H&M

pa da mal Gala pohvalim - sva bila ta teden v H&M in še vedno imajo take tini mini indijanske škorenjčke in mali pravi, da jih bo on s svojim denarjem kupil Eli :smajli ki je ponosen na sina: in jih je, mati pa solzne oči od ganjenosti

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   A svojim otrokom kdaj kupite...
14.9.2005 21:37:01   
polona2
Jaz kupujem skoraj vse v H&M-u, kakšen kos kupim tudi v Kik-u, Gap je znamka, ki mi je zelo všeč, za kakšen tak nakup zamorim sorodnikom, mojemu stricu npr., ali očetovi sestrični, ki živi v Londonu. Ponavadi ne gledam na ceno( v H&m-u ), res pa se mi zdi potratno 15-mesečnico od nog do glave obleči v Osh-Kosh. Najbrž tudi, če bi imela bajne dohodke, kaj takega ne bi počela. Mogoče kakšen kos sem ter tja, vendar zaradi samega izgleda oblačila in ne zato, ker je etiketa od Osh-Kosha.
Pri čevljih za Hano pa ne gledam na ceno, morajo biti mehki in udobni, pa seveda mi morajo biti všeč .

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   [Brisano sporočilo]
14.9.2005 21:38:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   A svojim otrokom kdaj kupite...
14.9.2005 21:40:16   
urška
naš mali ma firme (benetton pa esprit) predvsem na račun tete iz nemčije. jaz mu firme kupujem na razprodajah. drgač pa hm pa mothercare. pa puma supergice je meu letos. rdeče. ful cute!!!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   A svojim otrokom kdaj kupite...
14.9.2005 21:43:01   
Primoza
ZARA je napisal/a:

Aja, primoza...Sparky ?? What ??


http://www.spar.si/spar-si/index.html?url=/spar-si/aktualno/ blagovneZnamke/eZnamke/sparky/

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   A svojim otrokom kdaj kupite...
14.9.2005 21:46:08   
Anonimen
Ja, ja, Bagi, prav te, sem šla gledat, kako se jim reče. Dobre, a ne? Ampak, Zara, so pa bolj za fante.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   A svojim otrokom kdaj kupite...
14.9.2005 22:04:07   
TaRe*
Me tud zanese,ja.
Sicer za zdaj tamala še nima firm,Tamara jih je pa kar nosila,ja.
Na jetra mi gre,ko kupim kakšno cenejšo stvar v moda in,al pa kaj podobnega,pa se mi po treh pranjih po šivih odpara,al pa se naredi luknjica zaradi preležanega materiala... ...takrat mi je pa škoda tud tistega "samo "jurja,ki sem ga dala za tisto coto.Zato pa raje dam malo več,pa vsaj zgleda.
Je pa res,da se včasih tudi v kaki poceni trgovini najde dobra kvaliteta.
Naprimer v Adesi sem pred kake pol leta našla en pulovrček za Tamaro,ki je bil 1200 sit.Mi je bil ful lep(sicer kombinacija barv,ki so za pranje ubitačne...bela,roza,siva,srebrna in vijolična),pa sem si rekla,...za ta denar,če ga ima koj 5krat gor.
...No,do danes se je sigurno že 100 krat opral in je še vedno kot nov.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   A svojim otrokom kdaj kupite...
14.9.2005 22:09:58   
m_m
primoza sej to je tut firma. Pa še lušne stvari majo.

Drugač pa gledamo bol na ceno oz. cena glede na kvaliteto, ker majo lahk tut pocen dobre cotke in niso vse drage stvari dobre niti lepe.

Razen pri čevljih bomo gledal striktno na kvaliteto

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   A svojim otrokom kdaj kupite...
14.9.2005 22:12:02   
BONI*
Jaz pa Luki za enkrat večino oblek kupim kar v H&M. Se mi zdijo obleke prav cortkane (razen izjem), zelo kvalitetne, pa tudi cena je sprejemljiva. Res pa je, da ima potem vsak tadrug otroček enake obleke, kot Luka.
Drugače pa niti sama nisem mahnjena na firme in tudi svojemu otroku ne bom kupovala izključno samo firm. Kupujem po potrebi in se odločam tako glede kvalitete, kot izgleda in denarja. Se pa sigurno splača počakati na razprodaje in takrat kupiti kakšno firmo.

A ja, jaz pa nisem vedela, da imajo v zari tudi oblekice za dojenčke (al sem mim usekala?).

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   A svojim otrokom kdaj kupite...
14.9.2005 22:15:29   
BONI*
TaRe, men se pa Adessa že nekaj časa ne zdi več glih pocen trgovina. včasih je bila, sedaj pa so tudi oni ratali kar dragi, vsaj za moje pojme. Cunje za dojenčke sigurno niso poceni.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   A svojim otrokom kdaj kupite...
14.9.2005 22:41:19   
pravljica
ja, tud v zari imajo za dojenčke, nekaj malega...ampak take "frajerske" stvari - čist za moj okus ...srajčke, hlače, oblekice, krila, puloverčke, jopce, jakne, čeveljčke - copatke...nekih pajackov in takih res dojenčkastih stvari pa še nisem zasledila

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   A svojim otrokom kdaj kupite...
15.9.2005 6:50:55   
CUKRČEK
Ne kupujem firm, ker lčahko dobim popolnoma iste stvari, ki so cenejše. Otrok itak tako hitro preraste oblačila, da se bi zdi bedasto kupovar tako drage cunje.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   A svojim otrokom kdaj kupite...
15.9.2005 7:21:39   
Lunca1
Ne, ker so mi predrage, sicer tudi Baby center ni poceni. Smo pa dobili za darilo ene roza žametke od Benettona, pa so najslabše hlače od vseh. vse se prime nanje in so potem že oprane umazane. Pa tudi jaz sem enkrat kupila ene njihove žametke, pa sem imela isti problem, pa še hitro so se mi zlizale med nogami. Tako da pri njih definitivno ne kupim nobenih žametk.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   A svojim otrokom kdaj kupite...
15.9.2005 7:56:32   
vesna fž
mi mu ponavadi kupujemo kvalitetne čevlje ima samo Geox ker se mi zdijo vredni tega denarja,tudi sama si jih kupujem.Kar se pa cot tiče pa H&M kar pa imamo firmo Beneton.iana oshcosh,puma,...pa jih dobim rabljene sicer ampak zelo ohranjena sama pa jih vrjetno nebi kupovala so mi predraga pa če sem odkrita so mi cotike iz H&M lepše vsaj men

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   A svojim otrokom kdaj kupite...
15.9.2005 8:14:57   
klavdijas
Jaz ne kupim za oblec skoraj nic, ker veliko zasijem sama. Kupim cevlje, pa v Alpini stanejo tam do 6000 sit.Prerase jih pa tako v 3 mesecih. Glavno da mu dobro noga lezi v cevlju in da so ta malmu vsec. Hlace od spomladi so pa tako vse zapacane od trave in zemlje, ali so pa prekratke in premajhne. Ne vidim smisla kupovat dragih stvari, ker na koncu sezone tako postane vse premajhno.

Lp,

                Klavdija

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   A svojim otrokom kdaj kupite...
15.9.2005 8:17:14   
Anonimen
Najraje kupumej v H&M, ker na enem mestu dobiš glače, majice, puloverje, vse v barvnih kombinasijah. V H&M lahko zapravim tudi 30 čukov naenkrat samo za mulca

Ja, kupim kdaj tudi kakšno "znamko" npr. Oliver - zadnjič sem, in to je najdražja stvar, ki jo ima, eno jopo z zadrgo in kapuco, samo sem vzela št. 6, tako da jo bo lahko prenosil še pa še. Se mi zdi pa zelo praktična. Aja, pa kavbojke sem še vzela pri Oliverju, ker imajo tak lepo kroj - ozek z majno rito, da mu ne visi vse skupaj do kolen. Beneton je zadnje čase eno veliko sranje, kar se kvalitete tiče, zato tja sploh ne hodim več. Hodi pa moja tašča, zelo rada, in prinese kakšno stvar za malega.

Čevlji: superge Nike, lepe in kvalitetne, jih nosi od pomladi do jeseni, pa jih ne uniči, tako da jih dam z lahkim srcem naprej prijateljici.

Sicer pa vse cunje, ki so še uporabne, dam naprej, da jih ponosi še kakšen otrok, tako da se na koncu resnično obrabijo.


(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   A svojim otrokom kdaj kupite...
15.9.2005 8:23:42   
vesnica
kaka trgovina je to kika-a-u....prvič slišim zanjo?

lp vesna

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   A svojim otrokom kdaj kupite...
15.9.2005 8:30:24   
Anonimen
Absolutno NE!! metanje denarja v smeti.Tko majhen otrok prehitro preraste,tako da ne ostane časa,da bo sprobal "kvaliteto" blaga z znano znamko.Pa še nemogoče odstranljive packe se kdaj pa kdaj znajdejo na oblačilcih.Ne ne mislim terorizirat otroka,da se ne sme umazat zato,ker ima na sebi zelo drago majčko ali hlačke.
Če dobi za darilo se ne branim.Pa še sestrična nas zalaga z oblačili,ki pa so res firmirana roba,pri teh pa res lahko priznam,da so trpežna.
Moji so pač tako vzgojeni,da jim firmirana roba ne pomeni ni nič,saj enake naprimer majčke dobiš za dosti manj denarja,le da na njihni našita nalepka znanega proizvajalca.
Edino za čevlje smo malo bolj pozorni..niso vsi dobri za obut.Pa še te kupujemo v La scarpa,kjer so iste kvalitete,usnje,ortopedski podplat itd vse kar zraven spada za tri do štiri jurje cenejši kot Cicibanovi.
!2.000 za otroški čevelj,ki ga bo imel obutega samo mesec in pol je odločno pretirana cena.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   A svojim otrokom kdaj kupite...
15.9.2005 8:31:03   
KIRA
NE. že zato, ker otroci z znamkami nimajo kaj počet. vse prehitro se zamažejo in raztrgajo.

Poleg tega pa so cene po večini dosti pretirane, kupiš "samo" ime. Jaz ne dam dosti na znamke, zato ker se tudi pri "visoko cenjenih" imenih, najdejo sh*t artikli, slabe kvalitete. tudi ti "dražji" proizvajalci niso na glavo padli in proizvajajo tam, kjer je cneje (beri Kitajska). Posledično pa to še ne pomeni, da je enaka kvaliteta, pravzaprav po zadnjih opažanjih (TV-posebne reportaže, npr. Stern TV), ta kvaliteta drastično pada. še posebaj pri konfekciji in obutvi.

se najde tudi odlična kvaliteta pri "no name" znamkah, samo na pravem mestu moraš iskat.

LP

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?