|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 [12] 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
25.11.2013 15:49:32   
aspera
Radenska user posted image . Upam, da vaju dajo čimprej v IVF postopek in da boš kaj bližje temu, da tudi ti dobiš svojega user posted image .
Vem kako je to, ker sva se tudi midva matrala dve leti in vsak mesec upaš, da pa user posted image mogoče ne bo. Pa potem IUI za katarega sem, iskreno povedano, že vnaprej vedela, da ne bo nič in da je samo zguba časa. Šele zdaj, ko sva dala skozi ICSI, imam po dolgem času spet upanje, da mogoče bom pa zdaj tudi jaz user posted image .

mamica deklicam, tudi jaz se kdaj počutim kot da se mi dela krivica, ker se moram tako matrat za otročka (pa še s tem, da sem jaz zdrava, težava je v partnerju) in se mi zdi vse skupaj tako nepošteno. Ampak kaj hočemo, ene moramo po težji poti do otročkov user posted image . Še vseeno se pa vsak dan zahvalim, da sem vsaj zdrava in pomislim na tiste, ki imajo neozdravljive bolezni in umirajo. Potem si pa rečem, da imam jaz srečo in kako je do njih šele življenje krivično user posted image .

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
25.11.2013 20:07:57   
tinncyka



IZVIRNO SPOROČILO: Radenska_

Jaz sem slabo.
Kolegica je rodila, jaz sem pa zjutraj dobila M.
Kot da bi po 2 letih lahko pričakovala kaj drugega?
user posted image

Res upam da bo IVF spomladi uspešen, če ne ne vem kako bova...preživela. Najbrć tako kot vsi drugi s še x-krat več razočaranji...
 

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
25.11.2013 23:11:03   
jona klara
dobro vem kako se počutite, swploh ko zanosijo tiste preijateljice, ki so vedno govorile, da nočejo več, da hočewjo le enega....iimama takni, ki je meni prala mozag zakaJ ŠE želim enega, da to ni fer do tega, ki ga imam, zakaj ga sploh hočem, na konccu pa sta enkrat po 100 ih letih sexala in noseča, in sedaj požrla vse besede kot, da jih ni bilo, zameril ko sem jo vprašala, če je že kaj bolj vesela ko je noseča, ker prvo je bila čisto rzočarana, sedaj pa jezna zakaj sem jo to sploh vprašala sploh me ne pokliče več...no fora pa v tem, da mora imeti punčko, ker že ima cote...kje je pravica???????pa komaj čaka, da nosečnost mine

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
26.11.2013 6:47:49   
Radenska_
aspera, koliko časa si pa čakala od IUI na IVF (koliko časa je minilo od posveta pred IVF do IVF?)
Jaz sem tud imela prekinjen IUI. PReveč foliklov.
Zdaj sem od sredine septembra do tega tedna čakala na razgovor, ki ga imam konec tedna...
pa me zanima kdaj bom dejansko v IVF, glede na to da pri meni naujo pomojem gledali več nič, fant je spermiograme naredil pa mu jih za IUI niso delali več, razen če bodo zdaj enega še vmes naredili to je pa to...

Hvala vsem za podporo. Bo že.

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
26.11.2013 10:01:37   
aspera
Radenska, se spomnim tega tvojega primera, da si imela preveč foliklov in da sploh nisi prišla do IUI-ja potem.

Midva sva sicer v Ljubljani in ne vem kako je s čakalnimi dobami v Mariboru, ampak midva sva imela posvet za IVF/ICSI konec avgusta, potem sva čakala na konzilij, prevzem zdravil in nato začela z naslednjo user posted image , tako da smo potem dejansko začeli z ICSI-jem v novembru.

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
26.11.2013 10:30:49   
mamica deklicam
ja, na žaloste je tako, da tiste ki si jih želimo, velikokrat hodimo križev pot, da dobimo otroka. Zaenkrat jaz še lahko upam, da je ta cikel uspelo, saj sem danes 32 dan, gospeuser posted image še od nikoder. Ne vem več, ali se je prejšni cikel pojavila na 36dan ali nekaj takega.

A saj bo tudi za nas posijalo sonce, boste videle. In bomo znale to veliko bolj cenit, kot nekatere

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
27.11.2013 10:47:00   
mala jagodka
Pozdravčke vsem, mene dolgoooo ni blo tukaj, ni bilo časa, malo sem se odmaknila, da sm mal misli dala drugam, sem pa vas vsake tolk časa brala. November je kar lepo pobarvan roza, glede na oktober. Čestitke vsem za pluske in objemček tistim ki še čakate.
Še par dni do konca, ampak nas je še par ki čakamo user posted image jst upam, da bo obarvan roza.

Moja M naj bi pršla v soboto, če gledam kako redne cikle sem imela, ampak glede na to, da me je zdej v parih mesecih dvakrat malo zamujala, bom vzela v rezervo še kak dan več.
Zaenkrat ni posebnih znakov, edino občasnega zbadanja tam spodaj, kar lahko pomeni marsikaj ali pa nič. Upam, da bo vikend rozast....držim pesti

_____________________________

Vsako novo jutro prinese novo upanje!

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
27.11.2013 18:47:40   
Anonimen
OMG, punce, danes bi moral aprit moja M, pa je še ni!! pa nikoli ne zamuja! user posted image Sicer me občasno zvija kot pri M, ampaaak... user posted image Bom enkrat v prihodnjih dneh naredila test user posted image

Auser posted image

(odgovor članu aspera)
  Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
28.11.2013 5:55:13   
Gnezdo
HOj

Moja nosečnost se je hitro končala user posted image . Prejšnji teden sem imela v 6. tednu ss. Dobra stvar je le to, da se je vse samo sčitilo in ni bilo potrebno nobene abrazije ali tablet. Krvavela sem ful, kot še nikoli. G mi je rekel, da je vse ok in lahko takoj poskušava naprej user posted image , ker je bilo tako zgodaj in je vse skupaj samo sčistilo.

Mene je malo strah, da se ne bi ponovilo, sem pa po eni strani vesela, da se je zgodilo tako zgodaj in ne kasnje, ko so možne komplikacije in je izgubo veliko težje prebolet.

Držim pesti še za tiste, ki upate v novembru in tiste, ki ste se že preselile v december, da vam čim prej uspe, ter želim vsem tiste, ki vam je uspelo, da boste prišle do konca !


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
28.11.2013 8:46:33   
Katte
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Gnezdo)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
28.11.2013 10:23:15   
mala jagodka
Gnezdo, objem user posted image user posted image

_____________________________

Vsako novo jutro prinese novo upanje!

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
28.11.2013 11:09:25   
aspera
Gnezdo, žal mi je user posted image user posted image

(odgovor članu mala jagodka)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
28.11.2013 13:07:27   
mala jagodka
Danes 29. dan cikla in tako za hec sm delala test, pred par minutami in se je po 5 sekundan izrisila črtica...Nemorem verjet, sliko mam v albumu pod naslovom: Pozitiven test??



_____________________________

Vsako novo jutro prinese novo upanje!

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
28.11.2013 16:09:01   
zari

IZVIRNO SPOROČILO: mala jagodka

Danes 29. dan cikla in tako za hec sm delala test, pred par minutami in se je po 5 sekundan izrisila črtica...Nemorem verjet, sliko mam v albumu pod naslovom: Pozitiven test??

Kaj naj napišem drugega kot ČESTITKEuser posted image !!!

Gnezdo žal mi je, da si morala čez to izskušnjo, vzami si čas, potem pa v nove boje, samo grenki priokus ostaneuser posted image .

(odgovor članu mala jagodka)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
28.11.2013 16:53:03   
Katte
Mala jagodka, ni dvoma. Cestitam!

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
28.11.2013 17:56:54   
aspera
Čestitam, mala jagodka user posted image .

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
28.11.2013 19:18:54   
Anonimen
Čestitam mala jagodka user posted image user posted image Pomoje bova skupaj pri avgustovkah, saj moje M tudi še vedno ni user posted image Test bom sicer delala čez vikend, ampak sem kar sigurna da bo user posted image user posted image

Auser posted image

(odgovor članu aspera)
  Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
28.11.2013 20:01:35   
tinncyka
Gnezdo  žal mi je user posted image user posted image user posted image user posted image

mala jagodka  čestitke user posted image user posted image

Anonimna user posted image  držim pesti user posted image

Drugače pa se mi zdi da bi bile pri Julijkah skupaj user posted image


< Sporočilo je popravil tinncyka -- 28.11.2013 20:02:56 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   [Brisano sporočilo]
28.11.2013 20:31:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tinncyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
28.11.2013 23:48:08   
lolipop2011
Živjo sonavijačice! user posted image

Gnezdo žal mi je user posted image user posted image

mala jagodka tebi pa iskrene čestitke in mirno, lepo in zdravo nosečnost želim user posted image

Pri nas še kar čakamo. MIslim, da bi morala dobiti rdečko šele enkrat drug teden, tako, da bomo videli.. zaenkrat me daje enako kot pred menstruacijo, PMS, občutljivost je tokrat grozna... tako, da bomo videli, če smo kaj pridelali, upamo na najboljše user posted image . Pri prvi nosečnosti nisem čutila nikakršnih PMS znakov, točno na dan, ko pa je test pokazal, so me začele boleti prsi... Takrat nama je uspelo v prvo, cikle pa sem imela zelooo dolge, na 40 in več dni, zato nisem niti pričakovala, da bo kaj pa evo ;) Tokratni test pa bo padel najbrž v decembru, če seveda prej ne pride grrrr...

Sem pa razmišljala, kako je s PMSom v primeru zanositve. Jst ga občutim vsake 10 dni pred menstruacijo zelo intenzivno, tako, da kaj, če zanosiš... Ima katera kakšne izkušnje s tem? Izgine al se ne pojavi? Jao, babja neučakanost user posted image , vse moram v detajle preštudirat hihihihi

Želim vam vse najboljše pri lulanju hihih user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
29.11.2013 9:09:03   
mala jagodka
Ojla, hvala vsem in upam, da pridete čimprej za mano, držim pesti prav za vsako posebej.

Danes sem naredila še en test in je črtica še bolj močnejša od včeraj, tako da ne dvomim, ampak ker jst ne bi bla jst, bom v nedeljo ali pa že jutri nardila clear blue digital user posted image

_____________________________

Vsako novo jutro prinese novo upanje!

(odgovor članu lolipop2011)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
30.11.2013 9:42:18   
Anonimen
Mene tudi lahko pobarvate v roza user posted image FS je pokazal user posted image , potem sem naredila še CB digital, pa je pokvarjen user posted image ne kaže nič na ekrančku, pa tudi potem ko sem ga razstavila, sploh ni nobene črtice na njem - kar nekaj. Bom v prihodnjih dneh kupila še enega navadnega... Ampak važno, da je vsaj na FS user posted image user posted image

A user posted image

(odgovor članu aspera)
  Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
30.11.2013 10:07:48   
zari
Auser posted image iskrene čestitkeuser posted image user posted image user posted image

za znake pa, mami že ve, a neuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
30.11.2013 10:58:13   
mala jagodka
Anonimnauser posted image čestitke user posted image user posted image pol sva obe pri avgustu user posted image

Danes sm naredila še clear blue digital in ni več dvoma plusek in zdraven piše 2-3

Upam, da tud ostalim uspe čimprej, držim pesti

_____________________________

Vsako novo jutro prinese novo upanje!

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: Novembra pricakujemo + ;)
30.11.2013 11:36:22   
Katte
Cestitam tudi anonimni user posted image !

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu mala jagodka)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 11 [12] 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 [12] 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?