|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nakup kuhinje...
12.10.2013 13:56:33   
ZmajTolovaj
Jaz slikce lepim direkt s pomočjo Slikomata.
Ikejine sem tudi gledala, ampak ne vem, če bi upala neki sama šarit ... Vem da Gros pride domov izmerit, tako da se sami prepričajo, kake mere in vse to. In če maš kak čudn prostor, je fajn, da ti kdo svetuje, kako še kaj pridobiš, kakšne maš možnosti ...
Mislim, da bi mi to pretehtalo pri odločitvi, kdo mi bo kuhinjo rihtal.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu mari1234)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Nakup kuhinje...
12.10.2013 14:33:49   
Lukka






LuLu, jaz imam svetlo srebrno sivo barvo kuhinje visoki sijaj. Moderen stil. Osebno se ga nisem navelical in mislim, da se ga se nekaj casa ne bom. Kake druge barve, govorim o toplih barvah, so pa ze tezavnejse. Prstni odtisisi se poznajo povsod. Ce ima otrok mastne roke, pac pibrises, saj ni panike! Se pa manj uasusi, kot recimo v lesu. To je tudi res.
Pojdi v kak salon kuhinj, pa poglej v razstavnih prostorih in vprasaj, ce ti pridejo pomerit. Sigurno bi se koga naslo....

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
12.10.2013 16:02:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lukka)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Nakup kuhinje...
13.10.2013 13:11:10   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*



Vse te meritve lahko drugi naredijo? Tam, kjer bom kuhinjo kupila?

Škoda, da čistilka ne pride zraven... še kuharica je zaželjena user posted image

Zelo izčrpen komentar. In že razmišljam, da bi se mogoče tudi sive kuhinje naveličala. Res mi rjava ni všeč, ampak je tudi bolj domača, nemoteča. Svetlo rjava mi je bolj všeč... In v kombinaciji s kakimi barvnimi vratci zna priti dovolj lepo.
Steklo mi ne diši.

Vidiš, sem že ena od tistih, ki ne razmišlja o vsem tem, kar si pisala. Servis kasneje, mogoče bi celo res padla na velik popust, pa se fajn nasr***

In ja, pri takem nakupu pa res upam, da bom naletela na prodajalca, ki obvlada, če že jaz ne vem o tem nič. Pa takega, ki bo fer...
Kataloge si bom nabavila,... otok, polotok, zaliv, bazen user posted image  vse to bi imela v kuhinji pa se mi zdi, da je premala za kaj takega. Recimo, da je velikost 3x5. V prostoru je tudi jedilna miza, bolj mala in stoli. Če jo zdaj gledam, ne vem, če bi to šlo...
Shrambe ne bi rabila, jo imam drugje.
Bom potem še kako slikico našla, pa jo dam sem...

Pa še ve, ki se na to spoznate ali kupujete... dajte slike lepit user posted image  da imam več idej in si še bolj zakompliciram življenje user posted image

Hvala Ankica*, vidim koga bom gnjavila na ZS, če mi kaj ne bo jasno user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Nakup kuhinje...
13.10.2013 15:05:33   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Ikea... izrisov verjetno ne delajo? Težko bi se jaz tam v tekoči nemščini sporazumela, v italijanščini še manj...
In če nabavim elemente... kdo mi jih prišraufa? A ni tako, da če pri nas v nekem salonu kupiš kuhinjo, ti jo njihovi delavci še zmontirajo? Meni to bolj diši...


Vsak drugi (če ne celo vsakuser posted image ) zaposleni v Ikeji v Gracu govori tekoče slovensko.......tako da glede tega ni nobenega problema.....

večji problem je za samo žensko si elemente na zid sam prišraufati....in sestaviti celo kuhinjo.......

< Sporočilo je popravil liliana -- 13.10.2013 15:07:00 >

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   [Brisano sporočilo]
13.10.2013 15:59:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Nakup kuhinje...
14.10.2013 15:20:10   
alda
Lulu a si že kaj potuhtala ?
user posted image

Me daje firbec

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Nakup kuhinje...
14.10.2013 15:43:10   
Caarmen
Meni je kuhinjo v obliki črke o, po mojih željah, ... naredilo podjetje Mizarstvo Karmen. Se jih res splača poklicat. 041 751 543

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Nakup kuhinje...
14.10.2013 15:49:26   
alda
Carmen a se da kaj videt KJE RAZEN TAM?

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Caarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Nakup kuhinje...
15.10.2013 10:50:21   
Paštetka
Ankica, kako to, da toliko veš o kuhinjah? MIslim, kul. JAz bi rabila v moji kuhinji eno rešitev, ker imam že 5 let nedokončano kuhinjo. A ti lahko kam pošljem fotko obstoječega stanja, da bi svetuješ, če se da kaj rešiti?
HVala, zelo si prijazna :)
user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Nakup kuhinje...
15.10.2013 11:13:28   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Ikea... izrisov verjetno ne delajo? Težko bi se jaz tam v tekoči nemščini sporazumela, v italijanščini še manj...
In če nabavim elemente... kdo mi jih prišraufa? A ni tako, da če pri nas v nekem salonu kupiš kuhinjo, ti jo njihovi delavci še zmontirajo? Meni to bolj diši...


Vsak drugi (če ne celo vsakuser posted image ) zaposleni v Ikeji v Gracu govori tekoče slovensko.......tako da glede tega ni nobenega problema.....

večji problem je za samo žensko si elemente na zid sam prišraufati....in sestaviti celo kuhinjo.......


ja, ja. buča. poudarek je predvsem naj bi govorili slovensko, pa na žalost ne! znajo osnove, če je treba pa kaj bolj v detajle it, ti pa svetujejo da si rezerviraš slovenskega svetovalca, pa še tega dobiš samo v primeru, da se zanimaš za več elementov, oziroma več prostorov, npr. kuhinjo, mladinsko sobo in predsobo. sicer te odpikajo ko knof od gat! sva kupovala in potem tudi kupila kuhinjo v ikei, pa še marsikaj drugega, sva pač redna potrošnika ikee, in lahko iz lastnih izkušenj povem, da slovenskega prodajalca, ki bi ti znal kaj več povedat, od tega, kakšne barve so na voljo, tam dobit, je zadetek na lotu!! o kakšnih zaključnih lajštah, te bo že debelo gledal!

tko da...nakup kuhinje v ikei je kar projekt. od samega začetka dalje, do same montaže. midva sva sama montirala. trajalo je cela dva meseca, da sva vse doterala u nulo! tko, da ni izi v ikei kupovat večje zadeve, kot so kuhinje itd.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   [Brisano sporočilo]
15.10.2013 12:03:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Nakup kuhinje...
15.10.2013 12:12:12   
ronja
Paštetka, temu ti rečeš nedokončana kuhinja??? (sem videla enkrat slikce, krasen otok:) Kaj je potem moja?user posted image Ja, saj vem, dokončana leta '70user posted image
Ankica, sem ti poslala svoje ideje na mail, se ne mudi, ker še nismo pri kuhinji in ni glih prva na vrsti. Me pa zanima tvoje mnenje glede postaviteve, če sem kaj pomembnega spregledala.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   [Brisano sporočilo]
15.10.2013 12:18:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Nakup kuhinje...
15.10.2013 12:29:11   
ronja
Imaš vsaj 1 leto časa, se bojimuser posted image . V miru, v 2 dneh glih prebereš vse skupuser posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Nakup kuhinje...
17.10.2013 16:47:49   
alda
Lulu kako napreduje izbira oz. nakup kuhinje?

user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Nakup kuhinje...
18.10.2013 9:30:00   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: alda

Lulu kako napreduje izbira oz. nakup kuhinje?

user posted image


Pooočaaasiii user posted image
Gledam vse druge variante, kot pa te, ki so primerne za mene user posted image
Na primer.... čudovito!

user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Nakup kuhinje...
18.10.2013 9:32:53   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

tko da...nakup kuhinje v ikei je kar projekt. od samega začetka dalje, do same montaže. midva sva sama montirala. trajalo je cela dva meseca, da sva vse doterala u nulo! tko, da ni izi v ikei kupovat večje zadeve, kot so kuhinje itd.


odpade pri meni. SIcer bo neka pomoč, ampak ni šans, da se to grem brez mojstrov. Jaz izbiram barvo, izbiram model, omaric pa ne bom šraufala.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Nakup kuhinje...
18.10.2013 9:36:48   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

LuLu, ni problema, ti kar vprašaj, kar te zanima.



Pišeš, da delaš v tem fohu... definitivno bodo še vprašanja za tebe user posted image

Vidim ja, da imaš dosti znanja, in tako prijazno deliš nasvete. Ok, ta moja zadnja slika kuhinje je malo s fantazijo začinjena user posted image  pri meni to ni izvedljivo, da stene razbijam in si okno širim. Tudi, če bi, razgled ne bi bil takšen user posted image
Bom še gledala kuhinje, se oglasim. Tukaj ali na ZS.
Hvala user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   [Brisano sporočilo]
21.10.2013 12:50:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Nakup kuhinje...
21.10.2013 19:08:13   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi


ja, ja. buča. poudarek je predvsem naj bi govorili slovensko, pa na žalost ne! znajo osnove, če je treba pa kaj bolj v detajle it, ti pa svetujejo da si rezerviraš slovenskega svetovalca, pa še tega dobiš samo v primeru, da se zanimaš za več elementov, oziroma več prostorov, npr. kuhinjo, mladinsko sobo in predsobo. sicer te odpikajo ko knof od gat! sva kupovala in potem tudi kupila kuhinjo v ikei, pa še marsikaj drugega, sva pač redna potrošnika ikee, in lahko iz lastnih izkušenj povem, da slovenskega prodajalca, ki bi ti znal kaj več povedat, od tega, kakšne barve so na voljo, tam dobit, je zadetek na lotu!! o kakšnih zaključnih lajštah, te bo že debelo gledal!

tko da...nakup kuhinje v ikei je kar projekt. od samega začetka dalje, do same montaže. midva sva sama montirala. trajalo je cela dva meseca, da sva vse doterala u nulo! tko, da ni izi v ikei kupovat večje zadeve, kot so kuhinje itd.


Jaz sem še vedno naletela na nekoga, ki je govoril slovensko....in to tekoče....se nama je z možem celo zgodilo, da je sam od sebe v slovenščini začel govoriti, ko naju je z možem slišal.....

Drugače pa, seveda je projekt nakup kuhinje v Ikeji......ker nakupovanje v Ikeji zahteva ogromno lastne angažiranosti in to ni za vsakega......mi imamo praktično celotno opremo hiše iz Ikeje.......in je mož ure in ure presedel prek računalnikom, da je izrisoval, meril....spletno stran imajo pa zelo fajn in si, če si malo domač v tem, če ti izrisovanje in merjenje leži, prav tako iskenje po spletni strani, lahko praktično brez svetovalca opremiš vse.....ker na Ikejini spletni strani najdeš pa praktično vse, od lajšt do vsakega šraufa......zahteva pa to čas, delo oz. precej lastne angažiranosti, pred nakupom pohištva in pa seveda po nakupu, ko moraš spet vse zmontirati.......

Drugače pa moja soseda ne išče nič po njihovi spletni strani, ne zna nemško, pa se je še vedno vse zmenila po slovensko v Ikeji Grazu.....tako da jaz imam pa povsem drugačne izkušnje s slovensko govorečimi svetovalci tam gor......user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   [Brisano sporočilo]
23.10.2013 15:33:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Nakup kuhinje...
12.5.2014 8:36:55   
speliica
Ok za okoli pulta v kuhinji sem se odločila da bom kupila barske stole, ima jih kolega in sem čisto navdušena. Odločam se med modeli ICE in JIL http://www.ergoles.si/kategorije/barski-stoli, kateri so vam bolj všeč?. Res mi je hudo, ker sediš višje, pa še kitaro bom lahko udobno igrala na njih.

Drugače pa ja, nakupi v ikeji so prava pustulovščina, ki ti vzame veliko časa. Pa zmeraj se prepričajte, da bo v avtu dovolj prostora za vso robo, ki jo imate namen kupiti. Se mi je že zgodilo da sva morala s fantom pohištvo vzeti vem iz škatel in naknadno zložiti v avto haha. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   [Brisano sporočilo]
13.5.2014 16:53:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu speliica)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?