|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: zmrdovanje pri hrani
29.10.2013 22:32:40   
patrino
(aja, you patrino) dej nehi že dramatizirat te miši v enega slona.

Drugače je pa tole tako res- brez veze vlečt- jaz sem povedala svoje Lukka jo je ucvrl- jaz pa tudi grem spat. Lahko v miru jeste kokiceuser posted image


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: zmrdovanje pri hrani
29.10.2013 22:36:07   
LuLu
Draga patrino, si ti kdaj za stotinko sekunde pomislila, da pa si ti tista, ki zatezi temo in jo počasi ubija?
ponavadi se po mojih komentarjih tema nadaljuje, že leta se nadaljuje, dokler nisi ti stopila na sceno in predvsem meni težiš... pa da bom še malo otrocja... zakaj vedno mene kregas, nisem vedno jaz prva. Na tej temi nisem bila jaz prva...
user posted image

valjda prvič slišiš za točke. user posted image ti začela s štetjem kdo večkrat daje resne in koristne odgovore. Jaz prvič vidim tak pogled na forum. Take še ni bilo na RR, ki bi očitala neresnost forumasic. Bolj pogosto se je zgodilo, da se je pogrešal humor, kot resen komentar.
Mah, kolikor ti je volja, se lahko trudis, da kaj spremeniš. Škoda energije. Jaz čisto v redu funkcioniram na forumu. Do zdaj, dokler nisi ti prišla, brez enega sovražnika. Verjemi,, da če bi mi večkrat kdo namignil, da ga serem, bi se zamislila. Ker pa si ti prva in edina, katera sama prejema ogromno kritik o načinu pisanja, ostaja moj odnos do RR tak, kot je bil zadnjih 7 let. Hvala za razumevanje.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: zmrdovanje pri hrani
29.10.2013 22:49:22   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Lukka jo je ucvrl-




od kod pa ti ta ideja? Veliko razlogov je, zakaj nekdo ne sedi za računalnikom. user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: zmrdovanje pri hrani
29.10.2013 23:29:35   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Matejka, če ti je bilo brez veze brati njegove komentarje in vprašanja, kaj do strele pa potem visiš na njem in v tistih temah, kjer se pojavlja on?user posted image


sem ti že povedala. si že pozabila?
http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=6094281

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Nekako pa ne moremo mimo tega, da tema ponavadi kar hitro po tem zamre in iz tega sklepam, da to moti tudi koga drugega. Razumeš?


glede na to, da si nova uporabnica, jaz pa ne, ti lahko povem, da je tvoje sklepanje napačno. nobena tema ni zamirala zaradi Lulu. če to redno opažaš, je verjetno to zadnje čase, sedaj, ko si uletela in zamožačila po Lulu. user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 29.10.2013 23:36:48 >

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   [Brisano sporočilo]
30.10.2013 10:05:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: zmrdovanje pri hrani
30.10.2013 13:21:31   
kajalin*
tema je mnde o hrani in naših otrocih. Mene pa zanima, mislim, da je Matejka napisala, da otroku nadeva na krožnik in kar poje poje drugo pusti na krožniku... Zanima me, a potem vi jeste njegove ostanke al roma v smeti ostala hrana ? ker pri nas imamo navado, da si vsak nadeva kaj in koliko hoče. Ostankov ne jemo, sploh jaz nisem smetišna kanta, da bom poleg svojega še otrokov krožnik izpraznila...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: zmrdovanje pri hrani
30.10.2013 13:34:17   
tashq

IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*

tema je mnde o hrani in naših otrocih. Mene pa zanima, mislim, da je Matejka napisala, da otroku nadeva na krožnik in kar poje poje drugo pusti na krožniku... Zanima me, a potem vi jeste njegove ostanke al roma v smeti ostala hrana ? ker pri nas imamo navado, da si vsak nadeva kaj in koliko hoče. Ostankov ne jemo, sploh jaz nisem smetišna kanta, da bom poleg svojega še otrokov krožnik izpraznila...

mnde, jauser posted image
naša je še malo premajhna, da bi si sama dala na krožnik (po mojem mnenju), zato ji kar midva naloživa. ponavadi malo manj, kot misliva, da bo pojedla in potem še dodava. recimo, ne dobi svojega zrezka na krožnik, ampak samo midva in ji na njen krožnik počasi dodajava že narezane koščke zrezka. se pa včasih tudi "zmotiva" in ji preveč naloživa, takrat pa ostane...potem pa odvisno:če hrana izgleda še nekako užitno, da ne vse popeštano, speštano, popluvano, potem pojeva za njo (partner je raje kanta kot jaz), drugače pa roma v koš(žal, me tudi srce boli ob tem, ampak...). jaz sem drugače zelo težko "kanta", se mi nekako "gravža" hrana, ki jo je otrok že "premešal" na krožniku, recimo moja mami je pa ena velika kanta in VEDNO poje za mojo hčerko...pomoje je odvisno od človeka do človeka...

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: zmrdovanje pri hrani
30.10.2013 13:48:40   
Izabelina
naša si sama nadeva, vedno ji rečem, da naj si mal vzame in potem, ko vse poje še enkrat (pa še enkrat pa še enkrat... neomejeno ampak ko vse poje)... zato, ker če ji js naložim ji vedno preveč (razn juho to pa pomoje poje na hektolitre user posted image ) pa še tko vedno kej ostane...
če mi je kšna stvar posebi dobra (npr pire pa špinača) pa če vidm, da je lepo jedla pa ostane kej, pojem za njo vedno pa ne ker tko kot pravš nism kanta za smeti...

mi je pa ful hudo, ko vidm, da nam nikakor ne rata tok skuhat, da ne bi stran metal in velikrat roma v smeti oz. na kompost...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu tashq)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: zmrdovanje pri hrani
30.10.2013 14:01:19   
tashq

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

naša si sama nadeva, vedno ji rečem, da naj si mal vzame in potem, ko vse poje še enkrat (pa še enkrat pa še enkrat... neomejeno ampak ko vse poje)... zato, ker če ji js naložim ji vedno preveč (razn juho to pa pomoje poje na hektolitre user posted image ) pa še tko vedno kej ostane...
če mi je kšna stvar posebi dobra (npr pire pa špinača) pa če vidm, da je lepo jedla pa ostane kej, pojem za njo vedno pa ne ker tko kot pravš nism kanta za smeti...

mi je pa ful hudo, ko vidm, da nam nikakor ne rata tok skuhat, da ne bi stran metal in velikrat roma v smeti oz. na kompost...

kok je pa vaša stara?ena še ni eno leto, druga pa?bomo mogoče še mi probali s tem, da si sama da na krožnik...juhe oz. jedi na žlico pa pri treh letih še ne znajo, ne?

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: zmrdovanje pri hrani
30.10.2013 14:14:51   
Izabelina
tasq - tamala še ni eno leto, tavelika pa je bla septembra 3... juho si sama nadeva, rezance ji js polovim, če hoče bolj gosto, dans so cmočki zdrobovi si jih je sama vzela... sej si zraven pa ji mal pomagaš, da se lih ne polije vse, ampak parkrat si sama vzame pa bo znala... razn, če ne kaže interesa, naša je bolj taka, da hoče VSE sama, ne samo to...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu tashq)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: zmrdovanje pri hrani
30.10.2013 14:21:44   
tashq
no, potem bomo pa res že pri naslednjem obroku štratali s samostojnostjo...user posted image

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: zmrdovanje pri hrani
30.10.2013 14:24:07   
Izabelina
probi pa boš vidla kako bo... sam ne je kregat, če bo slučajno kej polila, da ne zgubi volje... no seveda razn, če zanalaš zliva hrano okol...
pomoje bo ful ponosna sama nase, to se jim tok fino zdi, vsaj naši no...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu tashq)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: zmrdovanje pri hrani
30.10.2013 14:28:28   
tashq

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

probi pa boš vidla kako bo... sam ne je kregat, če bo slučajno kej polila, da ne zgubi volje... no seveda razn, če zanalaš zliva hrano okol...
pomoje bo ful ponosna sama nase, to se jim tok fino zdi, vsaj naši no...

ne, ne, sigurn je ne bom kregala, če ne bo ratalo...ravno zdej pečem palačinke pa bomo kar takoj probali...bo dala sama palačinko na krožnik pa si jo namazala...user posted image pa poročam, kakšno packarijo smo naredili...user posted image

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: zmrdovanje pri hrani
30.10.2013 14:33:13   
Izabelina

IZVIRNO SPOROČILO: tashq


IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

probi pa boš vidla kako bo... sam ne je kregat, če bo slučajno kej polila, da ne zgubi volje... no seveda razn, če zanalaš zliva hrano okol...
pomoje bo ful ponosna sama nase, to se jim tok fino zdi, vsaj naši no...

ne, ne, sigurn je ne bom kregala, če ne bo ratalo...ravno zdej pečem palačinke pa bomo kar takoj probali...bo dala sama palačinko na krožnik pa si jo namazala...user posted image pa poročam, kakšno packarijo smo naredili...user posted image


hvaležna hrana za prvo probo pomoje! user posted image

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu tashq)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: zmrdovanje pri hrani
30.10.2013 20:17:01   
tashq
eto, packarije s palačinkami ni blo...user posted image je pa res,da je samo eno pojedla.
potem pri babici pa si je sama naložila ješprenj, pa smo malo pomagali...(babi seveda spet bila kanta, ker mala ni ravno ješprenj-fanuser posted image )
uglavnem, od zdaj naprej bo kar sama...user posted image

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 90
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?