|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
8.11.2013 20:20:42   
aspera
Saj lahko test nosečnosti po mojem že prej delaš, ti ni treba čakati, da greš na beto. Naj druge punce povejo, kdaj po ET lahko narediš test, jaz ne vem točno.

(odgovor članu mickybap)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
8.11.2013 22:23:55   
mickybap
jaz se upam da je to to,ampak ima se do 15. ..........user posted image

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
8.11.2013 22:53:11   
jona klara
test lahko delaš 12 dan po et

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu mickybap)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
9.11.2013 8:40:10   
pumpkinka
dobro jutro!

Aleda - upam, da še nisi dobila user posted image in da si prehitro delala testek.

Lep pozdrav user posted image

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
9.11.2013 9:55:49   
aspera
Dobro jutro, punce user posted image

Jaz sem danes dobila user posted image , tako da me jutri začne dragi špikat.
Imam kratek protokol s Puregonom, na 7.dan ciklusa imam UZ. A mi lahko katera pove kdaj okvirno lahko pričakujem punkcijo, če bo šlo vse bp?

(odgovor članu sitka mala)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
9.11.2013 10:29:08   
niki123
Priblizno en teden se bos spikala in pol bo punkcija. Pri meni je bilo tako.

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
9.11.2013 15:05:54   
monsy
aspera od vsake posameznice odvisno kako reagiraš. Jaz sem imela 9.dan punkcijo.

mickybap če si mela T 5.dan, lahko narediš 12.dan test. Če si mela 3.dan T, pa že 9.dan ene delajo in jim pokaže user posted image

(odgovor članu niki123)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
9.11.2013 15:24:00   
aspera
Vem, da je odvisno od vsake posameznice, čisto tako okvirno me je zanimalo kdaj približno ste jo po večini imele. Jaz (in tudi dr.Zorn) pričakujem, da bom dobro reagirala, ker sem tudi na Femaro zelo hitro in dobro odreagirala. Potem bi se tudi pri meni znalo zgoditi, da jo bom imela že na 9.dan.

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
9.11.2013 23:29:31   
lotkla
Malo za nasmejat.

Par dni nazaj sem mojemu 6-letniku razlagala sorodstvena razmerja: babi,dedi, ata, mama, teta, stric... Povem mu da bratrancov in sestričen nima, ker teta in stric nimata še otrok, pa da bratca ali sestrice tud nima. Pa mi reče: "ampak jaz si želim imet bratca." Pa jaz njemu: "saj si reku da boš letos božičku pisal za bratca". In pol on prijavi:" ja, kako ga bo pa prinesel? Joj, sam da ne prinesel takega umetnega dojenčka kot ga imamo v šoli?!" user posted image Sem se prov mogla nasmejat.
Bo treba mal obnovit temo o ptičkih in čebelicah, al kako se že reče user posted image

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
10.11.2013 8:28:04   
Aleda
Ojla, ja user posted image je prišla, itak ni bilo nobenga dvoma potem ko sem še test nardila. Računam na drugič da bosta pa user posted image user posted image user posted image . Sem bla pa ta teden tako uničena da sem hodila spat zvečer ob 9, me je še viroza napadla da sem dva dni komaj prestala v službi. Zdaj sem pa opazila od pasu navzgor po telesu in rokah take drobne rdeče pikice, čist polno jih je... a je možno da se telo čisti hormonov? Po nogah ni pa nič.

Aspera- fajn se špikaj, čim več celic, čimveč zarodkov in user posted image user posted image ti želim user posted image Aja, a ti si v lj, so ti tam sestre rekle za bit na bolniški cel cajt postopka? Ker meni niso nič rekle, sej jaz tut ne bi bla, raje bi bla po et-ju do testa.

Mickybap-držim pesti zate! Si že delala test? Me prav zanima kako pa ostale dve punce ki smo bile skupaj na punkciji in potem na transferju, upam da jima je ratalo.

Dekca- a res, sva ble že maja? Zakaj si zdaj predčasno zaključila? Kdaj nameravaš spet v postopek? Jaz ne vem, pomoje februarja če bo vse tako kot mora bit, pa če mi ne bo treba kakšnih preiskav še.






(odgovor članu lotkla)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
10.11.2013 10:50:24   
aspera
Aleda, ja meni so sestre v Ljubljani na prevzemu zdravil rekle, da že med špikanjem ne smem nič težkega dvigovati in da če opravljam fizično delo, da naj se raje zmenim s svojim zdravnikom za bolniško. Tako da bom potem res raje doma, ker res veliko dvigujem in se sklanjam v službi. Mi bo pa po mojem dolgčas za znoret, ker potem sem pa še po punkciji najmanj 8 dni na bolniški.
Hvala za lepe želje, danes zvečer začnem s špikanjem user posted image . Kdaj pa ti greš spet v nove boje?

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
10.11.2013 17:39:54   
monsy
Aleda user posted image , boš vidla nam bo pa 2.postopek uspel. Sej pravijo da u 1.malo kiri uspe user posted image

Mickybap a si naredila test???

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
10.11.2013 17:58:10   
mickybap
monsy neeeeee še

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
10.11.2013 17:59:24   
Aleda
Aspera-bomo vidli, ma pomoje enkrat februarja, ne vem še kako se bo obrnilo
monsy-ja sej zame to ni 1 postopek, je že 4.... mi je pa v 2. postopku uspelo in imamo doma hčerkico, staro 19. mesecev... ta postopek sedaj je bil pa drugi po rojstvu.

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
10.11.2013 18:04:51   
monsy
Ohh Aleda slabo spremljam kot zgleda user posted image . Sorry. Al pa sem kaj zamešala,...k nas je tolko.
Mickybap kaj pa čakaš!???

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
10.11.2013 18:10:53   
mickybap
ne vem monsy se bojim user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
10.11.2013 18:32:24   
pumpkinka
mickybap - po moje si user posted image

(odgovor članu mickybap)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
10.11.2013 18:36:22   
aspera
mickybap, kateri dan od transferja imaš danes? Na 12.dan lahko že delaš test, ti ni treba čakati na beto.

Jaz pa čez kakšno urico, dve, dobim prvo injekcijo user posted image

(odgovor članu pumpkinka)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
10.11.2013 18:37:33   
mickybap
danes je 10. dni od transferja :D

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
10.11.2013 19:00:54   
Anonimen
mickybap če si imela et 5 dan potem lahko že delaš testek user posted image
držim pesti za user posted image

(odgovor članu mickybap)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
10.11.2013 19:18:14   
monsy
mickybap dej naredi test ju3 zjutraj in poročaj,...jaz mam tud občutek da si user posted image

aspera, kako ti je šlo prvi dan špik špik??? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
10.11.2013 19:33:54   
aspera
Nisem si je še dala, sem si določila uro ob osmih zvečer, tako da lahko čez pol ure poročam user posted image . To špikanje me še najmanj skrbi user posted image .

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
10.11.2013 20:01:35   
aspera
Prva špika je za mano, vse ok. Ni bilo nič hudega, komaj sem čutila kdaj me je dragi zbodel user posted image .

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
11.11.2013 7:57:59   
dekca
aleda, ker sem imela preveliko cisto in potem še ene zadeve, za katere nisem točno zastopila, kaj so bile, najprej so mislili, da so folikli, pa ni bilov se skupaj ničemur podobno. Bom pa priznala, da me nobena punkcija prej ni takos vinjsko bolela kot to punktiranje ciste (noter je bilo tekočine za 7 epruvet), pa še grozilo je, da se bo spet napolnila, še ena puncija in zpet tekočina in potem je bilo postopka kar konec, no, sem vsaj user posted image dobila, tako da se je očitno zdaj do konca sčistilo. Zdaj čakam na odločitev konzilija, ker pri meni je iz postopka v postopek večja štala, pa bodo zdajle pogledali vse skupaj in ... ne vem, kaj se bo izcimilo.

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
11.11.2013 8:25:36   
Aleda
Joj Dekca upam da pogruntajo kaj se dogaja in ti dajo primerna zdravila. Se mi pa zdi da nas je tokrat kar velik bolj slabo reagiralo, ne vem a nam dela preglavice to čudno vreme, letni čas, kakšni vplivi lune...

(odgovor članu dekca)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?