|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 13 14 [15]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
27.12.2013 17:23:35   
tinncyka
aja ups pardon user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 351
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
27.12.2013 17:26:06   
mami 26
upssssssss user posted image hehhe nič hudega sem že pri septemberkah user posted image

< Sporočilo je popravil mami 26 -- 27.12.2013 17:27:32 >

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 352
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
28.12.2013 10:09:05   
witch
Ta mesec je pa prav lepo roza user posted image user posted image user posted image čestitke vsem nosečkam.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 353
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
28.12.2013 12:41:56   
Radenska_
tinnchyka, a boš še mene pobarvala v user posted image , čeprav sem sam med navijačicami?

:D

Me lahko dodaš na seznam pod današnji dan...

< Sporočilo je popravil Radenska_ -- 28.12.2013 12:43:22 >


_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 354
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
28.12.2013 14:40:49   
Katte
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 355
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
28.12.2013 15:03:26   
snika
Radenska a sem prav razumela? Si user posted image ...ful vesela zate =)user posted image

_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 356
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
28.12.2013 15:21:41   
Radenska_
jp :D
Jutri naredim še digitalnega, na CB in BC so črtice, sem že v drugi temi limala (bodoče nosečke).
Ampak maternični vrat je tako visoko, da ga sploh ne dosežem, medtem ko je bil 3 dni nazaj kar spuščen...Tako da sklepam da testa vseeno res ne lažeta, čeprav je malo težko dojeti user posted image

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 357
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
28.12.2013 15:38:42   
aspera
Vau, Radenska, čestitaaam user posted image . Lepo in zrdavo nosečnost ti želim user posted image . Vidiš, pa si bila tako prepričana, da vama ne bo uspelo in da vaju čaka IVF/ICSI postopek user posted image .
Če priznam, sem glede telih IUI-jev tudi jaz zelo skeptična in tudi za mano je en neuspel IUI, ampak trenutno pa punce res podirate vso statistiko z uspelimi IUI-ji user posted image .

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 358
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
28.12.2013 15:50:24   
Radenska_
ja aspera, hvala enako.
Meni je Reljić že tako jrekel da so šanse od 5- 9 %, pri slabšem semenu pa 5%.
Kar pomeni da sva mela okrog 5% možnost, glede nato da je bil partnerjev vzorec manj primeren (kar je po njihovo med 1 in 6 miljonov uporabnih).
Kakorkoli, vem da ko mi je to un ki je delal IUI rekel, sem se sma pri sebi najprej nasmehnila in mu rekla "Ja, ampak saj rabimo samo enega ane?in pol sva se režala :P"....in že zaradi tega, eno jajčece, slab vzorec, sem bla prepričana da nimava ravno nekih šans.
Tko da včasih izgleda statistike malo odpovejo...In hvala bogu da odpovejo, ane! :)

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 359
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
28.12.2013 15:50:49   
tinncyka



IZVIRNO SPOROČILO: Radenska_

tinnchyka, a boš še mene pobarvala v user posted image , čeprav sem sam med navijačicami?

:D

Me lahko dodaš na seznam pod današnji dan...
 

Seveda takoj ko pridem do računalnika! Toooooooooo ČESTITKE!!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 360
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
28.12.2013 17:29:08   
aspera

IZVIRNO SPOROČILO: Radenska_

ja aspera, hvala enako.
Meni je Reljić že tako jrekel da so šanse od 5- 9 %, pri slabšem semenu pa 5%.
Kar pomeni da sva mela okrog 5% možnost, glede nato da je bil partnerjev vzorec manj primeren (kar je po njihovo med 1 in 6 miljonov uporabnih).
Kakorkoli, vem da ko mi je to un ki je delal IUI rekel, sem se sma pri sebi najprej nasmehnila in mu rekla "Ja, ampak saj rabimo samo enega ane?in pol sva se režala :P"....in že zaradi tega, eno jajčece, slab vzorec, sem bla prepričana da nimava ravno nekih šans.
Tko da včasih izgleda statistike malo odpovejo...In hvala bogu da odpovejo, ane! :)


Saj zato, ker tudi pri nama je problem spermiogram in si sploh pomislit nisem upala, da bi midva padla med tistih 5% user posted image . No, vidva pa sta in super, da sta, vama bo vsaj ICSI prihranjen user posted image . Je dosti bolj naporen od inseminacije, tako da si po tej plati prava srečnica user posted image .

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 361
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
29.12.2013 14:28:47   
tinncyka
user posted image user posted image  user posted image  user posted image   user posted image user posted image user posted image  user posted image                                              

user posted image         user posted image         user posted image         user posted image         user posted image          user posted image         user posted image         user posted image         user posted image         user posted image       user posted image                             
                                                                                                                                                    
     user posted image         ali user posted image          PRIČAKUJEMO     

6.12    
user posted image       Auser posted image       user posted image               

10. 12      
user posted image   monsy    user posted image    
user posted image       Lalola user posted image            

12. 12      
user posted image       zari user posted image            

13. 12      
user posted image       sitka malauser posted image            
NajaaM      

15. 12      
user posted image      Markeruser posted image            
user posted image      MaryKateuser posted image            
00PoLoNa00      

16. 12      
user posted image    Dgirl   user posted image      

17. 12      
user posted image     mamica8 user posted image          

18. 12       
user posted image   Amelie*  user posted image      
 
 19. 12   
user posted image      Anonimnauser posted image    user posted image      
 
22. 12     
 lila2808      

23. 12      
 Endri   
user posted image  tinncykauser posted image       

24. 12      
 mlada_mamika  28. 12user posted image Radenska_  user posted image     

29. 12      
*masaja*      

31. 12      
 Sisley       

x. 12     
user posted image      lila25 user posted image         
user posted image       asperauser posted image            

user posted image        lolipop2011user posted image            
user posted image       Auser posted image       user posted image            
user posted image      plusekiuser posted image          

SKUPAJ NAS JE :  25        
  NOSEČK14  user posted image            
       
   user posted image         user posted image         NAVIJAČICE user posted image          user posted image                  
  mamica deklicam, Katte user posted image       ,  zari, witch, Penny, mala jagodka      
Žabinčica, LittleSun,*viva*; 


< Sporočilo je popravil tinncyka -- 29.12.2013 14:29:23 >

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 362
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
30.12.2013 12:16:29   
jona klara
čestitke vsem srečnicam, ki ste še za las ujele nosečnost v 2013, zame je bilo slabo leto, upam na 2014, da bo bolje, srečk je pa cel kup, upam, da bio tudi v januarju takouser posted image

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 363
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
31.12.2013 9:37:02   
Sisley
Čestitke vsem srečkam nosečkam user posted image user posted image December je očitno bil res čudežen mesec. Še najbolj me veseli ko vidim da je uspelo "starinam" user posted image Kar naj gre tako naprej, da pridemo še ostale dolgočakajoče na vrsto user posted image

Zame december ni bil tako srečen, no pa nič zato.. sej sem na žalost že navajena neuspehov.. user posted image Bo pa januarja ko grem spet na IUI mogoče kaj več sreče :)

Lepo praznujte vstop v novo leto! Naj bo leto 2014 čarobno za vse.. tiste, ki boste ugledale svoje sončke in tiste ki boste videle tako pričakovani user posted image .

*****

_____________________________

Čakamo na naš +

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 364
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 13 14 [15]
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 13 14 [15]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?