|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
3.12.2013 18:01:19   
Anonimen
Aspara čestitke!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
3.12.2013 20:03:53   
Anonimen
Aspera, čestitke user posted image user posted image

snika, jaz ti ne bi svetovala teh napitkov. To se mi zdi kot ena lažja varianta oz. potuha. Vprašanje, kaj je notri. Če hočeš, da bo tvoje telo zdravo in pripravljeno na otročka, poskrbi, da ješ čim več nepredelane hrane. Jaz bi ti priporočala predvsem večji vnos beljakovin in zdravih maščob, super so jajca, polnomastna skuta in mlečni izdelki (kefir, grški jogurt), sploh zvečer, veliko sadja, zelenjave (sploh krompirja), testenin, riža, tudi meso, oreščki in suho sadje ... Ne se nažirat s čokolado ali čipsi, mogoče lahko dobiš kg na ta račun, ampak glej bolj na to, da so to zdravi kg. Kar se telovadbe tiče, probaj z utežmi - ne boš se nabildala, dobila boš pa mišično maso, ki je verjetno zdaj nimaš dovolj. To je moje mnenje user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
3.12.2013 20:14:19   
Radenska_
snika, jaz se čist stirnjma z zadnjo anonimno :)
S takšno hrano se redim jaz :)

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
3.12.2013 20:32:43   
tinncyka
user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image  user posted image  user posted image  user posted image                                    

user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image    user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image  user posted image                                                                                                                                                    
     user posted image ali user posted image    PRIČAKUJEMO

6.12
Auser posted image
10. 12
monsy
Lalola

12. 12
zari

13. 12
sitka mala
NajaaM

15. 12
Marker
MaryKate
00PoLoNa00

16. 12
 Dgirl

17. 12
mamica8

18. 12
tinncyka

23. 12
 Endri

24. 12
 mlada_mamika  

25. 12
Radenska_
*viva*

29. 12
*masaja*

31. 12
 Sisley 

x. 12 
user posted image asperauser posted image
lila25


SKUPAJ NAS JE :  20   
  NOSEČK: 1  user posted image
 
   user posted image   user posted image   NAVIJAČICE user posted image    user posted image      
  mamica deklicam, Katte user posted image ,  zari, witc, Penny, mala jagodka
Žabinčica, LittleSun,


< Sporočilo je popravil tinncyka -- 3.12.2013 20:37:12 >

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
3.12.2013 21:33:17   
snika

IZVIRNO SPOROČILO: NajaaM

Snika,

Glede teh napitkov. To so pac nadomestki obroka, za sportnike, ce kdaj nimajo casa jesti, drugace pa imajo prehrano zrihtano na cca vsake 3 ure. V bistvu so to le beljakovine, ki so dobre tudi za po treningu za regeneracijo misic.

Zelo pomembna je kakovost teh napitkov in ena kakovostna skatla pride tam okrog 70€. Ena merica (30g) napitka z okusom ima priblizno 150 kalorij (to ti govorim za moj shake). V eni skatli je 2,27 kg, torej za cca 70 "obrokov".

V bistvu bi se mogoce lahko malo zredila s pomocjo napitkov, ampak verjemi, da se bolj splaca poizkusiti s hrano, razen, ce res nimas casa npr.med sluzbo pojesti sendvicaoz kakrsnekoli malice, v tem primeru ti bi pa tole res vzelo le pol minute.



Jaz bi jedla normalno naprej, kot do sedaj, imam 4 obroke na dan...jem že tko vse in imam velike porcije a nisem pridobila na kilaži...še zgubila sem jo če kak dan nisem pojedla kot bi morala...

_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu NajaaM)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
4.12.2013 9:53:53   
Lalola
Lepo pozdravljene punce,

Mene me pa nekaj zanima in sicer čez 6 dni bi morala dobiti predvideno M, vendar me v desnem jajčniku špika. Nikoli me ni pred M špikalo v jajčnikih razen prvi dan M. Na forumu sem prebrala, da vas je večino bolel oz. špikal levi jajčnik mene pa desni. A je kaj narobe? A se je mogoče že kakšna srečala s podobnimi znaki?

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
4.12.2013 10:58:10   
snika
ovulacija je en ciklus iz enega jajčnika drugi iz drugega, tako je v teoriji v praksi nevem, torej je možno da si imela ovulacijo iz desnega kar pomeni ali si zanosila in te zato špika ali pa se pripravlja na M in te zato špika...jst tega špikanja ne jemljem več kot znak saj nakoncu čutim da me že povsod špika in pomoje je le psiha...

_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu Lalola)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
4.12.2013 11:01:52   
NajaaM
Ja snika, to je pa zato, ker jes pravilno in ti telo ne dela zalog. Jaz vsem svojim strankam govorim, da je najpomembnejsa prehrana, veliko obrokov na dan in konec koncev, vsaj ves da si lahko ponosna sama nase. Iz mojega stalisca so proteinski beljakovinski napitki veliko bolj zdravi, kot pa npr fast food, ampak ne vem, ce ti bojo pomagali...meni nic ne vplivajo na tezo, jaz imam skoz isto kil.

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
4.12.2013 11:18:06   
Lalola
Hvala snika za odgovor. Jaz sem tudi hotla pozabiti na to špikanje, res pa je da me nikoli pred M ni špikalo - lahko je tokrat prvič, ali je psiha ali je pa kaj uspelo user posted image ....bomo videli user posted image .

Včasih rabiš še kakšno drugo mnenje, da prideš do zaključka tako da hvala snika user posted image user posted image

(odgovor članu NajaaM)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
4.12.2013 12:14:33   
Marker
Aspera čestitke!

No, zdaj pa čakamo user posted image kar lepo po vrsti, da bo cel mesec obarvan z njimi :)

(odgovor članu Lalola)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
4.12.2013 13:38:50   
Radenska_
Alo...
Jaz zaenkrat super odreagirala na femaro.
Bomo vidli kaj bo v soboto na drugem UZ :D
Saj sem vedla da sem, ker me jajčnika oba špikata že dva dni.
Kaj pa ostale?

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Marker)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
4.12.2013 15:14:24   
tinncyka
Ojla! 

Mah jaz sem delala danes ovulacijski test in kaj črtica je še bolj bleda kot 2 dni nazaj brrruser posted image  in pol naj bi imela jutri ovulacijo...  mhm ne vrjamem čeprav ticker tako kaže. Ajde user posted image bomo itak user posted image user posted image  pač ne bomo vsaki dan ampak tako kot je G reku vsak 2 dan tak ko sva do sedaj user posted image user posted image  napihjena sem pa ko slon user posted image  hb za debele pulovrje in podobne zadeve da se ne vidi user posted image
Mi je en O test še ostal, tak da ga nardim čez 2 dni pol jih pa ne delam več user posted image

Lalola  kot je snika rekla, telo se lahko pripravlja na M ali pa na N težko presodit...  je pa to čisto normalno. Lahko je pa tudi na psihi in sedaj ko načrtuješ bolj spremljaš telo kot prej. mene ponavadi pred O špika zdaj pa nič grrrr ali pa cel mesec mah odvisno user posted image  

Radenska_ user posted image user posted image

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
4.12.2013 15:37:06   
monsy

IZVIRNO SPOROČILO: Lalola

Lepo pozdravljene punce,

Mene me pa nekaj zanima in sicer čez 6 dni bi morala dobiti predvideno M, vendar me v desnem jajčniku špika. Nikoli me ni pred M špikalo v jajčnikih razen prvi dan M. Na forumu sem prebrala, da vas je večino bolel oz. špikal levi jajčnik mene pa desni. A je kaj narobe? A se je mogoče že kakšna srečala s podobnimi znaki?





hm,...zanimivo. meni se ta mesec dogaja podobno. čez 6 dni imam za dobit M, me pa že 2 dni full špika v levem jajčniku. Oz.na momente prav boli. Sem mislila da sem se mogoče kaj prehladila al pa da mi je mogoče nastala kakšna cista,...čeprav sem bila prejšni mesec na UZ-ju ni bilo nič videt. To pa se tud meni prvič zdaj tako dogaja,...nisem niti pomislila na nosečnost, saj po 4-ih letih težko pričakujem da bi še lahko naravno uspelo.

(odgovor članu Lalola)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
4.12.2013 16:08:45   
Lalola
Evo sva na istem monsy, čeprav mene boli desni - špika in ja kar malo boli in poleg tega še trtica.
Upam da bo ki od tega in da ne pride user posted image . Držimo pesti da nama uspe monsy user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
4.12.2013 16:09:49   
aspera
Mene pa ni nikoli nikjer nič špikalo, niti me ne špika sedaj, ko sem zanosila. Tako da se prav čudim, ko vse omenjate neko špikanje, ker jaz sploh ne vem kako to zgleda user posted image .

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
4.12.2013 16:13:27   
Marker
Aspera jaz tudi nimam pojma o špikanju, nikoli doživela.

monsy in Lalola držimo pesti da je to to!

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
4.12.2013 16:19:36   
Lalola
Ma me špika kot med O, samo na momente malo več. Jaz upam da je to to.....bom optimistična user posted image

(odgovor članu Marker)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
4.12.2013 16:20:32   
monsy

IZVIRNO SPOROČILO: Lalola

Evo sva na istem monsy, čeprav mene boli desni - špika in ja kar malo boli in poleg tega še trtica.
Upam da bo ki od tega in da ne pride user posted image . Držimo pesti da nama uspe monsy user posted image user posted image user posted image



...no mene ponavadi tisti dan prej ku se ulije M špika,...drugače nikoli tolko prej. Pri meni skor ni mogoče da bi bila noseča, jaz bolj sumim na kakšno vnetje al kaj podobnega...
Držim pesti zate Lalola da je to to!!!! user posted image

Kar se tiče znakcov pa jih ma itak vsaka drugačne aspera, ene špika, ene bolijo joški, ene skoz lulajo,...ene pa sploh nimajo znakov, tko da sto ljudi, sto čudi!!!!! user posted image

(odgovor članu Lalola)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
4.12.2013 16:27:43   
Lalola
Ma mene me špika pa prvi dan M, pa je nimam. Bomo videli, da nisem tudi jaz kakšnega vnetja dobila user posted image
Pustimo se presenetiti user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
4.12.2013 16:36:55   
zari
No punci držim pesti da je to touser posted image .

Se pa strinjam s tem "sto ljudi sto čudi" vse smo si različne in tud znaki so si in prav je tako, ker drugače bi bilo preveč enostavno.user posted image

(odgovor članu Lalola)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
4.12.2013 16:47:50   
aspera

IZVIRNO SPOROČILO: monsy



Kar se tiče znakcov pa jih ma itak vsaka drugačne aspera, ene špika, ene bolijo joški, ene skoz lulajo,...ene pa sploh nimajo znakov, tko da sto ljudi, sto čudi!!!!! user posted image


Saj to vem, ampak mene nikoli nič ne špika, niti med ovulacijo, niti pred ali med mestruacijo, nikoli nikoli user posted image . Tako da ne vem kako to izgleda sploh, pa mi je čudno, ker vas zelo veliko omenja to špikanje user posted image .

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
4.12.2013 16:49:24   
aspera
Aja, jaz imam danes najbrž prve znake nosečnosti, ker se mi je že parkrat pojavil nek čuden okus po milu oz. prašku v ustih user posted image user posted image .

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
4.12.2013 17:00:59   
Anonimen
Oj! Evo jaz sem imela 4 dni nazaj enako občutek kot Lalola in evo danes za foro naredila test in je pokazal user posted image  user posted image user posted image  po enem letu truda je uspelo user posted image  držim pesti še za ostale!! 

Auser posted image

(odgovor članu aspera)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
4.12.2013 17:02:30   
Anonimen
Tinncyka kaj pa če si zanosila in ni več O? Držim pesti! 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
4.12.2013 17:37:54   
Lalola
Anonimen čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image
Super, sedaj morm samo par dni počakati in bom naredila test pa bom vidla a sem na istem kot ti user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?