|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo januarja 2014
30.12.2013 20:47:17   
lila25
punce mene med navijačice. bom močno držala pesti in da vam uspe. naj se roza december nadaljuje v januar user posted image

(odgovor članu Wishes)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: II pričakujemo januarja 2014
30.12.2013 21:07:47   
Anonimen
haha, učer je bla O odlično sva jo izkoristila, mene pa že zanima, če je ratal... jaooo user posted image ne maram, ko me te stvari tok vase posrkajo, da se moje misli sam okol tega vrtijo...

Iuser posted image

(odgovor članu lila25)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: II pričakujemo januarja 2014
30.12.2013 21:14:36   
*viva*
juuhuu, navijam,niavijam navijam....pooolivam z roza barvo, tak da lepo prosim, naj ne navijam zaman user posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: II pričakujemo januarja 2014
31.12.2013 8:28:46   
*tedy*
Moja user posted image se je pripeljalauser posted image user posted image 4 dni prezgodaj skupaj z vsemi krči in slabostmi, ki jih skoraj nikoli nisem imelauser posted image . Tokrat smo me vsi moji občutki čisto prelisičili........mogoče je pa res samo psiha delala 100 na uro.

Ampak januar se še niti začel ni tako da ostajam pri vas in upam na user posted image proti koncu meseca, recimo 24.1.2014

Punce želim vam srečno in ljubezni polno 2014 in naj se vam uresničijo vse skrite želje

poljubčke vsem

(odgovor članu *viva*)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: II pričakujemo januarja 2014
31.12.2013 14:44:54   
vesica
user posted image Drage moje borke želim prav vsaki tukaj magično ter uspešno veselo leto 2014 naj bo čim več obarvano v user posted image in user posted image ! user posted image

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: II pričakujemo januarja 2014
31.12.2013 15:29:07   
tara.81
*tedy* nisi edina, ki jo je prehitela. Že par dni sem imela take pred-user posted image krče in zdaj je bila na toaletnem sveža kri. Juhu!!! Krasen zaključek letauser posted image user posted image . Glede na moje klobasaste cikle, bo prišla naslednja šele februarja...mah brezvezeuser posted image trenutno bi najraje kaj user posted image

(odgovor članu vesica)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: II pričakujemo januarja 2014
31.12.2013 17:14:15   
Katte
Punce, jutri se zacne novo leto in nas mesec. Naj se zacne tako lepo, kot se koncuje ta mesec in leto. Srecno!

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: II pričakujemo januarja 2014
1.1.2014 20:13:26   
Anonimen
punce kako ste praznovale?
mi smo bli vsi bolj delavno in nismo kej posebi praznoval ob 0.22 sm bla že v postelji user posted image

kera pa kej lula taprva v januarju? js sm čez 10 dni šele na vrsti pa sm že not padla in razmišljam sam še o tem... sovražm to, ampak zdej me še lahko mal zanese za prvi krog si dovolim ;)

Iuser posted image

(odgovor članu Katte)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: II pričakujemo januarja 2014
2.1.2014 7:33:18   
tara.81
witch čestitke ob rojstvu sineta!!!user posted image user posted image user posted image sem slučajno pogledala na sosednjo temo in videla to krasno novico. Veliko crtanja in lepih trenutkov v 3user posted image To je pa res čudovit začetek leta!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: II pričakujemo januarja 2014
2.1.2014 8:29:53   
Radenska_
Jaz sem tudi ravno hotla pridet napisat da je witch rodila...Si zasluži da to obelodanimo tudi v tej temi, ko je pa toliko časa vztrajno navijala za vse nas :)
Punce jaz tako pesti stiskam da prstov več ne čuim :P
Dajmo dajmo :)

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: II pričakujemo januarja 2014
2.1.2014 8:44:47   
NeJa88
Dan punce...

Jaz se vam tudi pridružujem na seznamčku. Prvič sva za zanositev delala leto in pol, zdaj je hčerka stara dve leti in sva že ves čas brez zaščite, samo da se je par mesecev nazaj pojavila tudi ogromna želja, da uspe. Ker sem se pred prvo zanositvijo naučila, da psiha zares dela, ne pričakujem nič, po drugi strani pa odkar se spet res trudiva in slončkava na full, so spet tisti momenti, kjer mam občutek da pa me špika, pa mi je čudno, pa je blo isto pri prvi zanositvi in bla bla bla... user posted image
Skratka, O sem imela na božič, 27. se mi je pojavil krvav izcdek (kr mam zmešano user posted image  sem mislila da je to to), izcedek je bil prisotn še naslednji dan, zdaj pa nič. Niti kapljice. Sumim in močno upam na vgnezditveno (ker je blo prvič enako), ampak se vseeno dajem na seznamček, par dni kasneje da ne bom prekmalu delala testov ker sem že bila prevelik sponzor lekarnam user posted image
Torej na seznamček za 10.1.2014 user posted image

Seveda pa grem tudi med navijačiceuser posted image user posted image user posted image in navijam predvsem za stare borke. Leto 2014 bo sigurno uspešno!!!

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: II pričakujemo januarja 2014
2.1.2014 9:23:07   
Anonimen
Pozdravljene,

moram priznati da se vam zopet pridružujem s cmokom v grlu. Na vsake par mesecev spet zberem pogum in se malo oglasim, namreč najin trud zauser posted image je prestopil znamko enega leta.user posted image

po letu neurejenih menstruacij se je pol leta nazaj menstruacija končno uredila in sem mislila sedaj pa bo. Pa ni bilo nič...sedaj pa sem prišla do točke ko bo treba narediti korak naprej. Ta mesec se naročim na pregled pri ginekologu da mi poda svoje mnenje. Kljub vsemu pa imam ta mesec nekako občutek da bo ratalo, ne vem ali je želja tako goreča ali je občutek pravi. Si mislim sedaj ko se bom naročila na pregled bo pa uspelouser posted image sem smešna vem...

Po vsem tem času poskušanja sem ugotovila da ne moreš prenehat misliti na to kot nekateri svetujejo, enostavno ne gre. Kljub temu da se na vsake toliko časa izklopim tukaj iz foruma si sama pri sebi rečem ko bo bo, vseeno pred menstruacijo pomislim, a je ratalo?user posted image Tako da larifari nasvetov kot, ko odmisliš pa bo, ponavadi kar preslišim.

Vglavnem navijam za vse vas, nekaj vas je ostala še od začetka leta 2013 ko sem bolj aktivno sodelovala tukaj, pa tudi za vse nove borke. Predvsem tem bi rada res položila na srce, ko začnete s delanjemuser posted image si res prve pol leta vzamte "na izi", namreč srečavam dekleta, punce ki so obupane že po prvih parih mesecih. 95 % deklet, punc in žena bomo mame, slej ali prej oziroma tako ali drugače. Sem pa zelo vesela da obstaja tak forum kjer se lahko spodbujamo med sabo in si dajemo prepotrebno podporo, ki je žal od zunanjih ljudi težko dobiš. Tako da dekleta HVALA vsaki posamezniciuser posted image

Moj datuem nepričakovane pa naj bo 12.1., čeprav si bom verjetno vzela kak dan več, da ne bom testa delala prekmalu.

Pa plodno leto 2014 vam želimuser posted image

Anonimnauser posted image

(odgovor članu NeJa88)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: II pričakujemo januarja 2014
2.1.2014 9:43:30   
Wishes


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image ali user posted image PRIČAKUJEMO


05.01

vesica


06.01

user posted image tara.81 user posted image


07.01

Lalola
Tara9

10.01

Neja88

11.01

Iuser posted image

12.01

Wishes
Anonimnauser posted image

15.01

pišanec

24.01

*tedy*

x.01

limonca6
Katte
Valencia

user posted image user posted image         NAVIJAČICE user posted image          user posted image              
  mamica deklicam, witch, Penny, tinncyka, Katte, Tippi, Neala, Žabinčica, Radenska_ , lila25, *viva*    





< Sporočilo je popravil Wishes -- 2.1.2014 9:45:06 >

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: II pričakujemo januarja 2014
2.1.2014 11:27:31   
*misi*
Zdravo punce,

tudi jaz se vam pridrižujem v upanju da zagledamo user posted image , in sicer je moj dan 26.1.

Imam pa že sinčka, starega 3 leta in pol, ki si neizmerno želi sestrico user posted image , tko da....navijam za vse, da boste kmalu srečke nosečke user posted image .

(odgovor članu Wishes)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: II pričakujemo januarja 2014
2.1.2014 11:37:12   
*tedy*
witch čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pri meni M še kar vztraja, sem že dobila O teste sem jih prvič naročila in upam, da bo januar tudi moj mesec.

tara81user posted image

(odgovor članu *misi*)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: II pričakujemo januarja 2014
2.1.2014 14:37:36   
mamica deklicam
witch user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: II pričakujemo januarja 2014
2.1.2014 14:43:21   
Wishes
Joooooj jaz sem tako nestrpna. Kar z vsako od vas čutim tele datume. Odštevam še tri dni do 5.1. ko bo vesica otvorila lulanje user posted image
Punce, jaz ne morem na nič drugega mislit user posted image Toliko imam dela na faksu, stisnit moram samo še nekaj mesecev pa končam. Ampak se moram vseeno prepričevat da ne rabim po googlu otroških sobic gledat, pa shranjevat fotografij nosečniških trebuščkov.. user posted image user posted image user posted image Dajmo imet tak roza mesec kot je bil december. :)

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: II pričakujemo januarja 2014
2.1.2014 14:56:36   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: Wishes

Dajmo imet tak roza mesec kot je bil december. :)


pa nato se naj nadaljuje v februar, prosimuser posted image

(odgovor članu Wishes)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: II pričakujemo januarja 2014
2.1.2014 16:00:15   
zari
Punce NAVIJAM NAVIJAM IN NAVIJAM!!!!!user posted image

NAJ BO TA MESEC TUD ČIST ROZAuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: II pričakujemo januarja 2014
2.1.2014 18:27:56   
Tara9
Pozdravljene,

naj vam vsem skupaj zaželim srečno novo leto, želim da prav vsaka izmed nas dočaka plusek user posted image , naj bo to leto naše.

Upam, da nam bo šlo enako ali pa še bolje, kot je šlo puncam decembra user posted image , so sami pluski zadnje čase, edino pravilno.

Če bo katera kaj popravljala seznamček (sama namreč nisem najbolj vešča v tem), jaz je ne pričakujem šele tam okrog 22. 1., se mi je vse skupaj malo zamaknilo, ker je user posted image to rundo kar nekaj štrajkala. Zdaj šele O čakam, če bom tokrat končno reagirala na Klomifen.

Navijam za vse nas, upam, da se pluski začnejo čim prej user posted image

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: II pričakujemo januarja 2014
2.1.2014 18:43:26   
*tedy*
tara9 jest tud enkrat takrat ne pričakujem M,bova skupaj stiskali pesti ena za drugouser posted image user posted image
sem dobila teste za O sedaj pa da vidimo ča bo kaj iz tegauser posted image

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: II pričakujemo januarja 2014
2.1.2014 19:39:21   
limonca6
Jaz pa m ne pričakujem 11.1.2013 in upam da mi že enkrat uspe. naj se nosečniški seznam začne polniti, da bo že začetek leta dober.

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: II pričakujemo januarja 2014
2.1.2014 19:43:41   
Valencia
Mislim, da bom kar jaz otvorila letošnje leto zuser posted image .
Imam že rjavordeč izcedek tako da pomojm jutri mene v modro, čas da gremo na posvet user posted image

upam, da vse ostale dočakate user posted image
Držiiiiim pestke za čisto vsako na seznamčkuuser posted image

(odgovor članu limonca6)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: II pričakujemo januarja 2014
2.1.2014 19:49:43   
vesica
witch iskrene čestitke želim vam veliko lepih nepozabnih trenutkov .

Meni bo moje prsi razneslo še tri dni pijem tabletke potem pa končamo do 9.1. ko gremo po navodila za naprej oz. špikce .
Anonimna mislim da vemo vse kako je ko ti nekdo reče pusti kraju vse poskusi se sprostiti ( ko bi najraje rekla kaj pa ti vraga veš ) to je že podzavestno tudi ko mislis da ne mislis . meni najbolj naživce gre gospa,ki jo bom videla mogoče 4 krat na teden in vsakič me bo vprašala in je kaj novega kdaj bo, sem tako alergična na to vprašanje da ne moreš verjeti .Moj jim vsem reče da če bi imel čarobno palico bi jih imel že pet ampak je žal nima tako da trenutno ni še nič .

Moramo samo pogumno optimistično naprej jaz mislim da pa ja enkrat bo tudi nam uspelo a ne ? user posted image

držim pestiii močno močno za vse stare/nove borke user posted image

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: II pričakujemo januarja 2014
2.1.2014 19:56:28   
limonca6
Vesica tudi meni grejo takšna vprašanja zeloooo na živce. Pa kolk so lahko eni pametni zraven, mislim včasih se prav vprašam kje spijo da jih ne ukradejo.

(odgovor članu vesica)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?