|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo januarja 2014
2.1.2014 20:07:29   
vesica
ti povem iskreno da bi jih najraje kam poslala ! Moj pravi da sem žleht ko komu kar malo zabičam ampak mi gredo že prav na živce . user posted image

(odgovor članu limonca6)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: II pričakujemo januarja 2014
2.1.2014 21:50:17   
Wishes


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image ali user posted image PRIČAKUJEMO


05.01

user posted image vesicauser posted image


06.01

user posted image tara.81 user posted image


07.01

Lalola

10.01

Neja88

11.01

Iuser posted image
limonca6

12.01

Wishes
Anonimnauser posted image

15.01

pišanec

22.01

Tara9

24.01

*tedy*

26.01

*misi*

x.01

limonca6
Katte
Valencia

user posted image user posted image         NAVIJAČICE user posted image          user posted image              
  mamica deklicam, witch, Penny, tinncyka, Katte, Tippi, Neala, Žabinčica, Radenska_ , lila25, *viva*    





< Sporočilo je popravil Wishes -- 2.1.2014 21:51:47 >

(odgovor članu Wishes)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: II pričakujemo januarja 2014
2.1.2014 21:51:32   
Wishes
Jaz sem pa kar vešča v tehle seznamčkih pa sploh nisem vedela :) Me kar veseli tole počet :) Mogoče mi pa srečo prinese ;)
Upam da sem vse prav vnesla.
Vesica bi lahko bila vgnezditvena? Jaz sem te vseeno dala v modro.

(odgovor članu Wishes)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: II pričakujemo januarja 2014
2.1.2014 23:37:55   
tinncyka



IZVIRNO SPOROČILO: tara.81

witch čestitke ob rojstvu sineta!!!user posted image user posted image user posted image sem slučajno pogledala na sosednjo temo in videla to krasno novico. Veliko crtanja in lepih trenutkov v 3user posted image To je pa res čudovit začetek leta!!!


witch čestitke!! user posted image user posted image user posted image
 

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II pričakujemo januarja 2014
3.1.2014 7:18:17   
Anonimen
Vesica Tako je, vsem nam bo uspelo. Me zelo veseli da smo vse tako močno bitja in se borimo kot levinjeuser posted image Drugi pa naj najprej pred svojim pragom pometejo, ne pa da nam pamet solijouser posted image malo heca more bituser posted image

(odgovor članu tinncyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: II pričakujemo januarja 2014
3.1.2014 19:50:14   
Anonimen
še vsaj en tedn do testka js mam pa že polno možnih znakov in znakcov user posted image

sej sm vedla, da bo tko... kako ste kej ostale?

Iuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II pričakujemo januarja 2014
3.1.2014 19:54:01   
Wishes
Haha jaz sem malo napihnjena pa sem se kar za trebuh prijela pa si predstavljala kaksen je obcutek. Na slabse mi gre :D

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II pričakujemo januarja 2014
3.1.2014 22:37:07   
limonca6
Tudi pri meni so že vsi znaki, kot do sedaj že dve leti. Upam da nas bo čim več nosečk na seznamu. Mene ste kar 2x dale na seznam, tak da enkrat bi moglo uspet. Malo šale. user posted image user posted image

(odgovor članu Wishes)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: II pričakujemo januarja 2014
3.1.2014 22:39:02   
Wishes
Opa! To bo pa moja napaka. In kateri je pravi datum? Joj joj sele zacel se je mesec jaz pa tako nestrpna..

(odgovor članu limonca6)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II pričakujemo januarja 2014
4.1.2014 10:01:59   
limonca6
Drugače je 11.1.2013, to je datum v povprečju mojega najdaljšega cikla. Drugače mi je pa všeč da sem 2x na seznamu. user posted image

(odgovor članu Wishes)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II pričakujemo januarja 2014
4.1.2014 14:48:13   
lily32
Pozdravljene!

V zadnjem času se tudi midva poigravava z idejo, da bi imeli še enega. Imava že dve deklici, 4,5 in 2,5. Mlajša zadnje dneve navija, da hoče dve sestrici. Občasno si jih zaželi celo štiri. user posted image In čeprav sem bila do pred kratkim odločena, da sta dve dovolj in da nisem pripravljena iti še enkrat skozi neprespane noči, me nekaj prijemlje. Bomo videli. Ne bova prav načrtno delala, ne uporabljava pa zaščite in če se bo po(ne)srečilo, bova vesela.

Moja ovulacija je mimo, M ne pričakujem okrog 18. 1.

Lep dan vsem.

(odgovor članu limonca6)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: II pričakujemo januarja 2014
4.1.2014 14:59:58   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: lily32

Pozdravljene!

V zadnjem času se tudi midva poigravava z idejo, da bi imeli še enega. Imava že dve deklici, 4,5 in 2,5. Mlajša zadnje dneve navija, da hoče dve sestrici. Občasno si jih zaželi celo štiri. user posted image In čeprav sem bila do pred kratkim odločena, da sta dve dovolj in da nisem pripravljena iti še enkrat skozi neprespane noči, me nekaj prijemlje. Bomo videli. Ne bova prav načrtno delala, ne uporabljava pa zaščite in če se bo po(ne)srečilo, bova vesela.

Moja ovulacija je mimo, M ne pričakujem okrog 18. 1.

Lep dan vsem.


Lili kako lepo, sva v eni drugi temi klpetali zdej bova pa še tu user posted image


Js sm še zmer vse po starem, malce "obsedena" z mislijo na morebitno nosečnost ampak v mejah normale...

Iuser posted image

(odgovor članu lily32)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: II pričakujemo januarja 2014
5.1.2014 6:10:48   
lily32

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


Lili kako lepo, sva v eni drugi temi klpetali zdej bova pa še tu user posted image

Iuser posted image


No, lepo. user posted image Se mi malo dozdeva, kdo si, a te ne bom izdala. Če se ne motim, vi delate tudi na tretjem. Drži?

Prosim, da me katera uvrsti na seznam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II pričakujemo januarja 2014
5.1.2014 11:28:42   
zarja*
Pozdravljene punce!user posted image

Sem nova med vami inuser posted image ne pričakujem konec tedna.
Sicer sem trenutno konkretno bolna, čudno pa mi je, da me "peče" kislina iz želodca...?user posted image
Torej moj datum je 10.1, držim pesti za vse!user posted image

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: II pričakujemo januarja 2014
5.1.2014 11:41:30   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: lily32


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


Lili kako lepo, sva v eni drugi temi klpetali zdej bova pa še tu user posted image

Iuser posted image


No, lepo. user posted image Se mi malo dozdeva, kdo si, a te ne bom izdala. Če se ne motim, vi delate tudi na tretjem. Drži?

Prosim, da me katera uvrsti na seznam.


verjetno veš ja user posted image

delamo pa na tretjem ja, anonimna sem pa zato, da se tam v oknčku ne kaže, da sodelujem tu, ker poznam par ljudi, ki so tudi člani foruma pa ni treba, da vsi vedo kaj počnemo user posted image

Iuser posted image

(odgovor članu lily32)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II pričakujemo januarja 2014
5.1.2014 14:42:25   
tara.81
Punce...imam preveč časa na razpolago user posted image in mal prebiram stare forume. A se je kaj LittleSun oglasila? Me prav zanima kako je kaj z njouser posted image .

Imam knjigo na polici in mislim, da jo bo treba prijeti v roko in malo zaposliti možgančke, ker tako ne gre več naprej user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: II pričakujemo januarja 2014
6.1.2014 7:22:07   
Anonimen
Dobro jutro dekleta,

kako ste preživele vikend? Še en teden pa lulamuser posted image Moram povedat da sem bila zeloo optimistična vbistvu sem še zmer in imam zelo dober občutek, vendar se vseeno bojim ponovnega razočaranja. Če zdajle ne bo uspelo me bo verjetno kar potrlo, ker so pričakovanja visoka. Moja ovulacija je že zdavnaj mimo, sedaj so se mi pojavile občutljive bradavičke in upam da bo trajalouser posted image Sem pa imela ta mesec vse kar paše zraven, sluz, špikanje v jajčnikih, tako da sem zelo vesela zaradi tega. Bom pa test verjetno delala še kak dan kasneje, čeprav je moj datum 12.ga, bom verjetno počakala do 15. Danes se bom kljub vseemu naročila za pregled pri G in srčno upam da ga bom čez dober teden lahko prestavilauser posted image

Uživajte v tem za nekatere prvem delovnem ponedeljku.

Anonimnauser posted image

(odgovor članu tara.81)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: II pričakujemo januarja 2014
6.1.2014 7:34:08   
*misi*
Dobro jutro,

Anonimna, zeloooo stikam pestkeeeee za user posted image !!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II pričakujemo januarja 2014
6.1.2014 9:56:29   
tinncyka
Anonimnauser posted image  držim pesti!! user posted image user posted image

(odgovor članu *misi*)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II pričakujemo januarja 2014
6.1.2014 10:24:46   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: tara.81

Punce...imam preveč časa na razpolago user posted image in mal prebiram stare forume. A se je kaj LittleSun oglasila? Me prav zanima kako je kaj z njouser posted image .



sva istih misli, sem že sama razmišljala, da se kar nekaj časa že ni nič oglasila. Upajmo, da nas bo razveselila s kakšno lepo novičkouser posted image

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II pričakujemo januarja 2014
6.1.2014 11:52:19   
witch
Vam hočem sporočiti novičko, pa vidim da že veste user posted image

Mi se pridno cartamo, malček je zelo priden, mičkeno nama mleko nagaja ampak bomo tudi to uredili.

Še naprej navijam za vas, držim pesti za vsako posebej. Nekaj najlepšega je bilo zagledati plusek, videti pikico na uz, čutiti premike, brcike, božati trebuščka, še lepši pa je trenutek, ko ti po tistem ekstra bolečem popadku babica da otroka na trebuh. Vsem vam želim, da čim prej doživite to. Pred enim letom se sanjala, zdaj živim te sanje user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Wishes)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: II pričakujemo januarja 2014
6.1.2014 12:28:12   
Wishes
IZVIRNO SPOROČILO: Wishes



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image ali user posted image PRIČAKUJEMO


05.01

user posted image vesicauser posted image


06.01

user posted image tara.81 user posted image


07.01

Lalola

10.01

Neja88
zarja*

11.01

Iuser posted image
limonca6

12.01

Wishes
Anonimnauser posted image

15.01

pišanec

18.01

lily32

22.01

Tara9

24.01

*tedy*

26.01

*misi*

x.01

Katte
Valencia

user posted image user posted image         NAVIJAČICE user posted image          user posted image              
  mamica deklicam, witch, Penny, tinncyka, Katte, Tippi, Neala, Žabinčica, Radenska_ , lila25, *viva*    





(odgovor članu Wishes)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II pričakujemo januarja 2014
6.1.2014 12:35:14   
*tedy*
witchuser posted image user posted image user posted image user posted image kako lepo da si se oglasilauser posted image user posted image uživajta z malčkomuser posted image user posted image

(odgovor članu Wishes)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II pričakujemo januarja 2014
6.1.2014 14:25:46   
Sisley
Witch... sem dobila solzne oči ob tvojem postu (v pozitivnem smislu). Uživajte v teh prelepih trenutkih zdaj ko ste postali družinica user posted image **

_____________________________

Čakamo na naš +

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: II pričakujemo januarja 2014
6.1.2014 17:58:23   
vesica
jaz še vedno čakam upam da se jo bom tudi načakala in da ko bova sla v čet. v MB po špikce da je tudi nebo . Držimo pesti ;)

(odgovor članu Sisley)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?