|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo januarja 2014
12.1.2014 10:50:21   
Anonimen
Še to bi dodala da bi user posted image po izračunih in glede na ovulacijo mogla prit šele 15.1., tako da sem test verjetno res delala prezgodaj, kajne?

Anonimnauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: II pričakujemo januarja 2014
12.1.2014 12:44:09   
*tedy*

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Tedy iščem te, pa te ne najdem user posted image

hittro povej kaj se dogaja, zdaj je ziher že plusič??? user posted image


Tippi kako lepo da si se oglasilauser posted image user posted image user posted image , pri nas nič novega ,dnevi O so skoraj mimo tako da samo še čakamo konec meseca pa da vidimo če kaj smo pridelaliuser posted image user posted image
Kako pa ti? Že odštevaš???

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: II pričakujemo januarja 2014
12.1.2014 19:16:51   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: *tedy*


IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Tedy iščem te, pa te ne najdem user posted image

hittro povej kaj se dogaja, zdaj je ziher že plusič??? user posted image


Tippi kako lepo da si se oglasilauser posted image user posted image user posted image , pri nas nič novega ,dnevi O so skoraj mimo tako da samo še čakamo konec meseca pa da vidimo če kaj smo pridelaliuser posted image user posted image
Kako pa ti? Že odštevaš???


oooo supeerca!! user posted image  se mi je zdelo da bi morala zdej zdej priti navijati. torej čakamo konec meseca! nekako mam filing, da JE! user posted image user posted image

Pri meni pa... počasi se bližamo koncu user posted image  Glede na to, da so mi napovedali, da se zna zgodit malo prej, sem res že v odštevanju. in po pravici povem, ne le da komaj čakam, da spoznam malega, tud komaj čakam, da se skinem z insulina. user posted image še par tednov in akcija user posted image  Doma sem začela pripravljati mini cotice in to je res en velik in poseben užitek. user posted image  zdaj imamo več ali manj že vse pripravljeno. sem rekla, da se v februarju ne pritaknem ničesar več in samo še čakamo dan D user posted image

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: II pričakujemo januarja 2014
12.1.2014 19:58:29   
Lalola

Še to bi dodala da bi po izračunih in glede na ovulacijo mogla prit šele 15.1., tako da sem test verjetno res delala prezgodaj, kajne?

Anonimna



Anonimna zelo mogoče je da si prezgodaj naredila test, lahko te pa tudi psiha heca. Najboljše je da ne razmišljaš o tem ker je še slabš. Tako je bilo pri meni prejšnji mesec sem delala test 3 dni prej, ker sem misila (po raznih znakih) da sem nosečka in že dva dni se je prikazala M. Potem ko je prišla moja O sploh nisem razmišljala o tem a bo ali ne bo in nisem niti pričakovala, sem bila zelo presenečena in vesela ko sem zagledala + user posted image

Upam da boš zagledala svoj plusek in ne razmišljaj preveč. Srečno! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: II pričakujemo januarja 2014
12.1.2014 21:56:26   
mgkz
imam se eno uprašanje glede user posted image ......kake barve je beli tok v začetku nosečnosti???in kako pogosto se izloča(npr:a izvoz...)hehehe user posted image
tippi.....želim vse najbolše tebi pa tvojemu user posted image

(odgovor članu Lalola)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: II pričakujemo januarja 2014
13.1.2014 9:11:59   
*misi*

IZVIRNO SPOROČILO: mgkz

imam se eno uprašanje glede user posted image ......kake barve je beli tok v začetku nosečnosti???in kako pogosto se izloča(npr:a izvoz...)hehehe user posted image
tippi.....želim vse najbolše tebi pa tvojemu user posted image


A si naredila test???
To je cist odvisno od vsake posameznie, jaz ga naprimer nisem mela nic v prvi nosecnosti oz zelo minimalno.

(odgovor članu mgkz)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: II pričakujemo januarja 2014
13.1.2014 9:52:13   
mamica deklicam
ene imajo beli tok, druge ne. Jaz trenutno ga imam, samo kaj ko vedno potem pride M. na ta znak ne dam nič. Kakor vidim pri sebi in drugih, je ednini verodostojni znak zamujanje M in nato pozitiven test. Vse ostalo je naša psiha.

Kaj je sedaj s tem januarjemuser posted image ALi se nismo zmenile, da se roza nadaljuje v januar in nato v februar.

(odgovor članu *misi*)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: II pričakujemo januarja 2014
13.1.2014 13:09:47   
Radenska_
Punce! Kako ste kaj?
MD, kako kaže?
Pa ostale?
Jaz ful navijam user posted image

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: II pričakujemo januarja 2014
13.1.2014 13:27:27   
Anonimen
Pri meni še vse stagnira. Sem ugotovila da ko čakaš dan D da ure minevajo počasi kaj šele dnevi. Pa se prej eno leto nisem obremenjevala s tem, ko je prišla je prišla, sedaj pa kot da je nek drugačen občutek. V sredo bo 35 dan, natanko 14 dni po ovulaciji, tako da bom takrat videla. Brez veze se mi zdi zdaj ugibat al je al ni in vas spraševat saj ve tut ne veste, hahauser posted image Ne bom se pa branila če boste takrat držale pestiuser posted image

Ne upam pa bit preveč optimistična, se kar nazaj držim.

Anonimnauser posted image

(odgovor članu Radenska_)
  Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: II pričakujemo januarja 2014
13.1.2014 13:37:41   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: Radenska_

Punce! Kako ste kaj?
MD, kako kaže?
Pa ostale?
Jaz ful navijam user posted image


O mimo, sedaj čakam. In seveda upam na najboljšeuser posted image

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: II pričakujemo januarja 2014
13.1.2014 13:57:17   
NikaAnna
user posted image user posted image user posted image navijamo za vse, ki čakate! user posted image

_____________________________

''Out of difficulties grow miracles.''

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: II pričakujemo januarja 2014
13.1.2014 15:34:38   
mgkz

IZVIRNO SPOROČILO: *misi*


IZVIRNO SPOROČILO: mgkz

imam se eno uprašanje glede user posted image ......kake barve je beli tok v začetku nosečnosti???in kako pogosto se izloča(npr:a izvoz...)hehehe user posted image
tippi.....želim vse najbolše tebi pa tvojemu user posted image


A si naredila test???
To je cist odvisno od vsake posameznie, jaz ga naprimer nisem mela nic v prvi nosecnosti oz zelo minimalno.



ma sem se odločila da počakamo na tečko če bo prišla pa bomo potem videli kako naprej...se bom pustila presenetit user posted image
glede tega belega toka pa ga imam na trenutke rav za izvoz..pa tudi ni vedno tako gost kot bi moral biti..tako da me malo skrbi....ne glede na to da ta user posted image ni načrtovana user posted image
user posted image user posted image user posted image za use ki čakate user posted image user posted image
user posted image user posted image

(odgovor članu *misi*)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: II pričakujemo januarja 2014
13.1.2014 16:33:54   
*tedy*
Tippiuser posted image user posted image user posted image ti želim da bi bilo malo prej, ker vem da tole čakanje na koncu je prav tečno....sicer jest vedno pravim da bi vsaka naslednja nosečnost morala trajat mesec dni manj in bi bilo čist okuser posted image user posted image user posted image bom dihala s tabo....imam večkratno praksouser posted image user posted image

POročam čez 10 dni če se je kaj prijelouser posted image

(odgovor članu mgkz)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: II pričakujemo januarja 2014
13.1.2014 17:06:29   
zarja*
Punce...da malo "razbijem" to modrino...
Danes zjutraj sem po 3 dneh zamude zagledala user posted image user posted image Sploh še ne dojemam, da je resuser posted image
Držim pesti za vse tiste, ki še čakate na user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: II pričakujemo januarja 2014
13.1.2014 17:08:53   
mgkz

IZVIRNO SPOROČILO: zarja*

Punce...da malo "razbijem" to modrino...
Danes zjutraj sem po 3 dneh zamude zagledala user posted image user posted image Sploh še ne dojemam, da je resuser posted image
Držim pesti za vse tiste, ki še čakate na user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


čestittam.....da bi bila zdravauser posted image in user posted image prav tako user posted image user posted image

(odgovor članu zarja*)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: II pričakujemo januarja 2014
13.1.2014 17:27:19   
*tedy*
zarjauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čestitke, joj sem ti kar malo foušuser posted image user posted image

(odgovor članu mgkz)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: II pričakujemo januarja 2014
13.1.2014 18:03:19   
*misi*
zarja cestitaaammmm user posted image user posted image kok lepo <3 zelim ti prekrasno user posted image

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: II pričakujemo januarja 2014
13.1.2014 19:48:27   
NikaAnna
zarja cestitke!! user posted image user posted image user posted image da bi vse gladko potekalo user posted image

_____________________________

''Out of difficulties grow miracles.''

(odgovor članu *misi*)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: II pričakujemo januarja 2014
13.1.2014 20:43:31   
zarja*
Hvala za vse lepe željeuser posted image

Držim pesti za prav vsako izmed vas, da čimprej zrastejo pikice pod vašimiuser posted image

(odgovor članu NikaAnna)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: II pričakujemo januarja 2014
13.1.2014 21:44:32   
Wishes


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image ali user posted image PRIČAKUJEMO


05.01
user posted image vesicauser posted image


06.01
user posted image tara.81 user posted image


07.01
user posted image Lalolauser posted image

10.01
Neja88
user posted image zarja*user posted image

11.01
Iuser posted image (iza?)
user posted image limonca6user posted image

12.01
user posted image Wishesuser posted image


15.01
pišanec
Anonimnauser posted image

18.01
lily32

22.01
Tara9
*misi*

24.01
*tedy*

x.01
Katte
Valencia
user posted image Hopefuluser posted image

user posted image user posted image         NAVIJAČICE user posted image          user posted image              
  mamica deklicam, witch, Penny, tinncyka, Katte, Tippi, Neala, Žabinčica, Radenska_ , lila25, *viva*, NikaAnna    



user posted image v januarju: 3 user posted image

(odgovor članu Wishes)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: II pričakujemo januarja 2014
13.1.2014 21:59:37   
Katte
Čestitam, zarja*!

Pri meni pa še nič ne kaže na O, testki so negativni. Če ne bo kmalu, se bom morala seliti v februar.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Wishes)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: II pričakujemo januarja 2014
14.1.2014 9:20:51   
pišanec
Dobro jutro,

mene kar v modro, user posted image se je pojavila točno kot ura.
vsem user posted image čestitke, ostalim držim pesti.

p

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: II pričakujemo januarja 2014
14.1.2014 9:39:24   
ni85
Živjo,
držim pesti za vse vas!!! in seveda tudi zase. + naj bi se pokazal konec januarja. Drugače pa sva v postopku za IUI (še na začetku). Samo upam, da se naredi čudež in naju + preseneti. Vas bom spremljala in vam vsem resnično želim končno ugledati te magični + :)

(odgovor članu pišanec)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: II pričakujemo januarja 2014
14.1.2014 10:49:54   
lily32
user posted image user posted image Čestitam, zarja!

Moja user posted image prehiteva 100/h in se je že danes prikazala. Bravajte modro. Še dobro, da vsaj kakšna občasno razbije modrino.

Se selim v februar, pridem še kaj pogledat. In polivam z roza barvo vse, ki še ostajate v boju.

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: II pričakujemo januarja 2014
14.1.2014 11:17:03   
Anonimen
tudi mene lahko pobarvate modro, grem v februar novim zmagam na proti!
upam, da bo konec decembra bolj uspešen in roza kot začetek!

Iuser posted image oz. Iza

(odgovor članu lily32)
  Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?