|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo januarja 2014
14.1.2014 11:43:18   
Wishes



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image ali user posted image PRIČAKUJEMO


05.01
user posted image vesicauser posted image


06.01
user posted image tara.81 user posted image


07.01
user posted image Lalolauser posted image

10.01
Neja88
user posted image zarja*user posted image

11.01
user posted image Iuser posted image (iza)user posted image
user posted image limonca6user posted image

12.01
user posted image Wishesuser posted image


15.01
user posted image pišanecuser posted image
Anonimnauser posted image

18.01
user posted image lily32user posted image

22.01
Tara9
*misi*

24.01
*tedy*

x.01
Katte
Valencia
user posted image Hopefuluser posted image

user posted image user posted image         NAVIJAČICE user posted image          user posted image              
  mamica deklicam, witch, Penny, tinncyka, Katte, Tippi, Neala, Žabinčica, Radenska_ , lila25, *viva*, NikaAnna    



user posted image v januarju: 3

(odgovor članu Wishes)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: II pričakujemo januarja 2014
14.1.2014 11:52:30   
*misi*
Iiijooj kok user posted image je prislo no user posted image zal mi je za vse, zelim da bo februar, mesec ljubezni, tist pravi user posted image user posted image
Sicer pa... Ni dvakrat za rect da se vam ne pridruzim tak da ne bom prav pametnavuser posted image

Jaz sem danes 6dni po O in se mi je pojavil beli tok. Sicer malo, ampak mi je sumljivo. Bomo vidli

(odgovor članu Wishes)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: II pričakujemo januarja 2014
14.1.2014 17:00:15   
Anonimen
Mene kar v modro. Slabo je ta mesecuser posted image Se selim v februar in upam da bo ve sreče. Ostalim ki pa čakate pa pošiljamuser posted image user posted image user posted image za srečo.

Anonimnauser posted image

(odgovor članu *misi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: II pričakujemo januarja 2014
16.1.2014 7:55:33   
*tedy*
Anonimna user posted image user posted image februar je mesec ljubezniuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: II pričakujemo januarja 2014
16.1.2014 9:31:56   
lolita83
pozdravljene deklice! potrebovala bi kakšne pozitivne besede....in sicer....meni menstruacija zamuja pribl 2-3 dni....u tem času mam navale vročine in malček malček slabosti..sem pa danes naredila test( sicer je bil pretečen) vendar je negativen....kaj mislite da naj pričakujem? držite se!

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: II pričakujemo januarja 2014
16.1.2014 9:38:33   
ni85
živjo, na tvojem mestu bi šla po novi (uporabni) test in še enkrat naredila. Rok trajanja imajo z razlogom. Držim pesti!!!!! :)

(odgovor članu lolita83)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: II pričakujemo januarja 2014
16.1.2014 9:48:48   
lolita83
ker me ful v križu boli pa sem na hlačkah v torek opazila čisto majhno pikico sluzaste krvi in ful izcedka imam.....hvala za potrpljenje***

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: II pričakujemo januarja 2014
16.1.2014 9:52:39   
ni85
Lolita to zna bit dober znak!!! user posted image sem kar jz živčna in nestrpna! hihi user posted image
Res upam da bo :)

(odgovor članu lolita83)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: II pričakujemo januarja 2014
16.1.2014 10:17:36   
lolita83
problem je kr čakam že 5 let...tako da ko bo bo res veselje! hvala ker si z mano

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: II pričakujemo januarja 2014
16.1.2014 10:23:14   
ni85
vem kako se počutiš, je pri meni isto. no čakam na ta plusek že dve leti in pol. pa ga ni od nikjer :( ampak tko kot si rekla, ko se bo pa končno pokazal bo pa nepopisno veselje. user posted image mislim nate in držim pesti!!

(odgovor članu lolita83)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: II pričakujemo januarja 2014
16.1.2014 10:41:49   
*tedy*
lolita hitro po nov test pojdi.....in nas razveseliuser posted image user posted image

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: II pričakujemo januarja 2014
16.1.2014 10:47:06   
ni85
Se strinjam !!!!!!!!!!!!! user posted image

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: II pričakujemo januarja 2014
16.1.2014 10:52:41   
*misi*
lolita user posted image po nov teeest hitro in sporoči user posted image
Držim pesti da zagledaš user posted image

< Sporočilo je popravil *misi* -- 16.1.2014 10:53:17 >

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: II pričakujemo januarja 2014
16.1.2014 13:19:19   
lolita83
nov test...----- ampak tudi user posted image ni

(odgovor članu *misi*)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: II pričakujemo januarja 2014
16.1.2014 13:26:49   
ni85
matr! lhk pa da je še prehmal....al pa bo user posted image pršla pa ti sam mal zamuja. počak še par dni pa še enkrat probaj, če je še ne bo.

(odgovor članu lolita83)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: II pričakujemo januarja 2014
16.1.2014 18:43:17   
*tedy*
lolitauser posted image user posted image probaj še čez nekaj dni , če M ne bo.

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: II pričakujemo januarja 2014
16.1.2014 20:34:55   
*misi*
Lolita kaj pa ce bi rajsi na jutranji urin nardila?

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: II pričakujemo januarja 2014
16.1.2014 23:23:30   
Penny

IZVIRNO SPOROČILO: lolita83

ker me ful v križu boli pa sem na hlačkah v torek opazila čisto majhno pikico sluzaste krvi in ful izcedka imam.....hvala za potrpljenje***


Lahko da je bila vgnezditvena? user posted image Meni je 3 dni po VK pokazalo prve rahle črtice.

(odgovor članu lolita83)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: II pričakujemo januarja 2014
17.1.2014 8:18:50   
Nija2014
Pozdravljene...Sem nova tukaj, vas pa že dalj časa spremljam. Tudi mi user posted image aliuser posted image pričakujemo še ta teden, saj user posted image
zaostaja že skoraj 1 teden in zaenkrat ni sledi o njej. Vendar pa imam neredne cikle, včasih tudi presežejo 40 dan(redko), tako da še zmeraj ne upam preveč.

Delamo pa na user posted image že več kot pol leta.

Drugače pa razen občutljivih prsi ter zamujanje user posted image nobenih znakov, danes sem zaznala rahlo slabost zjutraj, ki je trajala le 5 min, kar pa je lahko tudi psiha.

Vseeno pa imam občutek, da je tokrat drugače. Pa upam, da se ne motim.
Vsem želim, da čimprej ugledate user posted image ali user posted image .

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: II pričakujemo januarja 2014
17.1.2014 9:07:25   
lolita83
živjo dekleta! nič novega pr meni, nobenih drugih znakov kot to da me na trenutke pošpika nizko v trebuhu in križ me še vedno ful boli čez cel dan.....počakam do sobote, nedelje pa naredim še enga

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: II pričakujemo januarja 2014
17.1.2014 9:15:19   
lolita83

4.Občutljivost testa. Različni testi nosečnosti imajo različno občutljivost. Nižja kot je vrednost občutljivosti, prej test postane pozitiven. Občutljivost je navedena v mIU/ml, kar je najnižja vrednost hCG v urinu, ki že pomeni pozitiven rezultat. Občutljivost 20 mIU/ml zahteva polovico nižjo raven hCG za pozitiven rezultat kot občutljivost 40 mIU / ml, tak test pa lahko postane pozitiven nekaj dni prej kot test s slabšo občutljivostjo.


Primeri občutljivosti nekaterih testov, ki se dobijo pri nas:

Baby check mini: občutljivost 10 mIU/ml
Baby check plus: občutljivost 25 mIU/ml
First sign: občutljivost 25mlU/ml
Clearblue: občutljivost 50 mIU/ml

mogoče je to to

(odgovor članu lolita83)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: II pričakujemo januarja 2014
17.1.2014 9:50:16   
*tedy*
lolita verjetno je res to to, jest sem vedno uporabljala baby check in mi je dvakrat pokazal že tri pred izsotankom....tako da mogoče probaj še enkrat tega in boš vedel pri čem si......psiha pa dala svoje to je pa tudi sigurnouser posted image user posted image

(odgovor članu lolita83)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: II pričakujemo januarja 2014
18.1.2014 18:10:38   
NikaAnna
lolita javi kako je, js sem ze cist na trnih zate - jutri delas se en test, ne? user posted image user posted image navijamo

_____________________________

''Out of difficulties grow miracles.''

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: II pričakujemo januarja 2014
20.1.2014 9:43:00   
Endri
jaz jo ne pričakujem jutri, ampak nimam veliko upanja, ker mi je že včeraj padla bazalna za 0.2 stopinje in sem imela čez dan tak občutek, da jo bom dobila (na trenutke slabo počutje oz. rahle bolečine v trebuhu), ampak bilo je le malo rjavega izcedka s katerim se pri meni ponavadi začne user posted image ...nimam tud nobenih znakov...drugače pa čestitke vsem, ki ste že zagledale plusek ta mesec user posted image

(odgovor članu NikaAnna)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: II pričakujemo januarja 2014
20.1.2014 16:21:14   
Nija2014
Različni rezultati testov..

Drage punce...Da se ne boste preveč zanašale na rezultate testov vam sporočam moje izkušnje.
Prejšnji teden, smo po zaostali menstruaciji 4 dni delali test. Najprej CB, kasneje z CENEJŠO VARIANTO TRAKCA z enakim urinom. Seveda v upanju na velik +.
Najprej CB, pokaže viden +, ena črtica sicer slabše vidna a plus definitivno. Hitro hočem potrdit rezultat še z trakcem, pa rezultat -.

Sem bla čist zmedena, zato naslednji dan hitro po drugi test, TOKRAT CB DIGITAL in FIRST SIGN DUO. Enaka zgodba. CB POZITIVEN, FIRST SIGN NEGATIVEN.

Ker pač ženske smo kot smo hočemo bit 100%, sem si sprosila test, ki ga uporabljajo v laboratorijih, ki mi je spet pokazal rahlo drugo črtico, se pravi pozitivno.

Tako da sedaj mislim, da sem " Srečka", čeprav bo verjetno še vedno malo v strahu do prvega pregleda.

Tako da poudarjam, NE SE PREVEČ ZANAŠAT LE NA EN TEST!!!

(odgovor članu Endri)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?