|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
19.12.2013 12:32:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Izabelina)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: nenadzorovan jok
19.12.2013 12:38:51   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: umbriano

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

mene je bolj nekaj drugega spodbudila k razmišljanju, Lukka, vajina polža je biološko gledano hčerka samo od enega od vaju verjetno, ali vesta od koga? drugi je ubistvu partner od starša...



Jaz pa sem zmeraj mislila, da je polža posvojena - in da ni nobeden od njiju biološki oče.



tko tud jaz mislim.... ampak sej v končni fazi ni važno. mene je bolj zbegalo to, da je enkat lukka napisal da je papi on, drugič pediater, in potem spet obratno in potem res nisem več vedela kdo je kdo user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: nenadzorovan jok
19.12.2013 12:40:15   
Tippi
aja, pa da ne bo izpadlo, da sem prišla sam picajzlat sem, nenadzorovan jok, če ni kakšnih bolezni vmes, ali pa bolečin, je po mojem mnenju čisto preizkušanje mej pri starših in slej ko prej mine

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: nenadzorovan jok
19.12.2013 12:40:30   
Izabelina
no ja, sej mate prav v končni fazi je čist vseeno...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: nenadzorovan jok
19.12.2013 12:42:16   
mateyka
afaik je enkrat namigoval o surogatkah (nekdo ga je to že spraševal), samo namigovanje še ni potrditev, tako da.. malo je "okolikašil" kot una mačka v pregovoru, zanikal pa ni takrat.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: nenadzorovan jok
19.12.2013 12:45:23   
Izabelina

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

afaik je enkrat namigoval o surogatkah (nekdo ga je to že spraševal), samo namigovanje še ni potrditev, tako da.. malo je "okolikašil" kot una mačka v pregovoru, zanikal pa ni takrat.


ja sej to sm tut js mela v mislih, pa zdej kao čakajo drugega otroka, torej je neka ženska noseča se pravi uporabljata surogatstvo...
ne bom izgubljala besed o tem, ampak podzavestno imamo vsi neke zadeve za predelat, oni si jih pač nalagajo sami še dodatno... zato pa ima mogoče toliko vprašanj...

v vsem tem js pač pomislim kakšno zmedo mora v sebi nosit šele polža...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   [Brisano sporočilo]
19.12.2013 12:52:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: nenadzorovan jok
19.12.2013 13:13:34   
mateyka
haha, sem glih gledala finske recepte, ker ena frendica dela eno varianto. da bi se jo lotila okol božiča, ker je božična jed. morotslåda, kålrotslåda och leverlåda - sam ta zadnjo ne probam, razen če mi grozi stradež. user posted image

torej, da bi probala prvo narest (korenjevo), za slovenijo je zanimiva druga (repa - sam jaz jo tukaj težko najdem), jetrne pa ne bi, hvala, mam raje pražena jetrca na čebuli kot se spodobi za človeka z (še) delujočimi brbončicami. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: nenadzorovan jok
19.12.2013 13:20:50   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: umbriano

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

afaik je enkrat namigoval o surogatkah (nekdo ga je to že spraševal), samo namigovanje še ni potrditev, tako da.. malo je "okolikašil" kot una mačka v pregovoru, zanikal pa ni takrat.


Najboljše, da poda Lukka na to odgovor. Da ne bo spet, da nekaj namigujemo, pa si izmišljujemo, pa provociramo.

P.S.: Mateyka ko boš mela malce časa bi lahko spet objavila kakšen recept, saj veš kje .... Še kaj švedskega prosim. Lahko pa tudi norveškega - v znak dobre volje, hehe.


kaj moji niso OK? user posted image

kaj če bi ti kakšnega svojega objavila, da bi si malo izmenjali, ha? Ker jaz redkokdaj delam po enem in istem :D


< Sporočilo je popravil Paštetka -- 19.12.2013 13:21:46 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   [Brisano sporočilo]
19.12.2013 13:31:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: nenadzorovan jok
19.12.2013 20:24:34   
aknela123
pri nas se to ni dogajalo. ali pa se ne spomnim več. ko imaš tri otroke, pač živiš vsak dan na polno in pozabljaš.

no, sicer pa, če malo pomislim, tudi mene ima, da bi nekajkrat dnevno zajokala, ker imamo že štiri dni meglo, zebe me do kosti, sonček ni niti pomežiknil tako dolgo, da ne vem, če še sploh vem, kako izgleda. pri meni se pač odraža tako, da sem sitna in mož prenaša mojo sitnobo, otroci pa na kakšen drug način pokažejo.

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: nenadzorovan jok
19.12.2013 23:19:55   
Lukka
Aha, tukaj ste pisale, pod to temo o moji hčeri. No ja, če koga res zanima, ne zgolj zaradi prcanja v glavo, potem me mirno lahko vpraša na zasebnem sporočilu. Z veseljem povem kako je z biološkostjo. Nimam težav s tem in jih nikoli nisem imel. Ne bom pa tu razpredal javno. Ok?

Sicer pa hvala za tiste, ki ste se držale teme in mi pomagale z nasvetom. Nekatere pa pač ne znate iz svoje kože in malo zabredete. Ampak nič hudega, vsi smo ljudje in vse je treba spoštovat. Tudi malo bolj "posebne". A ne? Ja. Tako. Lep pozdravček, Lukka

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: nenadzorovan jok
20.12.2013 11:45:54   
Izabelina

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Aha, tukaj ste pisale, pod to temo o moji hčeri. No ja, če koga res zanima, ne zgolj zaradi prcanja v glavo, potem me mirno lahko vpraša na zasebnem sporočilu. Z veseljem povem kako je z biološkostjo. Nimam težav s tem in jih nikoli nisem imel. Ne bom pa tu razpredal javno. Ok?

Sicer pa hvala za tiste, ki ste se držale teme in mi pomagale z nasvetom. Nekatere pa pač ne znate iz svoje kože in malo zabredete. Ampak nič hudega, vsi smo ljudje in vse je treba spoštovat. Tudi malo bolj "posebne". A ne? Ja. Tako. Lep pozdravček, Lukka


mene osebno ne zanima tok... hotla sm samo osvetlit en možen izvor večih problemov... naša podzavest je taka, da nas veikokrat prepriča v kej kar u resnici ni čist res...
samo kot ideja, kaj vse se lahko odvija v mali in obeh večjih glavah v tvoji družini...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 63
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?