|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo februarja 2014
31.1.2014 9:42:14   
Katte
Moja user posted image je prisla ze danes, 9 dpo. To je prezgodaj za uspesno ugnezditev, tudi ce bi se jajcece oplodilo. Sem brala, da je lahko prvih par ciklusov po porodu lutealna faza kratka. No ja...
Wishes, raje, kot da kvarim seznam z modro barvo (se preden se mesec zacne), me izbrisi in dodaj samo pod navijacice. Po mojem bom naslednjic padla ze v marcevski seznam. Ce pa ne, se sporocim.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: II pričakujemo februarja 2014
2.2.2014 6:28:06   
*viva*
Drage moje,

tokrat pa jaz odpiram sezono, sezono user posted image namreč. Danes sem zagledala nedvoumni + na clear blue digital.user posted image user posted image

Itak mi ni nič jasno. Sploh nič...user posted image

Po skoraj 5 letih, 2,5 let od splava in bockanja glede IUI nama je uspelo naravno v mesecu, ko sva bila več narazen kot skupaj. Neverjetno. Ampak zgleda,da resnično.

Želim vam povedati, da obdržite upanje v sebi. Vedno se zgodi, kot se mora. Čeprav včasih zgleda da se dogaja ravno obratno. In ja, ko najmanj pričakuješ....ampak vseeno, težko je nepričakovati po tolikem času. Tako da zdrava mera pričakovanja je super in krepi našo potrpežljivost. Kot sem že večkrat rekla, otroci si nas sami izberejo. Če si nas ne je že nekje nek razlog zakaj še čakajo.

Ostajam zvesta navijačica, v mislih z vsemi vami in vsemi tistimi, ki še pridejo. Srečno nam vsem!

PS: Brez zamere, upam,da se vrnem sem šele čez kaka 3 leta....ne čez nekaj mesecevuser posted image ampak čutim, da je tokrat to touser posted image user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: II pričakujemo februarja 2014
2.2.2014 7:04:12   
zari
*viva* viiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!user posted image
ISKRENE ČESTITKEuser posted image , ja res je, vse se zgodi z razlogom, čeprav je včasih hudo, no vidiš sedaj imaš v trebuščku malega čudežka in srečno vsehuser posted image mesecevuser posted image user posted image user posted image in na koncu zdravegauser posted image .

NAVIJAM PA ŠE ZA VSE OSTALE, naj bo ta mesec ROZA ROZA ROZA!!!
Začel se je že lepouser posted image .

(odgovor članu *viva*)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: II pričakujemo februarja 2014
2.2.2014 8:23:18   
*tedy*
VIVA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čestitke in srečno do konca.....pridemo za tabouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II pričakujemo februarja 2014
2.2.2014 8:34:48   
*misi*
*viva* cestitkeee in zelim ti prekrasno user posted image user posted image

Upam ,da bo mesec februar tako vesel za vse nas ostale in da zagledamo user posted image user posted image

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: II pričakujemo februarja 2014
2.2.2014 9:05:46   
Katte
*viva*, yeeeeeeeeeeeey!!!!!!!! Cudovita novica! Bravo, punca! Itak, da je to to! Fullllllll sem happy zate!!!! Vse najlepse ti zelim se naprej.
Go, stare borke, go!!!!

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu *misi*)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II pričakujemo februarja 2014
2.2.2014 11:46:40   
Wishes


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image ali user posted image PRIČAKUJEMO

01.02
Sisley

05.02
Anonimnauser posted image

08.02
Iza

09.02
wishes

10.02
čikita

11.02
NikaAnna
mala_miš

14.02
zlatolasek

16.02.
lilalo
kammy

17.02.
Endri

27.02.
*misi*

x.02
user posted image *viva*user posted image
bobica
Matti
mamica deklicam

user posted image NAVIJAČICE user posted image   
  tinncyka, witch, *tedy*, Little sun, lily32, Iskrica 86, HeLenčica , curly, Katte



user posted image v februarju: 1

< Sporočilo je popravil Wishes -- 2.2.2014 11:47:08 >

(odgovor članu Wishes)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II pričakujemo februarja 2014
2.2.2014 11:48:25   
Wishes
Pa *viva* saj to je ČUDOVITO user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kar kurjo polt imam!!!
Ta februar bo res specialen, če se je že začel tako user posted image

Dajmo v teh 28h dneh :D user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Wishes)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: II pričakujemo februarja 2014
2.2.2014 11:57:26   
Anonimen
viva user posted image user posted image čestitke!!

ja 2 leti nazaj je bil zame februar čudovit, letos bo pa marec user posted image

Iza

(odgovor članu Wishes)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II pričakujemo februarja 2014
3.2.2014 9:21:41   
witch
viva tokrat je to to user posted image naš fantič rabi prijateljčka za igranje, ko bosta mamico spet na kaivci sedeli user posted image Res je kot praviš, otroci si nas izberejo in pridejo ob pravem času.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II pričakujemo februarja 2014
3.2.2014 9:50:45   
Sisley
*VIVA* ČESTITKE!!! Kako lepo je vidt da se zgodijo taki čudeži po tolikem času, sem vesela zate! user posted image

No mene pa kr lahko pobarvate v modro.. Včeraj se je moja user posted image odločila prikazat. Tko da IUI zopet ni bil uspešen.. no pa sj sem kar nekako skos čutila da ni uspelo. Imamo pa posvet pri Zornu kmalu, tko da upamo takrat na dobre novice kako in kaj naprej..

Srečno vsem v februarju, stiskam pesti za vse vas! user posted image

_____________________________

Čakamo na naš +

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: II pričakujemo februarja 2014
3.2.2014 11:33:46   
*viva*
Punce moje, najlepša hvala za toliko čestitk in lepih želja. Sem kar solzice potočila.

Brez skrbi, pridete za mano, v to sem prepričana!

witch upam,da bota tak čvekala kot midve, da bova imeli dovolj časa za kavicouser posted image user posted image

Zdaj pa dajmo naredit mesec ljubezni čim bolj roza, da bo jeseni gužva v poronišnicahuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sisley)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: II pričakujemo februarja 2014
3.2.2014 11:48:54   
aspera
*viva*, čestitke tudi od mene user posted image user posted image user posted image . Za take nosečnosti sem še posebej vesela user posted image .

Sisley, žal mi je, da ni uspelo user posted image . Če se prav spomnim, greš zdaj v postopek IVF/ICSI? Tam imaš več možnosti, da boš user posted image , tako da se nič ne sekiraj, to bo en, dva, tri tukaj user posted image .

(odgovor članu *viva*)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II pričakujemo februarja 2014
3.2.2014 12:11:55   
Sisley
*VIVA* privošči si solzice sreče, je bil že čas da pridejo tudi te na vrsto! Srečno in uživaj v user posted image

Aspera, ja ja zdaj gremo naprej na IVF/ICSI.. Če se ne motim ti si v lj tudi pri Zornu (zaenkrat)..? A vam je on predlagal ICSI? Glede na slabo kvaliteto in število semenčic pri mojemu, se mi zdi da bi bila to tudi boljša opcija.. In potem koliko časa je preteklo ko ste šli na posvet, do začetka postopka? To je treba zdj spet na konzilij... pa še enkrat odaja semena za spermiogram? Pa ste se z njim pogovarjal koliko pikic vstavijo ali to določijo tisti dan ko je transfer? Ufff sem te zasula z vprašanji user posted image


_____________________________

Čakamo na naš +

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: II pričakujemo februarja 2014
3.2.2014 12:14:41   
Anonimen
*viva* čestitkeee! user posted image

Sisley, žal mi je, da ni uspelo. user posted image

Jaz komaj čakam, da bo sreda... user posted image

Anonimna user posted image

(odgovor članu aspera)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II pričakujemo februarja 2014
3.2.2014 12:24:05   
aspera
Sisley, midva sva tudi pri Zornu ja. Sicer mi ni ravno všeč, ker mi vedno deluje čisto zbegan in kot da nima pojma za kaj se gre. Nama je takoj predlagal ICSi oz. sva mu tudi midva to takoj sugerirala in se je strinjal. Če vama bo predlagal IVF, mu kar sama reci, da bi bilo za tvoje pojme pametneje, da greš v ICSI postopek. Posvet pred postopkom sva imela avgusta, novembra sem pa potem imela postopek. Moraš prej opraviti še nekaj zadev, kot je odvzem krvi za spolno prenos.bolezni itd. Za spermiogram pa ne vem, če bo potrebno, da gre tvoj še enkrat. Pa na konzilij greš tudi. A ti si imela konzilij že za IUI? Ker jaz ga takrat nisem imela user posted image .
Koliko celic ti vstavijo, je pa odvisno koliko jih sploh imaš za vstavit in na kateri dan imaš transfer. Jaz sem imela 3.dan transfer in samo 2 celici, tako da so mi kar obe vstavili. Ena se je pa potem prijela, ampak po 9-ih tednih potem nesrečno končala user posted image . Se pa vse to pogovoriš z njimi na dan transferja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: II pričakujemo februarja 2014
3.2.2014 12:44:42   
Sisley
ASPERA, imaš ZS :)

_____________________________

Čakamo na naš +

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: II pričakujemo februarja 2014
3.2.2014 13:36:14   
zlatolasek

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

*viva* čestitkeee! user posted image

Sisley, žal mi je, da ni uspelo. user posted image



Bom kar prepisala, da ne bom naredila kakšne pomote z nicki......user posted image

Jaz pa zdaj ne vem pri čem sem, vsak dan delam O teste, ki so vedno negativni (beri niti duha ne sluha o kakšni rahli drugi črtici-beeeelina!!!) razen prejšni ponedeljek, se mi je pokazala svetlejša druga črtica (za O naj bi bila močnejša kot kontrolna), tako da sem mislila da bom pa v torek zagledala + O-test, ki pa je bil žal spet negativen. Za nedeljo se pa res ne spomnem več, če sploh sem testirala...tko da je načeloma možno, da sem O že imela in da je bil ponedeljkov O test v LH padanju (če sem zdaj full zakomplicerala se opravičujem).....

Skratka, mislim, da je O že mimo, če je sploh bila. Po izračunih in glede na jemanje klomifena 3-7 dan, sem potem imela O 13.dan cikla in sem zdaj 6-7DPO. Uf...ne vem no, bom mogla počakat na drug teden, če bo slučajnoo user posted image (bom vedla da sem reagirala na klomifen, da pa jajčeca nisva ujela), če pa ne, bom pa delala test na valentinovo. Srčno upam, da bi bil ta cikel, v primeru da ne bo user posted image , kratek, da lahko štartam z novim krogom klomifena, da ne bom imela spet 60.dnevni cikel user posted image

No, dost sem se razpisala.....ampak vseen bi mi kakšne izkušnje z O testi prišle prav, FYI delala in kupila sem jih na e-bayu...so neko kitajsko poceni "sra...je"....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II pričakujemo februarja 2014
3.2.2014 14:21:06   
LittleSun
vivaaaaaaa imam kurjo kožo in solze v očeh
Kako zelo sem vesela zate...ne morem opisat z besedami. Iskrene čestitke, želim ti prečudovitih 9 mesecev (8) in krasno dete...to je pa res en velik čudež in super spodbuda za nas stare borkeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zlatolasek)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II pričakujemo februarja 2014
3.2.2014 15:56:50   
*tedy*
zlatolasek men tud ta mesec O testi ne kažejo nič, prejšnji mesec se je druga črtica lepo stopnjevala ta mesec je pa samo enkrat pokazala rahlo potem pa nič več. Nimam pojma čeprav se mi zdi da sem O imela. Jest imam itak zadnje čase kratke cikle na 24 dni in mi ne vem če so tisti izračuni na netu točki glede O dni. Čez 14 dni bo itak vse jasno al pa še prejuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II pričakujemo februarja 2014
4.2.2014 8:19:56   
Anonimen
Dobro jutro!
Jaz sem malo pohitela in že danes polulala en test, cb pa hranim za jutri, ko je "moj" datum. In na bc sem zagledala rahlo drugo črtico, tako da upam, da bo! user posted image Bolj sigrurna pa bom jutri, ker nekako kar najbolj zaupam cb-ju..user posted image Želim vam en lep snežen dan!

Anonimna user posted image

(odgovor članu *tedy*)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: II pričakujemo februarja 2014
4.2.2014 8:49:22   
Katte
Po mojem bo kar to to. Cestitam, anonimna!
Ta mesec bo roza!

< Sporočilo je popravil Katte -- 4.2.2014 8:50:18 >


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II pričakujemo februarja 2014
4.2.2014 11:36:09   
Wishes
Anonimna user posted image čimprej sporoči :D joooj lepo user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II pričakujemo februarja 2014
5.2.2014 1:20:56   
Anonimen
Ta mesec tudi jaz pričakujem + da bi le bil.Za prejšnji mesec se + ni prikazal in zato krivim zdravila proti bolečinam k sm jih takrat jemala.Poleg vsega so me takrat dajali še znaki nosečnosti, spodaj sem čutila špikanje,nizek pritisk in prvič po dolgem času mi je menstruacija zamujala in še blaga je bila.Na testke sm skos lulala in vsi so bili negativni.Douser posted image me čaka še cel teden,več pa nimam kaj nardit.Pred 2,5 leti nazaj imela HSG in zdaj spet ne vem kje sem.Tako rada bi imela pri sebi našo štručko.
Mal sem si vsaj oddahnila.user posted image

Vsem k ste dočakalauser posted image in za vse k še čakamouser posted image

(odgovor članu Wishes)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: II pričakujemo februarja 2014
5.2.2014 10:02:29   
Anonimen
Dobro jutro!
Danes zjutraj sem naredila še cb test in tudi ta je pokazal rahel plus (navpična črta je rahla, a enako široka kot vodoravna), tako da mogoče pa je?? Moram čez dva dni ponovit, da vidim, če se bo debelil.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?