|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 36 [37] 38   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
11.3.2014 14:10:50   
cuddy
Pozdrav in hvala.
Se pravi, tista enoletna napotnica, v okviru katere hodiš na preglede in vse ostalo kar ima veze z Leoniščem. No, potem moram iti po drugo k svoji G, ker na zelenem kartončku mi piše veljavnost do 29.1.2014 user posted image

_____________________________

I'm not always RIGHT, but I'm never WRONG!

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 901
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
11.3.2014 14:51:38   
rebrebu
luna28ja v čet pop mam uz pr rešu, bom pa 6t in 4d....upam na najboljse....men so vstavili 2, sam slabosti so pr men tko tko, dones je celo celo kosilo ostalo v meni, vcer pa nič, tko da najhuje je popoldan...res pa da sem do sedaj bla v vecinu zunaj z malim in da nisem uspela mislit na to:)

se kr drzim pesti za tebe jutri in poročaj

lp

(odgovor članu cuddy)
Neposredna povezava do sporočila: 902
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
11.3.2014 14:57:02   
Anonimen
Pozdravljene!

Za mano je 1. UZ in prijela se je ena pikica. Velika je 0.75 cm in srček ji veselo bije. Zdaj pa upam da bo šlo tako lepo dalje.
Luna28 Tudi zate upam da bo ju3 dober dan! Držim pesti!

Lep dan tudi ostalim.

A user posted image

(odgovor članu cuddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 903
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
11.3.2014 15:01:56   
shoegal
Čestitkeeee! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 904
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
11.3.2014 16:05:36   
Anonimen
čestitam za dobro novico.
jest mam uz šele naslednji tedni in me je strah, ker nimam nobenih znakov. ni slabosti ni nč. Pa še sanjal sem mi je že 2x da sem imela kri na vložku. Groza , kaj delajo živci. Še en tedn... kako grejo dnevi počas...

(odgovor članu shoegal)
  Neposredna povezava do sporočila: 905
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
11.3.2014 17:02:49   
sturla
A čestitam za dobro novico user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 906
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
12.3.2014 7:34:37   
rebrebu
čestitke za pikico, zj pa srecno naprej....ja jz tud nisem mela nobenga znaka do dopolnjenga 6t...pol pa slabost....no zj je 6t 3d in se ponavlja vsak dan slabost rauzlično, zgaga....če prevc na hit ustanem se mi zmegli....jutri pa uz....uf sem ze neučakana!!!!

punce sej bo, tud za nas sije sonček:)

(odgovor članu sturla)
Neposredna povezava do sporočila: 907
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
12.3.2014 21:28:47   
Luna28
Cer,
danes je UZ pokazal nasega dojencka! :) In srček!
Sem vesela in zmedena...
Vsem čakajočim želim čim prej zelo enak dogodek!

(odgovor članu rebrebu)
Neposredna povezava do sporočila: 908
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
12.3.2014 22:24:06   
shoegal
Uuuu, braavo punce! Same dobre novičke! Res vesela za vse pikice :))

(odgovor članu Luna28)
Neposredna povezava do sporočila: 909
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
13.3.2014 6:30:29   
rebrebu
aaaaa LUNA28 vidis da je vse ok?zj pa da bo naprej tud tko! fullllll vesela za vse nase pikice

(odgovor članu shoegal)
Neposredna povezava do sporočila: 910
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
13.3.2014 8:15:32   
Anonimen
[bLuna28 user posted image user posted image user posted image Kaj sem ti rekla, da si imela UZ čisto prehitro. In potem se zaradi tega samo sekiramo. Očitno se to zdravniki ne zavedajo. Koliko si pa bila včeraj noseča. Jaz sem danes začela s 7.tednom. Včeraj sem pa prvič tudi bruhala. In glede na to da me slabosti mučijo 24 ur na dan in mi popolnoma nič ne pomaga, je bilo tisto urco, ko mi ni bilo slabo prav prijetno.

A user posted image

(odgovor članu rebrebu)
  Neposredna povezava do sporočila: 911
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
13.3.2014 13:27:04   
cuddy
Pozdravček.

Danes sem imela krvni test, beta nekaj čez 1000 user posted image Mislim ,da sem bom pa do konca sprostila in veselila, ko bo za mano 8-10 tednov in UZ.

Nekaj me pa le muči ... Sestra mi je povedala, da mi pripada en mesec bolniške. Jo vprašam, če je obvezna ali je to opcija. In reče, da naj se sama odločim.
Ne vem kaj naj storim. Moja narava dela ni težka, se mi zdi da bi doma bila več na nogah, kot sem v službi.

Ima tu katera že to izkušnjo?
Hvala,
C

_____________________________

I'm not always RIGHT, but I'm never WRONG!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 912
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
13.3.2014 15:42:04   
vesica
cuddy jaz sem tudi dobila mesec bolniške oz. do prvega pregleda pri svojem osebnem gin,ki ga imam šele drugi teden glej tako jaz tudi nimam nekakšnega hudo težkega dela - in sem sla delati,ker sem se počutila čisto ok in sposobno dela.ampak mi je žal,ker sem šla ker zdaj imam takšne slabosti in glavobole da bi najraje šla nazaj na bolniško ampak bom počakala do prvega pregleda pri svojemu gin. da vidimo kaj mi bo svetoval - lahko bi odšla tudi do osebne zdravnice ampak ji nočem vsak teden ali dva sitnariti za bolniške, bo še rekla da si kaj izmišljujem ;)
Jaz ti svetujem da ostaneš doma in paziš nase in svojo pikico , ker meni je zdravnik ko mi je povedal da nama je uspelo rekel,da naj nebom malce čez les,ker nekatere ženske bi dale vse da imajo bolniško,ker potem ko jo bom rabila je pa nebom dobila in bom jokala . Lepo počivaj , še vedno na kakšen sprehod lahko greš vsaj jaz sem nisem bila non stop zaprta doma .

Kakor veš odločitev je pa na tebi :)


(odgovor članu cuddy)
Neposredna povezava do sporočila: 913
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
13.3.2014 18:42:23   
cuddy
Saj, to me najbolj žre, ker je odločitev na meni user posted image
Prva nosečnost potekala normalno, brez slabosti, bp. Druga se je končala s SS, vzrok neznan, nehal biti srček.
Sedaj tretja, vse bp. Odločila sem se, da grem k osebni ginekoliginji in jo povprašam, ona bo najbolj vedela.
Bojim se, da si bom kaj očitala, će zopet pride do prekinitve....
Eh, pogumno čez vikend, v ponedeljek pa k zdravnici user posted image

Čestitke vsem, ki vam je uspelo. Od 7 deklet, ki smo bile na transferju, smo danes le 3 prišle na krvnega. Vse prvič v IVF postopku ....
Za ostale mi je user posted image

< Sporočilo je popravil cuddy -- 13.3.2014 18:50:47 >


_____________________________

I'm not always RIGHT, but I'm never WRONG!

(odgovor članu vesica)
Neposredna povezava do sporočila: 914
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
13.3.2014 19:23:59   
vesica
Jaz sem mojo osebno zdravnico prosila če lahko grem delati ali pa da mi da samo po 4 ure če že nesmem ako , je rekla da ni pogojev ker če bo karkoli si bo sama sebi očitala zakaj nisem raje bila na bolniški zato sem potem morala biti dva tedna doma - ampak sem potem kar odšla delati in iskreno mi je zdaj zelo žal, ker mi te slabosti prihajajo in odhajajo večkrat dnevno . Če si že imela ss ti priporočam,da se raje malce popazi in raje več počivaj kot pa da si potem res kaj očitaš - ampak pogumno in pozitivno naprej meni je le tako uspelo skozi celoten postopek in še zdaj sama sebi govorim da sem ok user posted image čeprav ravno nisem user posted image

v katerem tednu si pa imela ss ?

(odgovor članu cuddy)
Neposredna povezava do sporočila: 915
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
13.3.2014 20:28:10   
rebrebu
wiiii punce,tudi jaz sem danes zagledala bitje srca moje pikice:))))

(odgovor članu vesica)
Neposredna povezava do sporočila: 916
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
13.3.2014 20:57:48   
Luna28
Rebrebu cestitam! ;)

Cuddy - čemu bolniška? Prvič slišim o tem. Sicer je moje mnenje takšno, da tega ne "izrabljam", če se počutim ok. Nesreče in bolezni še tako pridejo, ko si to najmanj mislimo.
V prvi nosečnosti sem počivala, ker sem lahko. In sem morala. Tokrat se ne ustavim do zvečer. Pa vem, da ni najbolj prav in bi se za potrebo malce oddahnila.... G mi je na vprašanje glede počivanja in dvigovanja otrok rekel, da ni problem, če je nosečnost ok! Ampak če ni.....potem si pa človek očita.
Vsaka naj posluša svoje telo in sebe. Najražji so vse oz. največ, kar imamo :)

(odgovor članu rebrebu)
Neposredna povezava do sporočila: 917
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
13.3.2014 21:07:03   
cuddy
Vesica, jaz se počutim krasno. Tako sem se prvič in drugič. SS je bil v 9 tednu, plod velikosti za 6 tednov.

Luna28, sama tudi ne mislim izrabljati, ker rada hodim v službo. Počutim se dobro, če bo drugače, bo mseveda najprej mislila na otroka. Saj pravim, šla bom do svoje G, ona pozna mojo zgodovino, pa mi bo svetovala.

Srečno dekleta!

_____________________________

I'm not always RIGHT, but I'm never WRONG!

(odgovor članu Luna28)
Neposredna povezava do sporočila: 918
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
16.3.2014 17:53:05   
Anonimen
ej punce tiste , ki ste že po 1. uz. Kako ste ve naredile z Estimo/utrogestanom/.... ker nam ga zmanjka pred 1. uz. Ali ste ga takrat nehale jemati, sm vidla da ene so si nabavile še par tablet... Zanima me do kdaj ste ga jemale, ali ga po uz ni treba več jemat?

(odgovor članu cuddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 919
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
16.3.2014 20:21:47   
NikaAnna
anonimna, estimo naj bi jemale do 12. tedna nosecnosti. Ce ti jo je zmanjkalo, bi jaz sla iskat recept, ker je podpora nosecnosti, tako da ce jo imas predpisano je fajn, ce jo jemljes (vsaj jaz jo ne bi upala kar prenehat jemat) srecno user posted image

< Sporočilo je popravil NikaAnna -- 16.3.2014 20:22:59 >


_____________________________

''Out of difficulties grow miracles.''

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 920
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
16.3.2014 22:48:21   
Aleda
Jaz jih dodatno nisem kupovala, kar sem jih dobil v postopku.

(odgovor članu NikaAnna)
Neposredna povezava do sporočila: 921
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
17.3.2014 12:25:20   
rebrebu
men je estime zmanjkalo do 1 uz in sem poslala po ptt katico in prosila za njo, dobila nazaj receptza njo...se strinjam je podpora nosecnosti in je nebi upala nehat jemat...sicer sem jo v prvi n jemala do 16t!

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 922
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
18.3.2014 8:15:43   
rebrebu
aja pa punce,men s e zdi ko da bi neki skoz uhajalo????je to slabo al kaj??sm ucer g klicala za pregled,ma 2 ure sm klicala pa nism dobla.....

(odgovor članu rebrebu)
Neposredna povezava do sporočila: 923
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
19.3.2014 21:37:19   
Mančula
Pozdravljene,

jaz imam jutri tudi krvni test po 15 dneh od prenosa, menstruacija še ni prišla, znakov pa tudi ni še nobenih. Upam na pozitivno. user posted image

(odgovor članu rebrebu)
Neposredna povezava do sporočila: 924
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
19.3.2014 21:43:40   
shoegal
To, da ni menstruacije, je že dober znak. user posted image Držim pesti, da si user posted image .

Javi jutri potem, kako je šlo!

(odgovor članu Mančula)
Neposredna povezava do sporočila: 925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  34 35 36 [37] 38   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 36 [37] 38   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...
V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?