|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 36 37 [38]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
20.3.2014 21:40:33   
Mančula
Test je bil pozitiven, sicer je beta malo nizka, tako da imam v ponedeljek še en krvni test. Upam na najboljše!!! user posted image

(odgovor članu shoegal)
Neposredna povezava do sporočila: 926
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
21.3.2014 12:26:46   
rebrebu
super da je beta!jz sem v prvi n zacela z 50...in pol hodla na 2 dni dajat kri, nekaj preko zzzs in neki sem sama plačala....sej bo počasi narastla, glavno je da pravilno narasca :) drzim pesti da bo vse tko ko mora!!!!

(odgovor članu Mančula)
Neposredna povezava do sporočila: 927
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
26.3.2014 12:41:35   
cuddy
Pozdravljene.
Za mano je prvi UZ še v stari porodnišnici.
GV je velika 20mm, plod 4mm, G pravi da je vse ok. Razen tega da imam močno povečane jajčnike, do 5 cm oba.
Je imela katera podoben primer? Ker je bila tako zamišljena, sem se bala, da ni več nosečnosti, zato niti nisem vprašala, zakaj pride do tega.

Lp,
C

_____________________________

I'm not always RIGHT, but I'm never WRONG!

(odgovor članu rebrebu)
Neposredna povezava do sporočila: 928
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
26.3.2014 14:46:28   
dekca
Ne se sekirat, jajčniki rabijo do 3 mesece, da se povrnejo v prvotno obliko.

(odgovor članu cuddy)
Neposredna povezava do sporočila: 929
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
26.3.2014 17:05:44   
Anonimen
cuddy: a imaš ti samo 20 mm napisan pri GV, meni piše 28x14.Ker povsod je napisana samo ena mera, pri meni pa 2. Verjetno se upošteva potem večjo. Malo me skrbi ker je toliko razlike med merama. A si ti dobila slikco, jest je nism , sm pozabla tm rečt in sem se šele doma spomnla da so jo oblubl :(

(odgovor članu dekca)
  Neposredna povezava do sporočila: 930
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
26.3.2014 21:12:41   
cuddy
Hja, zdej sem pa jaz živčna, da je moja majhna user posted image Pri meni je bil ET ravno 4 tedne nazaj (3 dan). Mah, jaz sem vse pozabila vprašat, na slikco pomislila nisem, pa itak se nič ne vidi, rajši počakaj na prvi UZ pri svoji G.
A progesteron imaš še? Jaz sem jih imela še za danes, novih ni omenjala.

Sedaj je pa še dolga do pregleda pri svoji G. Drugega ni, kot čakat.

_____________________________

I'm not always RIGHT, but I'm never WRONG!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 931
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
27.3.2014 9:22:58   
Anonimen
jest sm svoji dohtarci rekla za recept. Mi je tukaj ena rekla da bolsš če se naprej jemlem in sem si pol kr nabavla, če prov mi grejo že na živce tele tabletke :) baje pa da k je prisotn utrip ni treba več jemat, kdo bi vedu :)

jest mam tut pr svoji gin. šele v 10 tednu pregled.

(odgovor članu cuddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 932
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
27.3.2014 9:27:37   
Anonimen
aja, drgač sm pa to najdla za 7 tedn:

GV: 6-26mm (13-20mm)
Rast GV: 8mm/teden
Plodek: TT (teme-trtica): 0-11 (3-7mm)
Rast ploda: 1mm/dan

tko da so mere čist vredu. Sam navem zakaj je men napisala 2 meri ostali imate pa samo po eno. Pojma nimam :)
upam da je uredu

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 933
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
27.3.2014 11:10:55   
Mančula
Pri meni se je pa beta povečala iz 87 na 320 tam nekje, ampak vseeno bi bilo dobro za moje pojme, če bi dali še enkrat na krvni test....ne pa takoj na UZ. No upam, da bo vse uredu in da bo vse vidt tako kot treba. user posted image
Tablete sem pa jaz 24.3, ko sem mela še enkrat krvni test dobila 2 škatlci in mi je rekla, da ko to porabim je to to. To se prav, da mi pride glih nekje do 2. aprila, UZ imam pa 4. aprila. Pa mi bodo ostale še 3 škatlce, ker jih imam še iz prvega postopka.
Drugače sem se jih pa tudi jaz že naveličala, in komaj čakam, da mi jih ne bo potrebno več jemat. Saj zjutraj pa zvečer še gre nekak, samo popoldan mi je smotan....ko morš it vsakič mal ležat, da se ti stopi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 934
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
27.3.2014 16:47:13   
vesica
cuddy brez skrbi ni nič hudega če imaš povečane jajčnike ne smeš samo dvigat kaj težkega in se preveč naprezat . Drugači jaz sem 10t in 4 dni in na pregledu pri gin. mi je rekel da imam še vedno povečane - blago obliko hiperce ampak da to ni nič hudega in ne škodi nič .Zato me tudi tako močno bolijo še vedno jajčniki .

(odgovor članu Mančula)
Neposredna povezava do sporočila: 935
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
1.4.2014 11:34:25   
Anonimen
ojla punce. Kolk mam jest enih problemov sama sabo :)
me zanima če mate tiste , ki uporabljate estimo, utrogestan... čist bel tist "izcedek" , ki priteče pol vn. Ker jest, ko se s papirjem obrišm je belo al pa nič, na vložku je pa rumenkast. Pa ne vem , al to rata čez čs pol rumen, ker na papirju ni nikol...

hvala za odgovor


(odgovor članu vesica)
  Neposredna povezava do sporočila: 936
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
1.4.2014 13:00:01   
vesica
Anonimna Jaz ga imam tudi, tako da brez skrbi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 937
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
2.4.2014 16:36:31   
Anonimen
vesica : ali imaš ti še kakšne znake nosečnosti. Jest ubistvu nč, prej sem imela parkrat na dan malo bol polne prsi, sedaj pa tudi tega ni več. Jao , kako se vleče čas do 1. pregleda pri moji ginekologinji, komj čakam.

srečno vsem

(odgovor članu vesica)
  Neposredna povezava do sporočila: 938
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
2.4.2014 20:36:48   
vesica
anonimna - znake ? ne mi jih niti omenjati user posted image vse možne imam od slabosti do glavobolov do nabitih prsi , komaj čakam da mi mine role prvo tromesečje ,ker pravijo da se umiri upam,da bom med temi user posted image zelo sem si želela in si želim še vedno - ampak nikoli si nisem mislila , da bo tako hudo - oz. odvisno od dneva ampak veš kako pravijo vse samo da je moje bitje ok . Ne se sikirat in obremenjevat probaj čimanj poslušat kakšne znake kdo ima,ker nismo vse ženske iste - najbrž si med tisitimi srečnicami, ki nima slabosti in ostalih znakov - bodi srečna jih je dosti takih jih tudi jaz osebno poznam tako da- sprosti se in misli pozitivno user posted image boš vidla da bo vse ok .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 939
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
4.4.2014 8:41:38   
tejcy01
dobro jutro punce user posted image

ali mogoče katere ve kdaj imajo na kliniki v lj. poleti dopust..od kdaj do kdaj ne delajo? user posted image

(odgovor članu vesica)
Neposredna povezava do sporočila: 940
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
5.4.2014 12:53:09   
cuddy
Pozdravljene punce.
V 7. tednu sem, 10 dni nazaj sem imela UZ, vse ok, viden srček. Takrat je bil tudi zadnji dan jemanja Estime.
Po 10 dneh se mi zdi, da so mi prsi malce uplahnile. Skrbi me, da je prišlo do odmrtja (že imela SS).

Ali ima katera podobne znake? Se tolažim s tem, da so mi prsi nabrekle že po kakih 10 dneh jemanja Estime, se pravi cca teden dni po transferju in da je rahel upad prsi sedaj, vzrok prenehanja jemanja ˝umetnega˝ progesterona.

Hvala,
C

_____________________________

I'm not always RIGHT, but I'm never WRONG!

(odgovor članu tejcy01)
Neposredna povezava do sporočila: 941
   RE: IVF/ICSI januar - februar 2014 + zamrznje...
9.4.2014 20:44:03   
rebrebu
jz mam estimo od punkcije naprej in jobom se ene 14 dni ziher, drug teden mam pa nuhalno in pol po tem bom počas nehala....me pa vcasih tko bradavice bolijo, da ne vem al me zebe v njih al je to od tega.....slabosti se vedno....upam da bo v 2/3 res boljse,vsaj v prvo je billo:)

(odgovor članu cuddy)
Neposredna povezava do sporočila: 942
Stran:   <<   < Prejšnja stran  34 35 36 37 [38]
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 36 37 [38]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?