|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  45 46 47 [48] 49   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 22:39:39   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Postavljas me v nerodno situacijo s tem nepotrebnim pojasnjevanjem.


če je res tako nepomebno, zakaj načenjaš? pojej zdaj to kar si načela brez dodatnih pridig.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 1176
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 22:50:12   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: patrino
In to ni obkladanje- to je že dolgo znano in večkrat povedano dejstvo.


seveda moj dragi etalon. pojdi z drugim etalonom na pivo. pa teto sabo vzemta.


Vidis kako ti gre , ko se potrudis user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1177
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 22:58:23   
mateyka
ti že veš.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 1178
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 23:00:56   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Kako zdaj (a da se ti ne bi pocutila uzaljeno) naj ti povem, da je besedna zveza "osamljeni etalon" vrhunska neumnost (ti menda kot po navadi spet imas neke svoje specificne in unikumne definicije pojmov)...
Sicer nic novega.


BTW: ta osamljeni etalon"


ja, osamljeni - ker je samo tvoj in ga noben ne vidi razen tebe.


user posted image
Z drugimi etaloni pa na kavo hodis , da ne bi bili osamljeni. To je se za "Pristino" prehudo user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1179
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 23:01:27   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Cuj, da nisi ti tisto antropologijo v Pristini koncala? user posted image


you wish! user posted image


Ma ne ja, ti user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1180
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 23:13:12   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Postavljas me v nerodno situacijo s tem nepotrebnim pojasnjevanjem.


če je res tako nepomebno, zakaj načenjaš? pojej zdaj to kar si načela brez dodatnih pridig.


Brez pridig bom pojedla pojasnilo s cem se tvoj moz ukvarja v zivljenju user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1181
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 23:33:25   
majaleco
Frodo , pa kaj si pa ti misliš da edina ti imaš memorijo user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 1182
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
4.3.2015 23:36:14   
majaleco

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Hmmm, Mateyka, kdo ve....



Nikoli se ne ve user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1183
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
5.3.2015 9:02:39   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

. Vedeli bodo tudi tisti, ki te poznajo in ki so ti blizu.


no, tu pa se moram oglasiti user posted image
user posted image

na rr je že tak, da o tebi največ vedo ravno tisti, ki te sploh ne poznajo user posted image user posted image

saj si slišala...baba čula, baba rekla...mnogo togauser posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 1184
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
5.3.2015 10:50:14   
HHH
A pa mi to zagotovo vemo, da ima Frodo doktorat in Kerensa nima mature? Jaz vsaj za eno pošteno dvomim.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 1185
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
5.3.2015 11:40:46   
Kerensa
IZVIRNO SPOROČILO: majaleco
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa
E, je*iga onda...

Potem pa vsaj kakšno bolj zanimivo govorico najdi. Moji pufi namreč niso zanimivost. user posted image

Dovolj si pisala in pises o sebi, da bi bilo potrebno upostevati govorice user posted image

Sicer pa tudi jaz že vem ker sem že dolgo na RR , sicer zdaj pod drugo ime, nekatere že vedo katera sem . Kerensa še vedno nisi maturirala ? To je že enih 9 let kako že jaz poznam zadevo :)

Frodo - sodeč po tem, kar ti napišeš, govorice fajn upoštevaš. V bistvu ti pa drugega ne preostane, ker imaš o dejanski reali premalo podatkov. Na nekaj se pač moraš opirati in izbiraš lahko med mojo preteklostjo ali pa med govoricami o meni. Izbira je tvoja. user posted image

Majaleco - krepko več od 9-ih let je preteklo od takrat, ko naj bi jaz maturirala v rednem roku. In lepo število let po tem rednem roku sem imela jaz še namen to maturo res narediti. Potem se je pa moje življenje spremenilo, tako, da mature ni več med mojimi načrti.

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu majaleco)
Neposredna povezava do sporočila: 1186
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
5.3.2015 11:41:32   
Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

A pa mi to zagotovo vemo, da ima Frodo doktorat in Kerensa nima mature? Jaz vsaj za eno pošteno dvomim.


Zame je popolnoma ziher, da nimam mature.

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 1187
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
5.3.2015 13:29:13   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Z drugimi etaloni pa na kavo hodis , da ne bi bili osamljeni. To je se za "Pristino" prehudo user posted image user posted image


seveda je prehudo - si pozabla, da se pogovarjas s nedoktorji? user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Cuj, da nisi ti tisto antropologijo v Pristini koncala? user posted image

you wish! user posted image

Ma ne ja, ti user posted image user posted image user posted image


ma ne klaftraj - a zdaj bos pa ti tud zacela s patrinino "zavistjo dohtarjem"? komedija na kvadrat user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Brez pridig bom pojedla pojasnilo s cem se tvoj moz ukvarja v zivljenju user posted image user posted image


ja, kr zavij si tist oko od smajlija tja nekam, kjer ne sije sonce, da bos koncno potesena, ker ocitno moras kokodakat in namigovat kaj vse si slisala od tet. ne mores si pomagat - cencas o drugih okol, ko ena branjevka. potem tud "pojej" svoj info iz prve roke, ne da bi se pocutila "postavljena v neroden polozaj". in ne mi pametovat za koga je to vazno da ve - ocitno tebi je, ker redno omenjas mojga moza.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 1188
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
8.3.2015 22:47:40   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: majaleco

Frodo , pa kaj si pa ti misliš da edina ti imaš memorijo user posted image


A se te je se kdo spomnil? user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu majaleco)
Neposredna povezava do sporočila: 1189
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
8.3.2015 22:53:12   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

. Vedeli bodo tudi tisti, ki te poznajo in ki so ti blizu.


no, tu pa se moram oglasiti user posted image
user posted image

na rr je že tak, da o tebi največ vedo ravno tisti, ki te sploh ne poznajo user posted image user posted image

saj si slišala...baba čula, baba rekla...mnogo togauser posted image


In vedno bo tako, zato je pojasnjevanje nepotrebno.


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 1190
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
8.3.2015 22:53:45   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

A pa mi to zagotovo vemo, da ima Frodo doktorat in Kerensa nima mature? Jaz vsaj za eno pošteno dvomim.



Vec njih pa dvomi za tebe. user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 1191
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
8.3.2015 23:00:03   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa
Frodo - sodeč po tem, kar ti napišeš, govorice fajn upoštevaš. V bistvu ti pa drugega ne preostane, ker imaš o dejanski reali premalo podatkov. Na nekaj se pač moraš opirati in izbiraš lahko med mojo preteklostjo ali pa med govoricami o meni. Izbira je tvoja. user posted image


Glavno, da ucinkuje. user posted image



_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 1192
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
8.3.2015 23:00:52   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa


IZVIRNO SPOROČILO: HHH

A pa mi to zagotovo vemo, da ima Frodo doktorat in Kerensa nima mature? Jaz vsaj za eno pošteno dvomim.


Zame je popolnoma ziher, da nimam mature.


Je popolnoma ziher, da je ne bos imela?

Sumim te, da na skrivaj hodis na instrukcije user posted image


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 1193
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
8.3.2015 23:31:59   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
seveda je prehudo - si pozabla, da se pogovarjas s nedoktorji? user posted image


S tabo se mi ne more zgoditi, da pozabim, da si nedoktor. Zgodi pa se mi da pozabim, da imas kaj vec od osnovne - zuavedes me.user posted image

ma ne klaftraj - a zdaj bos pa ti tud zacela s patrinino "zavistjo dohtarjem"? komedija na kvadrat user posted image user posted image user posted image


Bolj inspirativna je komedija "osamljenega etalona" by mateyka (& Universiteti i Prishtinës - kvecjemu).... user posted image user posted image user posted image

ja, kr zavij si tist oko od smajlija tja nekam, kjer ne sije sonce, da bos koncno potesena, ker ocitno moras kokodakat in namigovat kaj vse si slisala od tet. ne mores si pomagat - cencas o drugih okol, ko ena branjevka.


Oh, ti si vtikas oko kjer ne sije sonce, da se potesis?? Cudna neka praksa - Svedska specialiteta? user posted image

potem tud "pojej" svoj info iz prve roke, ne da bi se pocutila "postavljena v neroden polozaj".


Zamisli, da sem ti povedala, da se govori, da samo enkrat letno seksas s svojim mozem izkljucno v misionarskem polozaju... a ti ko malo dete hitis pojasnjevat kolikokrat in v katerih pozah seksata ... potem se pa jezis, ce ti clovek rece, da ga postavljas v neprijeten polozaj ....
Pravzaprav , ce tebi ni neprijetno pisati..... Bomo prebrali.... saj smo ze marsikaj user posted image

in ne mi pametovat za koga je to vazno da ve - ocitno tebi je, ker redno omenjas mojga moza.


Hm... vse si pojasnila, ker je meni vazno da vem... Hvala ti! Zelo prijazno od tebe. user posted image


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1194
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
10.3.2015 12:50:15   
majaleco
user posted image

Frodo pa ti to voziš žejne čez vodo user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 1195
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
10.3.2015 13:58:19   
ronja
Patrino in stana, meni nekaj ni jasno: zakaj je ok, če je ženska gospodinja, če je pa doma Kerensa, pa ni ok? Kakšna je razlika? Saj obe skrbita za svoje otroke...

itak Kerensa ko pa nimam doktorata

Meni se zdi, da čist nič ne pomaga...

Mene pa najbolj zanima zdaj, kdo je ta teta iz ozadja, ki ve vse o vseh nas...
Enako.

Ne posmehujem se kerensini izobrazbi, temvec njeni lenosti. In ne, ni mi sestra, da bi jo spodbujala, je pa skoda vsakega, ki bi lahko, pa iz sebe nic ne naredi zaradi lenosti.

Tako sem te tudi sama razumela. Samo če zdaj nima želje delat maturo, zakaj bi jo morala, če je tako čisto srečna? Zadnjič sva se s prijateljico pogovarjali, ali bo končala diplomo ali ne. Ostala je z otroki doma, tudi kasneje namerava bit gospodinja in zdaj bi se morala še kar pomatrat, da skonča do konca vse skup, par izpitov in diploma... Komu na čast, če si ne želi, ne rabi, itd... Samo zato, ker je nekoč, ko je bilo vse še drugače, začela...

Dejte( če se že imate za Balkanke) se naučit uporabljat mehki in trdi Č. Točak in ne toćak!

Sicer sem slovenka ( ampak ker je tudi Slovenija na balkanu, smo v bistvu vsi balkanci, ampak ajde) in mi nikoli ni jasno, kdaj je mehki in kdaj trdi Č. Če se ti bo kdaj dalo, se priporočam za razlago, če obstajajo kaka pravila...

Patrino, meni se pa zdi, da je mateyka diplomirala točno tam, kjer je želela in da ni imela nikoli želje it dalje akademsko, saj obstaja milijon načinov, kako se učiš dalje in si vedno boljši in to je samo en od načinov. Zakaj imaš občutek, da si želi dr?

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 1196
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
10.3.2015 15:44:16   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Ne posmehujem se kerensini izobrazbi, temvec njeni lenosti. In ne, ni mi sestra, da bi jo spodbujala, je pa skoda vsakega, ki bi lahko, pa iz sebe nic ne naredi zaradi lenosti.

Tako sem te tudi sama razumela. Samo če zdaj nima želje delat maturo, zakaj bi jo morala, če je tako čisto srečna? Zadnjič sva se s prijateljico pogovarjali, ali bo končala diplomo ali ne. Ostala je z otroki doma, tudi kasneje namerava bit gospodinja in zdaj bi se morala še kar pomatrat, da skonča do konca vse skup, par izpitov in diploma... Komu na čast, če si ne želi, ne rabi, itd... Samo zato, ker je nekoč, ko je bilo vse še drugače, začela...


Kerensa nikoli ni rekla, da ji je matura, PF nekaj kar potrebuje. Pisala pa je, da tega sicer ne rabi ampak hoce, ker so to njene zivljenjske sanje. Izrazito burna reakcija pa zgolj prica, da pomirjenosti in zadiovolsjtva s sedanjim stanjem ni. Zmanjkuje vztrajnosti ne zelje in ne sanj.

Dejte( če se že imate za Balkanke) se naučit uporabljat mehki in trdi Č. Točak in ne toćak!

Sicer sem slovenka ( ampak ker je tudi Slovenija na balkanu, smo v bistvu vsi balkanci, ampak ajde) in mi nikoli ni jasno, kdaj je mehki in kdaj trdi Č. Če se ti bo kdaj dalo, se priporočam za razlago, če obstajajo kaka pravila...



Tu ni prave "balkanke" razen Kerense, vendar vseeno:

http://www.hrvatskijezik.eu/pravopis.php?br=1

http://www.moje-instrukcije.com/index.php?option=com_content&view=article&id=4196:ah-taj-pravopis-pravila-pisanja-glasova-d-i-&catid=67&Itemid=142




< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 10.3.2015 15:46:01 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 1197
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
10.3.2015 15:49:03   
skuštrana
Ha, ha ronja, jaz imam dva hodajoca slovarja zraven sebe in tako resujem č in ć problem ;-). Drugace pa po posluhu.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 1198
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
10.3.2015 15:57:18   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Ha, ha ronja, jaz imam dva hodajoca slovarja zraven sebe in tako resujem č in ć problem ;-). Drugace pa po posluhu.


Zelo tezko je, ce razlike ne slisis. Tudi ce ne poznas niti enega pravila, tocno ves, da je narobe ko se izgovori nepravilno - ker to slisis user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1199
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
10.3.2015 16:11:37   
ronja
Slišim jo, ko kdo drug reče, samo sama ne vem, kako bi morala napisat, ker takrat ne govorimo (pri govoru se ob to še niso spotaknili, verjetno ni take krize, ali pa se malo zakrije, ne vem). TUdi sicer imam največje probleme z besedami, ki so v slo. enake kot v hr/sr/bos. Drugačne besede si zapomnim, kadar so pa iste, pa ne vem - in potem se mi vedno režijo, kako se reče... in se reče isto:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 1200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  45 46 47 [48] 49   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  45 46 47 [48] 49   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?