|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Policistični jajčniki
18.2.2014 13:09:44   
levcka
Sem se pozanimala v LJ, MB in CE povsod je čakalna vrsta cca 6 mesecev. Če želim samoplačniško in plačam 80 eur za pregled oziroma pogovor z zdravnikom, sem pa lahko "jutri" na vrsti. Poslala sem jim napotnico v LJ, zdaj pa čakam, da mi javijo kdaj pridem na pregled. Iz principa jim ne plačam 80 eur, ker se mi zdi to skregano z logiko.
Upam, da mi vseeno uspe dobiti datum čimprej.

(odgovor članu Massa26)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Policistični jajčniki
18.2.2014 13:39:58   
alda
Probaj še v Šempetru!
za čakalne dobe ne vem, so pa zelo prijazni in strokovni, kar tudi šteje!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu levcka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Policistični jajčniki
18.2.2014 14:39:35   
levcka
Hvala za informacijo, ampak zdaj je napotnica že v Ljubljani. Upam, da so tam tudi ok.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Policistični jajčniki
24.2.2014 9:36:37   
iskra989
Še moja zgodba. Pred letom in pol so mi ugotovili policistične jajčnike. Najprej sem jedla primolut nor za urejanje ciklusa, nato sem bila 6 mesecev na klomifenu, opravila sem hsg in moj spermiogram ( spermiogram OK, jajcevodi prehodi), sledilo je 3 mesečno merjenje bazalne tempearuture. Na začetku tega meseca pa sem po vseh neuspehih dobila napotnico za ambulanto za neplodnost v Mariboru. Tu se moja zgodba o neuspehu konča, kajti na valentinovo, z napotnico v roki sem zagledala magični user posted image . Še kar ne morem verjeti, da nama je res uspelo. Sem v 7 tednu in komaj čakam na prvi pregled čez 1 teden ter upam, da bo z mojo pikico vse vredu :)

Srečno :)

(odgovor članu levcka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?