|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 19:37:54   
Lukka
Ne.. res ne vem. Nikoli nisva mislila na opcijo posvojitve, zato nisem nikoli niti bral nic o pogojih. Nekaj na pamet pa res nocem govorit, ker vem, da to prebere marsikdo, ki si recimo pa zeli posvojiti in bi bilo potem res nerodno nekaj napol pravilne infote dajat.

Polza je najina bioloska, zato je to cisto drugacna zgodba.

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 19:38:51   
Kerensa
IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
Polza je najina bioloska

Torej sperma obeh + nadomestna mati?

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 19:40:20   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Polza je najina bioloska, zato je to cisto drugacna zgodba.


A pol sta dva spermija, enga tvojega in enga njegovega utaknila v jajčece in je ratala polža? Al so mene bioligijo narobe učil, al pa tuki neki ne štima, pa lohk spet zalarmiraš pol RR.

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 20:03:04   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Polza je najina bioloska, zato je to cisto drugacna zgodba.


A pol sta dva spermija, enga tvojega in enga njegovega utaknila v jajčece in je ratala polža? Al so mene bioligijo narobe učil, al pa tuki neki ne štima, pa lohk spet zalarmiraš pol RR.


Ne boj se. Vse je ok s tvojo bilologijo. Ja, gre pa nekako tako ja, vendar prime se en spermij ves... niti midva ne veva cigavuser posted image user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 20:05:11   
Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
niti midva ne veva cigav

Ko se bosta ločevala zaradi deloholizma, vama bo to povedal DNK test.

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 20:06:31   
kalbo
Aha, tko gre to, zanimivo.

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 20:10:32   
Lukka
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
niti midva ne veva cigav

Ko se bosta ločevala zaradi deloholizma, vama bo to povedal DNK test.


No, locevala se ne bova. Je pa urejena zadeva tako, da sva oba enakopravna starsa ne glede na to, kdo je bioloski. Pa saj to sploh ni pomembno.
Ker pricakujemo se enega v kratkem, pa ravno zdaj razmisljam, da bo za nas verjetno to kar dovolj, glede na razmere. Vsekakor pa so mi velike druzine se vedno OUAU! vsaj trije majhni polzki...

< Sporočilo je popravil Lukka -- 14.1.2014 20:11:27 >

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 20:11:56   
Kerensa
IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
Je pa urejena zadeva tako, da sva oba enakopravna starsa

Saj je vedno in povsod tako. Do ločitve.

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 20:13:53   
kalbo
Maš ZS :)

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 20:14:23   
Kerensa
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Aha, tko gre to, zanimivo.

Intermezzo, Kalbo... kdaj dobimo vzorce za degustacijo?

Vzroce piva, ne sperme. Jasno. user posted image

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 20:14:36   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
niti midva ne veva cigav

Ko se bosta ločevala zaradi deloholizma, vama bo to povedal DNK test.


No, locevala se ne bova. Je pa urejena zadeva tako, da sva oba enakopravna starsa ne glede na to, kdo je bioloski. Pa saj to sploh ni pomembno.
Ker pricakujemo se enega v kratkem, pa ravno zdaj razmisljam, da bo za nas verjetno to kar dovolj, glede na razmere. Vsekakor pa so mi velike druzine se vedno OUAU! vsaj trije majhni polzki...


Tega nikol ne moraš vedet, se mi je pa zdelo, da mora bit urejeno tako, kot je napisano.

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 20:17:09   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Aha, tko gre to, zanimivo.

Intermezzo, Kalbo... kdaj dobimo vzorce za degustacijo?

Vzroce piva, ne sperme. Jasno. user posted image


Pri meni doma :)

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 20:17:42   
Kerensa
Hja, včeraj je bil moj g. Mož na tvojih koncih... če bi prej to vedela...

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 20:18:01   
Lukka
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
Je pa urejena zadeva tako, da sva oba enakopravna starsa

Saj je vedno in povsod tako. Do ločitve.


To nima nobene veze. Cetudi locitev, nima dnk nobene veze. Verjemi! Pravno formalno enakopravost pomeni, da imava obadva enake pravice in enake dolznosti, pa naj bo to v casu sklenjene zakonske veze, ali ob prekinitve le te, kjer se ugotavlja zgolj in samo, kako se otroku zagotovi maksimalno zadovoljevanje potreb s strani obeh starsev in maksimalno enakopravnost v vzgoji in prezivljanju skupnega casa s strani obeh starsev.
Nima veze tukaj dnk.

< Sporočilo je popravil Lukka -- 14.1.2014 20:19:04 >

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 20:21:15   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: tashq

Frodo:govorim o TVOJI konkretni družini(oz.tisti konkretni družini,ki bi odgovorila na vprašanja). in na podlagi tvoje konkretne družine,lahko tudi konkretno odgovoriš.
da postavim konkretno vprašanje:koliko ti konkretno porabiš za enega otroka oz.koliko je tebi konkretno "dovolj",da porabiš za enega otroka?itd.


Ne morem ti konkretno odgovoriti ker me to vprasanje nikoli mi mucilo niti sme imela potrebe o njem premisljevati.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu tashq)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 20:22:01   
Kerensa
Saj poznam to zakonodajo.

Hotela sem samo povedati, da zna biti pri vama pestro, ko se bosta ločevala. Ampak zna pa biti tudi, da boš imel ti več sreče. Vsaj kar se skrbništva tiče. Sreče namreč zato, ker si že zdaj tako ali tako samo ti z otrokom. In sreče zato, ker tudi po ločitvi ne bi bilo nič drugače. Ne pozabi - poročen si z deloholikom.

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 20:23:01   
Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: tashq
koliko ti konkretno porabiš za enega otroka

Ne morem ti konkretno odgovoriti ker me to vprasanje nikoli mi mucilo niti sme imela potrebe o njem premisljevati.

A ne ga srat... ne veš, koliko te stane otrok? Nemogoče.

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 20:23:22   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: tashq

Frodo,oprosti,ampak nisi mi odgovorila oz.nisem zadovoljna s tvojimi odgovori.
postavila sem konkretna vprašanja,na katera se lahko konkretno odgovori,odgovorila si mi pa splošno.sicer te ne silim(ali koga drugega)naj mi odgovori,dovolj je le,da se razmisli o tem.
taka vprašanja sem postavila zaradi tega,ker so vsi komentarji zelo splošni,noben pa ne pove,kje je tista meja.ne na splošno,ampak konkretna meja pri njegovi družini.


Konkretna meja pri konkretni druzini ne more biti postavljena, ker nisi podala dovolj konkretnih informacij glede nacina in sloga zivljenja ter planov glede otrok. Ko bos lahko konkretno odgovorila na moja konkretna vprasanja - koliko sole planiras za otroke, koliko hrane lahko sama prideas in koliko hrane je po tvojem dovolj za otroka, kolikorat tedensko pesres in kolikorat tedensko se lahko porabi kubik vroce vode na kopanje, ti bom odgovorila. Konkretno se druzine, ki se umivajo samo enkrat tedensko in perejo perilo samo ko je nuja, financno na boljsem, saj imajo nizje stroske. Enako druzina, ki zivi v bloku in se ne ogreva ( ker se sosednja stanovanja ogrevajo) ter zivijo pri 18 stopinjah je stroskovno na boljsem, kot druzina, ki v stanovanju vzdrzuje 22 stopinj ... itn...
Torej , ko bos konkretno lahko opredilila popolnoma vse okoliscine, ti bo lahko popolnoma konkretno odgovorjeno. In prav v konkretizaciji le teh in tisztih, ki jih sploh vzames v ozir je tvoja odgovornost - to je povsem konkretno.



če so pomembni vsi ti podatki, kako lahko potem kar nasplošno rečejo da so starši, ki imajo veliko otrok neodgovorni, če za vse ne poznajo vseh teh podatkov?


Morda ker je danes ne glede na placo tezko samostojno vzdrzevati veliko stevilo otrok, ki bi jim pa istocasno nudil vse tisto kar je druzbeni kosenz, da je za otroka potrebno.



_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 20:24:39   
Kerensa
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
istocasno nudil vse tisto kar je druzbeni kosenz, da je za otroka potrebno.

Pišuka... a tebe družbeni konsenz skrbi? Od kdaj? Presenečaš me. Mi zaupaš tvoj kriterij družbenega konsenza otrokovih potreb?

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 20:29:50   
Lukka
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Saj poznam to zakonodajo.

Hotela sem samo povedati, da zna biti pri vama pestro, ko se bosta ločevala. Ampak zna pa biti tudi, da boš imel ti več sreče. Vsaj kar se skrbništva tiče. Sreče namreč zato, ker si že zdaj tako ali tako samo ti z otrokom. In sreče zato, ker tudi po ločitvi ne bi bilo nič drugače. Ne pozabi - poročen si z deloholikom.



In ne pozabi- NE BOM SE LOCIL. Zakaj me hoces locit?! Draga komentatorka na forumu - jaz sem se porocil zato, ker sem sem tako cutil, ustvaril druzino, ker sem tako cutil in stal bom ob mozu, cetudi bi me vsak dan tolkel ko psa! Pomagal bi mu, da se pozdravi, spravi k sebi, nikakor pa ga ne bi zapustil! Zame locitev ni opcija v nobenem primeru! Zame osebno. Tako, da prosim...

In, ni to tema te teme, zato nehajmo zdaj s tem.

< Sporočilo je popravil Lukka -- 14.1.2014 20:39:02 >

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 20:31:44   
Kerensa
Jaz sem samo prebrala tvojo sosednjo temo. Če se ne boš ločil, se pač ne boš ločil. Mogoče se bo pa tvoj mož. Mogoče pa tudi on ne. Kdo bi vedel. Jaz te nočem ločiti (vseeno mi je, ali sta poročena ali ne), ampak se mi zdi vajina ločitev samo dokaj verjetna posledica vajinih problemov.

Mogoče to sicer res ni tema te teme, se pa vsekakor navezuje nanjo. V čem, boš pa že sam ugotovil.


_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 20:33:03   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


V neki drugi temi je nekdo rekel, da se nikoli nihce ne spotakne zakaj nekdo ima malo otrok, lahko bi jih pa imel vec. Ta, ki je to izjavil ( ne spomnim se kdo je to bil) se je grdo zmotil. Pa se kako se ljudje vtikujejo in celo obdolzujejo tega in onega ker nimas vec otrok a po njihovem imas vse pogoje, da bi jih imel. Samo "tezenje" tet kdajs e bo kdo porocil in ali kaj mislijo kaj rojevati itn.. je ze na tej "dobri" poti... enako kot vtikovanja ali mislite kaj drugega poceti kot otroke...


Ali sploh imeti otroke, koliko otrok imeti in tako naprej je stvar odločitve izključno dveh posameznikov in nihče se nima pravice ob to spotikat in spotikanje ob to, pa naj bo za par brez otrok, ali pa par z 10 otroki meni dvigne kocine pokonci.


Prav v tem je problem, ker je tovrstna odlocitev zelo osebne narave istocasno pa se pretaka in postaja "problem" celotne druzbe. Zato je demografska politika drzave vroc kostanj. Drzava lahko poseze v rodnost in omeji stevilo otrok (kot kitajska) v primerih ko nataliteta ogroza ekonomski obstoj drzave.
Bolj mehki pristopi so na pr. v bangladesu, kjer Koran tolmacijo tako, da ni misljeno koliko otrok lahko rodis, temvec koliko jih lahko vzdrzujes itn...
Dejanska tezava nastane pa tam, kjer ljudje niso dojeli, da je socialna drzava umrla in so to zadnji smrtni krci ter se vedno menijo, da bodo lahko z 8-mi otroki ziveli enako kot z dvema. In potem so vsi drugi krivi, nikoli pa njihova lastna odlocitev o stevilu otrok, kljub povprecnim placam in garsonjeri v kateri zivijo.



_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 20:38:07   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Ja kako ne veš? Saj ti svoje hčerke nisi rodil.

Ja caki, posvojil pa tudi nisem. Kako naj potem vem kako je s posvojenimi. Nocem pa nekaj jamrat na splosno!


afaik si moral posvojit, če nisi biološki oče otroka (in je to tvoj mož).

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 20:38:53   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: tashq
koliko ti konkretno porabiš za enega otroka

Ne morem ti konkretno odgovoriti ker me to vprasanje nikoli mi mucilo niti sme imela potrebe o njem premisljevati.

A ne ga srat... ne veš, koliko te stane otrok? Nemogoče.


Zakaj nemogoce? Vem koliko stroskov ima nasa druzina. Po clanu nisem nikoli racunala.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Izjava Polone Juh
14.1.2014 20:40:19   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
istocasno nudil vse tisto kar je druzbeni kosenz, da je za otroka potrebno.

Pišuka... a tebe družbeni konsenz skrbi? Od kdaj? Presenečaš me. Mi zaupaš tvoj kriterij družbenega konsenza otrokovih potreb?


Mene ne skrbi, je pa merilo primernih pogojev in potrebnih materialnih dobrin. Druzbeni konsenz ne more biti moj, je druzbeni in lahko si ga najdes pri pogojih za posvojitev recimo... user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?