|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 13:28:57   
josephine27

IZVIRNO SPOROČILO: sp38


IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

torej še enkrat, kaj te potem moti pri njenih "izhodih"? to, da gre v diskača in tam pleše?


Ne, to me ne moti. Moti me, da je v družbi žensk/punc, ki imajo povsem druge odgovornosti, če ji seveda sploh imajo. Pač zdi se mi celo že malo smešno, da je povsem normalno, da poročena ženska žura pozno v noč v družbi mladine in oseb, ki nimajo povsem nobenih obveznosti. A naj jaz potem začnem hodim v disko s svojim 18letnim nečakom?


Če prav razumem te potem ne moti toliko da hodi ven ampak predvsem s kom? Prijatelje si izbiramo sami. In če se ona z njimi dobro počuti ne vem v čem je tu problem? Se je njeno vedenje doma zaradi tega spremenilo? Je postala zaradi tega neodgovorna? Dvomim. Mogoče ji je pa ravno to všeč, da se lahko malo znori, ker s tabo to pogreša glede na to, da si napisal da gresta redko ven,

_____________________________



(odgovor članu sp38)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 13:39:03   
sp38
IZVIRNO SPOROČILO: josephine27


IZVIRNO SPOROČILO: sp38


IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

torej še enkrat, kaj te potem moti pri njenih "izhodih"? to, da gre v diskača in tam pleše?


Ne, to me ne moti. Moti me, da je v družbi žensk/punc, ki imajo povsem druge odgovornosti, če ji seveda sploh imajo. Pač zdi se mi celo že malo smešno, da je povsem normalno, da poročena ženska žura pozno v noč v družbi mladine in oseb, ki nimajo povsem nobenih obveznosti. A naj jaz potem začnem hodim v disko s svojim 18letnim nečakom?


Če prav razumem te potem ne moti toliko da hodi ven ampak predvsem s kom? Prijatelje si izbiramo sami. In če se ona z njimi dobro počuti ne vem v čem je tu problem? Se je njeno vedenje doma zaradi tega spremenilo? Je postala zaradi tega neodgovorna? Dvomim. Mogoče ji je pa ravno to všeč, da se lahko malo znori, ker s tabo to pogreša glede na to, da si napisal da gresta redko ven,


Ok, očitno sem tukaj povsem preglašen :) Če tole tako močno pogreša, bi mi rekla in bi se sigurno potrudil, brez dvoma. Tega ni izrazila, vsaj na tak način ne. Že res, da si prijatelje izbiramo sami ampak enkrat je potrebno odrasti. V taki družbi lahko slej kot prej pride tudi do težav, takšnih in drugačnih. Kot sem že napisal, priložnost dela tatu.
Kar se pa tiče skupnih izhodov, meni osebno ne bi ravno ustrezalo, da sem obdan celo noč z mularijo, žal ne.

Kot kaže, bo potrebno zamižat na eno oko in upat, da ni bilo zaman.


< Sporočilo je popravil sp38 -- 16.1.2014 13:40:41 >

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 13:50:11   
LittleSun
Razumem kaj želiš povedat, vendar ti bom povedala nekaj iz lastnih izkušenj.
Otrok, družina in odgovornosti, ki jo prineseta služba in družinsko življenje postanejo rutina, družba, ki jo ima večina družin, so druge družine, ko si enkrat v 30 letu imajo skoraj vse kolegice že otroke in tako pogovori, tako v službi, kot na kavi potekajo o otrocih, možu, krožkih, igračah, kaj bomo skuhali za kosilo, slinčkih, plenicah itd.. Vse to je lepo in prav, vendar včasih tako paše govorit (ali samo poslušat) stvari, ki niso povezane s tem. Tako paše, ko kolegica pove kako je spoznala tistega novega fanta, uživala na potovanju ali se imela fino na koncertu. Vsaj za tisto urco, nisi samo mama, žena in zaposlena, si preprosto ženska, z vsemi svojimi sanjami in popolnoma sproščena. Če pa s to družbo (ki ni obremenjena s plenicami in kosilom) greš še žurat je pa lahko žurka popolna, ker si lahko preprosto ti. Brez da te nekdo tišči v tisto neko škatlo, v kateri ti družba zapoveduje kakšna bodi.
Seveda, da se ne razumemo narobe, jaz sem srečna, da sem mama, srečna da sem nekomu žena, imam čudovito družino in večino časa mi to zadostuje. Ampak, da pa sem lahko še bolj srečna doma, da lahko dam še več, mi pa paše da si vzamem soboto zvečer zase in odklopim. V nedeljo zjutraj sem spet mama, kosilo je skuhano, legice sestavljene, možek pocartan.

To ne pomeni, da grem žurat vsak vikend, ampak tu in tam pa se mi ne zdi nič narobe. Vseeno mi je, če je pri desni mizi 18 letnik, on me sploh ne opazi.

Ne poznam vajinega odnosa, vendar poznam sebe, kot mamo in kot žensko. Rada sem oboje.


(odgovor članu sp38)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 13:55:33   
sp38

IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

Razumem kaj želiš povedat, vendar ti bom povedala nekaj iz lastnih izkušenj.
Otrok, družina in odgovornosti, ki jo prineseta služba in družinsko življenje postanejo rutina, družba, ki jo ima večina družin, so druge družine, ko si enkrat v 30 letu imajo skoraj vse kolegice že otroke in tako pogovori, tako v službi, kot na kavi potekajo o otrocih, možu, krožkih, igračah, kaj bomo skuhali za kosilo, slinčkih, plenicah itd.. Vse to je lepo in prav, vendar včasih tako paše govorit (ali samo poslušat) stvari, ki niso povezane s tem. Tako paše, ko kolegica pove kako je spoznala tistega novega fanta, uživala na potovanju ali se imela fino na koncertu. Vsaj za tisto urco, nisi samo mama, žena in zaposlena, si preprosto ženska, z vsemi svojimi sanjami in popolnoma sproščena. Če pa s to družbo (ki ni obremenjena s plenicami in kosilom) greš še žurat je pa lahko žurka popolna, ker si lahko preprosto ti. Brez da te nekdo tišči v tisto neko škatlo, v kateri ti družba zapoveduje kakšna bodi.
Seveda, da se ne razumemo narobe, jaz sem srečna, da sem mama, srečna da sem nekomu žena, imam čudovito družino in večino časa mi to zadostuje. Ampak, da pa sem lahko še bolj srečna doma, da lahko dam še več, mi pa paše da si vzamem soboto zvečer zase in odklopim. V nedeljo zjutraj sem spet mama, kosilo je skuhano, legice sestavljene, možek pocartan.

To ne pomeni, da grem žurat vsak vikend, ampak tu in tam pa se mi ne zdi nič narobe. Vseeno mi je, če je pri desni mizi 18 letnik, on me sploh ne opazi.

Ne poznam vajinega odnosa, vendar poznam sebe, kot mamo in kot žensko. Rada sem oboje.




Hvalabogu se je našel nekdo, ki me razume (predvsem želi razumet). Iskrena hvala za tole izkušnjo, sem sporočilo prebral kar parkrat in mi je dalo mislit. Morda se sliši neumno, ampak sedaj ženo celo razumem.

Še enkrat hvala za tole, sem povsem pomirjen.

Lep dan vsem in upam, da bom lahko tudi jaz kdaj pomagal komu od vas.

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 13:57:14   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
moj odgovor je zdaj malo iz konteksta, ker si pol prejšnjega posta vmes izbrisal user posted image



aja, kaj je pa napisal še o mami (in zbrisal), da zdaj ne vemo? user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: sp38
Zakaj jaz mislim, da veljajo drugačni standardi? Zato, ker se je potrebno obnašati statusu primerno.


lej, preden se dva poročita, se to skupaj pogovorita. povesta svoja pričakovanja in poglede na poroko. tako potem ni debat kaj ti misliš in ne kaj ona misli, in kako ona to drugače vidi in kako je tebi status bolj pomemben kot njej itd.
IMO malo prepozno si se spomnil črte omejitev risat po vajinem zakonu. in še to kar sam; bolj je važno tvoje "pričakovanje" (a v smislu poroke odraste), brez da bi te zanimalo kaj njej paše, kako ona to vidi, kako to vpliva na vajino vezo.. ni ti vodilo ona, obračaš ne na nas "zunanje", pa svojo mati, pa druge starešje itd. - v glavnem vse druge kot nanjo. pa mislim, da bi moralo bit obratno.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 14:00:45   
LittleSun

IZVIRNO SPOROČILO: sp38


Še enkrat hvala za tole, sem povsem pomirjen.




Ni za kaj, če se potrudimo slišat kar nam nekdo govori, potem lahko vse skomuniciramo user posted image


(odgovor članu sp38)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 14:05:02   
sp38
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
moj odgovor je zdaj malo iz konteksta, ker si pol prejšnjega posta vmes izbrisal user posted image



aja, kaj je pa napisal še o mami (in zbrisal), da zdaj ne vemo? user posted image


Mama je ena sama...user posted image



lej, preden se dva poročita, se to skupaj pogovorita. povesta svoja pričakovanja in poglede na poroko. tako potem ni debat kaj ti misliš in ne kaj ona misli, in kako ona to drugače vidi in kako je tebi status bolj pomemben kot njej itd.
IMO malo prepozno si se spomnil črte omejitev risat po vajinem zakonu. in še to kar sam; bolj je važno tvoje "pričakovanje" (a v smislu poroke odraste), brez da bi te zanimalo kaj njej paše, kako ona to vidi, kako to vpliva na vajino vezo.. ni ti vodilo ona, obračaš ne na nas "zunanje", pa svojo mati, pa druge starešje itd. - v glavnem vse druge kot nanjo. pa mislim, da bi moralo bit obratno.



Vseh stvari se ne da ali ni potrebno dogovarjat vnaprej, sploh pa glede obnašanja, ki pritika odrasli ženski. Jaz ne rišem nobenih črt, žena še sama pove, da ji včasih celo preveč zaupam.
Kar se pa tiče obračanja na druge..žena ima glede tega svoje mnenje, ostali ljudje drugo. Ko slišiš na več koncih nekaj, kar te muči, potem se verjetno vprašaš, če pa morda le ni nekaj na tem. To ni nezaupanje do partnerja, to je pravica do svojega mnenja.

Odgovor od LittleSun je dokaz, da človek lahko razume, če želi razumet. Stopit takoj v bran svojemu sotrpinu brez kančka razsodnosti pa seveda ne obrodi sadov.

< Sporočilo je popravil sp38 -- 16.1.2014 14:14:59 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 14:06:14   
Polona31
Nisem brala vsega, ampak jaz sem se, dokler nisem imela otrok, z mlajšimi puncami počutila SUPER...lahko sem bila toliko mlada kot mi je narekovala duša in EMŠO. Fant pomiri se,
če se razumeta in če si ona kdaj pa kdaj privošči zabavo z mlajšimi puncami pa...pusti, tako sem v prvem postu napisala, na bo mlada dokler je lahko! Glede tega da se s poroko spremenijo
odgovornosti...hmmm...to je pa tako kot da bi poslušala mojo mamo, ki pogosto vklopi ploščo da, za trdno zvezo, ki ima možnost da preživi, se je treba poročiti, ker poroka da odgovornost. Pa ja da...če med
partnerjema ni tiste prave energije, je nobena poroka ne more dati!!!

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 14:10:12   
sp38

IZVIRNO SPOROČILO: Polona31

Nisem brala vsega, ampak jaz sem se, dokler nisem imela otrok, z mlajšimi puncami počutila SUPER...lahko sem bila toliko mlada kot mi je narekovala duša in EMŠO. Fant pomiri se,
če se razumeta in če si ona kdaj pa kdaj privošči zabavo z mlajšimi puncami pa...pusti, tako sem v prvem postu napisala, na bo mlada dokler je lahko! Glede tega da se s poroko spremenijo
odgovornosti...hmmm...to je pa tako kot da bi poslušala mojo mamo, ki pogosto vklopi ploščo da, za trdno zvezo, ki ima možnost da preživi, se je treba poročiti, ker poroka da odgovornost. Pa ja da...če med
partnerjema ni tiste prave energije, je nobena poroka ne more dati!!!


S tem se strinjam. Je že bil zgoraj odgovor v podobni smeri. In hvala za kompliment..se namreč še vedno počutim kot mlad fant user posted image

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 14:15:08   
HHH
IZVIRNO SPOROČILO: sp38

sem pač prepričan, da ko se poročiš, nekako začnejo veljat neki drugi standardi.


Kakšni pa?

Najprej se odloči kaj te sploh moti: pogostost izhodov, ura izhodov, družba, razlog izhodov...? Bi rekla, da te muči kombinacija ljubosumja, negotovosti in zavidanja. Si prepričan, da ne bi tudi tebi prijal kakšen večer tu in tam s prijatelji? Ali pa si jih s poroko odpisal, ker ne sodijo v "druge standarde"?

(odgovor članu sp38)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 14:16:19   
mateyka
Že res, da si prijatelje izbiramo sami ampak enkrat je potrebno odrasti. V taki družbi lahko slej kot prej pride tudi do težav, takšnih in drugačnih. Kot sem že napisal, priložnost dela tatu.


če je to tako, potem ti svoji ženi v bistvu ne zaupaš.

Kot kaže, bo potrebno zamižat na eno oko in upat, da ni bilo zaman.


zaman? "zaman" poročil? kaj to sploh pomeni? da si se poročil, da bi se zresnila in zdaj bo zaman, če se ne bo?

ali da je to zate tako big deal, da razmišljaš o tem, da se boš ločil, če se ne "zresni"?

ne razumem dobro tega "zaman"..

(odgovor članu sp38)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 14:22:51   
sp38

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

IZVIRNO SPOROČILO: sp38

sem pač prepričan, da ko se poročiš, nekako začnejo veljat neki drugi standardi.


Kakšni pa?

Najprej se odloči kaj te sploh moti: pogostost izhodov, ura izhodov, družba, razlog izhodov...? Bi rekla, da te muči kombinacija ljubosumja, negotovosti in zavidanja. Si prepričan, da ne bi tudi tebi prijal kakšen večer tu in tam s prijatelji? Ali pa si jih s poroko odpisal, ker ne sodijo v "druge standarde"?


Sem napisal jasno, kaj me moti, ne mislim se ponavljat. Pač tvoja oblika neprijaznosti mi tega ne dovoljuje.

Mene muči? Ah, ko bi me le. Mojega druženja s prijatelji je ogromno. Res pa, da z vrstniki in bolj poredko v nočnih urah.

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 14:23:59   
ZARA
Dejstvo je, da vsako bitje potrebuje občutek svobode, čeprav samo enkrat na teden ali kakor koli pač že. In dejstvo je da ni fajn, če to omejuješ tako ali drugače. Demantiraš pa sicer samega sebe. Praviš, da ti je v redu da gre, po drugi strani pa sprašuješ, če se to "spodobi"?? Spodobi?? A za moškega se spodobi, da je do 4.00 ure zunaj? Se mi zdi "zdravo" žuranje čisto OK, četudi vsak vikend, samo problem je večkrat v substancah in v tem kaj vse si ljudje, pod vplivi že česa, dovolijo. Morda te to skrbi?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu sp38)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 14:25:14   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: sp38

Pozdravljeni!

Prvič pišem, odkar sem se včlanil na tale forum. Poskusil bom čimbolj na kratko opisati težavico in vas prosim za vaše mnenje.

Sva poročena, sam bom v kratkem dopolnil 34, žena je bila pred kratkim stara 29 let. Vse štima, razen manjših prepirov, ki pa so več ali manj tako ali tako normalni. Ljubezen je prisotna, strast tudi, spoštujeva en drugega in se res lepo razumeva. Nastopi pa težavica očitno pri meni, ker sodeč po tem, kar me na nek način moti, sem nekako preveč občutljiv, vsaj mislim tako.

Težava so izhodi. Več ali manj oba zelo malo hodiva ven en brez drugega, kadar ima recimo nek pomemben prijatelj rojstni dan, ali sodelavci, itd. Recimo bila je prejšnji vikend sama veni s sodelavkama, obe neporočeni, ena vezana, ena celo precej mlajša. Ta vikend gre sama ven z zelo dobro prijateljico, bi si celo upal trditi, da z najboljšo. Ponočevanje je bilo v diskotu, kjer je večina mladine stare okrog 20let, ponočevanje pa do 4h zjutraj. Kje tiči problem? Jasno moram povdarit, da iz moje strani ne gre za nezaupanje. Vedel bi sam pri sebi, če bi me to mučilo. Problema je pač, da me to na nake način moti. Ali me skrbi za naprej kaj bo, ali kaj bodo drugi mislili, ali da to izstopa od nekih pravil, nevem, pojma nimam. Vglavnem na nek način mi ne da miru. Glede na to, da potem še moja mati doda svoje mnenje, pa kdo drug od starejših in potem se začnem spraševati sam pri sebi..ali se za 30letno poročeno žensko, situirano, uglajeno, ki predstavlja nek zgled resnosti spodobi, da na tak način in v takem okolju žura do jutranjih ur? Zakaj ne proslavit nekaj pri belem dnevu, zakaj ne zvečer, zakaj ravno tako?

Rad bi slišal kakšno drugo mnenje. Namreč ne bi želel, da zaradi potencialne bedarije na kakršenkoli način užalim ženo ali ji celo vzbudim občutek, da dvomim vanjo. Kompliciram??


Ti kar mamico vprašaj, ona že ve :)

(odgovor članu sp38)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 14:27:15   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: sp38
Vseh stvari se ne da ali ni potrebno dogovarjat vnaprej, sploh pa glede obnašanja, ki pritika odrasli ženski.


vseh ne, veliko pa. to, kaj "pritika odrasli ženski" je pa dostikrat zelo širok pojem in ga vsak dojema individualno. tudi če je nek standard, boš vseeno našel velika odstopanja.

Kar se pa tiče obračanja na druge..žena ima glede tega svoje mnenje, ostali ljudje drugo. Ko slišiš na več koncih nekaj, kar te muči, potem se verjetno vprašaš, če pa morda le ni nekaj na tem. To ni nezaupanje do partnerja, to je pravica do svojega mnenja.


no ja, jaz bi temu rekla pravica do poslušanja mnenj drugih user posted image

Odgovor od LittleSun je dokaz, da človek lahko razume, če želi razumet. Stopit takoj v bran svojemu sotrpinu brez kančka razsodnosti pa seveda ne obrodi sadov.


a dej ne flancaj no, jaz nisem nikakršen sotrpin - moj mož je mal drugačen od tebe in moja situacija ni niti približno ista user posted image
mimogrede, o razsodnosti drugih pa raje ne sodi prehitro - po parih postih bi tudi jaz tako tvoje označevanje lahko označila z istim izrazoslovjem.

(odgovor članu sp38)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 14:27:17   
sp38

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

Že res, da si prijatelje izbiramo sami ampak enkrat je potrebno odrasti. V taki družbi lahko slej kot prej pride tudi do težav, takšnih in drugačnih. Kot sem že napisal, priložnost dela tatu.


če je to tako, potem ti svoji ženi v bistvu ne zaupaš.



Ne drži. Je pa res, da sem že bil v podobni situaciji. Nasveti vseh "pametnih" so bili zelo podobni tem, rezultat mojega zaupanja pa zaušnica meni.



Kot kaže, bo potrebno zamižat na eno oko in upat, da ni bilo zaman.


zaman? "zaman" poročil? kaj to sploh pomeni? da si se poročil, da bi se zresnila in zdaj bo zaman, če se ne bo?

ali da je to zate tako big deal, da razmišljaš o tem, da se boš ločil, če se ne "zresni"?

ne razumem dobro tega "zaman"..


Da ni bilo zaman v smislu, da sem se sprijaznil, da če ravno je moteče, je potrebno sprejet tako kot je.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 14:27:53   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: sp38

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

jaz bi šla medtem, ko je tvoja ljuba zunaj k mamici in pogledala kakšno risanko...


Brez zamere, ampak kakor hitro se omeni tale beseda, nastane težava. Ne vem, zakaj se večina žensk počuti ob taščah tako ogrožene!? Še posebaj zato, ker je šlo zgolj za mnenje.


Dragi moj, to je težava, kiklca mamina ne paše v zakon. Prvo to poštimaj, pol pa dalje.

(odgovor članu sp38)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 14:29:59   
sp38
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Dejstvo je, da vsako bitje potrebuje občutek svobode, čeprav samo enkrat na teden ali kakor koli pač že. In dejstvo je da ni fajn, če to omejuješ tako ali drugače. Demantiraš pa sicer samega sebe. Praviš, da ti je v redu da gre, po drugi strani pa sprašuješ, če se to "spodobi"?? Spodobi?? A za moškega se spodobi, da je do 4.00 ure zunaj? Se mi zdi "zdravo" žuranje čisto OK, četudi vsak vikend, samo problem je večkrat v substancah in v tem kaj vse si ljudje, pod vplivi že česa, dovolijo. Morda te to skrbi?


Pazi, pozorno beri, kaj pišem. Kakšno demantiranje samega sebe? Beseda spodobi je sedaj preveč izvzeta iz konteksta, kakorkoli..še enkrat, ne motijo me izhodi, če že kaj, potem družba. Najbolj žalostno je to, da sem prepričan, če bi situacija bila obrnjena, ženi ne bi bilo všeč.

Kje sem pa jaz napisal, da se za moškega spodobi? Nimam nič proti izhodom ne enega, ne drugega. Sam zase vem, da do jutra žurat s frklami zame ne pride v poštev.

< Sporočilo je popravil sp38 -- 16.1.2014 14:31:43 >

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 14:33:28   
sp38

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


IZVIRNO SPOROČILO: sp38

Pozdravljeni!

Prvič pišem, odkar sem se včlanil na tale forum. Poskusil bom čimbolj na kratko opisati težavico in vas prosim za vaše mnenje.

Sva poročena, sam bom v kratkem dopolnil 34, žena je bila pred kratkim stara 29 let. Vse štima, razen manjših prepirov, ki pa so več ali manj tako ali tako normalni. Ljubezen je prisotna, strast tudi, spoštujeva en drugega in se res lepo razumeva. Nastopi pa težavica očitno pri meni, ker sodeč po tem, kar me na nek način moti, sem nekako preveč občutljiv, vsaj mislim tako.

Težava so izhodi. Več ali manj oba zelo malo hodiva ven en brez drugega, kadar ima recimo nek pomemben prijatelj rojstni dan, ali sodelavci, itd. Recimo bila je prejšnji vikend sama veni s sodelavkama, obe neporočeni, ena vezana, ena celo precej mlajša. Ta vikend gre sama ven z zelo dobro prijateljico, bi si celo upal trditi, da z najboljšo. Ponočevanje je bilo v diskotu, kjer je večina mladine stare okrog 20let, ponočevanje pa do 4h zjutraj. Kje tiči problem? Jasno moram povdarit, da iz moje strani ne gre za nezaupanje. Vedel bi sam pri sebi, če bi me to mučilo. Problema je pač, da me to na nake način moti. Ali me skrbi za naprej kaj bo, ali kaj bodo drugi mislili, ali da to izstopa od nekih pravil, nevem, pojma nimam. Vglavnem na nek način mi ne da miru. Glede na to, da potem še moja mati doda svoje mnenje, pa kdo drug od starejših in potem se začnem spraševati sam pri sebi..ali se za 30letno poročeno žensko, situirano, uglajeno, ki predstavlja nek zgled resnosti spodobi, da na tak način in v takem okolju žura do jutranjih ur? Zakaj ne proslavit nekaj pri belem dnevu, zakaj ne zvečer, zakaj ravno tako?

Rad bi slišal kakšno drugo mnenje. Namreč ne bi želel, da zaradi potencialne bedarije na kakršenkoli način užalim ženo ali ji celo vzbudim občutek, da dvomim vanjo. Kompliciram??


Ti kar mamico vprašaj, ona že ve :)


A ta beseda vam je tako všeč? user posted image Lahko bi bila skrita med 1000 besedami, pa bi izstopala. Vzeli ste jo iz konteksta, sploh pa ne poznate situacije. In že prav tako. Pozdravček za ateka :)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 14:34:46   
mateyka
..še enkrat, ne motijo me izhodi, če že kaj, potem družba.


družba te moti - ker se ne spodobi?

ker kaj bi te drugega motilo, če se TI ne družiš z njimi?

IZVIRNO SPOROČILO: sp38
Najbolj žalostno je to, da sem prepričan, če bi situacija bila obrnjena, ženi ne bi bilo všeč.

Kje sem pa jaz napisal, da se za moškega spodobi? Nimam nič proti izhodom ne enega, ne drugega. Sam zase vem, da do jutra žurat s frklami zame ne pride v poštev.


sej, vsakemu od vaju kar komu paše. a ni tendeca zakona da sta srečna in izponjena skupaj? pa to ne pomeni z istimi stvarmi, samo skupaj..

< Sporočilo je popravil mateyka -- 16.1.2014 14:39:11 >

(odgovor članu sp38)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 14:35:40   
ZARA
S Kom pa bi potem ti rad videl, da gre ven? Z družbo, ki jo boš ti izbral, in bo lahko do 4.00 ure zunaj? Mislim, ne razumem. Jst imam 12 let mlajšo prijateljico in je ne bi zamenjala za nič na svetu. Kaj te moti sploh? Razlika v letih?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu sp38)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 14:37:36   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: sp38

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Dejstvo je, da vsako bitje potrebuje občutek svobode, čeprav samo enkrat na teden ali kakor koli pač že. In dejstvo je da ni fajn, če to omejuješ tako ali drugače. Demantiraš pa sicer samega sebe. Praviš, da ti je v redu da gre, po drugi strani pa sprašuješ, če se to "spodobi"?? Spodobi?? A za moškega se spodobi, da je do 4.00 ure zunaj? Se mi zdi "zdravo" žuranje čisto OK, četudi vsak vikend, samo problem je večkrat v substancah in v tem kaj vse si ljudje, pod vplivi že česa, dovolijo. Morda te to skrbi?


Pazi, pozorno beri, kaj pišem. Kakšno demantiranje samega sebe? Beseda spodobi je sedaj preveč izvzeta iz konteksta, kakorkoli..še enkrat, ne motijo me izhodi, če že kaj, potem družba. Najbolj žalostno je to, da sem prepričan, če bi situacija bila obrnjena, ženi ne bi bilo všeč.

Kje sem pa jaz napisal, da se za moškega spodobi? Nimam nič proti izhodom ne enega, ne drugega. Sam zase vem, da do jutra žurat s frklami zame ne pride v poštev.


Ok, vidim, da ne bo šlo.


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu sp38)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 14:38:41   
sp38
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


IZVIRNO SPOROČILO: sp38

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

jaz bi šla medtem, ko je tvoja ljuba zunaj k mamici in pogledala kakšno risanko...


Brez zamere, ampak kakor hitro se omeni tale beseda, nastane težava. Ne vem, zakaj se večina žensk počuti ob taščah tako ogrožene!? Še posebaj zato, ker je šlo zgolj za mnenje.


Dragi moj, to je težava, kiklca mamina ne paše v zakon. Prvo to poštimaj, pol pa dalje.


Dragi moj, hvala za nasvet. Ta ni na mestu, iskal sem drugega in ga tudi že dobil.

< Sporočilo je popravil sp38 -- 16.1.2014 14:39:24 >

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 14:39:21   
Izabelina
a pa nisi prej poznal teh njenih prijateljic, frkljic, kot jim praviš? al jih je spoznala po tem, ko sta se že poročila?

uglavnem, tkole ko berem tale forum, dans še posebej (ne samo tale tema), sem tako zelo srečna za mojega vd moža in najin odnos, pa čeprou sva daleč od kšne ideale... ah ja, me veseli, da je forum namenjen tut za taka osebna spoznanja user posted image

< Sporočilo je popravil Izabelina -- 16.1.2014 14:40:10 >


_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Izhodi partnerja
16.1.2014 14:39:37   
mateyka
Khalil Gibran lepo pove kaj je zakon:

Skupaj ste bili rojeni in za vselej boste ostali skupaj.
Ostali boste skupaj, ko bodo bela krila smrti razsejala vaše dni.
Da, skupaj boste ostali celo v tihem božjem spominu.
Toda naj bo v vašem sožitju dovolj prostora
in naj med vami zaplešejo vetrovi neba.

Ljubite drug drugega, toda iz ljubezni ne delajte spon; naj med obalami vaših duš raje valuje morje.
Napolnjujte čašo drugega, toda ne pijte iz iste čaše.
Delite si kruh, toda ne jejte od istega hleba.
Pojte in plešite skupaj in veselite se, toda vsak naj ostane sam,
podobno kot je vsaka struna na lutnji sama, pa vendar skupaj odzvanjajo isti napev.

Podarite si srca, toda ne izročite jih drug drugemu v posest.
Kajti le roka Življenja zmore zaobseči vaša srca.
In bodite skupaj, pa le ne pretesno:
kajti vsaksebi stoje stebri v svetišču
in hrast in cipresa ne moreta rasti v senci drug drugega.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?