|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Za nas (274.nadaljevanje)
19.9.2005 22:34:08   
pika74
Hoj hoj,

sam na hitr vas pozdravim. Zadnje čase se mi ful dogaja. Od službe do privat.
Pravkar sem pa zvedla, da greva 1. novembra na eno turo z motorjem v Tunizijo z odpravo ala Miran Stanovnik. Juhuuu .

No, šibam naprej

Lp

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Za nas (274.nadaljevanje)
20.9.2005 7:20:29   
biba77
Alo!

Anitka, Dabroston se jemlje 10 dni/3 na dan (vsakih osem ur). Ce bos dobila samo rahli izcedek, potem ga jemlji vseh 10 dni, ce pa zacnes prav krvavet, pa lahko prej prekines.
Ce pa bos res v dvomih, pa lahko preden nehas jemat tablete naredis se test.
M pa dobis v par dneh po prenehanju jemanja (pri meni je to vcasih kar naslednji dan, al pa v treh dneh po prenehanju).

Upam, da se ti tecka ne pokaze naslednjih 9 mesecev!!!

Jaz sem zaenkrat "pridelala" samo en folikelcek (13 mm) na desni.
V prejsnjem IUI je tudi do konca kazalo kot da bo samo en, potem pa sta vseeno bila 2, tako, da se imam upanje.

No, pridne bodite!
Letim po ! Ze skoraj 1 uro sem na sihtu, pa se se nisem uspela zbudit...

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   Za nas (274.nadaljevanje)
20.9.2005 10:42:59   
Mijavček
Ojla,

mene nekaj čas ni bilo, ker sem bila na službenem potovanju, pa sem vas takoooo pogrešala. Komaj čakam, d agrem še na druge teme pogledat kaj je kaj novega. Zdajle sem preletela Za NAS, pa se mi zdi, da ste bolj slabe volje.
Rada bi vam povedala, da imam eno globoko zaupanje v NAS in da bomo prišle do naših otročičkov , slej ko prej. resno to verjamem.
Pri meni se ciklus končuje, jutri ali pojutrišnjem bi morala priti M in se mi zdi, da po dolgem času lahko rečem: če ima priti, naj pride, če ni ratalo ta mesec, bo pa naslednji.
ne vem, kaj naj rečem punce, ampak srčno želim, da bi razširila svoj optimizem tudi na vas .

Lepo se mejte in počnite kar vas veseli.


(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   Za nas (274.nadaljevanje)
20.9.2005 16:52:18   
Sulfinija
Ojla!!!!!

Kar nekaj časa me ni blo na tem forumu vendar sem prišla nazaj nekaj m j moj rčunalnik zezal.No lahko si preberet kako se mi je dogajalo pri mojem četrtem IUI postopku in sedaj pridno počivam,šivam in mislim pozitvno.
Anitka tebe pa sem skoraj vedno videla na UZ v MB,ker si imela take dneve kot jaz.No še včeraj dopoldan ko se ti je pridružila ena punca in sta pridno čvekali je bla mogoče to naša Astra?

LP Mojca

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   Za nas (274.nadaljevanje)
20.9.2005 17:31:02   
buškica
Po dolgem času se vam š jaz oglašam v Za nas.

Vidim da se vse jezite na teto s Krvavca. Ja vem tako vreme je in že vse smo naveličane tega kdaj pa bo ratalo. Se mi zdi da se z tem našim hotenjem prevč obremenjujemo in zato ne rata.

Vem v takih dnevih je težko pozitivno razmišljati ampak punce vseeno glavo pokonci, saj veste kaj pravi znan pregovor. Za dežjem vedno posije sonce in tudi za nas bo.

Najprej vsem novim nosečkam ČESTITKE!
Vsem novin RR-jevkam dobrodošle!!
Vsem ki pa ze dolgo čakamo na naše bebike pa GLAVO POKONCI.

V soboto teden-se pravi 10.9.2005 sem tudi jaz postala gospa. POroka je bila pravljična in še vedno nsem prišla k sebi, tudi hunimun uje prehiro minil.
Ampak če bi se lahko še enkrat poročila bi se takoj, tako lep občutek kot je to, uvau. Jest sem bila kot v . Spol ne vem kaj se je okoli mene dogajalo, sedaj po slikah sestavljam mozaik v moji glavi. Vse je potekalo kot namazano, tako da vsi govorijo kako lepo je bilo. Slike še niso gor ampk se trudim. Je res da si takrat kot pepelka, trnuljiča -v glavnem prnceska. Ja vem si boste mislile lejo koko pri 31 pa take tvezi, ampak res je da takrat te tisti trenutek polepša nekdo od zgoraj, ali jeto bog ali ali angel varuh ne vem ampak vse je popolno.

Joj upam da vas nisem dolgočasila z pripovedovanjem ampak tega z besedami ne morem opisati.

Kako pa kej anadejka in dolenjka ki so se na isti dan poročile kot jaz?

pa seveda vse ostale, javite se.


(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   Za nas (274.nadaljevanje)
20.9.2005 17:53:05   
emaa
no samo, da je blo lepo, sem študirala kako ste se meli

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   Za nas (274.nadaljevanje)
20.9.2005 18:01:43   
Suana
hy!!
babike pozdravljene,kako ste kaj?naj se vam tudi jaz malo oglasim da ne boste mislile da sem obupala!!
še vedno papam dabroston in ostalo mi je še 6 tabletk!!
potem pa veselo v postopek ivi!!
no oglasite se kaj in povejte kako ste,da mi ne bo dolgcajt!!
suzana

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   Za nas (274.nadaljevanje)
20.9.2005 18:20:35   
buškica
evo slike so gor, geslo na privat

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   Za nas (274.nadaljevanje)
21.9.2005 9:02:23   
TANTRA
Dobro jutro, moje drage.
Ampak zdaj pa imam tega smotanga vremena za dost....Depresivno vpliva na vse......

No, z menoj je že malo bolje, tudi moj dragi je skoliran po prepiru...Očitno je bil potreben... Danes sem začela jesti Klomifen no naslednji vikend pa v akcijo... ..Sem kar vesela, da bo takrat vikend, saj sva zadnje dni med tednom ful utrujena, zaspana ....
No, ker nisem sledila vsem poročilom, kaj je z našo Udb?
A je že rodila?
No, Tinkamiška fino, da si se malo pockljala na morju, Mojca 9000, upam da ti je ratalo....
No, moje soborke upajmo, da bo letošnja jesen zaradi nizkih temperatur in veliko stiskanja obrodila sadove in bomo imele naslednje poletje promenado vozičkov z našimi bebikami....
En lep dan in naj grejo tile oblaki že na dopust....

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   Za nas (274.nadaljevanje)
21.9.2005 9:25:59   
Sulfinija
Pozdravljene!!
Lep pozdrav v zelo slabem vremenu.No tudi jaz upam,da nas bo kaj kmalu tole slabo vreme zapustilo in da bo ponovno posijalo sonce na nebu in tudi naše sonce sreče.
Jaz imam občutek,da bo drugo leto kar malo preveč vozičkov na cesti in da bodo promet z avti zaradi naših vozekov morali ukiniti,ha ta bi bila dobra,kajne?

Tantra hvala,da si se spomnila name,upam,da boš kaj tudi v privat pokukala saj te čaka moje sporočilo tam notri.
In naša Ameli je že v Rimu ali pa še kje med nami na našem forumu?
Anitka želim ti ta bi bil ta mesec tvoj in,da je vseeno ratalo in da novemberskega obiska v ambulanti ne boš več rabila?
In naša Bambi še vedno nosiš naokrog velik buši?
Pa Tia tvoja mala Leni je prava princeska?
Pa že dolgo ni blo govora o naši Korneliji in njeni pikici?
In Fras vem da bo tudi tebi uspelo vsaj že pri IUI?
Pa naša Darja* pridno papcaš tele KT tabletke?Upam,da jih meni ne bo treba?

No to bi bilo na kratko v tem našem kislem današnjem vremenu tudi vse.

Lepo se imejte in čimlepše preživite ta naš turoben dan!

LP Mojca

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   Za nas (274.nadaljevanje)
21.9.2005 9:53:53   
Špela100
Pozdravljene punce!

Jaz sem pa tako vesela, ker je Aljči uspelo, je kar kvarla tisto povprečje tam gor z njeno letnico, ha, ha...
ma sto in eno čestitko še enkrat Aljča drži se.

Mojca9000 tudi nate mislim in držim pesti.Zdaj pa ni strela da ne bi ratalo.

Anitka te čisto razumem, kar na off se daj saj to je prevelik pritisk.Fajn da telovadiš, se boš malo sprostila, kakšno fajn punco spoznala, šla na kakšno kafetko...pa bo.Jaz tudi poskušam se skulirati.Manjka mi še 5 dni do M.Pa že tri dni imam trebuh napihnjen kot balon, včeraj pa me je tudi fajn bolel.Tako, da verjetno ne bo nič, bom počakala pa videla sekirala pa se ne bom obljubim.

bodite fajn kjerkoli že ste in ful držim pesti , da bi bile kmalu vse nosečke, pa četudi tečke.
Kje pa je Goya moja someščanka???

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   Za nas (274.nadaljevanje)
21.9.2005 10:11:26   
TANTRA
Punce, en fajn članek o neplodnosti....
ASTRADAMUSOVE NOVIČKE          ;           ;           ;           ;           ;           ;           ;           ;           ;           ;           ;   



Problem neplodnosti rešeno z astrologijo


Dodana pripomba 14.04.2005:

Izvedela sem, da je center za ta na češkem v Nitri.

Med tem so pred dvemi meseci Dr. Jonasa obiskali Kitajci in sicer na češkem v mestu Mana, kjer ima 11 člansko družino. Kako izgleda si lahko ugledate http://www.jonas.com.hk/visitdrjonas.htm.

Pripomba: Iskala sem Dr. Jonasa ter omenjena društvo Astra na Dunaju, Avstriji, da bi kaj več izvedela o tej problematiki in ob enem preverila ali lahko res reši neplodnost, vendar je bilo moje iskanje do sedaj neuspešno. Izvedela pa sem, da je Dr. Jonas že v pokoju. Spodaj omenjena metoda še danes zanikajo zdravniki! Toliko k verodostojnosti članka.




Dr. Eugene Jonas, češki zdravnik za duševne bolezni in ginekolog je pred 50 leti (trenutno je neznano ali še živi) z raziskavami potrdil, da je možno astrološko napovedati spočetje, spol otroka glede na položaj lune. Lahko prepreči rojstne napake ob upoštevanju astrološke analize in izbiro najboljšega momenta spočetja za zanositev. Po tem, ko je testiral 10.000 žensk, je Dr. Jonas ustvaril koncept o kosmološki rodovitnosti, ki je 97% zanesljiv. Sigurno je to za moderno žensko ena najbolj kričečih odkritij tega stoletja. Lahko bi mislili, da je metoda o astrološkem ciklusu splošno znana zadeva. Vendar temu ni tako. Še vedno o tem vedo le malo zakoncev. Kako to?



Dr. Jonas je začel z raziskavo leta 1956, ker je po naključju naletel na odlomek starodavnega besedila Iz Babilonije-Asirije. V besedilu je pisalo: Ženska je le plodna ob določeni lunini fazi. Na žalost, starodavni astrologi to zadevo niso razložili, in tudi ni bilo navedeno na katero lunino fazo se to nanaša. Dr. Jonas ob tem ni obupal, zanj je to pomenilo poziv, opogumil se je in se odločil zadevo bolj natančno raziskovati. Madžarska je tedaj ravnokar uzakonila splav in Dr. Jonas je kot katolik, nasprotoval splavu iz etičnih razlogov. Ukvarjal se je tudi s travmatičnim psihološkim učinkom, ki ga spremlja vsak splav in bi lahko imel vpliv na njegove stranke. Iz prakse je vedel, da je bila ta metoda ritmusa kot sredstvo proti zanositvi le malo zanesljiva. Ko je prebral odlomek, je videl možnost zanesljive kontracepcije in upanje za zanositev neplodnih žensk.



Jonas je svoje čase sodil med najbolj kvalificiranih ljudi. Poleg svojih medicinskih priporočil, je spadal k skupini znanstvenih astrologov, ki se imenujejo kosmobiologi. Kosmobiologi se trudijo opazovati in opisati učinke kozmičnih učinkov in močnih vplivov na živeča bitja. Kot znanstveniki in uradno priznani fiziki, so se Jonas in njegovi kolegi skrbno odmikali od zadev, za katere so imeli za čudaške ali sanjave oblike napovedovanja. Današnji kosmobiolog Reinhold Ebertin piše: Medtem, ko se posnemalci astrologije zadržano borijo proti znanstvenim dokazom in posebno statistike, se kosmobiologi prizadevajo uporabiti pri raziskavah vse možne raziskovalne načine in metode in s tem pospešiti znanost. S tem prispevajo k točnim rezultatom in dokazilom.



Tudi Jonas je raziskoval povezavo med aktivnostjo sončnih peg in človeškem življenju na zemlji. Intenzivno se je ukvarjal z astronomijo in astrologijo. Zavedal se je, da sta se znanstvenika Hipokrates in Kepler že ukvarjala z astrologijo in ugotovila povezavo med rastjo in bledenjem lune in ciklusom plodnosti. Risal je horoskope in jih primerjal z astrološko karto spočetja. Leta 1956 je po nekaj tednih prišel do prvih treh pravil spočetja, določanje spola in sposobnost za življenje ploda. Njegova tri pravila se glasijo takole:

Čas, ko je ženska plodna je odvisna od vrnitve sonca in lune na isto pozicijo, kot ga je imela ženska ob rojstvu.

Spol otroka je odvisen od pozicije lune in sonca pri oploditvi.

Planeti ob času spočetja zanositve lahko vplivajo na razvoj otroka v trebuhu.



Sedaj, ko vemo definicije, bi radi vedeli kako to deluje. Ključ je prvem pravilu. Če je ženska rojena med mlajem, lahko zopet zanosi, ko je luna v mlaju in s tem seveda tudi vsak mesec ob mlaju. Če pa je bila rojena ob času, ko sta sonce in luna 60°, to je vedno pet dni po mlaju, lahko zanosi, ko oblikujeta sonca in luna zopet 60°, ne glede nato kdaj ima menstruacijo. Če bi radi sami izvedeli kako je stala luna v vašem rojstvu povprašajte astrologa – in mu posredujte vaše tri podatke rojstvo - točno uro in mesto z natančnimi koordinatami. Po tem sistemu vstopi ženska periodo plodnosti dva dni pred vrnitvijo sonce in lune. Zadrževati se (kontracepcija) mora torej 36 ur pred in 12 ur, ko sonce in luno prestopita tisto točko.



Avstralski astrologinja Francesca Naish, ki se je specializiral nato raziskave od datumih plodnosti in predlaga da se naj doda raje še nekaj ur več za vsak slučaj. Na ovulacijo, ki bazira na hormonskih spremembah menstrualnega ciklusa, lahko vpliva luna, ampak tudi stres, zdravje in drugi dejavniki. Lunin ciklus je konstanten, vsaj se vsako leto pojavi 12 do 13 krat, potem takem ima vsak ženska vsak mesec dvakrat možnost oz. nevarnost, da zanosi. Pri opazovanju tega ciklusa je Dr. Kurt Rechnitz trdil, da je Jonasova metoda 98% zanesljiva, če pa bi ženska hotela 100% gotovost, naj uporablja merjenje temperature.



Avstralska Astrologija Francesca Naish vztraja pri tem, da če te dva ciklusa nista skladna, da ostaja lunin ciklus potencialen le tedaj, če je bilo jajčece zavrnjeno. Ne glede tega vztraja na tem da je nujno potrebno ostajati abstinenčen med periodo, ko se luna vrača, če nočete zanositi.



Glede spola otroka, je iz astrološkega vidika najlažje če se upošteva moment, ko je luna v tako moških znamenj ali jang znaku (ognjena in zračna znamenja). V tem primeru dobite fantka. Če je plod oplojen ob luni v ženskem ali jin znaku (zemeljska in vodna znamenja) pa dobite punčko. Ker luna menja vsakih 2 in pol dneva znamenje, je torej dobro če si pri tem pomagate z luninim koledarju, kjer lahko označite vaše priljubljene dneve. Lahko si pa ga kupiti tudi v knjigarni. Na koncu naj povemo še to, da je ta metoda že 5.000 let stara, je rekel egiptolog Dr. Balog.

»Vemo sicer, da deluje Jonasova metoda 100% glede določanje spola otroka, česar pa še ni zadostno raziskovano je vprašanje, zakaj ta metoda deluje.« Naish domneva, da na zemeljsko magnetno polje vplivajo lunine faze in da zaradi tega nastane faktor, pri katerem se ločujejo moške in ženske sperme, ki so nosilci kromosom. E. R. Schweigert potrjuje v knjigi "Astrološka kontrola rojstva" Jonasovo metodo, trdi da deluje v 98 %. Meni, da vpliva premik luna na kislost ali alkaličnost maternice in s tem na sedimentacijo sperme.



Jonasova raziskava in boj za priznanje je seveda spet druga zgodba. Ko je namreč Jonas vse podatke iz svojega raziskovanja poslal madžarski in češki akademiji za znanost, je bil nad odgovorom razočaran. Nameraval je že prekiniti z raziskavami, vendar se je potem le odločil nadaljevati, če

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   Za nas (274.nadaljevanje)
21.9.2005 12:53:47   
simonas
Zdravo punce!

Zdaj se pa že res dolgo nisem oglasila . Toliko se vsega dogaja, da komaj sledim, pa vedno ko si rečem, da bom še pokukala k vam na forum mi zmanjka časa. Doma pa vse tako počasi dela, da ne vem kaj bo, ko bom na porodniški, saj mislim, da mi kabelskega interneta do takrat še ne bodo naredili .

Jaz delam še dobra dva meseca, potem pa grem na zasluženi dopust pred porodniško. Sicer pa mi tudi zdaj v službi prav nič ne manjka, ker vsi lepo pazijo na mene, da me ne utrujajo preveč. Je prav fajn delat v takem vzdušju .

Ja punce moje, vidim da vas nesramna teta s krvavca še vedno ne pusti na miru. Vam pošljem par in za srečo, pa upam, da bo kam padlo kaj na plodna tla.

Naše dete že pridno brca, mamica pa se tako redi, da se tehtnice na široko izogiba. G mi sicer ni nič rekla a meni se zdi, da gre vse prevec hitro gor. Ampak zdaj se vsaj ze vidi lep trebušček, da me vsi ne gledajo več tako čudno, če sem se zredila ali kaj druga. Zdaj se že vidi kaj je.

Punce moje le pogumno in ne obupajte! Zagotovo vsako od vas čaka sreča!

Lep dan

Simona

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   Za nas (274.nadaljevanje)
21.9.2005 15:17:22   
Anitka
Ojla punčke moje!

Sem si spet vzela malce več časa za pisanje v ZA NAS. Včeraj sem imela v vrtcu roditeljski sestanek, pa po njem še setsnek strokovnih delavk, tako da se mi zvečer ni več ljubilo pisati.

Jaz trenutno papcam Dabroston in čakam kaj se bo dogajalo naprej. Danes je 20.dan ciklusa in spet se je pojavil izcedek, a tokrat zelo rahel. Bomo videli kako bo naprej. Upam, da bo minil in da je morda vgnezditvena krvavitev.

PIKA74 vidva si pa privoščita, kaj? Saj prav je tako. Kasneje ko bosta imela otročka ne bosta takoj mogla na razne ture, zato zdaj le izkoristita ta čas.

ASTRA hvala za odgovor glede Dabrostona. A ti si imela kdaj kakšno manjšo krvavitev ali izcedek med jemanjem tablet? Držim pestke za tvoje folikle in IUI.

MIJAVČEK bravo za tvoj optimizem in upam, da se bo razširil tudi med nas ostale borke na RR-ji.

MOJCA9000 jaz tudi tebi želim, da vama ta mesec rata in da bodo ti boji kmalu za nami.

Gospa BUŠKICA a lahko prosim za gesli slikic. Ti kar verjamem, da je poroka nepozabna stvar in upam, da se bo nekoč zgodila tudi meni, čeprav moj ni nekako navdušen nad temi ceremonijami.

FRAS tebi pa veliko sreče pri IVI.

TANTRA jaz sem že tudi pošteno jezna na tole gnilo vreme. Upam, da bomo še imeli kaj toplega sončka letos.

ŠPELA100 bomo držale psetke, da te tokrat M pusti pri miru za kakšnih devet mesecev. OFF pa včasih prav dobro dene, čeprav je včasih malce težko biti popolnoma na OFF.

SIMONAS ti se kar pridno redi in čuvaj pikico pod srčkom. Nič ne maraj za kilce.

Zdaj bom zaključila in se beremo,

Anitka

P.S. Lep pozdravček tudi vsem tokrat neomenjenim.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   Za nas (274.nadaljevanje)
21.9.2005 15:43:01   
pika74
prišla iz ordinacije in izvid PAP II je... cin 1, 2 - LEETZ me čaka novembra

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   Za nas (274.nadaljevanje)
21.9.2005 15:47:30   
MarijaPo
pika74, to je res grozno.
ampak bo ze bolje, k sreci imamo najboljse zdravnike na svetu, te bodo ze pozdravili in bo se vse zelo dobro

nice se sekirat!


(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   Za nas (274.nadaljevanje)
21.9.2005 15:54:51   
Anonimen
Pika74

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   Za nas (274.nadaljevanje)
21.9.2005 16:04:51   
tinkamiška
Oh Pika , pa kaj hudiča je pa tega bilo treba

Naj te lepo pozdravijo, vse bo še vredu

Poljubčka in

Tinka

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   Za nas (274.nadaljevanje)
21.9.2005 16:09:18   
Špela100
Pika74 ne , jaz sem imela tudi Leetz. Imela pa sem Pap III in cin 2.Tako, da še slabše.Od poroda naprej, se pravi 8 let sem imela skozi slab bris.Pap II, pa pap III, pa spet ok, pa nazaj...v glavnem groza. Tudi jaz sem kar nekaj noči se presekirala. 3x sem bila v bolnici pod splošno narkozo in so mi delali odščip.Ko je pa pozneje bil izvid še slabši, ko je bil cin II, se je pa moja g. odločila in mi predlagala konizacijo. Vendar nisem pustila in sem rekla, da bom imela še enega dojenčka pol pa lahko delajo kar hočejo. In res hvala bogu me je upoštevala in me je poslala v LJ k prof.Rakarju še po eno mnenje. On se je odločil za Leetz in mi ga lani maja tudi naredil.Bila sem 14 dni na bolniški.Bolelo me ni skoraj nič.Kot med M.Zdaj sem pa imela že dve kontroli in je bris ok.Tako, da ne jokaj, saj vem, malo ti bo plane prestavilo za dojenčka...ampak to moraš poštimati, da se ne razvije kaj drugega. Baje pa to nič potem ne vpliva na zanositev in donositev.

Nič jokanja punca, če bo samo to v celem življenju bo ok, ne??? Pa še avdija boš vozila ko boš velika ne, če se ne motim??? ha, ha, mal se hecam, da ti privabim en nasmeh.Če te pa kaj zanima pa vprašaj.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   Za nas (274.nadaljevanje)
21.9.2005 16:09:23   
pika74
hvala za objemčke.

sm pa žalostna dons... prej mi je manja11 poslala en sms

a se spomnete te punce. avgusta ji je končno ratal po dolgih letih. pa ene probleme je mela s ščitnico al s hormoni poleg vsega.

in dons dobim sms... da je punca v bolnici na abraziji plod je odmrl v 8. tednu nosečnosti


(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   Za nas (274.nadaljevanje)
21.9.2005 17:11:07   
Anitka
Pika lubica, želim ti, da te čimprej dobro pozdravijo. Ti se kar izjokaj, da bo lažje pri srčku.Od mene pa prejmi en topel objemček, ki naj omili tvojo bolečino. Drži se.

Za Manjo mi je pa tudi prav hudo.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   Za nas (274.nadaljevanje)
21.9.2005 17:32:02   
ElaM
Pika74 , vem kaj prestajaš, če hočeš mi lahko pišeš na privat, so mi te zadeve letos uničile vse plane in poletje. Ampak se ne dam, poseg je že 14 dni za mano.
Drži se.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   Za nas (274.nadaljevanje)
21.9.2005 18:31:30   
PiaM
Draga, Pika, drži se...veš da te bodo poštimali!!
Pošiljam ti veliko pozitivne energije!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   Za nas (274.nadaljevanje)
21.9.2005 18:53:29   
Suana
pozdravljene!!
veš anitka tudi jaz pridno papam dabroston in naj se mi potem vlije da gremo v postopek ivi!
hvala Anitka ker misliš na mene,tudi zate držim velike pesti in upam da ti uspe ta mesec!!
Mojca tebi pa naj 30.9 test pokaže in da ne boš rabila skozi te viharje še enkrat!
pika ,kaj naj ti rečem misli pozitivno ne sekiraj se preveč in upaj da bo vse v redu in tako tudi bo,mislim nate!!!
vsem na rr želim da čimprej zagledate ,novim pa iskrene čestitke!!
lp suzana

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   Za nas (274.nadaljevanje)
21.9.2005 19:15:34   
Sulfinija
Pozdravljene!!!!!!

Da se vam še jaz malo pridružim v tem nadaljevanju.Jaz sem zaenkrat ok,lepo počivam in vmes kaj šivam ter hodim.Vendar že dva dni me pošteno dol tišči v spodnjem delu trebuha in ne vem kaj je sedaj to?Kaj si mislite ve?
No Anitka si me zadnjič v ambulanti prepoznala kar nekajrat sma se srečali v MB.
No in kako kaj vse ostale?Kaj pa je z našo Ameli ali mogoče katera od vas ve?
No Fras tebi pa želim,da že enkrat tale dabraston popcam in,če bom tudi jaz rabila še enkrat na IUI boma šle midva skupaj lepo v oktobersko akcijo,kajne?
No in kako imate vreme drugod po Sloveniji?Tule je kislo in turobno,da je kar groza,pa povrh še hladno...
No vsem puncam,ki se trufdimo želim,da čimprej vse skupaj zagledamo in,da bomo končno držale v naročju svoje težko pričakovane .

LP Mojca

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





"Delanje otroka" je lahko stresno
Če se trudite zanositi in vam ne uspeva, veste, da to ni nekaj, česar bi se neznansko veselili, ampak ravno nasprotno, t...
7 lastnosti odličnega partnerstva
Preverite, ali ima vajino partnerstvo teh sedem ključnih lastnosti, ki vama bodo pomagale, da bo vajina sreča v dvoje tr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?