
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
|
KLINEFELTERov sindrom & biopsija mod 26.1.2014 16:50:16
|
|
|
|
MetekCvetek
|
Pozdravljene! Da vam povem najino zgodbo S partnerjem sva po dobrem letu poskušanja morala na kliniko za neplodnost, ker nama nikakor ni uspelo zanositi. Ugotovili so, da moj nima semenčec pri izlivu, nakar je sledila genetska preiskava zakaj je tako. Kjer nama je bilo potrjeno, da ima moj mož Klinefeltrov sindrom oz en kromosom preveč. Rekla mi je zrdravnica, da ga bodo poslali še na biopsijo mod, da vidijo, če kaj najdejo. Danes sem malo prebirala na forumih in piše, da moških s tem sindromom sploh ne pošljejo, ker "vedo", da nič ne bodo našli. Tam pa mi je sestra rekla, da je imel en par isti primer in, da so jih nekaj našli - sedaj pričakujeta dvojčka. Ampak moram biti sitna, da bodo moža poslali na biopsijo. Ali ima katera podobne izkušnje? Mogoče veste kako dolgo se čaka na biopsijo v LJ? Za kakršnokoli informacijo bom zelo vesela, da bo malo lažje Lep pozdravček vsem
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiOtrok in sidro v isti materniciTa mama se je za podvezovanje jajcevodov odločila pri 28 letih, saj je pred tem trikrat zanosila kljub uporabi kontracep...
7 nenavadnih dejstev o spermiPoleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Zadnje s foruma
Vrtectojeto1Ali ste v zadnjih 5 letih dobile željeni javni vrtec v jaslih?da (velja za Ljubljano) (
16%)

ne (velja za Ljubljano) (
4%)

da (velja za ostale občine) (
35%)

ne (velja za ostale občine) (
11%)

ga nisem iskal-a (
34%)
Število vseh glasov: 330Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!