|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo MARCA 2014
7.3.2014 12:03:22   
Matti
Hihi perla, očitno resuser posted image Mi je klomifen očitno skrajšal cikel. Upam da mi sedaj ne bo zamaknilo menstruacije. Sem pa O test delala 4 dan po prenehanja jemanja Clomida(pol tabletke). Naj bi ovulacija nastopila 5-9 dan prenehanja jemanja. Je bila pa črtica še danes zjutraj enako močno kot večaraj, je to sploh mogoče (v razmaku 15 ur)? Baje če jemlješ Clomid da ni fajn delat O testa prekmalu ker je lahko lažno pozitvno, in jaz sem se tega tudi držala. Test sem se spomnila delat šele ko me je začelo zvijat spodajuser posted image No ja upam da je to res ovulacija. Bom test naredila še jutri in potem bi mogla biti črtica že švohnejša verjetno.

Sareta stiskam pestiuser posted image user posted image

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: II pričakujemo MARCA 2014
7.3.2014 14:37:34   
biba85
A še lahko mene dodate na seznam? Ne pričakujem je tam nekje od 11-14, imam različno dolge cikle in ne znam točno napovedat....Držim pesti, da nam ratauser posted image

(odgovor članu Matti)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: II pričakujemo MARCA 2014
7.3.2014 16:45:14   
Sareta88
Hvala! biba85 držim pesti, da se ne prikaže tečkauser posted image

(odgovor članu biba85)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: II pričakujemo MARCA 2014
8.3.2014 12:56:56   
Anonimen
moja M pa očitno prihaja 4 dni prej, mam neke rdeče nitke, ko se obrišem... pa spet neko sitno vnetje, se bom mogla kr lepo pri G oglasit, da mi da kej močnejšega...

user posted image

(odgovor članu Sareta88)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: II pričakujemo MARCA 2014
10.3.2014 11:01:30   
Sareta88
Punce kakšna je situacija pri vas? Jaz sem imela včeraj zelo bled rjavkast izcedek pomešan s sluzjo, danes pa nič več od tega. Imam občutek da so prsi malo bolj polne. Danes je 32. dan ciklusa. Še malo počakam in če do srede ne bo nič zagotovo naredim test in upam na user posted image . Mi je pa včeraj sestra od moje rekla, da je sanjala, da sem noseča in da sem bila na ultrazvoku, da je bila punčka. Upam, da se njene sanje uresničijo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: II pričakujemo MARCA 2014
10.3.2014 19:45:29   
asyka
Jaz se po dolgem času čvekanja samo med Bodočimi nosečkami selim še med tele teme, kjer štejemo do dnevov D. Jaz se ne pričakujem okoli 28.3, smo v prvem krogu od prvih tako, da... mogoče pa nam bo nosil Miklavž, čeprav je malo verjetno user posted image

Doma veselo user posted image in danes sem ugotovila, da se je moj kar pravi čas tale mesec dokončno odločil, da bomo resno delali na naraščaju... Levi jajčnik že zelo dobro najavlja, da se pričenja pot novega jajčeca... Upam, da se sreča s tistim ta srečnimuser posted image user posted image

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: II pričakujemo MARCA 2014
10.3.2014 19:58:09   
jabuk
Ojla punce, sem tudi jaz malo pogledala še tole temo....Jaz še čakam na user posted image , pa je kar ni...Je pa 34 dan ciklusa.  Počakam še ta teden, potem pa naredim test n.

< Sporočilo je popravil jabuk -- 10.3.2014 19:59:53 >

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: II pričakujemo MARCA 2014
10.3.2014 22:03:41   
Sareta88
jabuk na koliko dni pa imaš običajno cikluse?

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: II pričakujemo MARCA 2014
10.3.2014 22:30:53   
jabuk
Sareta88, problem je, ker sem februarja nehala z jemanjem KT, zato ne vem. user posted image

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: II pričakujemo MARCA 2014
11.3.2014 11:11:18   
Sareta88
jabuk... aha potem pa se zna zgodit, da pride do zakasnitve ali pa se je pač kej prijelo, to bi blo sploh super:)
Pri meni je danes 33.dan pa še nič ne kaže da bi kej blo, tako da imam vse bolj občutek, da se kej dogaja... Držim pesti za vse vas user posted image

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: II pričakujemo MARCA 2014
11.3.2014 11:28:51   
jabuk
user posted image ..danes dobila.

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: II pričakujemo MARCA 2014
11.3.2014 12:07:21   
Anonimen
tut js romam v aprilsko temo...
sm pa dala skoz en predogled kako bo, ko bom nosečka, ker sm mela virozo in sm bruhala na polno... sm se že vprašala, če sm sploh pripravljena na to... ampak je želja res močna...

tko, da novi boji...

Iza

(odgovor članu jabuk)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: II pričakujemo MARCA 2014
11.3.2014 22:49:16   
inceeq
Tudi jaz se selim v naslednji mesec...mi je čisto zmešalo zdaj ritem in mi je M zamujala kar dobrih 14 dni :( zdaj pa mamo hudička...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: II pričakujemo MARCA 2014
13.3.2014 11:26:01   
perla*
user posted image  MAREC user posted image

user posted image
ali user posted image PRIČAKUJEMO

3.3
Sisley
 
6.3.
Anonimen user posted image

9.3.
Sareta88

10.3
čikita
 
11.3.
biba85

12.3  
user posted image  Iza user posted image
 
17.3.
_pika_
 
20.3.
čikita, tejcy01, perla*
 
28.3.
*misi*, asyka
 
29.3.
user posted image  inceeq user posted image
 
30.3.
Matti
 
x.3 
lejly, Katte

user posted image NAVIJAČICE user posted image       
 witch, NikaAnna, Jenny_B, Žabinčica, Radenska_, mamica deklicam, LittleSun, niinii, *viva*, Penny, *tedy*, zlatolasek, Tippi

(odgovor članu inceeq)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: II pričakujemo MARCA 2014
13.3.2014 11:27:32   
perla*
Dejmoooo punce! user posted image
Evo, smo že skoraj na polovici meseca! Dejmoooo! user posted image user posted image

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: II pričakujemo MARCA 2014
13.3.2014 14:07:07   
_pika_
Tudi jaz navijam za lepe novice!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: II pričakujemo MARCA 2014
13.3.2014 14:37:46   
Sareta88
No jaz sem dobila včerajuser posted image . Tako da upajmo na kdaj drugič. Navijam pa za ostale, da vam ratauser posted image

(odgovor članu _pika_)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: II pričakujemo MARCA 2014
14.3.2014 7:29:54   
mala_miš
Živjo punce!! :) Tako sem nemirna, da moram nekam "izliti" svoje misli - in ta forum je čudovita "spužva" za take kot sem trenutno jazuser posted image . Skratka, ja ... februarja nama ni uspelo ugledati user posted image , tetka je prišla točno kot urca, na 31. dan. user posted image Smo pa zdajle v novem krogu, JUTRI torej NE pričakujem user posted image . Tako sem neučakana, da sem že zjutraj naredila test (po skoraj neprespani noči), ampak bi bilo najbrž bolje, da bi počakala še do jutri ... pokazala se je namreč ena zelo izrazita črtica ... in potem po cca treh minutkah še ena zelo blaga, vidna pravzaprav samo na dobri svetlobi ... In sedaj mozgam, ali je možno, da imam ne glede na to, da je že 30. dan cikla, še vedno tako malo hormona hcg, da bi se črtica izrisala bolj izrazito?! user posted image Ja saj vem, počakaj še kakšen dan, boste rekle - saj bom. user posted image
Navijam pa za vse, ki upate ta mesec - vidim, da je seznamček kar dolg, jejjj bo to enih skrivnostnih in energičnih škorpijončkov! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: II pričakujemo MARCA 2014
14.3.2014 10:23:45   
perla*
mala_miš super! Nekaj se dogaja in upanja je več kot če bi bla tista smotana belina! Na tvojem mestu bi jutri naredila Baby check mini. Itak mi pa ne bi ratal toliko zdržat, pa bi pomoje že zvečer nardila. Al pa bi zdejle laufala na krvnega. Tko da mene rajš ne poslušat, ker sem mal psiho user posted image drzim pesti in se veselim prve vesele novicke!

(odgovor članu mala_miš)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: II pričakujemo MARCA 2014
14.3.2014 10:35:20   
*misi*
mala miš bravo,bravo user posted image ja počakat še kakšen dan, da Hcg zraste, drugače pa na krvnega hehe user posted image Držim pesti, da je to to user posted image

Jaz sem očitno tik pred O...čakam da me začne šraufat po trebuhu, neki se že dogaja. PA ne vem če ne bi šla po O test, da vidim da me občutek ne vara.

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: II pričakujemo MARCA 2014
14.3.2014 11:04:15   
mala_miš
*misi* in perla*, hvala za vzpodbudne besede - bom poskušala zdržat še do jutri, potem pa znova na čekiranje user posted image . Itak javim, ko bo kaj novega ... sploh če bo krepka črtica, bom še tisto minutko delila z vami user posted image
. Krvni test pa ne pride v poštev, najbližji mi je v Kranju, do tja pa imam eno uro vožnje (ja, prihajam iz hribovuser posted image ). Smo na vezi, pozitiva!!! user posted image

(odgovor članu *misi*)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: II pričakujemo MARCA 2014
14.3.2014 11:29:38   
biba85
moja je, danes prišla, tako, da se selim v naslednji mesec. Upam, da boste ostale imele več sreče...

(odgovor članu mala_miš)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: II pričakujemo MARCA 2014
14.3.2014 15:46:01   
_pika_
Predčasno sem dobila m, tako da se selim v april.

(odgovor članu biba85)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: II pričakujemo MARCA 2014
15.3.2014 6:23:00   
mala_miš
Punce, hej! Danes sem presrečna!!! Naredila test in pokazali sta se dve črtici, ena sicer še vedno manj izrazita, ampak jo ne vidim samo jaz, tako da se očitno nekaj dogaja!user posted image Kar norim od sreče, res lep začetek dnevauser posted image . Sedaj pa v tej temi samo še navijam in držim pesti za vse, ki si želite čimprej ugledati user posted image . Vso srečo vsem!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu _pika_)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: II pričakujemo MARCA 2014
15.3.2014 7:24:07   
*misi*
mala mis cestitammmm user posted image to pa je prekrasna novicka! Zelim ti cudovito nosecnost in srecno do konca user posted image

(odgovor članu mala_miš)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?