|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
3.3.2014 9:24:01   
Anonimen
ojla punce user posted image nekaj dni me ni bilo ker sem imela neke težave z internetom user posted image ampak zdaj sem spet z vami
user posted image

tara.81 ja tudi jaz sem razmišljala da bi bilo dobro odpret novo temo glede nato da se una izteka,in evo pa jo imamo,sem jo kar odprla user posted image jaz začnem okoli 10.3 odvisno od user posted image kdaj pride user posted image

in punce kok smo že daleč,ali je katera že začela,nisem še vsega prebrala sploh nevem koliko nas je user posted image user posted image

pa srečno vsem skupaj in same + prosim user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tara.81)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
3.3.2014 12:20:08   
Corse
Pozdravljene vse

Čakam na pošto od konzilija, grem v spontan postopek, bo skoraj brez špikanja, upam da bom kmalu na vrsti. Sedaj sem v LJ pri Nini Jančar, prvi postopek v PO pri Merlotu. V prvem dolgem postopku sem zelo slabo prenašala hormone. Pestke za vse...LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
3.3.2014 13:44:00   
monsy

IZVIRNO SPOROČILO: tara.81



monsy a ga boš prvič jemala? Jaz sem imela toliko stranskih učinkov in težav z njim, tako da bodi pripravljena. Stranskih učinkov na unem listu priloženem pa ne niti brat, ker so grozljivi. user posted image Upam, da ga boš ti bolje prenašala. Ne, še nisem začela s pikanjem. Ne vem ali dobim že v četrtek gor v MB prvo špiko ali si jo dam potem sama prvič v petek, tako kot je napisano v navodilih. Še malček in začnemo user posted image user posted image ! Včeraj sem vzela zadnjo tabletko Femodena in zdaj čakat user posted image ...



ja prvič ga bom jemala, ker u prvem postopku nisem mela pingvinčkov. Upam da ne bo kakšnih hujših stranskih učinkov,...ponavadi nimam problemov s tem, pri nobenih tabletah. Upam da bo tudi tokrat tako. Ti povem da niti ne razmišljam o tem,...in pa sploh nikol ne berem navodil ki pridejo zdraven, ker če bi jih, mislim da pol niti lekadolov ne bi pila user posted image

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
3.3.2014 18:58:49   
tejcy01
pozdravljene user posted image

evo danes je moj 5.dan špikanja user posted image jutri imam pa prvi UZ user posted image upam da bo uspešen..držite pesti user posted image user posted image

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
3.3.2014 20:55:22   
sturla
Hej hej user posted image

Naj povem, kaj sem izvedela. Poklicala sem na oddelek SIII in so mi rekli tako: glede na to, da imam pingote, se narocim v leonisce k svoji dr.,ki mo dala novo napotnico. Nato se narocim v stari porodnisnici,kjer mi bojo dali zap.st. in potem cakam jovo na novo user posted image mogoce bo prislo kateri prav.

Tara, kje se pa dobi ta rec? Danes sem kupila krvomocnico user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
4.3.2014 7:43:14   
Aleda
A mi mogoče katera ve povedat, kako je če greš v postopek samoplačniško: je treba plačat tudi posvete in morebitne preiskave (hormonske, laparaskopija) pri izbranem G, ali gre to na napotnico?

(odgovor članu sturla)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
4.3.2014 9:42:01   
saška84
Ojlauser posted image
Mogoče katera ve, kdaj najbolj točno naj bi prišla menstruacija po et??Danes sem 10. dan po ET, čist sem že živčna..vem da lahko vsi ti hormoni čist spremenijo cikel, pa vseeno glede na to da že odkar pomnim imam ciklus na 28 dn, in po mojih izračunih bi jo mogla dobit 6.2
Glede na to, da je ovulacija takrat, ko je punkcija bi jo pa praviloma mogle dobit 14 dni po tem?
Ima katera kakšne izkušnje s tem, kdaj ste dobile M..
Znakov nimam nobenih, mal me mogoče trebuh boli, pa polno glavo mozoljev...sicer sem že imela 2krat IMN, ampak sem že mal pozabila kdaj pridejo ti znaki, če sploh pridejo...
Hvala za odgovore...
Vsem želim lep dan pa veeeeeeeeliko pluskovuser posted image

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
4.3.2014 10:47:54   
tara.81
tejcy01 kako je bilo danes na UZ-ju? Upam, da si bila "pridna kokoška" in da imate polno foliklov. user posted image

monsy super, da dobro prenašaš zdravila. Jaz sem imela res ogromno težav in je bilo kar hudo. Prvi teden sem bila v taki depresiji, skozi samo jokala, vse sem videla "črno", grozljivo. Jedla nisem čisto nič, ker enostavno nisem mogla, mi ni šlo. Pol je bilo lažje, ko sem začela jemati še Prometrium. Upam, da bo tebi šlo lepše skozi. Prijateljica ga je tako lepo prenašala, je rekla, da se je prav dobro počutila in da bi ga jemala kar naprej. Je res odvisno od posameznice.

sturla kaj si pa mislila? Mogoče matični mleček? To sem nabavila pri enem čebelarju, melatonin pa v Italiji.

Aleda žal ne bi vedla. Po logiki, če je postopek samoplačniški se plača vse. A postopke ste že vse pokurili?

saška84 zna bit, da ti progesteron zavira prihod M, pri meni vem, da je bilo tako, da dokler sem jemala Prometrium tudi user posted image ni bilo. Kateri dan si pa imela ET?

(odgovor članu saška84)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
4.3.2014 11:10:06   
tejcy01
tara.81 eo moj prvi uz je za mano user posted image pridelal sem na vsaki strani po 4 folikle velikosti od 12 do 15 in pa še nekaj manjših...za te mi pa ni nič povedala user posted image niso glih neki veliki ampak upam da še zrastejo user posted image
zdej sem dobila še za dva dni puregon in pa orgalutran...v četrtek pa imam spet uz..potem bomo pa vidl,mislim da bo potem pa že stopka...saj tko je bilo v mojem prvem postopku user posted image user posted image
sem pa bistveno bolj živčna kot v prvem postopku user posted image
pa ti..si že začela? user posted image


(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
4.3.2014 11:14:43   
tara.81
tejcy, ne še nisem začela. V četrtek UZ in pol začnem. Tudi jaz sem tako živčna. Tokrat sem doma brez dela in imam očitno preveč časa za razmišljanje user posted image user posted image

Super za toliko foliklov! user posted image user posted image Da bi bili vsi polni user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil tara.81 -- 4.3.2014 11:15:23 >

(odgovor članu tejcy01)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
4.3.2014 11:21:14   
tejcy01
tara.81 hvala upam da bojo usi lepi in polni ja user posted image v prvem postopki sem jih pridelala 6 od tega je bilo lepih 5 oplodila sta se pa samo dva..upam da bo zdaj malo bolje in da bo več sreče user posted image

super naj ti čim hitreje mine in upam da bo tudi pri tebi use tako kot je treba user posted image user posted image
ja verjetno si še toliko bolj živčna ker si doma in samo tuhtaš kako in kaj...jst sem v prvi postopek šla veliko bolj sproščena in pa manj živčna kot sedaj..verjetno zato ker nisem vedla kaj vse me čaka user posted image

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
4.3.2014 15:43:19   
sturla
tara.81 mislila sem na folno kislino. videla sem jo v mullerju, šumeča tableta

saška mogoče je sploh ne boš dobila user posted image user posted image

26.3. grem po napotnico user posted image če gre vse po sreči, aprila nadaljujem z novo rundo pingvinčkov user posted image grem brat navodila za pitje krvomočnice user posted image

(odgovor članu tejcy01)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
4.3.2014 16:49:06   
saška84
No super, pol grem jaz tut verjetno naslednji mesec naprejuser posted image
Nism mogla počakat, sem danes nardila test, negativen, glede na to, da je danes 10.dan mislim, da je kr realen, no bomo vidliuser posted image
Sturla jaz imam folno kislino femibion ki ima dodanih še nekaj vitaminov pa tegauser posted image

(odgovor članu sturla)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
4.3.2014 22:06:20   
sturla
saška dokler ni user posted image ne se vdat user posted image če pa imaš zamrznjenčke in člučajno pride user posted image ti predlagam, da narediš kot jaz in takoj pišeš v LJ pa mall zajamraš, če te lahko naročijo do **** datuma (mene so). vseeno držim pesti za +

(odgovor članu saška84)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
5.3.2014 9:30:53   
tara.81
tejcy hvala za lepe želje! Ja, da bi šlo res vse tako kot je treba je tudi moja želja...po 2 letih in pol mislim, da bi bil že čas, da tudi jaz zagledam user posted image user posted image user posted image . Drugače se pa moja user posted image že kaže. Včeraj malček, danes malček, očitno si bo dala jutri duška, med pregledom user posted image . Saj pravijo, da so navajeni v MB vsega, ne? user posted image

sturla to FK sem kupila kar v lekarni.

(odgovor članu sturla)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
5.3.2014 9:42:57   
tejcy01
tara.81 ja prav imaš zdaj bi bil pa že čas da tudi midve zagledava ta zelo pričakovani user posted image in upam da nama tokrat uspe in bova user posted image
saj morajo biti navajeni vsega user posted image srečno jutri user posted image user posted image

še nekaj me zanima ali mogoče veš kok morajo biti folikli veliki za punkcijouser posted image jst sem imela v prvem postopku na prvem uz malo večje kot sedaj..pa me malo skrbi ker so zdaj manjši...sicer jih je pa več user posted image itak sem pa skos živčna user posted image jutri imam še en uz..in upam da so zrasli in da bo use uredu user posted image

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
5.3.2014 9:48:50   
tara.81
tejcy mislim, da morajo bit tam nekje okoli 19 za stopko. Kar je več je skoraj nevarno, da že samo poči. Jutri tudi ti UZ...bom držala pesti! Ja, če si jih imela včeraj že 15 in da rastejo nekje 2-3mm na dan zna bit, da bo res že jutri stopka. To je pa hitro. Pri meni gre vedno vse tako počasi. Že moje O so dolge in vedno okoli 20. dneva, tako da si jajčniki vzamejo čas user posted image

(odgovor članu tejcy01)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
5.3.2014 9:52:54   
tejcy01
tara.81 ja na prvem postopku sem ima tudi tako 7 inekcij in potem čez en dan stop inekcija user posted image upam da bo tokrat tudi tako user posted image
ja jutri sva obe na uz user posted image upam da obe srečno user posted image

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
5.3.2014 15:01:15   
saška84
tara et sem imela 22.2.danes imam malo izcedka sicer vse skupi nic, bom vidla kaj bo zdaj naprej

sturla hvala za info bom tut jaz poklicala ce jo bom dobila, pa mal pojamrala, ti pa ko bos kaj zvedla le napis tuki, da bom na tekocemuser posted image
Kot sem ze rekla user posted image se ni prsla sam ta izcedek, k tut mal ni podoben menstriuser posted image ...naj se ze ulije ce se misli, se enga testa pa tut ne bom nardil do nenedelje.Pa dokler se ne ulije si se kr tlacim te tablete notr, itaq jih mam sam se za tri dniuser posted image

(odgovor članu sturla)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
5.3.2014 15:33:57   
sturla
tejcy moji največji folikli so bili tudi 21, nato je padla stop injekcija. ne predstavlja si, koliko so bili veliki na dan punkcije user posted image

saška veš da bom user posted image zato smo tu, da si pomagamo in delimo izkušnje. moja user posted image je prišla 11. dan po prenosu. do takrat sem vstavljala estimo, potem pa nič več

punce, pomlad bo naša! user posted image vodnarji so fajn user posted image

(odgovor članu saška84)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
5.3.2014 15:48:00   
tejcy01
sturla hvala za info user posted image
21 uff to pa je velik ja user posted image

(odgovor članu sturla)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
5.3.2014 17:50:00   
saška84
No saj jaz sem pa dons 11. danuser posted image
Čakam pa čakam.....
Zamrznječkov mam pa lih za 5 rund, ki jih imam še na voljo...sem pa dons nekje prebrala, da jih po odmrznitvi preživi le 50% od tega jih je nosečih le 15% žensk!
A misliš da če bi naslednjič prosila za dva zarodka, kej upoštevajo te želje a strogo po pravilih, ker mislim da ženskam do 35.leta v prvih dveh poskusih avtomatsko vstavijo le enga!?

(odgovor članu sturla)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
5.3.2014 18:38:32   
monsy

IZVIRNO SPOROČILO: saška84

No saj jaz sem pa dons 11. danuser posted image
Čakam pa čakam.....
Zamrznječkov mam pa lih za 5 rund, ki jih imam še na voljo...sem pa dons nekje prebrala, da jih po odmrznitvi preživi le 50% od tega jih je nosečih le 15% žensk!
A misliš da če bi naslednjič prosila za dva zarodka, kej upoštevajo te želje a strogo po pravilih, ker mislim da ženskam do 35.leta v prvih dveh poskusih avtomatsko vstavijo le enga!?



hm,...jaz sem slišala da 80% zamrznjenčkov preživi. Ja sej nevem več sem že čist nora od vseh informacij user posted image

No glede prenosa zarodkov, meni u prvem postopku ni hotel dat 2,...zdaj u drugem pa sem ga prašala in je rekel samo če se partner strinja,....no tko za informacijo. Sm pa 30 let stara.
Nekje prakticirajo tako da do 3 postopke probajo z samo enim, pol če ne rata, pa po dva vstavijo...
Seveda so leta tukaj tudi pomembna.

(odgovor članu saška84)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
5.3.2014 19:45:29   
binyyy
Heei punce. D se se jaz malo javim. Danes je 7dan od et. Znakov nimam nobenih, niti krcov. user posted image malo me skrbi, da ni nobenega znaka, edino izcedel od estima vaginalnih tabletk user posted image

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
5.3.2014 20:37:17   
sturla
saška glede št.zarodkov ne vem točno. vidim, da tudi ti imaš veliko pingvinčkov user posted image mislim, da se samo ETZ ne šteje kot celoten postopek, ali se motim? ima katera kaj več izkušenj s tem? ker če se šteje, bom pokurila vsa postopke samo s zamrznjenči? user posted image

(odgovor članu binyyy)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?