|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
5.3.2014 22:10:22   
Aleda
Sturla- ET-ji z zmrznjenčki se ne štejejo kot postopek. Za postopek se šteje ko imaš punkcijo, zato ste lahko srečnice tiste ki jih imateuser posted image

(odgovor članu sturla)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
6.3.2014 0:12:20   
saška84
Joj pojma nimam kaj se šteje za cel postopekuser posted image
Sturla pol mava itaq sam zamrznjencke, dokler tega ne porabis, po moje ne gres nc na punkcijouser posted image
Sem zadnc prebrala, da ce gres na punkcijo pa se nimas.nic oplojenih celic za transfer, se kr steje cel postopekuser posted image
Res ne vem kako je pr namauser posted image
Zdej pa cel cajt studiram, kaj je slo narobe, pa same traparije pa tko, kaj naj nardim da bo naslednjic bolsuser posted image

(odgovor članu sturla)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
6.3.2014 7:50:07   
Aleda
Kot sem napisala se za porabljen postopek šteje ko pride do punkcije, tudi če ne pridobijo nobene celice ali če se nobena ne oplodi. Fajn je če so zmrznjenčki, ker imaš več možnosti. Jaz npr. nisem imela nikoli zamrznjenčkov, na srečo sem za hčerko zanosila v drugem postopku, sedaj pa sem porabila že 3, ostane mi še 1user posted image Sej zamrznjenčki ne morejo bit nič slabši kot sveži zarodki, če preživijo zamrznitev in odmrznitev.
Saška- vem kako je, jaz kar premišljujem in se kregam da ni pravičnouser posted image in študiram mogoče je samo kakšna malenkost ki bi pomagala da bi se prijelo, pa je ne vem. Želim si da naslednjič pridelam vsaj dva zarodka da mi ju vstavijo, ker zgleda je nekaj na tem pri meni. Sem dobila datum pri G sredi aprila, bomo vidli... bom prosila za kakšno preiskavo in večjo dozo zdravil, za še zadnji postopek

(odgovor članu saška84)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
6.3.2014 8:29:57   
jona klara
aleda- tudi mene res zanima kaj je pri meni, v prvem postopku sem takoj zanosila, sedaj pa za dsrugega otroka že vse 4 porabila, preostane nam še sam samopl,, glede na to, da je takrat bilo takoj, se ne morem sprijazniti, da ne bi bilo več še enega otroka, in mi isto ni jasno zakaj ne uspe, imam pa vedno malo celic zadnje tri post 1, 2 v zadnjem 3, pa me res zanima ali je kaj v matrenici po porodu ali so slsabi zarodki,.Čeprav sem lani imela na 3 dan 9 cel. zarodrk so rekli, da je full lep, pa ni bilo, po moje je stvar v maternici, imela sem pa cr in 5 ur težek naravni porod.Kaj pa ti misliš

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
6.3.2014 8:43:34   
tejcy01
tara.81 kako je bilo na UZ user posted image

eo moj UZ je za mano...imam kar lepo število foliklov user posted image vendar niso še dovolj veliki...danes zvečer se spet špikam in jutri spet UZ user posted image kar nočejo in nočejo zrasti user posted image
ali katera mogoče ve koliko inekcij je lahko pri kratkem protokolu user posted image pri prvem postopku sem jih namreč imela samo 7 zato nimam pojma koliko jih je lahko user posted image če mogoče katera kaj ve o tem..hvala user posted image

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
6.3.2014 13:10:43   
saška84
aleda hvala za odgovor, sem zdaj kar malo boljše voljeuser posted image
No sej bom vidla kako se bo odvijal naprejuser posted image zaenkrat še nisem dobila, sam ta izcedek me mal spremlja samo ni nič sveže krvi, mam občutek kot da se bo vsak čas ulilo, non stop hodim na wcuser posted image

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
6.3.2014 13:20:09   
tara.81
UZ preživela user posted image . Pravijo da je vse ok in da se začnem jutri špikat. Dobila municijo in zdaj akcija. user posted image Čez en teden spet UZ. Sestra Andrejka, ki deli terapije je pa tako prijazna, pravi cukr. Res je drug odnos....ko se spomnim kako nama je Reš prvič kazal kako se daje injekcije ob 5 zjutraj, ko ti ni nič jasno, vse je novo in on je to naredil vse tako na hitro. Ne, res ga ne pogrešam user posted image .

tejcy pri kratkem protokolu nisi omejena na število injekcij. Je vse odvisno od tega kako reagiraš. Ene se lahko pikajo 7 dni, ene 12. No vsaj nisem še slišala, da bi imela kdaj kaj omejeno.

Ne, dokler se ne porabi zamrznjenčkov se ne gre v nov postopek. Je tako kot si napisala saška84.

Po moje vse razmišljamo enako, kaj bi lahko še naredile, spremenile. Po pravici res ne vem, če imamo kak vpliv. Se mi zdi, da je vse ena taka loterija. Po moje je prav, da skrbimo zase, da zdravo živimo, da mislimo pozitivno in da uživamo v življenju takem kot ga imamo. Če se bomo sekirale si lahko samo še bolj škodimo.

(odgovor članu saška84)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
6.3.2014 13:52:35   
tejcy01
tara.81 super za UZ user posted image zdej pa čim več foliklou in pa da bojo lepi in polni user posted image user posted image
aha ok sem misla da je kakšna omejitev user posted image no ja pol bojo pa že zrasli teli moji folikli..danes sem jih imela ful več user posted image samo še zrast morajo in bo super...bomo vidli jutri koliko so napredovali user posted image

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
6.3.2014 14:51:57   
sturla
aleda hvala za odgovor. se mi je zdelo, da sem nekje že brala o tem, da se zamrznjenčki ne štejejo user posted image

saška kot so ti napisale, v nov postopek ne greva dokler ne porabiva vseh pingotov user posted image

tara user posted image za folikle, naj bojo čim lepši!

tiste, ki imate izkušnje s zamrznjenči, kako predpisujejo terapije in prenose? Namreč prvič sem imela prenos v spontanem ciklusu brez terapije, all natural user posted image zanima me, če bo naslednjič spet brez terapije ali mi bojo dali kaka zdravila? user posted image verjetno se z gin. zmeniš. ah 26.3. je tako daleč.. in tako blizu, da sem čisto neučakana user posted image

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
6.3.2014 19:39:49   
saška84
Sturla ...hihi me veseliuser posted image Sem se res ze fajn ustraslauser posted image
Mozno, da bos sla z aprilskim ciklusom naprej, ne vem zakaj ne biuser posted image
Ce je spontan postopek, pa ce je vse v redu z ovuacijo al kako to gre??Matr sem firbcna nouser posted image

(odgovor članu sturla)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
6.3.2014 19:52:35   
saška84
Sturla nekaj nisem dobr razumela pri tebi, a nisi imela prvič zdaj postopka, ker si napisala da si imela vse spontano, all natural?

(odgovor članu sturla)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
6.3.2014 21:57:36   
sturla
saška pri meni je šlo malo drugače, kot običajno. v prvem postopku po punkciji ni prišlo do ET-ja, ker sem preveč reagirala na zdravila in lahko bi prišlo do zapletov. vse zarodke (11) so zamrznili user posted image v februarju sem šla po pingvinčka. imela sem spontan ciklus brez stimulacije. kri so jemali, UZ sem delala (čakali smo na ovulacijo) in 5.dan po O je nastopil ET. po prenosu podpora z estimo, to je to user posted image

(odgovor članu saška84)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
6.3.2014 22:12:17   
Aleda
Jona Klara-potem si pa res imela lep zarodek, jaz sem vedno imela 6 celičnega na 3 dan, pa so tudi meni govorili da je lep user posted image je pa rekla nazadnje da se že deli naprej. Jest bi tut rekla da je stvar v maternici, kaj veš, lahko tudi sluznica ni taprava pa se zarodek ne prime... sej je ful stvari ki vplivajo, enkrat sem nekje prebrala kaj se mora vse poklapat da se zarodek ugnezdi, sem si mislila ja še dobr da sem sploh zanosila. A bi bla mogoče kakšna brazgotina od carskega reza noter, a je možno? Jaz sem rekla da če me izbrani G ne bo dal na kakšne preglede, bom šla pa do moje G in jo prosila če me pregleda, mi da kakšen nasvet.

(odgovor članu sturla)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
7.3.2014 6:55:38   
saška84
Joj sturla sory, si ze vse to dvakrat napisala, sem pol sla gledat objave za nazaj...
Jaz sem pa dobila se estrofem, ki ga moram jest skupaj z estimo, je pa kao za zenske, ki imajo probleme po menopavzi!?
A je se katera dobila te tablete?user posted image

(odgovor članu sturla)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
7.3.2014 7:52:15   
coala
Jona Klara jaz sem imela en sam 8 celični zarodek in se je prijel,verjetno zaradi te ambulantne histeroskopije,ko ti spraskajo endometrij,da se zarodek laže prime.

_____________________________

Naredimo mojstrovino iz našega življenja

(odgovor članu saška84)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
7.3.2014 7:53:14   
coala
Aja pa še tole pri tem postopku ti pogledajo notranjost maternice če bi tam kaj bilo.

_____________________________

Naredimo mojstrovino iz našega življenja

(odgovor članu coala)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
7.3.2014 8:53:48   
tara.81
saška84, če pogledaš malček gor sem ravno pisala o Estrofemu monsy, ker ga bo jemala. user posted image

coala ta postopek mi Reljić še noče naredit tega posega, če se pa zdej ne prime mu bom zatežila, da to hočem, glede na to da nisem imela ne laparo ne histero ne nič. Vsaj to, da mi poveča možnosti in da vidi, če je vse ok, pa mi mora naredit.

tejcy kaj pravijo foliklčki?

(odgovor članu coala)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
7.3.2014 9:02:57   
tejcy01
tara.81 moji foliklčki pravijo da imajo dovolj inekcij user posted image user posted image danes zvečer stopka..v nedeljo zjutraj pa punkcija user posted image user posted image uff me je že kar malo strah..čeprou v prvem postopku nisem imela probleme pri punkciji ni bilo nekih močnih bolečin user posted image ampak glede nato da sem jih takrat imela manj.....no ja bomo videli user posted image
pa ti..je prva inekcija že padla user posted image user posted image

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
7.3.2014 9:21:02   
tara.81
tejcy pol boš ti danes kočala s pikanjem jaz bom pa šele začela. Sem se odločila, da se bomo pikali zvečer, ker je lažje. Fant je takrat sigurno doma, zjutraj pa tako lahko v miru spim, ko gre on v službo user posted image . Koliko je bilo pol foliklov? Ste jih prešteli? Si v LJ, ne?

(odgovor članu tejcy01)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
7.3.2014 9:25:43   
tejcy01
tara.81 ja danes zvečer samo še stopka in smo končali s špikanjem user posted image user posted image
včeraj jih je bilo 18..veliki so pa bili od 12 pa do 16 user posted image user posted image danes jih je pa naštela 10 takih ki so dovolj veliki...ostali pa verjetno niso še dovolj zrasli da bi jih štela zraven user posted image voldilni je velik 20 user posted image

jap jst sem v Lj. user posted image

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
7.3.2014 13:23:12   
saška84
Tara hvala za odgovoruser posted image Zdej sem jo pa itaq dobila, tko da bom tut v ponedeljek poklicala in se narocilauser posted image
Pr men ocitno ni nic zaviralauser posted image , mislim da bi jo mogla vceraj, danes dobit no pa tut tko je blouser posted image
Ful sem zalostna, glede na to da sva mela ful dobre rezultate, sem kar fajn upala na prvic, al pa so me v lj.tko lepo motivirale, da sem mal prevec prcakvala...
Grem danes do prijateljice, ki se ukvarja s prano, da mi bo nardila eno terapijo, bomo vidl ce bo kej pomagaluser posted image
Ne vem kaj bi se lahko spremenila, drugac...namesto da bi se zredila sem 3kg shujsala...ah sej bo
Punce jaz vam zelim res same pluskeeee, in to cimvecuser posted image
Napisite kako vam je slo, da dobim mal motivacijeuser posted image
Lepuser posted image dan!!!

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
8.3.2014 8:05:52   
tejcy01
dobro jutro punce user posted image

eo moja stopka je padla včeraj zvečer user posted image jutri me pa čaka punkcija...me je kar malo strah user posted image upam da bo čimveč foliklou in da bojo lepi in polni user posted image user posted image držite pesti user posted image user posted image

tara.81 zdaj pa je prva špika že padla ane user posted image user posted image

lep dan vsem user posted image

< Sporočilo je popravil tejcy01 -- 8.3.2014 8:06:20 >

(odgovor članu saška84)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
8.3.2014 12:24:05   
sturla
saška te popolnoma razumem user posted image pri nama je podobna situacija, vse je oh in sploh in sam pri sebi upaš, da se bo kar prijelo a ne user posted image bo pa drugič user posted image pozitivno naprej proti user posted image

lep dan žena vsem borkam user posted image

(odgovor članu tejcy01)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
8.3.2014 14:50:01   
tara.81
saška84 mi je žal, da ni uspelo...s tako zalogo imaš še ogromno možnosti, tako da pogumno!! user posted image

tejcy ja, je padla. Včeri sta me zagrabila tak strah in taka živčnost pred pikanjem, kar na jok mi je šlo...user posted image . Pol po pikanju sem pa ugotovila, da bom preživela. user posted image Malo me je še strah cetrotide, ker me je sestra opozorila, da lahko peče, sam sej bom tudi to preživela, ne? user posted image In ti imaš že jutri punkcijo?! Super, pol proti konca tedna že transfer. Bom držala pesti, da bo šlo vse ok. Upam, da boš dobila ok zdravnika in da bo nežen in hiter. user posted image user posted image

Pa še ena rožica za vse nas user posted image


(odgovor članu sturla)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: IVF / ICSI - marec - april 2014 + zamrznj...
9.3.2014 7:27:01   
Radenska_
Punce za vse fuuullll navijam, tara.81 zate pa še posebej, saj veš :)
Vidim da si začela s pikanjem, tako da pestkam na polno, da aprila zagledaš plus!!!!!!
Bodo dobri možje radodarni in ti prinesli najlepše darilo :)
Kakor se je na začetku vse skupaj vleklo pa zdaj hitro teče, ane?
Naj bo MB tako uspešen za vse, kot je bil za naju!

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?