|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Težave pri dojenju
10.3.2014 0:32:19   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
......vsako anketo ene in iste splujete do konca.....


edine ki sem jim da odgovarjat na hitre zmazke.

lahko bi že v uvodnem postu napisala, da je za prvorodke in ne bi druge brez veze odpirale anketo.
zakaj še doječe matere v anketi nimajo možnosti odgovorit, da še dojijo, je pa resen kiks.. user posted image

p.s. jaz sem nekajkrat probala na RR bit prijazna in malo odgovarjat kjer sem naprošena, ampak niti ena ni bila na nekem diplomskem nivoju sestavljena (ali imam pa jaz višje kritrerije in pričakovanja - dopuščam to možnost). sem enostavno nehala na katerokoli anketo na RR odgovarjat...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Težave pri dojenju
10.3.2014 7:07:13   
dota
Meni se v teh primerih ne pojavlja toliko vprašanje 'strokovnosti' diplomanta, verjetno prvič sploh se le-ta srečuje z neko raziskovalno metodo na populaciji, kakor se mi pojavlja vprašanje strokovnosti mentorja. Glede na to, da je to človek, ki ima nek akademski naziv in je bistvo njegove službe znanstveno raziskovalno delo, bi moral biti toliko strokoven, da bi na tovrstne napake diplomanta opozoril in mu tudi svetoval. V nasprotnem primeru diplomsko delo nima nobene vrednosti in je namenjeno zgolj 'formalnemu' zaključku študija.
Pripombe pa imam, ker sem bila prvorodka, ker sem dojila, ker nekaj o dojenju sem vedela, ker nisem visela na netu in v knjižnjicaha, da bi se podučila o materinstvu, ker enostavno nisem delala znanosti iz dojenja in sem poslušala sebe in otroka... in vseeno me je zablokiralo pri četrtem ali petem vprašanju. Nevem no, če je bil ravno to smisel ankete.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Težave pri dojenju
18.3.2014 16:21:39   
MalaNeli
Mogoče katero zanima moj pogled na dojenje in čudovit čar tega.
lahko me vprašate tudi za mnenje kako sem se jaz spopadla s tem
lp, mala
http://mojpogled.net/dojenje-da-ali-ne/

(odgovor članu dota)
Neposredna povezava do sporočila: 28
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?