|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo aprila 2014
18.3.2014 13:27:02   
biba85
Tudi jaz se selim v to temo. user posted image pričakujem okrog 12. ali 13. 4.

(odgovor članu shoegal)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: II pričakujemo aprila 2014
18.3.2014 13:32:57   
jabuk
Jaz pričakujem 18.4.

(odgovor članu biba85)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: II pričakujemo aprila 2014
18.3.2014 13:49:23   
shoegal
Voila, sem naredila aprilski seznamček...

user posted image APRIL user posted image


user posted image ali user posted image pričakujemo

1.4.2014
Tara9

3.4.2014
Anonimen, Arual

5.4.2014
Shoegal

6.4.2014
Izza, _pika_

10.4.2014
inceeq

12.4.2014
biba85

18.4.2014
jabuk

21.4.2014
zlatolasek



user posted image NAVIJAČICE user posted image :
Katte, Žabinčica, mamica deklicam, niinii, LittleSun,

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: II pričakujemo aprila 2014
19.3.2014 20:15:30   
witch
Navijam tudi jaz za vse vas user posted image user posted image user posted image

Arual za tebe še posebej močno držim pesti user posted image user posted image user posted image user posted image naj bo april tvoj mesec. Nam je lansko leto aprilski postopek prinsel čudovitega fantiča user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu shoegal)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: II pričakujemo aprila 2014
20.3.2014 9:19:33   
zlatolasek
Joj punce, jst mam po Dabrostonu tako močno M, da si moram kljub tavelikemu tamponu in vložku vseeno menjati na 1 uro, ker mi drugače vse premoči user posted image A je to normalno??? Se ne spomnim, kdaj sem nazadnje imela tako hudo M. Prve dva dni je bilo normalno, 3. in 4. dan je pa kot bi me kdo zabodel tja not no user posted image Jutri začnem s klomifenom, v torek pa imam G, upam, da bom do takrat suha user posted image

Kako ste kaj ostale? Še mal pa bo april user posted image user posted image user posted image Držim pesti, da pomlad obrodi veliko user posted image in zdravih dojenčkov decembra user posted image user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: II pričakujemo aprila 2014
20.3.2014 14:28:48   
_pika_
Zlatolasek: Po dabrostonu naj ne bi bila močnejša M. Jaz imam malo, tako kot ponavadi.

(odgovor članu zlatolasek)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: II pričakujemo aprila 2014
20.3.2014 18:40:47   
snika
Še jaz, še jaz =)
Ne pričakujem je 21.4. sam kaj ko imam O ravno takrat ko ima moj pregled za seme in 5 dni prej nesme. Tako da bo ta cikelj malo verjetnosti user posted image

_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu _pika_)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: II pričakujemo aprila 2014
20.3.2014 18:41:20   
snika
joj sm se zatipkala 12.4
user posted image

_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: II pričakujemo aprila 2014
20.3.2014 19:12:25   
Tara9
Snika a to sta prav taka navodila dobila, da 5 dni prej ne sme? Moj je imel 4 dni pavze, pa ni bilo ok, oziroma so rekli naj drugič 2 dni pavzirava. Najbrž imajo vsepovsod drugačne kriterije. Nama je Reš rekel, da je za otročka potrebno imet spolne odnose na 2 dni in da se zato tudi spermiogram tako opravlja, da se vidi kvaliteta na 2 dni.

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: II pričakujemo aprila 2014
20.3.2014 20:37:42   
snika
Ja men je moi reku da so mu rekli 5 dni..men se je tud cudno zdel mi je pa že ena prej rekla da je fain d 2 dni...sm pa brala na spletni strani leonišča piše od 5 do 2 dni prej ne...

_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: II pričakujemo aprila 2014
21.3.2014 7:38:18   
Matti
Jaz je tokrat ne pričakujem 18.4.

Kar se pa spermiograma tiče mam pa informacije iz prve roke, ker se je moj ravno včeraj naročil. Njemu so rekli da mora bit pred pregledom dva dni pavze.

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: II pričakujemo aprila 2014
21.3.2014 14:22:29   
perla*
Upam, da je moji teti tečki kristalno jasno, da se nima kej prikazat 17.4. user posted image

(odgovor članu Matti)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: II pričakujemo aprila 2014
22.3.2014 8:28:42   
*tedy*
navijam za vseuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in ja april je tudi moj mesec imam rd pa moja tavelika tuduser posted image user posted image

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: II pričakujemo aprila 2014
22.3.2014 9:02:45   
Anonimen
No pa se še jaz malo javim malo sem slabe volje ker se nikamor ne premika glede mene. V Mb so se odločili da mi bodo še sedaj naredili hister. Potem sem naročena junija kako in kaj in seveda se potem začnejo že dopust. Naj povem da sem lani že imela lap. pri svojem g. in ni mogel odstranit pregrade. Ah po mojem nama letos še že nebo uspelo. sploh si ne morem predstavljati kako zgleda ko enkrat zagledaš tisti +.
user posted image

(odgovor članu *tedy*)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: II pričakujemo aprila 2014
25.3.2014 13:01:12   
zlatolasek
Dan,

mene pa lahko kar prečrtate iz seznama, mi je G povedala "lepo" novico za materinski dan, da spet nisem reagirala na klomifen, da so jajčniki videti bolj slabi in da zame nima upanja, zato mi je dala kar napotnico za neplodnostno user posted image

Ah ja, zdaj moram pa to še nekako dragemu povedat user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: II pričakujemo aprila 2014
25.3.2014 13:10:35   
shoegal

IZVIRNO SPOROČILO: zlatolasek

Dan,

mene pa lahko kar prečrtate iz seznama, mi je G povedala "lepo" novico za materinski dan, da spet nisem reagirala na klomifen, da so jajčniki videti bolj slabi in da zame nima upanja, zato mi je dala kar napotnico za neplodnostno user posted image

Ah ja, zdaj moram pa to še nekako dragemu povedat user posted image


zlatolasek: En velik objem zate. user posted image Verjamem, da te je tale novica spravila v slabo voljo, ampak dvigni glavo, ker si šele za začetku poti in sama napotnica za zdravljenje neplodnosti še ne pomeni ničesar hudega. Navsezadnje lahko na to gledaš kot na nekaj, kar ti bo omogočilo, da prideš do pravih strokovnjakov tega področja ginekologije, ki bodo lažje ugotovili, kaj sploh je s teboj narobe (če je) in vama s partnerjem omogočili, da po najlažji poti prideta do user posted image . Predvsem pa - ne obupat. Včasih odsotnost ovulacije same lahko traja nekaj mesecev, pa se ta potem spet pojavi. Poskusi se zamotit v vmesnem času, čimbolj zdravo živet in kdo ve... user posted image


(odgovor članu zlatolasek)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: II pričakujemo aprila 2014
25.3.2014 13:11:07   
jabuk
Zlatolasek: user posted image . Klinika za neplodnost je dostim pomagala, drzimo pesti, da tudi tebi.

(odgovor članu zlatolasek)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: II pričakujemo aprila 2014
25.3.2014 13:14:38   
shoegal
user posted image APRIL user posted image


user posted image / user posted image pričakujemo

1.4.2014
Tara9

3.4.2014
Anonimen, Arual

5.4.2014
Shoegal

6.4.2014
Izza, _pika_

10.4.2014
inceeq

12.4.2014
biba85, snika

17.4.2014
perla*

18.4.2014
jabuk, Matti





user posted image NAVIJAČICE user posted image
Katte, Žabinčica, mamica deklicam, niinii, LittleSun, *tedy*

(odgovor članu shoegal)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: II pričakujemo aprila 2014
25.3.2014 13:28:05   
tina202
Držim pesti za vse da uspe user posted image user posted image

(odgovor članu shoegal)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: II pričakujemo aprila 2014
25.3.2014 22:49:09   
Anonimen
mene pa lahko vzamete s seznama, sm se odločila, da sedaj še ni pravi čas za tretjo štručko pri nas... ker moj ni zainteresiran jaz pa ga ne mislim prosit je pomoje to en velik znak, da nisva oba enako navdušena nad to idejo...

Zato bo za mojo psiho veliko bolje, če ne mislim na možnosti, ki jih zamujava, ko ne user posted image ampak si zadam nove cilje in se raje usmerim s svojimi mislimi (ki pri tej temi ratajo malce obsedene, sej veste, nenehno štetje pa pogledovanje na koledar itd) kam drugam, kjer bom dejansko lahko sama kej dosegla...

ostajam zvesta navijačica za vse borke!
Iza

(odgovor članu tina202)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: II pričakujemo aprila 2014
26.3.2014 17:05:47   
Arual
Živjo. Pa da se malo oglasim; v ponedeljek sem imela inseminacijo - sedaj pa 14 dni čakanja; sem super odreagirala na FSH; 2 folikla user posted image Bravo jaz!user posted image
Sedaj pa čakamo in čakamo; seveda upamo na pozitvni rezultat! Punce držim pesti!!!

_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: II pričakujemo aprila 2014
26.3.2014 17:13:39   
jabuk
user posted image

(odgovor članu Arual)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: II pričakujemo aprila 2014
26.3.2014 20:28:03   
witch
zlatolasek ne se bat neplodnostne. Nama je dala čudovitega sinčka. Priznam, da sem se tudi sama prestrašila, ne veš kaj te čaka, ko dobiš napotnico jo dobiš ker pač nekaj ni ok. Ampak ne mistliti slabo. Tam delajo dobre stvari. Urešničujejo naše sanje. Moja pot je bila dolga, včasih težka, čakanje v neplodnostni se vleče, ampak je bilo vse vredno. Vsaka minuta čakanja, vse tablete, vse skrbi... ko dobiš to malo bitjece ni važno kako in kakšen način je prišel. Samo da je.

Arual držim pesti, da kar obe jajčki ubogata user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu zlatolasek)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: II pričakujemo aprila 2014
29.3.2014 10:06:57   
snika
Živjo, kot že veste imava 31. seprav v ponedeljek v lj posvet z zdravniki..in sem že 2 dni tako živčna da imam celo prebavne motnje =/.
Nakoncu sva se odločila da obereva srednjo pot, torej 3 dni pred pregledon nič user posted image pa bova vidla kaj bodo rekli.

Uglavnem punce držte pesti za dobre info.user posted image

_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: II pričakujemo aprila 2014
29.3.2014 19:42:09   
_pika_
Mene lahko brišete s seznama, bom samo navijačica, saj čakam na operacijo (na žalost).

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?