|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
17.3.2014 8:14:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu buča)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: končno resen moški?
17.3.2014 8:17:31   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

Menjaj telefonsko, preseli se če je treba....samo ga ne spusti več na 5 m bližine.

Verjemi, ne želiš si tega.


se podpišem pod tole, pa še nisem brala naslednjih postov. tako, da ne vem, kaj so pisale druge, a verjemi, ne želiš si tega. Ker se bo samo stopnjevalo.


(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: končno resen moški?
17.3.2014 11:30:07   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: buča

pa tko mi je v redu drugače...zlo čvekava in se smejiva, prvi, ki me ni hotel spravit sam v posteljo....mal sem razmišljala, če ni mogoče še preveč navezan na bivšo, ker tako govori, mogoče jo v resnici ni prebolel? a se to zdi sploh logično? da nekdo grdo govori o nekom, ki ga ni še prebolel? On pravi sicer, da jo je, da je še videti ne more....jah, ane, kakšne brezvezne problemčke v glavi si ustvarjam....


Mene pa zanima, kaj je s to posteljo narobe, da je tole njegova bistvena vrlina? Saj si odrasla ženska in ne več najstnica.

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: končno resen moški?
17.3.2014 12:42:06   
Polona31
Buča, iz lastnih izkušenj lahko povem da ločen moški, ni zastonj ločen. Ženske OGROMNO požremo in verjetno je njegova bivša tudi ogromno požrla preden ga je dala na čevelj.
Je pa ONA JE MATI NJEGOVIH OTROK!!! In če ne more o njej govoriti spoštljivo, potem...naj bo raje tiho. Glede tega pa...da ti je rekel da lahko pokličeš ljubčka pa...oz. malo čudne oblike humorja pa...jaz bi bila zelo zelo previdna.
Šla bi se detektiva in preverila, kaj so mu ženske hudega storile (sestra, žena...pa sigurne bo še kakšno našel...)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: končno resen moški?
17.3.2014 13:47:15   
ronja
mal sem razmišljala, če ni mogoče še preveč navezan na bivšo, ker tako govori, mogoče jo v resnici ni prebolel? a se to zdi sploh logično? da nekdo grdo govori o nekom, ki ga ni še prebolel?

To je zelo logično - nisi jezen na nekoga, za katerega ti dol visi, ampak na nekoga, do katerega ti je veliko... Ne pomeni pa to, da je ne bo prebolel. Je pa očitno bolj impulziven in posesiven. Meni je impulzivnost v enem obdobju zelo pasala, za celo življenje si je pa ne bi želela (to sem vedela že takrat), posesivnosti pa nikoli nisem tolerirala, tako da ni noben fant niti poizkušal česa takega. Kar se tiste šale o ljubčku tiče, to bi lahko bila čisto šala - si čisto predstavljam, da bi me lubi zafrkaval:D. In si zelo predstavljam, da bi se zafrkavala nazaj, da mu glih pišem en strasten sms:D.
Mene bi motilo to, da je tako besen na ženske like v svojem življenju - lahko je naključje, lahko pa je to njegov vzorec - tega ti mi ne moremo povedat, lahko pa sama ugotoviš, če si pozorna. Bi me motilo isto kot skuštrano, samo to smo zelo različni (hvalabogu).
Se strinjam s patrino, da dostikrat ljudje rečejo, pa ne mislijo tako - vprašaj ga kaj več o tem, si boš hitro na jasnem.

Hehe, patrino, mava različen okususer posted image , meni pa bi bilo čudno, če bi me "zasliševal" - se mi zdi normalno, da mi verjame, če nekaj rečem - tudi na začetku se mi je zdelo to normalno - saj nimam razloga, da mu lažem... Sem pa mela res bolj naivne fante, saj smo bili takrat vsi še mladiuser posted image in so mi očitno všeč naivneži, sploh en, je še hujši kot jazuser posted image . Včasih rahlo nepraktično, sploh ker sva dva taka skup, ampak saj ponekod sva previdna:) in na splošno nama ta sistem dela - več načinov deluje, ni vsak za vsakega:).

Mene pa zanima, kaj je s to posteljo narobe, da je tole njegova bistvena vrlina?

Haha, kalbo, ta me je pa nasmejala:) Ne, s posteljo po moje ni nič narobe (buča bo pa zase povedala), samo ženske, ki iščejo resne zveze, navadno rade vidijo, da je moški pripravljen malo počakat in spoznat osebo prej (ne vem iz izkušenj, nisem nikoli iskala resnih zvez, samo so ratale "po nesreči" - kaj češ nehat, če je fajn:D).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: končno resen moški?
17.3.2014 16:49:26   
patrino
Hehe, patrino, mava različen okususer posted image , meni pa bi bilo čudno, če bi me "zasliševal" - se mi zdi normalno, da mi verjame, če nekaj rečem - tudi na začetku se mi je zdelo to normalno - saj nimam razloga, da mu lažem... Sem pa mela res bolj naivne fante, saj smo bili takrat vsi še mladiuser posted image in so mi očitno všeč naivneži, sploh en, je še hujši kot jazuser posted image . Včasih rahlo nepraktično, sploh ker sva dva taka skup, ampak saj ponekod sva previdna:) in na splošno nama ta sistem dela - več načinov deluje, ni vsak za vsakega:).

user posted image No, no, tudi jaz nisem rada kot pes na ketni in nikoli ne bi želela da bi se ob meni tako počutil partner. Pa vendar se mi ne bi zdelo nič nenavadnega , če že na prvem randiju ne bi kupil vsega, kar bi mu prodala oz . osebno že po prvem poljubu ne bi dala zanj roko v ogenj. Zaupanje se gradi, zasluži, pridobi. Pa žal ne kar čez noč. Vsaj pri meni je tako, pa nimam nekih hudih ljubezenskih brazgotin od prej. Če pa imaš to " srečo", da jih v preteklih vezah parkrat dobiš po glavi, pa verjamem, da rabiš več časa, da zaupaš.
Moj je bil na začetku precej posesiven in sumničav in me je to precej motilo ,po svoje dušilo in v meni zbujalo trmo, da sem namerno ignorirala njegovo čekiranje. Bila sva še čista smrkavca pa nama je zadevo vseeno uspelo dobro omiliti , pozdraviti in končno priti zadevi na jasno. Predvsem s pogovori in s spoznavanjem drug drugega. Tega pa pač ne moreš imeti že čisto takoj na začetku, ko se še tipata in preizkušata.

Mene pa zanima, kaj je s to posteljo narobe, da je tole njegova bistvena vrlina? Saj si odrasla ženska in ne več najstnica.
Očitno se marsikateri moški res ne zaveda, kako na izi lahko ženske dobimo tipa za " butnit" in kako veliko težje za resno vezo. In če tega gospoda sanjskega išče neka ženska kar nekaj časa in vmes preizkusi kar nekaj kandidatov, ki so v večini zainteresirani bolj za njeno posteljo , kot pa za pred oltar, čisto verjamem, da se ji zdi pri nekom, ki je pripravljen malo počakati s temi posteljnimi zadevami, ta stvar vredna omembe.user posted image


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: končno resen moški?
17.3.2014 17:20:59   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

Menjaj telefonsko, preseli se če je treba....samo ga ne spusti več na 5 m bližine.

Verjemi, ne želiš si tega.


se podpišem pod tole, pa še nisem brala naslednjih postov. tako, da ne vem, kaj so pisale druge, a verjemi, ne želiš si tega. Ker se bo samo stopnjevalo.



O, Kristus user posted image


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: končno resen moški?
17.3.2014 18:02:57   
november2010
Tole mi je pa tako zelo poznano.... sam stran od njega in to čimprej!

_____________________________

www.petjenaporoki.si

FB http://www.facebook.com/porocnaglasba

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: končno resen moški?
17.3.2014 18:37:44   
josephine27
Buča, iz lastnih izkušenj lahko povem da ločen moški, ni zastonj ločen. Ženske OGROMNO požremo in verjetno je njegova bivša tudi ogromno požrla preden ga je dala na čevelj.


Pa si prepričana, da je dala ona njega na čevlej. Mogoče ga je pa ona varala z drugim pa jo je potem on dal na čevelj in je zdaj zaradi tega tudi jezen nanjo... Na podlagi napisanega si lahko v glavni narediš kakršenkoli scenari.


Drugače se pa v glavnem strinjam s tem kar je napisala patrino. Jaz bi vsekakor šla počasi in pustila, da se stvari nekako razvijejo same od sebe oz. se pokažejo v pravi luči. Ne vem zakaj bi se morala takoj odločit kaj boš s tem moškim, saj sta se šele začela dobro spoznavat tudi v živo. Enega človeka sodit tako htro mi je malo mimo. Če se znjim smeješ in zabavaš ne vem zakaj bi karkoli prekinjala. Za začetek neke zveze se mi zdi, da čisto preveč kompliciraš.

_____________________________



(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: končno resen moški?
17.3.2014 18:56:45   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

Menjaj telefonsko, preseli se če je treba....samo ga ne spusti več na 5 m bližine.

Verjemi, ne želiš si tega.


se podpišem pod tole, pa še nisem brala naslednjih postov. tako, da ne vem, kaj so pisale druge, a verjemi, ne želiš si tega. Ker se bo samo stopnjevalo.



O, Kristus user posted image



ne, draga moja, Kristus nima nič s tem...hudič je, hudič....user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: končno resen moški?
17.3.2014 19:42:56   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

Menjaj telefonsko, preseli se če je treba....samo ga ne spusti več na 5 m bližine.

Verjemi, ne želiš si tega.


se podpišem pod tole, pa še nisem brala naslednjih postov. tako, da ne vem, kaj so pisale druge, a verjemi, ne želiš si tega. Ker se bo samo stopnjevalo.



O, Kristus user posted image



ne, draga moja, Kristus nima nič s tem...hudič je, hudič....user posted image


Veš sicer ne...ampak po občutku ni daleč od tega.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: končno resen moški?
17.3.2014 19:45:27   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Meni pa bi se zdelo čudno da mi tip na zmenku razlaga kako bi svojo bivso na gobecuser posted image . Že sam besednjak bi me odvrnil od njega...


Že to, da o materi svojih otrok sploh govori slabo.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: končno resen moški?
17.3.2014 20:05:37   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Meni pa bi se zdelo čudno da mi tip na zmenku razlaga kako bi svojo bivso na gobecuser posted image . Že sam besednjak bi me odvrnil od njega...


Že to, da o materi svojih otrok sploh govori slabo.

To da je rodila njegove otroke in bila njegova žena je še ne naredi nujno dobrega človeka. Kdo ve, čisto lahko bi bilo tako, da je tale mati in žena pozabila na svoji vsemogočni vlogi in se prav grdo in nizkotno obnašala. Kaj če v resnici človek zanjo težko najde lepe besede?Nekoliko svetohlinsko bi bilo trditi , da je prevara, slab partnerski in starševski odnos rezerviran le za moške. Kdo ve, pravim. Iz avtoričinih postov tega žal ne moreš razbrati. Ker je tip očitno precej negativno nastrojen do bivše, ker zanjo ni našel preveč lepih besed in ker si je drznil odkrito pokazati, da ga zadeva še vedno jezi, žre in skeli - je avtomatsko v večini očeh tule gor nasilnež,posesivnež, grobijan, fej fuj dedec, od katerega jo je treba ucvret še predenj ga prvič povohaš.
Kdo ve- mogoče je res tip, kateremu se je bolje izogniti. Toda, kaj pa če je v resnici človek na mestu in je le prizadet? Kaj če je idealen za Bučo in njeno bučko, pa tega še ni mogel prav pokazati? Aaaaaaaaaa?user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: končno resen moški?
17.3.2014 20:08:57   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Meni pa bi se zdelo čudno da mi tip na zmenku razlaga kako bi svojo bivso na gobecuser posted image . Že sam besednjak bi me odvrnil od njega...


Že to, da o materi svojih otrok sploh govori slabo.

To da je rodila njegove otroke in bila njegova žena je še ne naredi nujno dobrega človeka. Kdo ve, čisto lahko bi bilo tako, da je tale mati in žena pozabila na svoji vsemogočni vlogi in se prav grdo in nizkotno obnašala. Kaj če v resnici človek zanjo težko najde lepe besede?


Če ni bila dobra, je to stvar veze, ki je minila in to se razčisti v tisti vezi in ne nosi v novo.
Z nami ostanejo samo naši občutki ob tem...ne pa človek in ni potrebe, da o njem govorimo slabo.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: končno resen moški?
17.3.2014 20:10:44   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

To da je rodila njegove otroke in bila njegova žena je še ne naredi nujno dobrega človeka. Kdo ve, čisto lahko bi bilo tako, da je tale mati in žena pozabila na svoji vsemogočni vlogi in se prav grdo in nizkotno obnašala. Kaj če v resnici človek zanjo težko najde lepe besede?


saj jo je on izbral, ... če je že tako napačna.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: končno resen moški?
17.3.2014 20:11:45   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

To da je rodila njegove otroke in bila njegova žena je še ne naredi nujno dobrega človeka. Kdo ve, čisto lahko bi bilo tako, da je tale mati in žena pozabila na svoji vsemogočni vlogi in se prav grdo in nizkotno obnašala. Kaj če v resnici človek zanjo težko najde lepe besede?


saj jo je on izbral, ... če je že tako napačna.


Plus to. Pljuva pravzaprav po sebi..

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: končno resen moški?
17.3.2014 20:14:28   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Meni pa bi se zdelo čudno da mi tip na zmenku razlaga kako bi svojo bivso na gobecuser posted image . Že sam besednjak bi me odvrnil od njega...


Že to, da o materi svojih otrok sploh govori slabo.

To da je rodila njegove otroke in bila njegova žena je še ne naredi nujno dobrega človeka. Kdo ve, čisto lahko bi bilo tako, da je tale mati in žena pozabila na svoji vsemogočni vlogi in se prav grdo in nizkotno obnašala. Kaj če v resnici človek zanjo težko najde lepe besede?


Če ni bila dobra, je to stvar veze, ki je minila in to se razčisti v tisti vezi in ne nosi v novo.
Z nami ostanejo samo naši občutki ob tem...ne pa človek in ni potrebe, da o njem govorimo slabo.


Ja, vse lepo in prav, samo človek ni mašina, ki se da izklopiti se ti ne zdi? In tudi naši občutki so tisti, o katerih se naj bi dva , ki si kaj pomenita oz. ki si želita biti skupaj, tudi kaj povedala. Vsaj tako si jaz to predstavljam. Pa saj vem- očitno sva midva oba iz enega drugega planetauser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: končno resen moški?
17.3.2014 20:17:06   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Meni pa bi se zdelo čudno da mi tip na zmenku razlaga kako bi svojo bivso na gobecuser posted image . Že sam besednjak bi me odvrnil od njega...


Že to, da o materi svojih otrok sploh govori slabo.

To da je rodila njegove otroke in bila njegova žena je še ne naredi nujno dobrega človeka. Kdo ve, čisto lahko bi bilo tako, da je tale mati in žena pozabila na svoji vsemogočni vlogi in se prav grdo in nizkotno obnašala. Kaj če v resnici človek zanjo težko najde lepe besede?


Če ni bila dobra, je to stvar veze, ki je minila in to se razčisti v tisti vezi in ne nosi v novo.
Z nami ostanejo samo naši občutki ob tem...ne pa človek in ni potrebe, da o njem govorimo slabo.


Ja, vse lepo in prav, samo človek ni mašina, ki se da izklopiti se ti ne zdi? In tudi naši občutki so tisti, o katerih se naj bi dva , ki si kaj pomenita oz. ki si želita biti skupaj, tudi kaj povedala.


Človek je tudi razum in se obnaša razumsko, ko je potrebno - ne pa da blati drugega.
Ja, z različnih planetov smo, hb.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: končno resen moški?
17.3.2014 20:19:24   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

To da je rodila njegove otroke in bila njegova žena je še ne naredi nujno dobrega človeka. Kdo ve, čisto lahko bi bilo tako, da je tale mati in žena pozabila na svoji vsemogočni vlogi in se prav grdo in nizkotno obnašala. Kaj če v resnici človek zanjo težko najde lepe besede?


saj jo je on izbral, ... če je že tako napačna.

Kdo ve Lulu- mogoče se je delala na prvem randiju tako lepo in prefinjeno in je uporabljala same lepe besede ( besede kot so go. bec itd je prihranila za kasnejeuser posted image ) in imela v glavi na videz same čiste misli ( to kar je nekaterim v iber všeč)- šele čez čas je mogoče pokazala svoj pravi obrazuser posted image . Takrat je bil revež že pečen ,z rinko na prstu in z deco na vsakem kolenu.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: končno resen moški?
17.3.2014 20:22:04   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Hehe, patrino, mava različen okususer posted image , meni pa bi bilo čudno, če bi me "zasliševal" - se mi zdi normalno, da mi verjame, če nekaj rečem - tudi na začetku se mi je zdelo to normalno - saj nimam razloga, da mu lažem... Sem pa mela res bolj naivne fante, saj smo bili takrat vsi še mladiuser posted image in so mi očitno všeč naivneži, sploh en, je še hujši kot jazuser posted image . Včasih rahlo nepraktično, sploh ker sva dva taka skup, ampak saj ponekod sva previdna:) in na splošno nama ta sistem dela - več načinov deluje, ni vsak za vsakega:).

user posted image No, no, tudi jaz nisem rada kot pes na ketni in nikoli ne bi želela da bi se ob meni tako počutil partner. Pa vendar se mi ne bi zdelo nič nenavadnega , če že na prvem randiju ne bi kupil vsega, kar bi mu prodala oz . osebno že po prvem poljubu ne bi dala zanj roko v ogenj. Zaupanje se gradi, zasluži, pridobi. Pa žal ne kar čez noč. Vsaj pri meni je tako, pa nimam nekih hudih ljubezenskih brazgotin od prej. Če pa imaš to " srečo", da jih v preteklih vezah parkrat dobiš po glavi, pa verjamem, da rabiš več časa, da zaupaš.
Moj je bil na začetku precej posesiven in sumničav in me je to precej motilo ,po svoje dušilo in v meni zbujalo trmo, da sem namerno ignorirala njegovo čekiranje. Bila sva še čista smrkavca pa nama je zadevo vseeno uspelo dobro omiliti , pozdraviti in končno priti zadevi na jasno. Predvsem s pogovori in s spoznavanjem drug drugega. Tega pa pač ne moreš imeti že čisto takoj na začetku, ko se še tipata in preizkušata.

Mene pa zanima, kaj je s to posteljo narobe, da je tole njegova bistvena vrlina? Saj si odrasla ženska in ne več najstnica.
Očitno se marsikateri moški res ne zaveda, kako na izi lahko ženske dobimo tipa za " butnit" in kako veliko težje za resno vezo. In če tega gospoda sanjskega išče neka ženska kar nekaj časa in vmes preizkusi kar nekaj kandidatov, ki so v večini zainteresirani bolj za njeno posteljo , kot pa za pred oltar, čisto verjamem, da se ji zdi pri nekom, ki je pripravljen malo počakati s temi posteljnimi zadevami, ta stvar vredna omembe.user posted image



To je blo men jasno že kot najstniku. Sem clo eno stavo dobil na to temo. Še vedno mi pa ni jasno, kako ima lahko moški, ki ne kaže zanimanja za ženske hlačke plus točke. Za moje pojme so kvečjemu minus točke, ker če dec ne kaže zanimanja za te stvari, je nekaj narobe z njim, al pa laže.

Tista, ki pa išče deca za pred oltar, naj se pa nauči rajš futrat golobe.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: končno resen moški?
17.3.2014 20:23:44   
*misi*
Hmmm, tole zame sigurno ni hec. Ob branju tvojega posta sem se kar najezila in si kar predstavljala sebe kako bi mu zabrisala telefon v ksiht,k o bi mi rekel kaj takega. Mislm, da ce si ze zdaj dovoli takole maltretirat in podjebavat, kaj sele bo! Kmalu vec ne bos smela v trgovino, kaj sele s kolegico na kavo.

Tut ti bos kmalu za njega "grda" in bo pljuval po tebi. V bistvu ze zdaj....daj poklici ljubcka. Mislm a ste normalni no, kaksen nacin je to?

Tudi moj nasvet: znebi se dokler imas cas. Ampak pomoje bos cez 1 teden napisala sem, da se ga ne mores znebit...

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: končno resen moški?
17.3.2014 20:31:10   
alda
IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

Menjaj telefonsko, preseli se če je treba....samo ga ne spusti več na 5 m bližine.

Verjemi, ne želiš si tega.




podšis

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: končno resen moški?
17.3.2014 20:31:27   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Hehe, patrino, mava različen okususer posted image , meni pa bi bilo čudno, če bi me "zasliševal" - se mi zdi normalno, da mi verjame, če nekaj rečem - tudi na začetku se mi je zdelo to normalno - saj nimam razloga, da mu lažem... Sem pa mela res bolj naivne fante, saj smo bili takrat vsi še mladiuser posted image in so mi očitno všeč naivneži, sploh en, je še hujši kot jazuser posted image . Včasih rahlo nepraktično, sploh ker sva dva taka skup, ampak saj ponekod sva previdna:) in na splošno nama ta sistem dela - več načinov deluje, ni vsak za vsakega:).

user posted image No, no, tudi jaz nisem rada kot pes na ketni in nikoli ne bi želela da bi se ob meni tako počutil partner. Pa vendar se mi ne bi zdelo nič nenavadnega , če že na prvem randiju ne bi kupil vsega, kar bi mu prodala oz . osebno že po prvem poljubu ne bi dala zanj roko v ogenj. Zaupanje se gradi, zasluži, pridobi. Pa žal ne kar čez noč. Vsaj pri meni je tako, pa nimam nekih hudih ljubezenskih brazgotin od prej. Če pa imaš to " srečo", da jih v preteklih vezah parkrat dobiš po glavi, pa verjamem, da rabiš več časa, da zaupaš.
Moj je bil na začetku precej posesiven in sumničav in me je to precej motilo ,po svoje dušilo in v meni zbujalo trmo, da sem namerno ignorirala njegovo čekiranje. Bila sva še čista smrkavca pa nama je zadevo vseeno uspelo dobro omiliti , pozdraviti in končno priti zadevi na jasno. Predvsem s pogovori in s spoznavanjem drug drugega. Tega pa pač ne moreš imeti že čisto takoj na začetku, ko se še tipata in preizkušata.

Mene pa zanima, kaj je s to posteljo narobe, da je tole njegova bistvena vrlina? Saj si odrasla ženska in ne več najstnica.
Očitno se marsikateri moški res ne zaveda, kako na izi lahko ženske dobimo tipa za " butnit" in kako veliko težje za resno vezo. In če tega gospoda sanjskega išče neka ženska kar nekaj časa in vmes preizkusi kar nekaj kandidatov, ki so v večini zainteresirani bolj za njeno posteljo , kot pa za pred oltar, čisto verjamem, da se ji zdi pri nekom, ki je pripravljen malo počakati s temi posteljnimi zadevami, ta stvar vredna omembe.user posted image



To je blo men jasno že kot najstniku. Sem clo eno stavo dobil na to temo. Še vedno mi pa ni jasno, kako ima lahko moški, ki ne kaže zanimanja za ženske hlačke plus točke. Za moje pojme so kvečjemu minus točke, ker če dec ne kaže zanimanja za te stvari, je nekaj narobe z njim, al pa laže.

Tista, ki pa išče deca za pred oltar, naj se pa nauči rajš futrat golobe.


Osebno ne mislim, da je to plus, če ženska moškega spolno ne privlači. Seveda si po moje vsaka želi biti svojemu partnerju privlačna. Vendar se ta spolna privlačnost lahko pokaže tudi kako drugače in ni treba planit na žensko kot šimpanz na banano.user posted image


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: končno resen moški?
17.3.2014 20:33:31   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: alda

IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

Menjaj telefonsko, preseli se če je treba....samo ga ne spusti več na 5 m bližine.

Verjemi, ne želiš si tega.




podšis


user posted image daj no alda... kva dogaja? Luna seka? user posted image



< Sporočilo je popravil LuLu -- 17.3.2014 20:34:15 >

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: končno resen moški?
17.3.2014 20:34:41   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: alda

IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

Menjaj telefonsko, preseli se če je treba....samo ga ne spusti več na 5 m bližine.

Verjemi, ne želiš si tega.




podšis


user posted image daj no alda... kva dogaja? Luna seka? user posted image



user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?