|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: starejši moški
23.3.2014 21:37:27   
jabuk
Haha. res se čudno bere user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: starejši moški
23.3.2014 21:38:20   
LuLu
jabuk, moram zbrisat? user posted image

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: starejši moški
23.3.2014 21:39:43   
jabuk
Ni treba. Naj se še kdo nasmeji. user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: starejši moški
23.3.2014 21:46:27   
ronja
Moram malega naučit, ko bo šel v OŠ, naj se vas pazi, babnic starih, ki za 7 letniki gledateuser posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: starejši moški
23.3.2014 21:47:43   
jabuk
user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: starejši moški
23.3.2014 21:51:54   
LuLu
moj je bil 7 user posted image

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: starejši moški
23.3.2014 21:58:11   
jabuk
Ah daj no, ne me zdaj hecat tukaj user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: starejši moški
1.4.2014 23:27:17   
Anonimen
Sem se pogovarjala z 40letnikom in mi je priznal, da hoce samo seks. Sva pa se vedno v taken odnosu kot prej. :)

(odgovor članu jabuk)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: starejši moški
2.4.2014 14:37:33   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Sem se pogovarjala z 40letnikom in mi je priznal, da hoce samo seks. Sva pa se vedno v taken odnosu kot prej. :)


Ne, hotu je it s tabo na sladoled pa lizikouser posted image Ne sam da se oblačiš kot najstnica, tud obnašaš se kot precej zmedena predstavnica najstniške vrste, pa čeprav si za normalnega najstnika v bistvu starka, milfica, al kako se temu reče user posted image . In ja, upoštevaj očijev nasvet in se fejst pazi moških vse tja do menopavze.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: starejši moški
2.4.2014 16:16:08   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Sem se pogovarjala z 40letnikom in mi je priznal, da hoce samo seks. Sva pa se vedno v taken odnosu kot prej. :)


Še vedno ne seksata.....?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: starejši moški
2.4.2014 17:20:38   
pipapopa
user posted image user posted image user posted image

Sem se nasmejana.

Anonimna si ziher, da nisi 15 stara?

Če ti ni do druženja z njima, jima to jasno povej in ju ne vleči za nos in ne dajej jima praznega upanja, ker potem ne računaj na prijateljstvo, študijsko pomoč,..

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: starejši moški
2.4.2014 17:26:21   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Sem se pogovarjala z 40letnikom in mi je priznal, da hoce samo seks. Sva pa se vedno v taken odnosu kot prej. :)


Ne, hotu je it s tabo na sladoled pa lizikouser posted image Ne sam da se oblačiš kot najstnica, tud obnašaš se kot precej zmedena predstavnica najstniške vrste, pa čeprav si za normalnega najstnika v bistvu starka, milfica, al kako se temu reče user posted image . In ja, upoštevaj očijev nasvet in se fejst pazi moških vse tja do menopavze.user posted image

To pa tudi ni cisto res. Zadnjic sem spoznala enega 19letnika, ki je mislil, da imam 18 let. Veliko ljudi misli, da sem mlajsa.

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: starejši moški
2.4.2014 17:33:59   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: pipapopa

user posted image user posted image user posted image

Sem se nasmejana.

Anonimna si ziher, da nisi 15 stara?

Če ti ni do druženja z njima, jima to jasno povej in ju ne vleči za nos in ne dajej jima praznega upanja, ker potem ne računaj na prijateljstvo, študijsko pomoč,..


Saj nobenega ne vlecem za nos, vsi vse vedo in vse je spet tak normalno kot je bilo.

(odgovor članu pipapopa)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: starejši moški
2.4.2014 17:47:05   
kalbo
Ja pol se pa kakšnega 18 letnika prim. Njim gre pa vse drugo po glavah sam seks ne user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: starejši moški
2.4.2014 18:45:06   
malaMravljica
Ta blazena anonimna je en tak nateg kot je bil Mr. Lukka oz po moje je kar brez kot.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: starejši moški
2.4.2014 19:11:07   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Ta blazena anonimna je en tak nateg kot je bil Mr. Lukka oz po moje je kar brez kot.


Vsaj v virtuali, če že v reali mladenk ne zanima.



_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: starejši moški
2.4.2014 19:16:01   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


To pa tudi ni cisto res. Zadnjic sem spoznala enega 19letnika, ki je mislil, da imam 18 let. Veliko ljudi misli, da sem mlajsa.


Kaj pa je to kaj tazga......user posted image

Tu na RR smo zbrane same take za katere moški in na sploh veliko ljudi, misli, da smo precej mlajše kot smo v resnici....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: starejši moški
2.4.2014 21:11:04   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

To pa tudi ni cisto res. Zadnjic sem spoznala enega 19letnika, ki je mislil, da imam 18 let. Veliko ljudi misli, da sem mlajsa.


Kaj pa je to kaj tazga......user posted image

Tu na RR smo zbrane same take za katere moški in na sploh veliko ljudi, misli, da smo precej mlajše kot smo v resnici....


user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: starejši moški
3.4.2014 12:33:37   
ronja
To pa tudi ni cisto res. Zadnjic sem spoznala enega 19letnika, ki je mislil, da imam 18 let. Veliko ljudi misli, da sem mlajsa.

To je normalno, ljudje težko presojamo starost, zato se zanašamo na okoliščine. Ko plavam s študenti v bazenu, vsi mislijo, da sem študentka, pa čeprav bom kmalu 36. Normalno, ljudje presojamo na hitro, to pa težko natančno določiš, zapomnimo si pa verjetno takrat bolj kot takrat, kadar nam določijo pravo starost, ker tisto pač bolj ven štrli.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: starejši moški
3.4.2014 16:03:34   
liliana
Pa verjetno iz "preventive", vljudnosti, ko ne veš koliko je človek star, ker ne moreš oceniti.....5 let gor ali dol.....potem poveš raje, da je mlajši (še posebno ženski), da ne bo kake zamere, ker si brhki gospodični prisodil 40 let namesto 35....jo raje "oceniš" na 30......in smo ženske takoj vse mastne in slastne in SREČNE, ker zgledamo mlajše......user posted image

< Sporočilo je popravil liliana -- 3.4.2014 16:04:26 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: starejši moški
3.4.2014 19:44:47   
jabuk
Mene tudi vedno manj ocenijo, kar mi zaenkrat se ni vsec, posebej ce moram pri vstopu v kak lokal osebno pokazat pri 24ih letih, :D

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: starejši moški
3.4.2014 20:30:09   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: jabuk

Mene tudi vedno manj ocenijo, kar mi zaenkrat se ni vsec, posebej ce moram pri vstopu v kak lokal osebno pokazat pri 24ih letih, :D


Je pa to dobro, da se lahko na študentsko vstopnico kjer šlepaš noter......in plačaš manj vstopnine......user posted image

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: starejši moški
3.4.2014 21:01:03   
jabuk
Haha, bom probala drugic to seb v prid izkoristit.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: starejši moški
8.4.2014 13:01:35   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pri njima sem si pa mislila, da ker sta starejsa, da sem varna.


Saj te pa menda nista hotla posilit al kako?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: starejši moški
18.4.2014 22:57:35   
sombrero
Najbolje bo, da jima jasno sporočiš, da nisi še zrela niti za pijačke niti za seks in niti za resno zvezo.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?