|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: domači sladoled
5.5.2014 15:08:38   
kokosh
Pa tale Elektroluxova mašina še nekako zgleda robustna (je vseeno malce cenejša od Artisana, ker dobiš zraven ribala in strgala ter dodatno manjšo posodo), aaampak Bosch MUM86 je pa čisti nateg za precej podoben denar user posted image

Ko ravno mularija spi in ima mati čas za neumnosti - poskenirala sem recepte iz kitchenaid navodil, triple chocolate je verjetno noro dobra (nisem še sprobala, ker zdaj pač delam jagodni sladoled dokler se ga mož ne naveliča :P ). Link - https://www.dropbox.com/s/epujnqltep21365/SladoleT.pdf

(odgovor članu miša99)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: domači sladoled
5.5.2014 19:59:11   
Sljiva
Sorry, ker se vmešavam v temo, nimam izkušenj z domačim sladoledom, ampak tole moram deliti z vami, ker zgleda hudoooo dobro.user posted image
A ni? Sem bila na Tajskem, pa nisem nikjer tega videla...

http://m.youtube.com/watch?v=DQyFfjRg4eE



(odgovor članu kokosh)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: domači sladoled
5.5.2014 20:42:05   
Paštetka
Uau ... Nisem še tega videla. Dobrouser posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Sljiva)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: domači sladoled
12.5.2014 13:45:08   
darhaha84
Naslednji teden bodo imeli v Lidlu Aparat za sladoled, ker se nič ne spoznam na te aprate bi prosila za pomoč. Kakšen se vam zdi aparat - ali mislite da se ga splača kupit?
http://www.lidl.si/cps/rde/SID-A4593C8B-644AA87E/www_lidl_si/hs.xsl/ponudba.htm?action=showDetail&id=4263

Hvala

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   [Brisano sporočilo]
13.5.2014 7:46:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu darhaha84)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: domači sladoled
15.5.2014 17:52:28   
Paštetka
Evo enega "zelenjavnega" user posted image

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling/sladoledne-luke-iz-paradinika-oblite-s-okolado-in-bunimi-semeni

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: domači sladoled
22.7.2014 18:26:13   
skuštrana
a ima katera tale aparat http://aliansa.si/product/693 ? Se mi zdi kar ok cena, sicer je samo za liter ampak če ima kompresor itak lahko delaš enega za drugim...me malo mika

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   [Brisano sporočilo]
23.7.2014 8:23:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: domači sladoled
23.7.2014 10:07:09   
Bett
Sem že čisto pozabila na to temo. Ronja hvala za predlog za yonanasa. Suuuuuuper je, tak sem vesela, da ga imam. Sicer je cela umetnost ga dobit, ker noben prodajalec iz EU ga ne pošilja v Slovenijo in še dobro, da so tu kitajci, ki pa seveda brez poštnine pošljejo tudi v Slovenijo.

(odgovor članu kokosh)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: domači sladoled
23.7.2014 10:30:51   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

skuštrana - mislim, da ima ronja neki tazga. itak, da je navdušena user posted image mene ena taka igračka že 2 leti mika, pa me zanimajo izkušnje povprečnega uporabnika (kot si ti npr. user posted image ), če se tole igračko splača imet - ker ronči res ni za referenco user posted image ona je svojo po mojem že prvi mesec odplačala! user posted image



Sem ga naročila, na izkušnje boš morala pa počakat tam nekje do konca avgusta, ker enostavno ne bo časa da ga dam v funkcijo heh... javim, ampak po moje bo čist ok in se bo kar splačal ker mi tudi pojemo full sladoleda

Ronja ima simacovo mašino, mislim da je to delonghi ki je tudi full drag. Saj, tale gor je zunaj tudi veliko dražji http://www.amazon.co.uk/Ariete-Gran-Gelato-Cream-Maker/dp/B0053Y7M1I tak da nimam pojma...nič, bomo videli kaj bo :-)

< Sporočilo je popravil skuštrana -- 23.7.2014 10:38:10 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: domači sladoled
23.7.2014 10:39:00   
skuštrana

IZVIRNO SPOROČILO: Bett

Sem že čisto pozabila na to temo. Ronja hvala za predlog za yonanasa. Suuuuuuper je, tak sem vesela, da ga imam. Sicer je cela umetnost ga dobit, ker noben prodajalec iz EU ga ne pošilja v Slovenijo in še dobro, da so tu kitajci, ki pa seveda brez poštnine pošljejo tudi v Slovenijo.


Kje si ga dobila brez poštnine?


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Bett)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   [Brisano sporočilo]
23.7.2014 12:16:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Bett)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   [Brisano sporočilo]
23.7.2014 12:17:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: domači sladoled
23.7.2014 12:29:29   
Bett
Naročila sem ga na aliexpress, bil je cca 30€, potem se je seveda še carina vpiknala v paket, tako da sem plačala še davek in stroške obveščanje bla, bla, bla. Vse skupaj je prišlo okol 45€.
In ja, odkar imam yonanasa, je en predal v zmrzovalniku poln sadja. Sploh zdaj, ko je sezona jagod/malin/borovnic, imam nabito poln predal user posted image

(odgovor članu kokosh)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: domači sladoled
23.7.2014 12:31:51   
Bett
Tale kompresorski lepotec pa bo moral počakati, da bom imela večjo kuhinjo. Ta mi že poka po šivih od vsega, no ja pa še novega člana ne vemo kam bomo dali, ker lahko za mizo sedijo max. 3je, mi bomo pa zdaj 4je user posted image

(odgovor članu Bett)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: domači sladoled
30.7.2014 16:54:17   
ursiiika

IZVIRNO SPOROČILO: kokosh

Pa tale Elektroluxova mašina še nekako zgleda robustna (je vseeno malce cenejša od Artisana, ker dobiš zraven ribala in strgala ter dodatno manjšo posodo), aaampak Bosch MUM86 je pa čisti nateg za precej podoben denar user posted image

Ko ravno mularija spi in ima mati čas za neumnosti - poskenirala sem recepte iz kitchenaid navodil, triple chocolate je verjetno noro dobra (nisem še sprobala, ker zdaj pač delam jagodni sladoled dokler se ga mož ne naveliča :P ). Link - https://www.dropbox.com/s/epujnqltep21365/SladoleT.pdf


Lahko morda še enkrat zaupaš datoteko? user posted image

(odgovor članu kokosh)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: domači sladoled
31.7.2014 22:36:52   
miša99
Samo v INFO - YONANNAS sem videla tudi v Harvey Normanu. Videla sem ga sicer v Novem mestu, ampak po mojem ga imajo tudi v Ljubljani (cena je bila 70,00 evrov). Pa vedno sem ga videla tudi v Mediaworld v ITA, in sicer v Vilešu zraven Ikee in tudi v nakup. centru Torri de Europa pred Trstom. Tudi na nemškem ebayu se jih vedno najde vsaj 10, in večina jih je pripravljena poslati v SLO - samo cenovno si že skoraj na ceni Harvey Normana.
Mi ga že tudi imamo drugo ali tretje leto in res OK funkcionira. Končno so v Hoferju zopet malce razširili ponudbo zamrznjenega sadja. Međanica SOMMER-MIX je super (ananas, mango, grozdje, melone, ribez…).

< Sporočilo je popravil miša99 -- 31.7.2014 22:41:05 >

(odgovor članu Bett)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: domači sladoled
8.8.2014 11:24:20   
Leela
Jaz si sladoled naredim kar v smoothi maker-ju. Ala magic bullet. Dam noter zmrzjeno sadje, malo vode ali jogurta ali smetane, odvisno kar želiš. Malo(par žlic) tekočine zato ker se zmrzjeno sadje težko zmelje ampak je sladoled še vedno dovolj trden. Narejen v 30 sekundah. na youtubu ga delajo v blendtecu, v teh tamalih ravno tak rata, seveda če ima zmogljivost led drobiti.
Imam to mašino iz lidla, pa je metulj333 čisto prav napisala, pogojno uporaben

Super ideja tole z moussom in tale summer mix bom tudi ponucala.

(odgovor članu miša99)
Neposredna povezava do sporočila: 68
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Zdrava orehova potica, ki ne potrebuje vzh...
Bližajo se velikonočni prazniki, ko poleg jajc, šunke, velikonočnega kruha in hrena, med dobrotami ne sme manjkati niti ...
Osvežilna velikonočna torta
Kako na hitro pripravimo sadno, osvežilno in obenem slastno torto?




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?