|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
5.5.2014 8:27:17   
NB86
Hej punce ...

evo me...
Danes zjutraj sem naredila test kateri je bil negativen user posted image . Krče sem včeraj imela kot da se bo zdaj, zdaj vlilo ... trenutno jih spet nimam. Ampak glede na občutke kako napeto in "boleče" je vse spodaj mislim, da bo danes najava user posted image .

Vem, da še nič ni izgubljeno dokler je ni, ampak priznam, da me je kar potrlo da na testu ni več niti rahle črtice ... user posted image

_____________________________

1 + 1 = 3

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
5.5.2014 17:11:23   
ana_marija
NB86, močno močno navijam, da se ti ne bo vlilo in da se tvoja pikica obdrži. user posted image user posted image

Punce hvala za virtualne objemčke in sočutne besede. Sem se že nekako pobrala, čeprav vem, da bo tokrat, ko enkrat rata, prisoten veliko večji strah. A bo že.

Moja O je mimo, nakaj malega nam je na srečo uspelo tudi user posted image user posted image , čeprav bolj malo, ker smo meli obiske, mali sta meli neke nočne more in sem morala tekat k njima. Bomo sredi meseca vidli, kako bo. Saj pravzaprav je le enkrat dovolj, če je tajming pravi. user posted image



< Sporočilo je popravil ana_marija -- 5.5.2014 17:13:05 >

(odgovor članu NB86)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
6.5.2014 10:02:00   
NMJ410
SEZNAM


NICK - DATUM PRIČAKOVANJA user posted image user posted image

NB86 - 6.5.2014
Sareta88 - 12.5.2014
SU - 15.5.2014
ana_marija - 15.5.2014
Dgirl - 20.5.2014
Anonimen - 23.5.2014
Anonimen 2 - 25.5.2014
LadyJen - 24.5.2014
NMJ410 - 31.5.2014
jabuk - 31.5.2014
mamica deklicam - 31.5.2014
Niara - 31.5.2014


Navijačice user posted image user posted image user posted image :
Tara9
biba85
Katte
Žabinčica
Diamond*
niinii
witch
NikaAnna
*viva*
miska**

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
6.5.2014 10:34:16   
SU
jaz NE pričakujem 17.5. ...no... ne tečkam, sam, da sama sebe opomnem, da ne bom SPET prehitro test delala... user posted image srečno!!user posted image

(odgovor članu NMJ410)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
6.5.2014 13:49:48   
Sareta88
Po kolkem času od ovulacije boste torej delale test?

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
6.5.2014 14:19:28   
SU
Na testu piše, da ga narediš MAKS. 4 dni pred (ne)pričakovano menstruacijo... oziroma najbolje je kar po izostanku M... torej je to nekako 14 dni po O, če nisem narobe izračunala... user posted image

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
6.5.2014 15:19:10   
NB86
Hej punce...
Danes je moj dan d za test... spet negativen...klicala sem sestro in grem jutri zjutraj se na krvni test... sama sicer dvomim,ampak glede na to da se se ni vlilo...obstaja se procent upanja... okoli 12 h me obvestijo z rezultati...

Je pa danes 14 dni po inseminaciji...

Vsem ki se cakate pa drzim pesti in navijam za crtice ...

_____________________________

1 + 1 = 3

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
6.5.2014 15:56:47   
Sareta88
To bi blo pri meni torej čez 2 dni, ampak glede na to da imam daljši cikel bom raje počakala do ponedeljka 12.5, ker bo takrat tudi 14 dni po nezaščitenem odnosu z izlivom. Mislim sej načeloma so vsi nezaščiteni, ampak moj bolj pazi, tokrat pa ni :)
Tudi rahle krče sem imela 7 dni po tem odnosu. Mogoče je šlo za vgnezditev. No pustimo se presenetit, če bo bo, čene pq drugič. Držim pesti za vse user posted image

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
6.5.2014 23:12:14   
NMJ410
NB86 jaz upam, da se test moti in bodo jutri vesele novičke.

Imam pa eno vprašanje za vas. Nisem čekirala bivših tem o pričakovanju user posted image user posted image in ker delam seznam imam vprašanje za vse vas. Kako naj v seznamu označim tiste, ki so delale test in je bil negativen. Ker je to občutljiva tema in se mi zdi user posted image ali user posted image znak zraven neprimeren, vas prosim za predlog, kako vodim seznam.

Sareta88 držim pesti za user posted image user posted image

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
7.5.2014 7:07:13   
Sareta88
NMJ410, najboljše da pustiš take barve kot so, tiste pa ki zagledajo user posted image user posted image pa jih obarvaj roza al kaj takega, kaj misliš?

(odgovor članu NMJ410)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
7.5.2014 13:25:35   
ana_marija
IZVIRNO SPOROČILO: NMJ410

Kako naj v seznamu označim tiste, ki so delale test in je bil negativen. Ker je to občutljiva tema in se mi zdi user posted image ali user posted image znak zraven neprimeren, vas prosim za predlog, kako vodim seznam.



Sem malo pobrskala starejše teme, večinoma tiste, ki njim spodleti, obarvajo modro in dodajo user posted image ali user posted image . Tiste, ki zagledajo user posted image , pa obarvajo roza in dodajo user posted image . Odloči se sama. Pohvale, da si se pripravljena ukvarjati s tem.

< Sporočilo je popravil ana_marija -- 7.5.2014 13:26:07 >

(odgovor članu NMJ410)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
7.5.2014 15:31:37   
NB86
Hej punce...

Okoli 12.30 h sem dobila klic,da zal ni uspelo... sedaj pa lezim foma s krci,ker sem prestopila prag in se je vlilo...

Veliko srece vsem ki se cakate na crtice...

_____________________________

1 + 1 = 3

(odgovor članu ana_marija)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
7.5.2014 16:35:46   
NMJ410
SEZNAM


NICK - DATUM PRIČAKOVANJA user posted image user posted image

NB86 - 6.5.2014 user posted image
Sareta88 - 12.5.2014
SU - 17.5.2014
ana_marija - 15.5.2014
Dgirl - 20.5.2014
Anonimen - 23.5.2014
Anonimen 2 - 25.5.2014
LadyJen - 24.5.2014
NMJ410 - 31.5.2014
jabuk - 31.5.2014
mamica deklicam - 31.5.2014
Niara - 31.5.2014


Navijačice user posted image user posted image :
Tara9
biba85
Katte
Žabinčica
Diamond*
niinii
witch
NikaAnna
*viva*
miska**

LEGENDA: user posted image - NI NOSEČNOSTI user posted image NOSEČNOST

(odgovor članu NB86)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   [Brisano sporočilo]
7.5.2014 20:43:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu NMJ410)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
7.5.2014 22:07:01   
SU
NB86... srečno vnaprej! user posted image user posted image saj bo. poleg tega, da tudi sama čakam plusek sem "čakajoča" in navijačica obenem user posted image je pa res "nesramno", da so si znaki za N in M tako podobni... enkrat je ena napisala, ko bi vsaj pri N zrasla kaka pika npr. na nosu, na roki... kakšno očitno znamenje, ne pa da se tkole telo / psiha igra z nami... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NB86)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
8.5.2014 12:08:02   
NMJ410
SU jaz sem zadnjič mojega gnjavla zakaj ni okenčka na trebuhu tak ko na CB digital...saj za en plusek je dovolj prostora user posted image

Jaz mam 6 tisoč znakov že zdaj...pa še mam 2 dni do ovulacije user posted image Svašta. In pol razmišljam, če user posted image je bila mogoče vgnezditvena...eh...se bom vzdržala in do 31.5. ne grem niti mimo drogerije, lekarne, ... nobenih testov sam user posted image

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
8.5.2014 13:20:09   
SU
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dobra ideja NMJ410user posted image user posted image
Samo, da speljem, iz službe, mimo lekarne... pol sm že na dobri poti, da ne kupim testa... Ko sem enkrat doma, preoblečena, se mi ne da več vozit do lekarne... pa v našem kraju je pop. zaprta... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NMJ410)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
9.5.2014 16:08:35   
NMJ410
SU in Sareta sta sedaj na potezi za novičke user posted image Držim pesti za obe...31.5. pa bo pestro koliko nas je na seznamu...user posted image

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
9.5.2014 16:50:32   
witch
Navijam za vse vas in močno držim pesti, da vas čim več dočaka plusek. Točno eno leto nazaj sem ga tudi jaz user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu NMJ410)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
9.5.2014 16:55:02   
Sareta88
Punce jaz sem prej popoldan nardila CB, ker mi ni dalo miru. Torej danes je recimo dobre 2 dni pred nepričakovano M. Na testu sem zagledala močno vodoravno črtico in zelo tanko, komaj vidno drugo navpično črtico. Kot berem naj bo bilo to to, predvidevam, da je test kaj malega zaznal, a bo več čez 2 dni z jutranjim urinom, kaj menite?

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
9.5.2014 19:57:21   
Anonimen
Sareta88, laHko si imela pozno ugnezditev, ponovi čez dva dni,srečno! Auser posted image

(odgovor članu Sareta88)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
10.5.2014 10:52:33   
monika321
Zdravo,punce!!

Sem nova tukaj,ta mesec tudi jst v drugem krogu...že Spet navijam zauser posted image ... Potrebovala bi pa pomoč in sicer vsak mesec je težje odmislit kako zelo si želiva s partnerjem,bebiko,..Včasih se mi zdi da sm na kakem MARATONCU al pa da sva ko zajca user posted image goOOO sexat goOO sexat user posted image .... M imam skoz redne na 28 dni, enim puncam pa takoj uspe.zanima me ker moj dragi pravi da mu je prijatelj povedal dle ko jemlješ kontracepcijo dle se potem telo pripravlja in čisti..Meni je G rekla da ne da so tabletke zdj ze s tok malo hormona da to ne vpliva nic vec na to..Zdaj pa mi še vi povejte svoje izkušnje..Jst sm jih jedla namreč kar dobrih 9let.. user posted image ... Sicer ta mesec sem že bila v upanju da nekaj pa le bo ker sem imela skoraj vse predznake pa se teta je zamujala ne morem vrjet cele tri dni..samo brez uspeha..je prišlauser posted image .. Ta mesec imam pregled in bom ginekologinjo prosila da me da na histeroskopijo, pa me punce zanima kako je bilo pri vas s čakalno dobo,sem namreč iz Celja in ogormno sem slišala da treba ponekod čakat tudi pol leta..OMG... Vcasih the tezav zenske niso niti poznale zdj pa je čedalje več punc,ki se dolgo matrajo da pridejo do zanositve.. Jst sm tudi že cisto obupana,ker nič ne uspe;res da poiskušava že od začetka leta,samo se je vmes ravno med mojimi plodnimi dnevi vrinila bolezen,dragi imel gripo,drugi mesec spt vse narobe je namreč epi. in je imel napad in je zopet sel teden sexa po gobeuser posted image .. zdj v aprilu smo začel pa maratonca žgat user posted image ,pa ni se nič prijelo..in je že maj...spt od začetka..tok sm se razpisala da bi lahka biu že romanuser posted image .. Skratka obupana sem.. sicer bi blo pa tudi super malo počvekat in odkrivat spoznanstva..

(odgovor članu NMJ410)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
10.5.2014 12:04:15   
NMJ410
Monika vem kako ti je...ampak to še ni čas za obup...po enem letu je čas za preiskave...vsak cikel imamo cca 25% možnosti za zanositev, če je vse oki...

Veliko punc ima težave z zanositvijo, nekaj jih je več kot včasih, ampak prej je bila to tabu tema. Sedaj pa se odkrito pogovarjamo o zanositvi, težavah, neplodnosti in podobnih temah.

Monika mi daš podatek, kdaj pričakuješ user posted image user posted image , da te dam na seznam.

(odgovor članu monika321)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
10.5.2014 12:49:00   
monika321
Hojla,ja sej vem zato pa iz mesca v mesec upam in upanje umre zadnje ;) drugace pa sm ravno v zaklucku lepe zadeve na M..lol.. drugace pa upajmo da 31.5 pa bo kako veseljeuser posted image user posted image in ne razocaranje.. Drugace me pa zanima vem da je tema ze bila v formu vendar me zanima ce je katera res mela kak pozitiven efekt od caja krvomočnica? Ogromno pisejo o tem,vendar dejansko nbena ne pove kako je v resnici,poleg zelo mocne menze kot opisujejo dekleta..hvala punce in bomo zmagaleuser posted image ,tudi me...just keep smiling user posted image

(odgovor članu NMJ410)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: II pričakujemo MAJA 2014
10.5.2014 16:30:20   
ana_marija
sareta88, user posted image navijam, da bo jutri močen plus.user posted image user posted image

monika321, to, kar si ti opisala, pa res ni za zganjat paniko in ne vem, zakaj bi morala hodit na kakšne dodatne preglede. Šele po letu dni neuspešnega poskušanja G napotijo na dodatne preiskave. Pogumno naprej, naj ti bo sex v užitek in ne muko. user posted image

Pri meni se napoveduje obisk tete user posted image , sem grozno lačna in nekaj me zvija. Že čutim, da ne bo nič ta mesec.

(odgovor članu monika321)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?